Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
Kdy vysadit ven? - Klikni zde pro originální téma
vojtaxxx
tak někdy začátkem března očekávám semínka, takže ty nejvybranější a nejdražší odrůdy půjdou hned za okno aby bylo z čeho udělat řízky. jinak předpěstovávám sazeničky. ke klíčení začátkem dubna ven v květnu
GeorgeJung
Co nejdřív, takže tak začátkem dubna, aspoň doufám. Loni jsme měli trošku problém s dozráváním, takže když se to bude letos opakovat, tak ať je toho aspoň víc.
SID
V půlce dubna zaseju a od půlky května budu průběžně sázet ven-podle času a počasí.
macabo
Tak ja už mám nejaké semienka naklíčené, dnes ich zasadím do koflíka a keď bude dlhší čas dobré počasie a nebude mrznúť tak ich dám von...počítam tak v polke marca
Na prvního máje
půda úrodná je
a my už teď víme
co si zasadíme
:D:D

takže pokud dovolí tak takhle.... no a pak už se uvidí která smažka nám to zase a kdy škubne.....maras

zdar.
CZDsara
Já zasadím tak na konci března za okno a až trochu povyrostou
půjdou ven. Záleží ale hlavně na počasí...
Doufám že už nenapadne sníh :)
chcu rozjet sklenik menši takže sadim až tak kolem června nema cenu spěchat.... po lonskych skušenostecch kdy jsem sadil začátke dubna
do_0b
duben/kveten :) ... doufam ze mi ale rizky nezacnou kvest jako minuly rok :( ....
Sol
jelikoz mi koncem brezna dokvete in, tak do skrine pak hned poleti predsazeni pro out a koncem dubna to snad pude ven..

myslel sem ze out uz nikdy nepojedu ale po lonskym zimnim suchu kdy nebylo co hulit sem vyspekuloval ze je proste potreba udelat si zasoby ;)

zatim sem ale jen ve fazi vybirani genetiky pro letosni out a taky vhodnyho fleku, ale v nejhorsim pripade to bude jistit zahrada :)
.:INDI:.
ja som sadil uz vcera :D 1x santa maria len tak pre srandu :D

edit:som zvedavy na vynos :D:D:D
helios
Vysazeni planuji do skleniku zacatkem kvetna a pozdeji cca o 14 dni ven dalsi.
Vsem tu preji aby svoje kytky sklidili sami a ne zadny corky :starwars:
Kupi.x
zacinam hledat flek ,sazet ted v nejblisi dobe tak snad noname,asi jen tak pro zabavu .....ale pri dnesnim pocasi a pote ze u nas skoro zadna zima nebyla tak nevim
Kohy
Jak se rika--na prvniho maje, puda urodna je :D...ale ja si pudu pripravim nekdy zacatkem dubna..od pulky si doma predpestuju a prvniho maje du na to.
Čussssss já sázým každý rok tak v půly března a vždy se zadařilo...



Flek ani nehledám já je vždy hodim na střechu a pohoda.... :leaf: :crazy:
Predpestovat od pulky dubna a vysev od zacatku maje do kdy stihnu :):D:teef:
Po skusenostech ani o tyden driv :D
:rasta:
mischief
Lidi dneska sme šli po hřbitáku.. a tam tak 5-10 cm velký... 3 kytičky.. příroda už si je asi volá i sama :D
Tayem de Tox
Kdy začít sázet, to je jasný- víceméně podle počasí. Spíš by mě zajímalo, kdy přestat? Jak pozdě vysazený kytky ještě zvládnou nějak smysluplně narůst a dokvíst-- vaše zkušenosti?
Já sadil a dokvet moc dobrý řízky Domin tuchám nějak začátkem srpna. Ale dl jse zatím nezašel :)
Ruprecht
Zdarec, taky by mě zajímalo spíše kdy přestat...
Každým rokem sadím do skleníku později a později, loni jsem tam dával řízky které měli tak 5 pater 20 července a stejně to udělalo dva a půl metru (letos tam dám předpěstované řezy už v dubnu a zkusím zatemňovat a v červencu nasadím druhou várku..)

Jinak běžně sadím koncem března zač dubna a ze samic pak beru řízky, které sadím ven až do půlky srpna...loni jsem dal čerstvě zakořeněnou ven do 10l kýblu 20 srpna začala nakvítat 8. září a bral jsem ji 30.10. a bylo z ní 28g suchýho...

Takže, kdy přestat?? Myslím, že i týden růstu by 3 řezanům v obyčejným truhlíku stačilo a by měl člověk aspoň 3 x 15 géček, dobré nálady na zimu...tak kurňa ogaři nebuďte líní a řízkujte a sázejte co to dá!! :-))))
Lupus
KVETEN :D

i kdyz uvidi se, jak rika tayem, podle pocasi, podle nalady a tak :smoker:
junfun
já dávám kytky ven, vždy až po zmrzlejch,(tzn. v půlce května), jako se dávaj všechny ostatní rostliny
kaktusx
mnoo ja začnem hneď keď pozhaňam neake semienkaa:D...ale skor ako začiatkom mája (května) sa urcite sadit vonku nechystam:)
Rhino
TdT Já sázel noname předminulej rok na zahradu někdy 15. sprna a nestihlo to dokvíst, protože bylo hnusný počasí...
Tayem de Tox
citace:
Původní příspěvek od Rhino
TdT Já sázel noname předminulej rok na zahradu někdy 15. sprna a nestihlo to dokvíst, protože bylo hnusný počasí...


Jo, dík. Dobrý vědět ;)
Mozdik
Semiačka sadené 23.2. Dnes 8 cm...
Ganja-L
za dva tydny chystam sadit za okno.... jinak do prirody to vidim tak v polovine dubna... mozna pozdeji....:bandit:
snow1
ja som len tak porozhadzoval v zime to co sa vysypalo zo sisiek, a okolo 20.2. som nasiel 1. rastlinu von zo zeme a stale rastu.....sa cudujem ze nezamrzli, kazdu noc mrzne, je tak okolo -2/3, dnes bolo -8 a pohoda, akokeby nic, rano trosku ovadnute ale akonahle zasvietilo slniecko, tak su krasne
RastA
Duben ještě tam budem takže uvidí se kazdopadne mnoho zdaru a zadne corky
TwEEty
Hi all..Ja dam klicit v druhe polovine brezna a kazdych 14 dni par semen...ven to zacnu davat postupne od zacatku dubna a to na strechu,je natrena na stribrno:P a v kvetnu/cervnu to zacnu sazet na policka ...jinak mam 2 pokusne kyti za oknem maji uz 5 pater a zatim vypadaji pekne:)az se mi bude chtit prihodim foto nekde:D jinak gl
Sailes
jak se rika duben sazet budem...naky kytky uz mam doma za oknem no-namy jen tak ze zvedavosti..sazet budu asi tak na koncu dubna uvidime jaky bude pocasi:) ale rozhodne si chcu predpestovat kytky doma treba tak mesic ;) budu sazet durbany a passion N1.. durbana spise pozdeji jeste se uvidi no kazdopadne vsem preju ad se vydari kytky a ad vas nevyberou corky!!
KOČKA
osvědčilo se mi řídit se pranostikou:až po ledových mužích-po 15.květnu.sázet dřív je myslím zbytečný kvalt:možné a téměř jisté teplotní výkyvy charakteristicke pro časné jaro mladým rostlinám rozhodně dobře nadělá. teorie o nějakém "otužování"považuji za diskutabilní.kdo sází dřív z obavy aby kytky vyrosly do žádaných rozměrů?ven dávám klony v polovině května a ještě to musím krotit
TwEEty
cau vcera bylo ve zpravach ze s jarnima pripravama se muze zacit klidne o 2 tydnz driv...ze je to cele posunute ...to nam vyhovuje ne panove?
Tayem de Tox
citace:
Původní příspěvek od TwEEty
cau vcera bylo ve zpravach ze s jarnima pripravama se muze zacit klidne o 2 tydnz driv...ze je to cele posunute ...to nam vyhovuje ne panove?


Nevěř všemu, co řikaj v tv :faq:
Hy3nA
Zvláště pak na nově :)
KOČKA
správný zahradník začína s jarní přípravou už na podzim.například:políčko zrýpané už na podzim lépe odolá náporu škůdců,kteří zimují v půdě,pokud může zrýpaná půda přes zimu promrznout,zemře mnoho našich nepřátel.nebo: posyp pěstební plochy vápencem-čím déle má vápenec času se rozložit a začít působit v půdě,tím lépe
KOČKA
ch
Čusssssssssssssssssssssss

já jsem si už připravyl půdu na sázení a tak koncem měsíce dám klíčit seeds a už se na to těším...........................

Tak Growerům zdar.....................................:leaf: :rasta:
Hy3nA
já začnu až nějak si vyčíhnu pěknou kukuřici a jelikož nevim kdy jí sázej oni tak ani envim, kdy budu já :teef:
citace:
Původní příspěvek od Hy3nA
já začnu až nějak si vyčíhnu pěknou kukuřici a jelikož nevim kdy jí sázej oni tak ani envim, kdy budu já :teef:
Takže kukuřici sázejí začátkem prázdnin tot je začátkem července a to si myslím že je docela pozdě podle mýho ale co každej má svůj stzl pěstování.Já budu kupovat koncem dubna řezany a hnetka půjdou ven mno a nějaký seeds budu taky sadit a to bude hnetka první tejden v dubnu jako každej rok.Pěstu Zdarec
citace:
Původní příspěvek od Sailes
jak se rika duben sazet budem...naky kytky uz mam doma za oknem no-namy jen tak ze zvedavosti..sazet budu asi tak na koncu dubna uvidime jaky bude pocasi:) ale rozhodne si chcu predpestovat kytky doma treba tak mesic ;) budu sazet durbany a passion N1.. durbana spise pozdeji jeste se uvidi no kazdopadne vsem preju ad se vydari kytky a ad vas nevyberou corky!!
A NA PRVNÍHO MÁJE PŮDA ŮRODNÁ A MI UŽ TEŤ VÍME CO ZASADÍME ........není to tak pánové
KOČKA
citace:
Původní příspěvek od martin4688
Takže kukuřici sázejí začátkem prázdnin tot je začátkem července a to si myslím že je docela pozdě podle mýho ale co každej má svůj stzl pěstování.Já budu kupovat koncem dubna řezany a hnetka půjdou ven mno a nějaký seeds budu taky sadit a to bude hnetka první tejden v dubnu jako každej rok.Pěstu Zdarec
hm kukuřice-mám pocit,že sedlák sklízí kukuřici dřív než grower outdoor
StrycekFido
to zase neni uplne pravda, da se vosefovat kukurice, ktera se sklizi kvuli zrnu nebo tak nejak, ted presne neim proc a na co :-D ale sklizi se az docela na podzim ;-) nebo aspon u nas na Morave to tak funguje..
Hy3nA
citace:
Původní příspěvek od KOČKA
hm kukuřice-mám pocit,že sedlák sklízí kukuřici dřív než grower outdoor


už se to tu řešilo, že se sázej kukuřice na 2 způsoby.

edit: sme pohledal.. citace JAHmaicana

"U nás se sadí dva druhy kukuřice, jedna je na siláž a druhá na zrno.
Na siláž se sadí blíž sebe a sklízí se dřív.
Na zrno dál od sebe ( aby se prosvětlily plody) a sklízí se až někdy v říjnu myslím.
Chce to tudíž čekovat pole a jak jsou sazeničky daleko od sebe.
na zrno se myslím uvádí kolem 20 cm a mezi řádky, tak abyses tam v poho vešel.
Ale taky bacha na to, že jí ještě pak asi když mám kněco pod 0,5 metru kropí nákou sračkou proti plevelu a to kyti taky nemusej rozdejchat, tohle už se mi stalo 2x a tak 50% nepřežilo..."
Lowejoy
ahoj, ja uz mam nakliceno,ale bez zarovky se moc tahnou do vysky :( no v nejhorsim zaseju jeste jednou tak za mesic..ale doufam,ze se daji dokupy a zacnou na sobe holky pracovat! :)

to Hy3na: no a taky bacha na to,ze kdyz tam jezdi s tim postriem tak si vsimaji pres co jedou,tzn ze se pak taky stava,ze v srpnu uz tam kyti nejsou a traktoristi maji plne stodoly kvalitniho konopi :(
To Lowejoy:tak tak mě se zrovna tohle před dvěmy ley stalo,když jsem šel zalejt kyti.Měl jsem to vedle pole ze slunečnicí a zrovna jí vydláci stříkaly nějakou chemkou takže mě asi vyděli.....................

A když jsem přišel za týden tak tam byli jen dvě krásné díryyyyy
No zuřil jsem jako býkkkk....děs a hrůza.......


piccccccccccccccccccccccccccc:mad: :grrr:
KOČKA
citace:
Původní příspěvek od Hy3nA


už se to tu řešilo, že se sázej kukuřice na 2 způsoby.

edit: sme pohledal.. citace JAHmaicana

"U nás se sadí dva druhy kukuřice, jedna je na siláž a druhá na zrno.
Na siláž se sadí blíž sebe a sklízí se dřív.
Na zrno dál od sebe ( aby se prosvětlily plody) a sklízí se až někdy v říjnu myslím.
Chce to tudíž čekovat pole a jak jsou sazeničky daleko od sebe.
na zrno se myslím uvádí kolem 20 cm a mezi řádky, tak abyses tam v poho vešel.
Ale taky bacha na to, že jí ještě pak asi když mám kněco pod 0,5 metru kropí nákou sračkou proti plevelu a to kyti taky nemusej rozdejchat, tohle už se mi stalo 2x a tak 50% nepřežilo..."
naprosto souhlasím:přece si nenecham hnojit a podobně od někoho-zemědělce-který užívá hnojiva na kukuřici-svoje rostliny
Hy3nA
:eek: ale dyk pěstování v kukuřici je naprosto normální praktika, nevim co to tu z toho děláte, etda aspon u nás jo, a když si uděláš víc políček, tak máš věčí šanci, že tam něco bude nee.:)
jasne no taky natom nevidi nic divneho ze ti to treba i pohnoji hnojivem na kukuřici aspon je o praci z hnojenim postaráno:D mi by spiš nedalo spát to že se jednoho dne pujdu podívat na kytky a kukurice bude i snima fuč je třeba vědět kdy se jaké pole sklízí :) letos si planuju udělat 2 stromovky a stačí protože na zloděje mám velkou smůlu v posledních 2 letech:(
KOČKA
vzdávám to: všechny dobré rady ohledně kukuřice na hovno. :outdoor zasadte zásadně co nejpozději,nechte si to polejt kdejakou sračkou,sklidte co nejrychleji,usušte v troubě a utrpte nějakou zákeřnou respirační chorobou. kukuřici jen na talíř.
citace:
Původní příspěvek od Hy3nA
:eek: ale dyk pěstování v kukuřici je naprosto normální praktika, nevim co to tu z toho děláte, etda aspon u nás jo, a když si uděláš víc políček, tak máš věčí šanci, že tam něco bude nee.:)
jo jo chlapci v kukuřici je to v pohodě sadit to je sice pravda ale už to tam nikdy sadit nebudu jelikož už se mi stalo že jsem sadil 20 kytek do kukuřice a zjevně brzo a oni to stříkaly proti nějakýmu plevelu nebo tak něco a co to udělalo s kytičkama byly ůplně černý spálený od tý sračky listy skroucený a to hodně moc.A tenhle zásah nepřežily a to měly už 7 až 8 pater což si ymslím že už je dost silná kytka ale tahle sračka jim dala na prdel a to hodně .Takže kukuřice je u mě už ůplný pase a už tam nikdy sadit nebudu tot je můj názor ale at každej uzná za vhodný kam bude sadit tohle jsou moje skušenosti sázení do kukuřice.......................
citace:
Původní příspěvek od KOČKA
vzdávám to: všechny dobré rady ohledně kukuřice na hovno. :outdoor zasadte zásadně co nejpozději,nechte si to polejt kdejakou sračkou,sklidte co nejrychleji,usušte v troubě a utrpte nějakou zákeřnou respirační chorobou. kukuřici jen na talíř.
Hele kočka já si myslím že tvoje radi nejsou na hovno víš a každej má jiný skušenosti sázení do kukuřice víš já jsem třeba první dva roky kdy jsem začal sázet to bylo v pohodě a potom ejhle přišel tenhle skurvený chemický postřik a všechny kytky v prdely jak už jsem psal před tím.A každá rada je dobrá kočka každej si to přečte a udělá si obraz o tom jaký třo je sadit do kukuřice
Undersehn Awas
ja mam w planu zasadit naky nepovedeny rizky uz nak pristi tyden abych wedel jak to wypada:) a original sadbu bych widel hned z kraje dubna
Tayem de Tox
citace:
Původní příspěvek od Undersehn Awas
ja mam w planu zasadit naky nepovedeny rizky uz nak pristi tyden abych wedel jak to wypada:) a original sadbu bych widel hned z kraje dubna


Blázni!
Blázni, bl*i a děcka :baby: :rolleyes:


anti OT: kukuřice je v pohodě, když člověk není hňup (nebo blázen-blb-děcko).. čili když ví, že to nesází do silážní a samo že až PO tom postřiku proti plevelu. jinak málo kde dosáhnete takovejch světelnejch podmínek jako v kukuřici! na druhé straně je ta zemědělská půda mega zasolená. taky to tam většinou hodně rychle vysychá na troud..

takže pokud kuku- tak 1) zjistit pole na zrno
2) zasadit až po potřiku (červen času dost)
3) přidat vlastní hlínu
4) na zem textýlii proti odparu
NefriteDragon
Tak mám hozený semínka v miniskleníku na terase (White Skunk a Dubble Gum) tak snad to bude chutnat :) vydím to na růst pěkně na sluníčku s nízkou širokou úpravou :)
Přemejšlím i nad pořízením skříně, tak pak možná půjde část na květ do ní, ať je něco dřív :))
Růstu zdar
Method
No ja vidim sadenie outu na koniec mája.......maminky som dal pred mesiacom a seeds co pojdu von dam koncom tohto......
letnak
já už letos parkát zasadil :) a ještě asi parkrát budu :), nicméně ven se sází podle počasí ne? ale dejme tomu březen/duben/květen/červen a taky podle odrůdy :)
Ganja-L
mno pocasi je zatim uplne na h*v*o...!!!!! takze uvidime :baseball: ale jinak doufam ze az se to ustali tak nebude cerven nebo i pozdeji...
StrycekFido
k tomu bych chtěl jen dodat, že já kytky sadím, resp. vysazuji, takže nevidím důvod psát vysaTba, ale to je fuk, ale když si dám brčko, tak sem puntičkář ;-) jo a jinak 4 all: u growu neplatí přímá úměra, tudíž čím dřív sadíš, tím dřív a líp sklízíš, samozřejmě, pokud nevalít kytky s autofloweringem, to se jinak omlouvám, že poučuju, ale pro ostatní: KVĚTEN - ČERVEN a určitě sklidím stejně a možná i líp ;-)
KOČKA
citace:
Původní příspěvek od martin4688
Hele kočka já si myslím že tvoje radi nejsou na hovno víš a každej má jiný skušenosti sázení do kukuřice víš já jsem třeba první dva roky kdy jsem začal sázet to bylo v pohodě a potom ejhle přišel tenhle skurvený chemický postřik a všechny kytky v prdely jak už jsem psal před tím.A každá rada je dobrá kočka každej si to přečte a udělá si obraz o tom jaký třo je sadit do kukuřice
sorry, nechtěl jsem bejt hustej jen se mi kuku nezdá
vaaanha
Nojo, už se to blíží. Teď zatím ještě vyhlížím místo, ale zatím se nic nerýsuje(nebo spíš - asi budu mít letos dlouhé procházky). Když něco chci, musím se snažit žeáno? Výsadbu plánuju tak na přelom května a června, přecejenom není důvod spěchat. Ty ranní pětistupně kytkám v květnu moc nepomůžou. Hodně štěstí Mičurini.
Dr.phil
az bude pekne teplo a to moze byt aj zajtra zalezi na pocasi
Hy3nA
jo zejtra teplo, teda nevim jak u vás ale tady sněží.. navíc se má zase ochladit, takže rači nespěchej ;)
Homer Jay
Cau, rad bych to sazel co nejdriv, nejradši už teď(a nevysvětlujte mi jaka je to kravina sázet brzo,vim to ale je mi to fuk,delam to hlavně pro svoji zabavu se sladkým koncem:-)) ale jsem dnes vylezl z domu a čumim-sníh!! No planoval jsem to tak za týden,ale vidim to na pulku dubna... Už se ne muzu dočkat sakra!
FaLda
citace:
Původní příspěvek od Homer Jay
Cau, rad bych to sazel co nejdriv, nejradši už teď(a nevysvětlujte mi jaka je to kravina sázet brzo,vim to ale je mi to fuk,delam to hlavně pro svoji zabavu se sladkým koncem:-)) ale jsem dnes vylezl z domu a čumim-sníh!! No planoval jsem to tak za týden,ale vidim to na pulku dubna... Už se ne muzu dočkat sakra!

Dnesni snih si myslim prekazil plany mnohym growerum, nejen z pohledu vysadby, ale i pripravy policka....myslim, ze se realne hranice posunula na pulku dubna az pulku kvetna:)
J.J.
Reálná hranice se posunula na reálnej termín
... jako každej rok nakonec :)
vaaanha: ale na začatku června to už je přeci jen dost pozdě.
pipoboy
ja si trocha este pockam kedze tu napadlo trochu snehu ..jeto divnee co sa deje ... raz svieti pekne slnko cas kedy by som sadil kytky ...a raz je zima ako na juznom pole
Mišák
Je to jednoduché,někdo to tu psal,konec března vyklíčit,párkrát přesadit do většího,po zmrzlích už se vi kdo je kdo,chlapečky zruším a pak to valí a valííí a já řežu a řežu a supr keře.
Homer Jay
citace:
Původní příspěvek od J.J.
Reálná hranice se posunula na reálnej termín
... jako každej rok nakonec :)
vaaanha: ale na začatku června to už je přeci jen dost pozdě.

Matně si vzpomínám že loňský konec března probíhal obdobně.
mortromel
zdravim.. povodne som chcel zaciatkom aprila (duben) ale nakolko sa pocasie znova pokazilo, vcera dokonca nasnezilo, budem to musiet o par tyzdnov odlozit..
Marka
Caute groweraci :) mam taku otazocku na tipkov co maju skusenosti s Mandala seeds presnejsie( satori,speed queen,hashberry,safari mix) tento rok budem sadit Outdoor ako vzdy no prvy krat pokusam aj sklenik no neviem kedy je vhodny cas tam sadit rastlinky aby mi ho neprerastli bo susedia to nemaju radi :) tak max 1,7 m ...prajem pekny den
Ganja-L
vysku bych rekl ze ovlivnis zastrihavanim, nebo omezenim svetla... ale myslim si ze je jeste brzo na sazeni... pocitam ze tak zacatkem kvetna nebo v polovine dubna.. :) ale to je jen mujj nazor... pea/ce
THE_GAME
Já ještě nevím ... rozhoduju se mezi místečkem který mám kousek, ale zase tam občas zabloudí nějakej člověk ... anebo u kámoše na chatě, která je 38 km odsud .... ale zas tam nepachne ani noha .... auto mam ... ale stejně nevím ... co byste mi poradili ?
Method
2 GAME:Jednoznacne kamosova chata.....aj bez auta by som volil ju. :)
Tayem de Tox
citace:
Původní příspěvek od Marka
Caute groweraci :) mam taku otazocku na tipkov co maju skusenosti s Mandala seeds presnejsie( satori,speed queen,hashberry,safari mix) tento rok budem sadit Outdoor ako vzdy no prvy krat pokusam aj sklenik no neviem kedy je vhodny cas tam sadit rastlinky aby mi ho neprerastli bo susedia to nemaju radi :) tak max 1,7 m ...prajem pekny den


Zasaď AŽ v červenci!
Hanulkááá
Já budu sázet řízečky v červnu :babovka:
Ganja-L
2 GAME : taky bych volil spise chatu... co oci nevidi ruka neukradne :)
Ganja-L
Proc tak pozde?
Hy3nA
no tak když to je na balkoně, tak by to asi nemělo moc přerůst žejo :)
Ganja-L
rekl bych ze bych to nenechaval nahode, spis budes muset dost zastrihavat(zastipovat)
Hawke
"V dubnu se musí zasít zelený list." ;)
crackonos
opakuji po hawke:v dubnu se musí zasít zelený list...viděl bych to jako ostatní koncem dubna, podle počasí, budu sadit semena rovnou do země, tak by případné nižší teploty neměly vadit
Method
2 crackonos-Podla mna lepsie znesie nizsiu teplotu uz trochu podrastena ako prave vyklicene.......peace
1. kveten ...
Rhino
Květen/červen ..
Homer Jay
Nemáte někdo známého meteorologa,který by zasvěceně přepověděl jak bude za 14dní??
jufik
Tak ja budu zacinat koncem dubna doma a pak to hodim zacatkem kvetna ven , drive se mi to zda celkem brzo a vzhledem pocasi ktere se meni skoro ze dne na den to nebudu riskovat dat ven drive jako minuly rok , kdy sem to mel venku uz tak v pulce dubna .
Toonk
Koncem dudna jako každý rok nikdy sem s tím neměl problém rostly jak z vody
crackonos
citace:
Původní příspěvek od Method
2 crackonos-Podla mna lepsie znesie nizsiu teplotu uz trochu podrastena ako prave vyklicene.......peace


já jsem myslel zasázení seeds do upravené půdy rovnou bez naklíčení (nemám možnost kde předpěstovat), naklíčí si to až k tomu bude mít vhodné podmínky v zemi
Mišák
Jedině naklíčit únor,březen a po zmrzlích ven,to už vím co je samec,co samice,není co řešit.
expiry_date1
citace:
Původní příspěvek od crackonos


já jsem myslel zasázení seeds do upravené půdy rovnou bez naklíčení (nemám možnost kde předpěstovat), naklíčí si to až k tomu bude mít vhodné podmínky v zemi

To áno, ale ak bude mať teplo a vlhko, tak za 3 dni ju máš vonku a týždeň na to primrzne. Myslíš, že tie dva deložné lístky prežijú mráz? To semienko nevie dopredu, či bude mrznúť:-)
btv, minulý rok som mal už zakvitnuté čerešne a po jednom mraze nebolo ani jednej čerešne. Neverím tomu, že by 1 patrová kytka ten mráz prežila(čerešňa má o niekoľko metrov vyššie tie kvety, rastlinka je tesne pri zemi, ten mráz je pri zemi najstudenší.....)
crackonos
expiry:já se chystám zasít koncem dubna a to doufám, že už mrazny nebudou, dělal jsem to stejně minulý rok a výsledek bylo 5 dvaapůlmetrovek (z 13 semen, sice ukradeno, ale přece), takže doufám, že ze 130 semen dohromady neco vzejde, jestli ne, tak končím se svojí pěstitelskou kariérou :-)))
Racky Horror
je to pech..dneska jsem se chystal připravit políčka a ono u nás napadne 20 čísel sněhu, jestli to bude takto pokračovat tak to budu dávat ven až tak v srpnu :P
Racky Horror
Method - tak to by jsi měl sakra dlohé procházky :D
Method
2 Racky-NEPOCHOPIL SOM TA..... :)
expiry_date1
citace:
Původní příspěvek od crackonos
expiry:já se chystám zasít koncem dubna a to doufám, že už mrazny nebudou, dělal jsem to stejně minulý rok a výsledek bylo 5 dvaapůlmetrovek (z 13 semen, sice ukradeno, ale přece), takže doufám, že ze 130 semen dohromady neco vzejde, jestli ne, tak končím se svojí pěstitelskou kariérou :-)))

Samozrejme záleží na polohe. Ja bývam pod Tatrami, takže si radšej počkám:-)
jo od doby co mi kámoš poradil - to bylo uprostřed dubna - že lezou mravenci a tudíš nebude mráz taxem zasázel a vono to ještě přišlo na konci dubna
no tak od tý doby dávám předpěstovaný ven na jistotu v polovině května ideál nebo i později klidně (ale zas ne v srpnu)
crackonos
citace:
Původní příspěvek od expiry_date1

Samozrejme záleží na polohe. Ja bývam pod Tatrami, takže si radšej počkám:-)

njn, já bydlím v nejteplejší oblasti čr, takže bych to viděl, jak jsem řekl, na konci dubna
Serif.s.r.o
Ja si jednoznačne počkám, vysadím až po zamrznutých.
Nechcem dopadnuť ako minulý rok, keď som skoro o všetko prišiel- a ten zbytok ostal ťažko poznačený.
tekken
Ja mam tedka zatim doma pod lampou jen tak na předpěstování a až se mi bude zdát že je teplo tak ji šoupnu ven a uvidim jak poroste a taky z toho usoudim kdy vysadit
Kumar
Já osobně sázim tak v polovině června!!Snažim se bejt co nejmíň nápadnej a s menčíma kytkama se daleko líp pracuje!!Mam to už odskoušený a je to O.K!!
Kelas
Zdar! Ja som vysadil vonku dnes 2 rastlinky na skúšku či je už dostatočne teplo a o take 3 - 4 týždne idú vonku všetky :)
Kelas :sun:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma