Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
Kdy vysadit ven? - Klikni zde pro originální téma
meetee
:-Dtaky mám noname.. a už jsou v hlíně.. vsak to není až zas tak strasný počásko.. a tím ještě vylepšíš kyti, bude aspoň odolnější.. ja mel jen 2 semínka, a mam 2 kyti.. a to včera/dneska večer/ráno mrzlo:)
ddt
to meetee>
Rastlinka nie je ako clovek, ze co ho nezabije to ho poslini. Ano tuto logiku mozno aplikovat pri evolucii, ale nie pri jednej generacii. V kazdom pripade je podla mna este prilis skoro na sadenie out. To,ze je teraz pekne neznamena,ze o tyzden este nebude padat sneh.
pildo
jasne, ja si pamatam ked este v maji napadol sneh. bolo to sice asi 7 rokov dozadu ale stava sa to. preto pockam kym bude vonku v noci min 10C a potom tam supnem co len pojde
macany
..s tim sněhem se mi to stalo přesně loni, že začátkem května začlo sněžit:( Tak snad letos bude počasí lepší...
pildo
u nas bol cely minuly rok na <|>. ak bolo dokopy 15 slnecnych dni tak to je vela. stale bolo pod mrakom alebo prsalo
DuShit
Jo minuly rok byl na hofno, malo slunce, furt dest a nizke teploty ale presto solidni vzory vyrostly, akorat vynos byl mensi ;). A jeste bych si dovolil jednu hodne zpozdenou reakci na Indicky konopi: z mych zkusenosti i obecne agro empirie jasne vyplyva, kazde presazeni skodi rostline a cim pozdeji (at uz se jedna o strom nebo jednoletku) tim hur! S tim presazovaním kvetoucich rostlin si me uplne vydesil, nicmene mozna to s jednou tenhle rok zkusim :). Neni to silene pracne tahat se s tak velkyma sazenicema?Kolik jich tak vemes sam na jeden zatah? Preju vsem dobrou ruku pri vyberu semen!
Ted sem si vzpomel minulej rok sme nutne potrebovali uklidit jednu rostlinu, mela zhruba 1,5 m, jeste nekvetla a navic sme ji meli nastesti v kyblu. Sli sme s tim tak 2 km, tiha jak svin(jeste plechovej kybl :), cestou sme potkali jednoho turistu, nicmene po zasazeni se sice chytla, ale uz nevyrostla ani o pid.
Janxu
tak sem neska rano slysel v radiu, ze ma bejt nejteplejsi leto za par let, a ze to meteorologove nepamatuji. to ssebou ale prinasi i veci jako sou zaplavy a jiny pohromy.
peace
indicky-konopi
DuShit: vole priste tam dej odpovedet s citaci, tady hledam kde sem co napsal asi pul hodky No hele tak veci se u mej maj asi tak jaxem řek...v tom skleniku je to prece jen VO NECEM JINYM...sazenicky si tam slapou 2x rychleji, nez kdyby si je mel normos venku...! Ja je presazuju na místo, kde stravej zbytek zivota az tak po mesici po mesici a pul...nektery stihnou do tyhle doby ukazat svy pohlavi...ty co nestihnou tak ještě 2-3 tejdny podrzim ve skleniku a pak přesadím bez toho anichz bych zjistil pohlavi…samce vyhodim samice presadim...ty co uz maj naznaky palicek-- a to neni vubec zadnej problem ba naopak je to velka vyhoda a ja bejt tebou pokud mas sklenik udelam to samy, pokud ne tak bych to skusil aspon s tou jednou…budes proste experimentovat..:) jediny co se s tema palickama a s tou sazenickou stane, je to, ze se ti normos rozroste a palicky proridnou nebo se uplne stratej...a rostou proste uplne stejne jako ty kytky bez palic…stara se priroda...ty uz si jen zastipujes, hnojis, zalejvas...jinak s tim premistenim sazenic to je vzdycky problem...voči sou vsude...a taky de vo to jak je přepravuješ a jak velky je prepravujes...pokud mas auto tak to neni az zas takovej problem...pokud teda nemas "sazenicky" metr velky jako mi obvykle a v kyblich jak hovado...predstav si sam sebe jak sedis v aute na miste spolujezdce a před sebou mas kytku do ktery porad cumis a ktera se macka do vsech stran a kolem sebe slysis jenom projizdeni aut:D porad se jen ptas kamose, kde uz sme…:D kdyz sou to 50cm sazenicky tak je das do kufru a valis...no problem...ale tohle je masakr...:)
Presazuje tady negdo podobnym zpusobem jako ja?? A to teda tak, ze nejdriv zjisti pohlavi a pak je soupne na misto kde budou az do sklizne? nemyslim si, ze to je neco nenormalniho:)
DuShit
Indicky-konopi: Sory za ten odkaz priste se polepsim. V kazdem pripade zajimavy zpusob sazeni, fakt by me zajimalo kolik lidi to provadi tak jako ty, osobne sem jeste o nikom neslysel. Kazdokadne budu muset s jednou zaexperimentovat at vim co a jak a hlavne budu mit prime srovnani! :D Sitauce jake si popsal s tim autem znam, u nas ale lesnici - kurvy jedny - nainsatovali na vsechny cesty do hor zelezny zavory takze se musime spolehat jen na vlastni sily.

Lidi piste kdo predpestovava az do doby nez je poznat pohlavi, tak jako indicky - konopi!!!
Janxu
ja taky predpestovavam a sadim az kdyz vim jaky je pohlavi. obcas si necham par samcu stahnu z nich pil do sacku a pak oprcam nejakou palicku venku, abych ,mel semena na dalsi rok a abych mel co rozdat. jednoduse, jak uz to tady je nekde psany, jednu vetyvku u kytky necham zatemnenou (treba papirovym pytlikem) a pak kontroluji co se z toho vyklube.
peace
champi
tak na ty pohromy uz se těším =))
hadice
mate nekdo zkusenost s pestovanim venku ve velkym kvetinaci, jak by mel byt pripadne velkej
onrejblesk
sem zvedav co to sou ty pohromy na misli pac my sme v doliko ouvejs
macany
2 hadice: ...lepší je přímo kbelík, nebo pytel..1. není tak drahej 2. je mnohdy prostornější
Peshmerga
4 hadice: čím větší tím lepší, 30 cm alespoň. Pár litrů substrátu či zeminy (na Moravě) navíc Tě nezabije, ale zato prospěje MJ. Až ten květináč budeš po sklizni čistit (koncem září či v říjnu), uvědomíš si jak pořádně se MJ dokáže zakořenit. Věř mi, vyzkoušeno. Peace and Pot.
Janxu
jezis hadice, skoro vic nez dost lidi tady ma skusenosti s pestovanim venku v qetinacich (kyblech atd). staci hledat!!!!!!!!!! neni to zase tak tezky. ted me napada ze ti mozna pomuze tenthle thread. mnoho zdaru a peace
hadice
díky všem za reakce (trochu zbytečný dotaz - příště použiju vyhledavač)
onrejblesk
lidi ted me po pocasi sere mam prpraveno 10 malinkejch rostlinek s deloznima listkama a venku dneka bylo only +4 tak to risknu v nedeli to ma bejt pak lej tejden teplejs a teples aspon do naseho sklenicku ha peace(ale newym co to zznmamena)
Espresso entito
Času dost lidííííííí ;)
Janxu
presne tak casu dost ale komu neni rady tomu neni pomoci.
peace
DuShit
tak tak casu dost, ale nejvyssi cas nashanet seminka!
onrejblesk
DuShit: jo to mas praVDU JA JICH MAM JENOM ASI TAK 50 S TOHO TO SOU 2ROKY STARY A JESTE K TOMU nonamy
Janxu
jako na co je spravnej cas????? dneska rano sem vstal a koukam na teplomer, hm fajn mrzne, tak na co je spravnerj cas?? mozna na to sednout si ke kompu a procist si poradne grower.
peace
Morgan
to Janxu:
noo podle meho uz to klidne muzes zacit klicit.budes to mit cca mesic doma,pak se to prestehuje ven ,takze nejake mrazy fuck.
ZLIN JE KURVA FE FINALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!
Mr. Manson
citace:
Původní příspěvek od Janxu
tak na co je spravnerj cas?? mozna na to sednout si ke kompu a procist si poradne grower.
peace


Jo to by nebylo od věci ale když to píše někdo kdo má 40 příspěvků za poslední týden. Trend: +4.15 příspěvků denně aby si to tady někdo četl ????


Hmm PEACE :frog:
jumper
na kliceni nejvyssi cas...ale ven kyticky muzou az po trech zmrzlych muzich, to je osvedcene , pís
zfiře
klidne totam naval dneska.gandza je mocna,ona si poradí.az se jí bude chtít tak se mrkne jaktonatom svete populroce zase vypada.:vampire:
LeTman
ja uz zasadil driv, ted mam u kyticek paty patra a pres den je davam ven /na terasu/ na slunicko a vitr, at si zvyknou. Skoda, ze jeste neni vic teplo. Nevite, kdybych mohl tak sklizet, kdyz jsem zacal takhle driv a jestli to nebude mit nejakej vliv na vynos 7-mi kyticek?
LeTman
Ahoj;)
vypada to ze mas pravdu Pane TIME:), asi jsem chtel zkusit prirodu tak trochu vocurat, ale ona je to nedobytna vsemocna "mrcha" :rolleyes:... a ja naivka :)
Rozhodne to budu sledovat, treba budou opravdu vzrostlejsi, chci je hodne zastipovat /na terase to ani jinak nepujde/ a spis je smerovat do kosatejsiho tvaru. Ted jsem poprve zastipnul paty patro /FIMkou.../ a musim rict, ze po 3 dnech je to spis porad zasekly a zadnej extra vysledek z toho nekouka. Chci to nejak rozvetvovat, takze je budu "trapit" dal...
Ohledne ty fotoperiody... Kdy tak je a kytky zacinaj koncit svou veget fazi a pomalu jedou do kveteni... ??

Díkys

btw: Vse jsem zacal driv, abych sklidit taky driv a mel uz "to" svoje v druhy pulce srpna,kdy jedem s kamosema na free ride po cechach a moravach a slezanach....
LeTman
nejaky fotecky bych klidne udelat mohl - aspon uvidis ty no-namy, nic extra, priste vydrzim s klicenim a pockam na dyl... :rolleyes:
To zatemnovani jeste prostudovany a nastudovany nemam, jen jsem o tom letmo cetl a slysel, takze to budu muset napravit. Jestli vis o nejakej threadu, budu moc rad.
Free ride jako cesta bez cíle a bez směru, vyjedem z mesta a pojedem tam, kam nas to bude nejvic tahnout, zastavime tam, kde nas to bude nejvic bavit a budem spat tam, kde nas nechaj :) Berem jedno auto, sme ctyri kamosi. Planujem tak 14 dni, CR,max. SK. Ten nazev je vcelku trapnej, ale nevim jak to jinak nazvat :) ...a hlavni rozdil od snoubicovyho slovniku je v tom, ze je to jizda bez prkna a kdyz pri jizde spadnes /vypadnes/ z auta, tak to boli vic.... :)
onrejblesk
tak ja sem si daval 5 tejden pripravenejsch sazenicek do sklenicku tu jednu sem trosku omylem preriz vejpul dratem tak sem ji tam necahal a tu urizlou spoici sem taky zapichl do zeme ale pocitam s tim ze se nechytne no a jinak sem ataky dal jeden kdybl o dvou rostlinam(kwuli samcum) na stromek a to bylo myslim vcera tak sem zvedav no ale jinak du zase dalsi kybla asi pristi tejden a kazdej tejden jednoho abych vychytal ten zacatek
thats all and I"m quit
Mr. Manson
Já už je dávám teď a skusím je ještě aspoň 1-2X zahstříhnout ... mno snad bude čas... :D
champi
JJ sem nasadil ve skleniku a uz my taky vylezli :))

Myslim ze budou slusny kousky.
BomberMan
ˇčus..chci se zeptat...mám nasazených pár noname a ještě k tomu sem si objednal Early Misty od Nirvany...peníze sem poslal včera..myslíte že až mi to příjde tak že už nebude pozdě na výsaz?
mikejs
Zdař lidičky, mam doma asi rok starý noname seedy a doufam že z toho něco bude, sadim poprvý, mam dotaz jesli je u hřbitova příhodná půda?? :))
děkan mikejs
mikejs
jo ještě když je semínko naprasklý, tag to z toho asi nic nebude co?
Niga
Co to vsade patlas? http://grower.cz/forum/showthread.p...3405#post243405

Edit: v com to klicis? kolko to trva? Ked sa nieco pytas skus to trochu opysat.

2 LeTman: Fakt rastlinky nakvitnu vsetky rovnako. To je iste - ide o fotoperiodu. Mozes dat von rastlinky aj v aprili ktore su predpestovane od januara, alebo v auguste zasadis priamo do zeme semeno. Kvitnut zacnu rovnako. Rozdiel bude max v tom ze z tej januarovej budes mat urodu ktoru sam nestihnes za rok sfajcit.:frog: :crazy:
mikejs
to Niga: sorry ale ňák sem to posral, a napatlal sem to jen na dvě místa ;)
jo já to dávam zatim vyklíčit :) ptam se jenom jako takovej předvoj, abych pak věděl co a jak :)
eNDy
BomberMan: ked ti to pride kludne to vysad...vyrastie a este aj vykvitne.. rozdiel bude len vo velkosti rastlin

Mikejs: skus to napraskli zasadit, ale podla mna je velka sanca ze to splesnivie.
mikejs
eNDy: ňáký sem dal vyklíčit do vody, a ňáký sem flák do květináče, tag uvidíme :))
mikejs
doufam že z toho něco bude :(
BomberMan
eNDy:dik za radu
champi
je to vklídku rostlinky maj cca 30 cm uz jsou venku a zatim se jim daří tak snad to tak pude dal :D
Martens
Potreboval by som poradiť z jedným problémom. Zasadil som dosť neskoro /začiatok júna - 5.6.05/. Dá sa stým niečo ešte urobyť, alebo je to už márne? Vopred dík a ak môžete poradiť, tak vás o to prosím. :satan:


Edit Hlava : tak sem pospojoval temata ktera se tykala teto otazky , ty se tady jeste mozna opakuji ale diskuze je svedena sem , tak toto tema vystavim at to porad nikdo nehleda .

citace:
Původní příspěvek od Kellogg
myslite,kdyz tedka zasadim este riky,tak mi to naroste este tak treba pul metru nebo metru ?:)
dostal sem je minuly tyden a mam je na balkone ,maji oba dva tak 15cm,sou to bila vdova a nejaky skunk


citace:
Původní příspěvek od Chroust
Chtěl bych se Vás zeptat, kdy jste nejpozději sadily out a jak to nakonec dopadlo? mělo by cenu ještě dávat klíčit nové rostlinky? mě ptáci (nejspíš :D) všecko co jsem měl venku v kvetináčích malý rostlinky vyzobali, mám teďka jenom 5 rostlinek a to jsem měl asi 20 :( a kdyby to bylo možné, jsem tu sice nový, ale mohl bych Vás touto cestou požádat o nějaké semínka?

EDIT: Hledání jsem použil a nic mi to nenašlo, na ostatní rostlinky jsem dal uřezané pet láhve


papaja
záleží na péči a podmínkách ještě je poměrně vysoká naděje, že se ti to povede...
Martens
Čo máš na mysli tou "péči"?
Kwjetoň
Hele kámo - to je úplně jedno kdy zasadíš (teda jestli to není v červenci :D)
Maximálně ti kytky nestihnou tolik vyrůst a budeš mít menší výnos...
Jo a jestli jedeš ze semínek, tak kytky musej minimálně 1 měsíc růst než pohlavně dospějou, i kdyby byl třeba podzim...
Tagže cenu to určitě má - já sem letošní outdoor taky eště nedal ven :D

:afro:
kozzy
jak říká Kwjetoň. Je to úplně jedno kdy zasadíš. Teď jsou rostlinky na růstu, aspoň ti nevyrostou tak vysoký. A budou míň nápadný.
herb,mrs. herb
Určitě to má cenu-hodně lidí sází až pozdějš,přelom 5-6,protože ty kytky "přídou" do lepšího počasí....Něco na tom bude..
Pantoči
JJ je to jedno,já sám sem dosazoval před týdnem kytky ven.Ale jak vidíš tak stejně eště v červnu může sněžit :)
papaja
myslím tím péči jako pečovat a ne píčovat o rostlinku...tedy v podle toho, jak vypadá, reagovat se zálivkou, kvalitními hnojivami záleží na místě, kde zasadíš- jinak se pěstuje v naplavenině plné kopřiv a jinak v lese na jehličí, jinak ve volné hlíně a jinak v květináčích , jinak na stromech a jinak u vodní plochy, jinak na záhoně a přece stejně- s láskou a respektem k bylině i tomu, kdo ji stvořil a tvoří dál......ok?
Firestarter
Minulej rok jsem jednu kytku daval ven az kolem 12.cervence a stejne udelaly pekny palice. Jinak jestli to jedes z rizku, nebo to mas predpestovany, tak to bude uplne v pohode a nic jsi neprosvihnul.
zaya.cz
jj loni jsem měl v koncem června jednu kytku vysokou ani ne pul metru a po prázdninách to byla krasna košatá kytička a paldy taky dozrály..hold je to pěkná ukázka periody světla...když už je kytka dospělá a prodlouží se tma kytka vykvete ikdyž je malého vzrůstu..
Dvorp3
Ja budu jeste taky sazet ale uz mam sazenicky asi 2 patro tak uvidime co a jak. Ale myslim si ze pristi rok zacnu asi na zacatku cervna nebo ke konci kvetna to bude asi ideal. Nejvetsi problemy sou s vykyvama teplot tomu nikdo nezabrani a je to neprijemny!
Martens
Ja som bol omrknúť včera a už mám :p: ,ale su ešte malé :bounce:
papaja
mno dyt jo..přeju ti to malý kytky jsou vesměs silnější-celá síla tý kytky se soustředí třeba do 2 brk a pokud je dobrá genetika tak ty jointy stojí zato-možná je bude třeba v půlce srpna nahodit na květ- je možno použít několik přípravků , které nastartují květ- superbud, PK 13,14, nějaké květové hnojivo, kůn atak dál...přeji hezké chvíle nebot pěstování není daleko od včelaření a jak podotkl Amois Komenský- včelaření mi řeklo o přírodě a stvoření víc než učenné knihy ...je to troch volně tlumočeno ale ta radost z objevování...
slovak
champi
co to mas vlastne za rastlinky?
champi
ja mam naké nonamy a byli mezi tím i nake lepsi
ale fakt nevim.....mam to od kamosa který se tomu věnuje vic
tak myslim ze mi nake shit semena nedal...



p.s. tedka uz ma moje rostlina cca 98 cm
-je to rychlovka
;)
slovak
champi
ta potom to mas dobre
ked je to dobry kamos tak ta neojebal!
Jay-jay
champi:
metřík je pohodka,hoď tam nějaké hovínka a uvidíš co se bude dít dál:afro:
bohus
Jo hovínka sou hovínka.Nejlepši sou slepičáky.Kamoš měl slepice.pak je zrušil a postavil si na tom mistě sklenik.už třeti rok tam ma kytě jak svina.Roste mu to do šiřky aj do vyšky.
onrejblesk
sklenik je haluz nejvetsi hosi vsichni dete do skleniku nakonec tam stejne fsichni skoncime rikam vam kytky vetsíi nez ja a sazim furt postupne treba vcera sem dal dalsi Budhu
Jay-jay
ale špatně to tam dozrává:( když nezajistíš průchod vzduchu,tak ti to splesniví
takcitak
by som sa chcel opytat ze kedy je uz neskoro sadit outdoor. alebo co by sa stalo keby som to posadil este dnes 7.7 tohtorocna uroda zmizla.
Str
takcitak - Ja to taky prave dneska zasadil, moc si od toho neslibuju ale tak snad aspon neco se urodi..
onrejblesk
2 Jay-jay : neboj kdyz to zraje tak vetram co to de na nejaky okurky a rajcata FUCKUJU
2 takcitak: ja sazim furt vim ze to nebude nic moc ale chcu to zkusit takze bejt tebou di do toho jestli mas semen hafec jestli ne tak vych si to nechal na pristi rok a radsi neco do brka bych si sehnal :peace:
champi
no ja sem to mel ve skleniku nez to melo tak 30 cm potom sem to vysadil ven a casto to zalivam+ pridavam krystalky nakyho hnojiva a tedka je rostlina vetsi nez ja a jeste nejevi znaky ze by se velikost ustalila pocitam ze ty 3 m mit zachvili bude
Ludwigh
vzdy zacinam sadit 2-3 tyzdne pred velkou nocou. po nej to uz vsetko davam von. takze tak.
Jay-jay
to ondřejblesk:
na okurky jebat,ale rajčata jsou dobrota :p:
onrejblesk
2 ddt: no ja nevym jak u tebe ale u nas tu vecne jen prsi takze nejteplejsi asi nebude
2 All: ja sem to predpestovaval doma uz v unoru 15 na moje narozky a je fakt ze ty co sem dal k nim v kvetnu tak byli sice mensi ale do ted to dohnaly a predehnaly takze ja rikam DUBEN/KVETEN
Zelda.cz
Já vždycky dám koncem února naklíčit semínka, pak to dám do toho černého 'pláta' na předsazení, mám to na slunku na okně než přetrvají mrazíky a pak hurá ven !!!A vše funguje skvěle !

:vampire:
Jay-jay
není konec února trochu brzy?spíš tak o měsíc později ne?
kamil
zdravim
To by mě zajímalo o kolik se zvedne výnos, když to někdo vysadí takhle brzy. Já bych řek, že o moc ne. Takže v květnu se nedá nic zkazit a máte podstatně míň problémů...
Jay-jay
taky bych řekl,že ti to hned po vyrostení začne kvést a není jisté,že se to vrátí zpět k růstové fázi
Pan Ker
Musim s váma souhlasit...sázet už v únoru je blbost! Výnos, místo aby byl vyšší, se tím naopak rapidně sníží! V týhle době je ještě krátká fotoperioda a proto to maj kyti pomotaný a začnou kvést... Většinou se sice ještě vrátí do růstové fáze a jejich mladší družky zasazené v dubnu až květnu je o hodně předeženou! Mluvim z vlastní zkušenosti...
Erixon
To jedině předpěstovat pod lampou a ven hodit tak začátkem května třeba metrový kytky akorát by to chtělo nechat je v květináči a dávat ven postupně (třeba na noc mít vevnitř) aby přežily ten rozdíl teplot.

A nevim proč mývaj lidi problémy s poškozením kořenů, když jde vyklopit komplet obsah květináče bez poškození čehokoliv.

Otázka je jestli to neni zbytečný. Využití mě napadá jen když má někdo jen velmi omezený množství semínek o dost lepších než ostatní co má k dispozici.
Jay-jay
myslím,že metrová kytka z pod lampy by se nejspíš venku na větru zlomila.podobně jako je tomu při přesazování ze skleníku
Erixon
To jsem zapoměl napsat že pořádný větráky na ofuk stonků jsou samozřejmostí, ale stejně bych do toho asi nešel...
Jay-jay
aŤ si to kytička pěkně prožije naplno,sazeničky a ven s nima.co je nezabije,to je posílí
kamil
zdravim
původně jsem nemyslel ven "jako teď" ale až to fotoperioda dovolí. Takže myslím, že už od poloviny dubna by šly seeds do vody atd... ale přoč? Nevýhody: moc místa na kořeny, výnos nejistý, moc velká+, riziko poškození větrem a zátěží..atd...

takže naprostej souhlas s Jay-jay v květnu sazenice ven...
executor
Lidičky...nemůžu se dočkat až zasadím.......jak jste na tom vy? Ja si jeste kratim cas indoorem, ale opravdu out má svoje kouzlo.....
Zelda.cz
Já už zasadil čtyři, 2 skéra, 2 obyčka...
Jay-jay
cože??je brzo,začne ti to kvést a třeba už znovu nezačne růst :rolleyes:
Zelda.cz
Pouze to zkouším, mám to v minipařeništi.Doma mám 25Wattovou úsporku, tak to tím asi budu dosvicovat.Jinak mám už jednu kytky asi už od konce prosince zasazenou a ještě vůbec nezačala kvést, ale vypadá to že začne.

:bandit: :satan: :bong:
barnie
zdrc..koupil sem si vcera 2 rizky a nevim jestli uz na ne neni trochu pozde..co myslite??
Joint-SR
Podla mna nie ak to das hned zakorenit a budes riesit hned tak nie dost to zavysi na dobrom substrate v com to budes sadit hnojivach a kazdy faktor.. takze odpoved je NIE neni neskoro
Erixon
teď je optimální čas, lepší než je týrat v přízemních mrazíkách za krátký fotoperiody.

EDIT: záleží teda na tom jak velký kytky chceš - velká kytka neni vždy výhodná - když sázíš v červnu tak se taky nic nestane.
vaaanha
NE - není pozdě - za čtyři týdny nastane naprosto ideální čas pro výsadbu řízků. Pro semena je řekněme cca teďkonc no:)
2 barnie: hej vůbec se nestrachuj, mám taky docela eště mladé řezy a počítej s tím že půjdou hodně rychle nahoru v takovém počasí.. Optimální doba. :wink:
Fantasie
ještě minimálně měsíc času
danihel
Aspon nebudu palicky take napadne, sak nemusia mat 2metre ci...
Zenga
Cus,taky si myslim,ze neni pozde-taky to budu davat ven az ted!Slimaci a kroupy mi znicily skoro celou urodu,na dalsim fleku mi kytky napadly svilusky,takze mi nic jinyho nezbejva,nez znovu zasadit!
Lagutoda
vaaanha: no tak pokud je to tak jak rikas tak si me dost uklidnil, ptz rizky budu mit az za 14 dni, coz se mi zdalo celkem pozde, ale zas taky se priklanim k tomu ze z rizku je to fpohode. a to pocasi ted fakt dává. Taky myslim ze jeste pozde neni.
Zamite
mám řízky,které jsem předevčírem sázel do hlíny,teď budou tak 14.dní v matkárně a šupky ven,myslím si že dokud je perioda taká jaká je,tedy na růst a den je ohodně delší jak tma tak to je v klidu a krásně to ještě dorostou. Z.
dokktor
ne - je nejvhodnější čas - teda až ne to že je sucho jak moc
vaaanha
2 dokktor - radši sucho a teplo, než vlhko a zimu. To se stalo mému loňskému outu(předtím, než ho lesníci vysekali:flick:) osudným. Vysadil sem tak cca 10.5. a říkal si jak sem to správně vychytal. Celý týden bylo tak polopršně:D a docela zima a kytky se skoro pořádně ani nerozjely(jenom dvě z deseti stály za něco).
dokktor
citace:
Původní příspěvek od vaaanha
2 dokktor - radši sucho a teplo, než vlhko a zimu. To se stalo mému loňskému outu(předtím, než ho lesníci vysekali:flick:) osudným. Vysadil sem tak cca 10.5. a říkal si jak sem to správně vychytal. Celý týden bylo tak polopršně:D a docela zima a kytky se skoro pořádně ani nerozjely(jenom dvě z deseti stály za něco).

de o to esi sadíš děložní lístky nebo kytky. kytka se ti chytne za jakéhokoliv počasí, naopak: spíš pojde suchem než vlhkem. prostě je ideální doba abasta :grrr: :D
TOZ-303
Hmm...
vaaanha
citace:
Původní příspěvek od dokktor

de o to esi sadíš děložní lístky nebo kytky.


Měly každá minimálně tři patra, uznávám - není to moc, ale zase ne tak málo:)
*dR->ZmRd$!*
cus chalani ja sem nejake seminka dal vyklicit vcera a jeste dnes snad to vyjde mozna je to pozde ale neni jyna moznost nejakej buzna my ukradl sazenice se zahrady tak kdyz s toho ma dobrej pocit at si je uzije pi..s jeden PeAcE


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma