Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 
Kdy vysadit ven? - Klikni zde pro originální téma
Korag
citace:
Původní příspěvek od Jay-jay
it is very simple...

za okno na předpěstování cca po půlce dubna a ven, když mají 3-5 pater někdy okolo třech zmrzlých. Každý rok se opakuje, že v tyto dny přijde nějaké ochlazení. Navíc není opravdu kam spěchat. Kytka v nízkých teplotách stejně příliš neroste a navíc je tu šance, že začne kvést. Takže klídek a za cca týden-dva to můžete prsknout ven z okýnek :)

Traja zmrzli pridu predcasne uz tento pondelok, takzeked ju zasadi uz na dalsiu stredu, nic zle nespravi.
Jurgiano
Ja som tiež ešte nedal ani klíčiť. No minulý rok som tiež sadil okolo 15.5 a kytky síce nemali 3 metre ale boli krásne :)
Guano
Ted je na čase :-)
Cocos
no moje už išli z okna von, vy ešte čakáte? :)
Fenomen99
Ja ich mam ešte len 4 až 5 cm vysoke tie kytky, takže by som ich ešte asi nemal davať von že ? A 30 aprila /dubna som ich daval ešte len kličiť su to femizovane semienka. Takze uz su presne 11 dní v malich sadeničkach a myslim ze este tyzden pockam a zasadim ich do vedších kvetinačov a za čiatkom juna ich dam až von do zeme.. či odporučili by ste mi niečo ine ??
Fenomen99
takto niak vypadaju teraz..
Plona15
Já ještě nevysadil, vlastně flek už mám připraven a spoléhám na jedno místo a doufám že čorky nebudou, docela paradox ale je, že zatím do těch jám nemám co nasadit :D :D klony jaksi váznou a nabídka žádná :(

Jinak si myslím že když se vysadí do toho 15.5 trochu předěstované kfítko tak úroda bude bohatá v závislosti na počasí, stejně ted furt jen chčije.
techem
já mám předpěstováno ve skříni a taky ještě vyčkávám...tak kolem toho 15 - 20.5 si myslím že to bude ideál, ještě záleží na počasí, ale jak nebude chcát, tak už půjdou na finální místa ;)
tutohentam
hmm mame cas stale a stale teda ked chete mat velke hovada tak uz je cas ale minuli rok som sadil az 10 .6.a krasne sa to dalo keby este nezmetkujem tak mohla ostat este dlksie ale lepse nieco ako nic dal som to do 10l plechoveho kybla a mal som 168cm krasavicu a tak mi to vyhovuje kedze nemoze moc trcat a bit do oci :)
ama
JEŠTE LETOS
nuke
Zdar, objednal jsem si semena ze stranky semena-marihuany.cz, ale nejak to trva.

Jedna se o power kush x5 (F), doba kvetu: 6-8tydnu, rychle roste

Bude vadit kdyz zasadim treba koncem kvetna? Nebude pozde? Kdyz pocitam dobre tak mam cerven cervenec v pohode na rust a zbytek na kvet.

Rady, typy, navrhy??


Dik

jedu outdoor
bulm
nevadi, jen to bude mensi
Mankey
Ahoj, hele myslím, že na výběr stejně nemáš :D Ale nějaký velký vrásky bych si z toho nedělal, prostě akorát budou menší. Ale nedával bych v tom červnu ty malý rostlinky na přímý slunko. Mohlo by je to nehezky spálit a dramaticky zpomalit růst. Zezačátku je stačí mít za oknem, až do druhýho patra. Lepší je to neuspěchat. Přeju úspěšnej pěst! :)
nuke
super, diky

kdyz tak pak hodim nejake fotky
fry
Nezabudaj na automaty, tie sa oplatia este aj objednat a stale to bude ok.
Natty Dread
Určitě není pozdě. Já dávál minulý rok do země pár kytek 2. června a byly z nich keře jak kráva..
don juan
Ahojte, nebojte času je dost já minule sázel někdy v pulce Června a nakonec mi to zas přerostlo v 3m koule :-), hlavně dodržujte jižní svah, vláhu a minimum ostatních rostlin v blízkém okolí rostliny.
PeeKay
Tak já už mám většinu venku a nevypadají, že by jím něco vadilo :) Tohle je zrovna Homér Simpsn :D
auroraindika
já osobně jsem z krušných hor a venku je mam už tak 3 týdny...ono taky záleží jak velký kytky jsou a jesli maj dostatečnej kořenovej bal....hodně zdaru všem....
Ušoplesk
Zdravím, myslíte že když teď vysadím ven do květináčů pár AF kytek, vylezou ty semínka vůbec? Přes noc je totiž klidně i 5 st. Samozřejmě že bych jim dopřál mini-skleník v podobě 2l PETky.
don juan
zkus a uvidis :-)
techem
citace:
Původní příspěvek od Ušoplesk
Zdravím, myslíte že když teď vysadím ven do květináčů pár AF kytek, vylezou ty semínka vůbec? Přes noc je totiž klidně i 5 st. Samozřejmě že bych jim dopřál mini-skleník v podobě 2l PETky.


myslím že bych je nechal ještě vylézt v bytě u okna a ven až po týdnu nad hlínou a pod petky ;)
Ušoplesk
Doma je bohužel mít nemůžu :( Ale zase si říkám, že to není mráz, tak třeba porostou, jen pomaleji...
citace:
Původní příspěvek od techem


myslím že bych je nechal ještě vylézt v bytě u okna a ven až po týdnu nad hlínou a pod petky ;)
techem
tak zkus a uvidíš no...nic jiného asi nezbývá ;)
Tak ať to roste!
Jurgiano
Na Afka zo semien je skoro. Vkľude počkaj dobrý mesiac ak by sa jednalo o klasiku tak by si to mohol risknut a dúfať že nepríde mráz ale aj nato je ešte čas. Hold, keď nemáš kde predpestovať a počasie nepraje musíš len čakať alebo risknúť tím že zasadíš 1.5 alebo až 20 či 30.5 o veľa neprídeš, troška menšie kytky. Afka by som sadil zo semien začiatkom 6 mesiace.
patrik123
Dobrý deň, mal som jeden autík ale mi umrela bo som ju nechtiac zlomil a no proste je to game over. A chcem sa opýtať či ešte mám čas na sadenie ?
Toto je tá odroda mám ešte čas ?
http://www.cannaseeds.sk/content/auto-anesthesia
Ak áno budem rád ak nie smola a ked nie práve túto odrodu tak ak by sa dalo aj inú keď tak daje návrch akú ďakujem :)
Astronautr
no kdyz pisou ze zber za 60 dnu a je to auto tak kdyz zasadis ted dozraje to cca konec cervence/zacatek srpna takze proc by to cenu nemelo?? spis si myslym ze mas celkem nejlepsi cas ale klidne bych treba tyden pockal nevim jak u vas ale u nas je ted dost hnusne a automatka kazdym hnusnym dnem strasne ztrati.....
patrik123
No tak Ďakujem :) K+
kaktusx
Na autoflower je idealny čas, možno ešte aj nejaky ten tyždeň dva počkať...neskoro ešte nie je ani ani klasicky outdoor...stalo sa mi že som sadil aj na konci júna a vysledok nebol zlý, aj keď vynos bol samozrejme menší.
patrik123
citace:
Původní příspěvek od kaktusx
Na autoflower je idealny čas, možno ešte aj nejaky ten tyždeň dva počkať...neskoro ešte nie je ani ani klasicky outdoor...stalo sa mi že som sadil aj na konci júna a vysledok nebol zlý, aj keď vynos bol samozrejme menší.


Takže by som mal sadiť asi za taký ten týždeň autoflower ?
PeeKay
Já už mám třeba AF naklíčené a příští týden bych měl dávat další :)
Korag
AF uz su za zenitom, tie je najlepsie sadit v aprili/maji, ale klasiky sa este daju
MORZIK
To korag ,

Co to meleš AF se daji sadit klidně v srpnu 8 mesíc!!

A klasika se da sadit v v červenci zaleži na modelu! 7 měsíc
Slime
Ja akurát ešte len dávam von moje čerstvo vyklíčené semienka do skleníka v lese. Možno je to trošku neskôr ako by bolo treba, ale okolnosti nedali inak. +snáď to prežijú, tie vonkajšie teploty stale niesu dobré, zvlášť nie pre čerstvo vložené klíčky do zeme.

Peace, nech to rastie!
Korag
citace:
Původní příspěvek od MORZIK
To korag ,

Co to meleš AF se daji sadit klidně v srpnu 8 mesíc!!

A klasika se da sadit v v červenci zaleži na modelu! 7 měsíc

AF je najlepsie sadit, ked v dobe kvetu maju najvacsiu periodu t.j. jun, takze ten april je idealny, da sa sadit aj neskor, ale ten april je taky najidealnejsi.
Zdravim, dnes je 10. června a já mám kvuli komplikacím zaseničky až teď. Myslel sem, že by to mělo vliv jen na velikost kytek, ale kamoš mi povidal, že by nemuseli dozrat, tak se ptam, jestli normalne dozrajou?
tahle odruda dozravaj koncem zari,
predem diky
Maxeaux
cau, LemonSkunk, sadene 16.6. (asi 20cm sazenicka), harvest okolo 10.10. Kytka mala asi 3 metre.
a odpoved na tvoju otazku - jo, dozrejou :)
techem
Hoj jak píše Maxeaux dozrajou ti. Kytka je pohlavně dospělá cca po 1 měsíci růstu a začne pak kvést pole periody světla, takže bude třeba nižší ale začne pěkně kvést jak má a dozraje koncem září. Nebo může být i 3 metrová, záleží na phenu a na podmínkách, které jí poskytneš. Ale nemusíš mít strach, dozraje to jak má ;)
vinczenzo
Dozrajou bez problémů... Já budu dávat řízky do skleníku až v druhé půlce června, budou v kokosu... Vždycky sadím až v červnu a "moudří" mi vždycky tvrdí, že je pozdě... Moje zkušensot říká, že není pozdě :)
kokos ve skleníku zní hodně dobře :D inspirace na příští sezónu
každopádně dík všem za reakce, kámoš mě zbytečně plašil


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma