Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 
Kdy vysadit ven? - Klikni zde pro originální téma
kolomaznik
Já dal semena naklíčit 15.2.2008 ale ven s nima nespěchám. Teď jim ještě přisvěcuju, ale čeká je ještě minimálně tejdenní návyk na venkovní podmínky, než je v dubnu/květnu prdnu ven.
Ono
TO Kelas:

Konope je odolné, vydrží chladnejšie počasie, skôr ide o to, že momentálne je svetelná perioda cca 13 hodín svetlo, 11 hodín tma, čiže na rast nie veľmi vyhovujúce.
Jo přesně tak mno jak říkal ONO už je tam docela dost světla a kor tetka ještě jak se posunul ten čas tak to je ok mno tak si myslím že už je na to čas mno
_Dr.Skunk_
ja to vidim ze v polovine dubna zacnu s predpestovavanim a tak kolem 10 kvetna zacnu rozvazet po venku az budou rostlinky trochu ursotloucky :)
vaaanha
citace:
Původní příspěvek od martin4688
Jo přesně tak mno jak říkal ONO už je tam docela dost světla a kor tetka ještě jak se posunul ten čas tak to je ok mno tak si myslím že už je na to čas mno


To, že si to myslíš je opravdu relevantní argument:vampire:. Myslíš, že tím, že se posune tvoje chápání času o jednu hodinu dopředu budou mít kytky o hodinu víc?:eek: No nevim nevim...
Nerozumím tomu, kam všichni spěcháte - když vysadíš teď - budeš rád, když ti kytky nevykvetou nebo v květu nezhermí. A to že je konopí odolné - to sice (asi) je, ale proč do něj zbytečně prát současné noční teploty? On ten květen, červen, červenec, srpen, září, říjen případně listopad neuteče až zas tak rychle.;)
Ono
Môj spríspevok bol asi zle pochopený. Písal som: "NIE veľmi vyhovujúce". Naozaj je ešte skoro sadiť. Chápem tú nedočkavosť niečo si už zasadiť, to je každého osobné rozhodnutie, iba sa snažím pomôcť predísť sklamaniu z výskytu hermafroditov, stresov z nízkych teplôt a svetelnej periody, predčasnému kvitnutiu a pod. Okrem toho netreba zabúdať na botaniku marihuany od ddt-a. Je tam veľa užitočných informácií napr. to, že rastlina s príliš dlhou rastovou fázou prechádza ťažšie do kvetovej fázy a pod.:)
ar45az
Ja se rozhodl dneska a zasadil sem :)



1)nakliceni plus seminka rajcat jako maskovani :D
Selfik
Ahoj no určitě tenhle týden dám klíčit, jaký den to bude, to nechám náhodě a chuťi. Ale určitě mi delší dobu pobudou na parapetu, kvůli noční ale i někdy denní teplotě.
Tayem de Tox
citace:
Původní příspěvek od ...
... no určitě tenhle týden dám klíčit, jaký den to bude, to nechám náhodě a chuťi....


Tyjo, počkal bych, až bude slunce v úplňku :sun:

včera :smoker: berte to jako pokus :)
Selfik
citace:
Původní příspěvek od Tayem de Tox


Tyjo, počkal bych, až bude slunce v úplňku :sun:



tý jo OK, dám klíčit v neděli, doufám, že si toho holky všimnou a vyrostou v magickej skunk :D
._.
Sadit řízky teťka je blbost.Nakvetou a i když to přežijou, nakonec z nich budou stejně malé keříky...
Semínka, ty začnou kvést nejdřív po2-3 týdnech, takže v půlce dubna, možná i dřív, můžou jít za okno/ven podle počasí. V květnu bude světelná p. tak 15/9, což je skoro OK.

Já sem sadil pár kytiček na začátku března, ale do konce dubna je nechám pěkně pod lampičkou:)
KOČKA
hoši, kam spěcháte? klony ven? přece až bude tepleji, řízek dožene snadno ,to co rostlina ze semene nestíhá... možná,že počasí přes den působí opticky fine,ale zkuste posunout teploměr přez noc ven...jak asi bylo kytkám?
TH!
Dneska jsem hodil na parapet pár semínek na zkoušku, ale myslím že ten pravý čas na předpěst je tak za dva týdny a ven dávat asi tak okolo 10. května
Melon
citace:
Původní příspěvek od TH!
Dneska jsem hodil na parapet pár semínek na zkoušku, ale myslím že ten pravý čas na předpěst je tak za dva týdny a ven dávat asi tak okolo 10. května


Máš dobrej odhad přesně tak to udělám i já. Loni se mi to osvědčilo.
lysina
uz sem dal vykličit par seminek a zejtra je dam do hliny..
Homer Jay
14dní a první várka de ať si říkáte co chcete. Vím že by se to nemělo sázet brzo, ale já mám chutě sázet tak od ledna a sem rád že nemám za oknem metrový křoví... :D
Tharius
Ja uz mam predpesteny,ted uz jenom aby se to pocasi trosku vylepsilo,zatim to stoji za...
Tady ještě něco to bylo focceno 4 dubna 2007 na mém okně první fotka a druhá byla focena kolem 18 dubna 2007.a potom jsem tam měl akorát velký křoví a bylo to šíleně vydět tak letos radši pozdějc mno něž aby zase na to každej čumnělll:hanged: :hanged: :hanged:
cernymi
včera jsem zasadil sazeničky předpěstované ze semínek ve víře, že teplota už neklene pod nulu. a teď koukám na předpověď - zítra v noci hrozí až - 4 st. Přežijí to? někde jsem četl, že malé rostlinky mrazíky ustojí, větší ne - je to pravda?
díky za názory
Tayem de Tox
citace:
Původní příspěvek od cernymi
včera jsem zasadil sazeničky předpěstované ze semínek ve víře, že teplota už neklene pod nulu. a teď koukám na předpověď - zítra v noci hrozí až - 4 st. Přežijí to? někde jsem četl, že malé rostlinky mrazíky ustojí, větší ne - je to pravda?
díky za názory


to spíš naopak.
já se vám lidi divím!!!kdo vystartuje předčasně, v cíly stejně dřív nebude. otázka je spíš, jestli tam vůbec dojede. :rolleyes: :faq:
hal9000
mno nevik kdy dám naklíčit ale ven půjdou tak začátkem června :-) z minulých let, tohle bylo to nejlepší, menší košatější rostlinky.
Nuclear
Chystám se vysadit partyzánský outdoor koncem dubna, a to jen proto, že letos situace nedovolí předklíčit semena, jinak bych sadil později.
Grove.Tekk
cus growers ja sem dneska vydsadil :-) sice prsi a trochu fouka ale poroste to :-) kamosovvi to uz roste
Hawke
Já jsem dal dneska naklíčit první várku semínek. Zatím poměrně spokojeně chytají bronz za oknem a později je ještě čeká rozmazlování v květináčcích než půjdou do "divoké" přírody :)

Mír s Váma.
pacos1
Dal jsem klčit semena 26.3 ted jsou asi 10cm velký samozřjmě za oknem pak mám za oknem Bluewelwet sehnal jsem jen 2řezi tak doufám že se mě udrží na další zpěchat nebudu doufám že bude dobrý počasí a vděl bych to na konec dubna spíš střed května out zdar a at se daří
Jo chlapci tak si myslím že by se ještě mělo chvilku počkat.tetka jsem dojel z práce a jukám na teploměr jak divej a ono tam -5 stůpnů tak nevím nevím a navíc tady ještě u nás sněžilo sice to je na vysočině ale stejně tak nevím .Zatim zdarec
Zombaj
ja jsem venku jeste nepěstil a odhodlavam se k tomu uvidim :-) ale jinak mam nejaky indory ale myslim že ven pujdou taky nejakej no name skun a ww ale sázel bych tak za tejden až 2
Zombaj
dneska jsem dal babče ven kytí na masti tam uvidim jak poroste :-)
Onyx
ja som chcel spravit priesady uz dnes ale zistil som ze nemam zem :D tak to bude musiet este den,dva pockat ale tesim sa strasneeeee
Zombaj
to každej :D hlavne na ten podzim :D
Starec
stihnem este dat dozeme tento rok ked idem objednavat z nirvany estelen buduci tyzden to je 15.4. a chystam sa to predpestovat pod lampou, lebo dnes jak som hladal fleka kde zasadim som zistil ze uz to malo 2 tyzdne rast
gantali
já nikde nespěchám,ješte mám čas takový měsíc,ale už pomalu budu nakupovat a přpravovat.
VKFR
vidim to ke konci dubna, pocasi je nejaky divoky.. bych se ani nedivil ze v kvetnu pridou jeste ranni mraziky, chtelo by to vyslechtit nejakou supr odolnou odrudu, ktera bude odolavat hlavne plisnim par tydnu pred sklizni kdy pocasi poslednich par let taky nejak nevichazi
bomboliny
ja jsem dneska uz zacal klicit 1 davku....,dam to tak na zacatku kvetna ven kdyz dude pocasi v pohodee
_Dr.Skunk_
ja taky koumu ze uz hodim prvnich par jemen naklicit...myslite ze uz je ten spravny cas??? taky me zajima nevite jestli uz je vysazena kukurice...
Jura bbb
ja se chystam vysadit tak cca za dva týdny (podle počasí)
a jesly se nemílím tak kukuřice se vysazuje aš pozděj ale nevim
expiry_date1
citace:
Původní příspěvek od _Dr.Skunk_
ja taky koumu ze uz hodim prvnich par jemen naklicit...myslite ze uz je ten spravny cas??? taky me zajima nevite jestli uz je vysazena kukurice...

som niekde cital, ze kukuricu v urcitej faze rastu niecim striekaju, co vraj konopka nerozdycha. Takze radsej pockaj, alebo to hod inde.
Homer Jay
Už se to blížííííí. :)
pacos1
Já už to mám tejden venku 30 no name a 1 bluewelweta a drží se a rostou takže do konce dubna to chci rozšířit o white widow,jack herer,white riussian,durbam,nebula a hashberry třeba se naskytne něco i jinýho pěstu zdar - čím doporučíte hnojit chci zkusit guano
Specnaz
Momentálne si pújdu jen připravit místečka na sazení zatím se kitkám daří za oknem at si holky rostou a ven až začátkem kvetna času bude dost.
eMBi
Koukám, že je to tady většinou samej nedočkavec:-)
Já sázím až 1.června. Není to z mojí hlavy, vyčetl jsem to na weedfarmer.com, odzkoušel a od té doby se toho držím.
O co jde? Rostlinám vysazeným hodně brzo na jaře bude trvat podstatně dýl, než začnou kvést, protože když jsou na vrcholu vegetační periody sluneční cykly jsou pořád ještě delší a delší (až do 21.června). Rostlina tak přejde na květ až někdy v půlce, nebo koncem srpna, takže rostliny pak sice budou větší, ale díky tomu, že u nás slunce už koncem srpna a v září nemá potřebnou sílu, budou palice znatelně menší, slabší a s nižším výnosem.
Naopak rostlina, vysazená až 1. června stihne do slunovratu narůst na nějakých 30 čísel a pak zjistí, že něco není v pořádku, protože je na začátku vegetace a místo aby slunce bylo víc a víc se fotoperioda snižuje. Takže je chudinka totálně zmatená a reaguje tak, že zintenzivní růst a hlavně - přejde na květ! Díky tomu, že v tomto období má slunce největší "sílu" jsou pak ve finále později vysazené rostliny silnější, s mnohem větším výnosem a paradoxně i sklizeň nastává dřív!!
expiry_date1
citace:
Původní příspěvek od eMBi
Koukám, že je to tady většinou samej nedočkavec:-)
Já sázím až 1.června. Není to z mojí hlavy, vyčetl jsem to na weedfarmer.com, odzkoušel a od té doby se toho držím.
O co jde? Rostlinám vysazeným hodně brzo na jaře bude trvat podstatně dýl, než začnou kvést, protože když jsou na vrcholu vegetační periody sluneční cykly jsou pořád ještě delší a delší (až do 21.června). Rostlina tak přejde na květ až někdy v půlce, nebo koncem srpna, takže rostliny pak sice budou větší, ale díky tomu, že u nás slunce už koncem srpna a v září nemá potřebnou sílu, budou palice znatelně menší, slabší a s nižším výnosem.
Naopak rostlina, vysazená až 1. června stihne do slunovratu narůst na nějakých 30 čísel a pak zjistí, že něco není v pořádku, protože je na začátku vegetace a místo aby slunce bylo víc a víc se fotoperioda snižuje. Takže je chudinka totálně zmatená a reaguje tak, že zintenzivní růst a hlavně - přejde na květ! Díky tomu, že v tomto období má slunce největší "sílu" jsou pak ve finále později vysazené rostliny silnější, s mnohem větším výnosem a paradoxně i sklizeň nastává dřív!!

A ako dlho to už takto praktizuješ? Takže podľa toho, keď je rastlinka dlho na raste tak nejako pomalšie reaguje na svetelnú periódu? Mohlo by to tak byť, znie to fajn, len celkom nechápem, prečo jedna zareaguje skôr ako druhá, teda, či je to spôsobené iba tým stresom.Ale určite vyskúšam, dám klony a s odstupom. Ale skôr ak začiatkom mája ich von nedám, v Tatrách je trochu drsnejšie počasie a načo rastlinky stresovať teplotnými šokmi hneď od mlada:) . V tomto by som videl trochu nevýhodu veľmi skorého sadenia - teplotné šoky v mladosti:D
eMBi
Letos to bude čtvrtá sezona a maximální spokojenost.
Že mladá rostlina reaguje rychle na změnu fotoperiody chápu (u indoor taky stačí 14 dní a kvete), spíš mi není moc jasný, proč to dospělé rostlině trvá tak dlouho. Hlavní ale je že to funguje :-)
HighToDeath
Mě už samo něco vyrostlo po Velikonocích (vypadané semínka z minulého roku, takhle se mi vyselo už potřetí :D ), a dnes jsem dostala nějaká nová semínka od bratránka, ale ty dám nejdřív do kelímků...
A přes kámoše mám "objednaný" řízek bílého nosorožce... Jen tak mimochodem, co si o tomto druhu myslíte?? Pro mě je nový :)
Tak ať žije sázení ;)
expiry_date1
citace:
Původní příspěvek od HighToDeath
Mě už samo něco vyrostlo po Velikonocích (vypadané semínka z minulého roku, takhle se mi vyselo už potřetí :D ), a dnes jsem dostala nějaká nová semínka od bratránka, ale ty dám nejdřív do kelímků...
A přes kámoše mám "objednaný" řízek bílého nosorožce... Jen tak mimochodem, co si o tomto druhu myslíte?? Pro mě je nový :)
Tak ať žije sázení ;)

Aká náhoda, akurát si pozerám thread od Králíčka a tam white rhino:
http://grower.cz/forum/showthread.p...90675#post90675
Sám som ho nešiel, ale keď si tu prejdeš pár threadov, tak sa o ňom dozvieš veľa:)
Hanos
citace:
Původní příspěvek od expiry_date1

som niekde cital, ze kukuricu v urcitej faze rastu niecim striekaju, co vraj konopka nerozdycha. Takze radsej pockaj, alebo to hod inde.

Kukuřice se(u nás) většinou sadí okolo 2. poloviny května, Postřik se provádí, když má kukuřice 10- 15cm -to je tak před polovinou června. Záleží taky na počasí a na odrůdě kukuřice.
Takže pokud se chytsáte sadit do kukuřice, doporučujuji dát klíčit semínka nejdříve v polovině května (pokud pak nechcete po poli litat s pulmetrovýma kytkama). Do pole zasadit, když má kukuřice aspoň kolem 20cm (minimálně polovina června). Sklizeň kukuřice = konec září až ???
Data jsem uvedl jen přibližně, podle různých okolností se mohou trochu lišit.

;)
Hanos
citace:
Původní příspěvek od eMBi
Koukám, že je to tady většinou samej nedočkavec:-)
Já sázím až 1.června. Není to z mojí hlavy, vyčetl jsem to na weedfarmer.com, odzkoušel a od té doby se toho držím.
O co jde? Rostlinám vysazeným hodně brzo na jaře bude trvat podstatně dýl, než začnou kvést, protože když jsou na vrcholu vegetační periody sluneční cykly jsou pořád ještě delší a delší (až do 21.června). Rostlina tak přejde na květ až někdy v půlce, nebo koncem srpna, takže rostliny pak sice budou větší, ale díky tomu, že u nás slunce už koncem srpna a v září nemá potřebnou sílu, budou palice znatelně menší, slabší a s nižším výnosem.
Naopak rostlina, vysazená až 1. června stihne do slunovratu narůst na nějakých 30 čísel a pak zjistí, že něco není v pořádku, protože je na začátku vegetace a místo aby slunce bylo víc a víc se fotoperioda snižuje. Takže je chudinka totálně zmatená a reaguje tak, že zintenzivní růst a hlavně - přejde na květ! Díky tomu, že v tomto období má slunce největší "sílu" jsou pak ve finále později vysazené rostliny silnější, s mnohem větším výnosem a paradoxně i sklizeň nastává dřív!!

Potvrzuji, taky to mám vyzkoušeno. Výmysl to rozhodně není! Přišel jsem na to náhodou. Sadil jsem(NO NAME) na přelomu května a června. Při sklizni z toho byly krásné keříky(zastřihnuto FIM technikou) asi 150cm vysoké. Palice mohutné -nadprůměrný výnos vzhledem k velikosti kytek, sklizeň = polovina září (myslím že 10.záři)
=>Opravdu není kam spěchat.
Slick-ace
citace:
Původní příspěvek od eMBi
Koukám, že je to tady většinou samej nedočkavec:-)
Já sázím až 1.června. Není to z mojí hlavy, vyčetl jsem to na weedfarmer.com, odzkoušel a od té doby se toho držím.
O co jde? Rostlinám vysazeným hodně brzo na jaře bude trvat podstatně dýl, než začnou kvést, protože když jsou na vrcholu vegetační periody sluneční cykly jsou pořád ještě delší a delší (až do 21.června). Rostlina tak přejde na květ až někdy v půlce, nebo koncem srpna, takže rostliny pak sice budou větší, ale díky tomu, že u nás slunce už koncem srpna a v září nemá potřebnou sílu, budou palice znatelně menší, slabší a s nižším výnosem.
Naopak rostlina, vysazená až 1. června stihne do slunovratu narůst na nějakých 30 čísel a pak zjistí, že něco není v pořádku, protože je na začátku vegetace a místo aby slunce bylo víc a víc se fotoperioda snižuje. Takže je chudinka totálně zmatená a reaguje tak, že zintenzivní růst a hlavně - přejde na květ! Díky tomu, že v tomto období má slunce největší "sílu" jsou pak ve finále později vysazené rostliny silnější, s mnohem větším výnosem a paradoxně i sklizeň nastává dřív!!


Také to mohu z vlastní zkušenosti potvrdit už nějaký ten rok sázím ve dvou vlnách koncem dubna a na začátku června a když se nad tim takhle vědecky zamyslim, asi je to tak. ;)
ponte777
plne z tim nazorom sadit az 1.maja suhlasm a neuznavam tix nedockavcov ktoru chuderu rastlinku nechalu na pospas pocasu
cannaba
sazim okolo poloviny dubna +- (podle slunce) takze uz je neco zasazeno... ale na lepsi semena jeste cekam. Je tu zatim zima, prsi a sou mraky (slunce nikde) vicemene sazim podle pocasi nez podle datumu...
ja som skusil jednu 24.2, celkom pekne poschodicka uz ma aj bliznicky, nu newiem ale je to asifuckt skoro, dalsia warka bola 23.3 tie su celkom fajn, aspon sa tak netahaju za swetlom..... a posledna warka wcera som dal nakliiicit tak uwidime, kazdopadne w maji chcem da t won bo min rok som to premeskal a chudence boli nejake dotocene :)
Tarrnaa
Klasika... na prvního máje :D
kolomaznik
Ja mam dve mladata co jsem dal klicit v lednu uz venku a dari se jim krasne. Sezenu fotak a postnu nejaky fotky..
bassgooch
Čabas já dal vyklíčit minulej week a teďka už to mam v květináčích v pokoji. Dvě se už vyhrabaly ze země. Jelikož je venku furt hnusně tak je mam zatim doma a svítim jim nějakou 70w spořivkou Philips, která má svítivost asi 800 lumenů .....haha.... Jak jsem ty četl předešlý příspěvky tak mě sere, že jsem ještě nějakej ten pátek nepočkal.
No nic snad to dobře dopadne....

Tak hodně slunce groweři
Peace
dloob-pRo|gameR
ja byl dnes na lonskym fleku a uz sou nejaky patek venku zacatek dubna uz rostly(jizni morava) nevim jak je to jinde
Zahrada je hra :]
BooBoo
zdarec wsem:) no tak nvm nvm pocasi je furt nejaky shit.sky pocital jsem tak nejak uz ted o wykendu ale zatim pockam podle pocasi az se bude zlepsovat asi tak 1.kwetna hodim zatim predpest do skrine a tak v cervnu supec ven. :D
lysina
uz mam v lese deset malejch kytiček..a na parapetu dalsich 20 a dalsi uz klicej..uz jen aby bylo pekne byl bych docela nasranej kdyby me to tetka chciplo:leaf: :smoker:
BooBoo
tak dneska sem si udelal radost a takej malej test dal sem naklicit 4seminka techniky..a to jenom kvuli tomu abych zjistil jak to poroste kdyz jeste to slunicko moc nepali a je krapet po ranu fajna zima...takze takej test mno:D i kdyz nvm nvm jestli nejaky to seminko vyklici pac s tou technikou nemam mac dobry zkusenosti,jelikoz ty semena sou uz nejakej ten patek stary,alee co ,kdyz tak tech semen mam celkem dost tak to budu skouset dal a dal.
dnes klicim :D
outdoorista
....tak to tu pročítám a koukám že většina lidí už sází.....i když je venku pěkně,furt to neni ono,takže koncem května to bude jsitější;)
CanabisC
Zdravim seminka uz jsem dal do hliny a jsou venku ! Myslite ze pri tehle vecernich a dennich teplotach to muze vyrust ?
Zombaj
myslim že teď už je počasí OK jinak udelam takovej pokus mám tak 300 semen no name tak to skusim naklíčit a rozházet u nás na sídlišti :D aby se nám to tu zelenalo ... starat se o to moc nebudu ... ona sama máti příroda to dá :D:D tak uvidim jak nám to tu bude voňet na podzim :D
Tayem de Tox
citace:
Původní příspěvek od Zombaj
myslim že teď už je počasí OK jinak udelam takovej pokus mám tak 300 semen no name tak to skusim naklíčit a rozházet u nás na sídlišti :D aby se nám to tu zelenalo ... starat se o to moc nebudu ... ona sama máti příroda to dá :D:D tak uvidim jak nám to tu bude voňet na podzim :D
= hovno zásoba ! Fušérům nazdar :D
Zombaj
tak zásoba ..... mám ve skříni něco a něco u babky :D ješťe na zahrádce budu sázet ... u kámoše ve skleniku taky tak aspoň bude sranda a rozkvete nám sídlišťe :D:D aspon tu nebudopu jak blbci furt jen prodavat ale i hulit zadarmo :D
Onyx
tak uz mam na okne nejake rastliny samozrejme toe len zaciatok ale uz to nemam kde davat :D dnes idem pozret na moje buduce pole a tento tyzden tam idem hodit prvu varku hehe
Cannabidol
Nazdarek pani....niekde som si tu uz precital kedy sa vonku davaju klony no som zabudol kde je to . mamka je teraz na 18 hod. kedy dat rezy do prirody aby nevykvitli ....co 15 maj (kveten)dni sa vlastne uz len predlzuju dik...
Já už jsem zasadil.Rozházel jsem na jednom poli 100 noname seeds.Které pak rozsadím na ostatní připravené místa.jinak 4 kytky za oknem které tam ještě chvilu pobydou.
_Dr.Skunk_
Lil Jon : to pak chces jako ty kytky vyhrabavat??? jim potrhas koreny atd...
growman
no ja som vcera zasadil pretpestujem doma a potom venka zasaDIM
citace:
Původní příspěvek od _Dr.Skunk_
Lil Jon : to pak chces jako ty kytky vyhrabavat??? jim potrhas koreny atd...


tak semínak nemám víc jak 5cm v zemi.minulej rok jsem to tak dělal a bez problému.
Smah
určitě budu v květnu
Chlapci tak už je zasasezo už si to vesele holky proudí směle k slunci a čakají až je na podzim ochutnám tak sand to bude letos oki
no já ještě nevím nic nemám ale určitě si něco seženu.....
doufám že do června budu něco mít začátek června to je pro mě akorát....
k/-\pr
ja us mam zasazeno..
R3dm4n
Takže ďalšia várka zasadená ,teda ešte len klíči ,za 2 dni to dám do hliny ,predpest a idú von:) Snáď ešte neni neskoro ..
Method
2 R3dm4n:Neskoro este isto neni:) ..ja som tiez len pred tyzdnom sadil seeds nech maju uz poriadne slniecko ked pojdu von.A ja si cely rok este robim klony a vysadzam ich...aj ked nenarastu velmo do vysky ale uroda sa da sklidit pekna a netreba ich tak velmi skryvat.......
pacos1
taky mám už zasazeno venku v belíkách do země jsem dal akorát master kush a ten je docela takovej povadlej snad se rozjede co byste doporučili na out za hnojení já hnojím konakama a pak slepinčákama a až začnou kvíst tak nechávám kvasit kopřivi a zalejvám tím pak co myslíte?? Chtěl bych zkusit něco novýho!!
k/-\pr
citace:
Původní příspěvek od pacos1
taky mám už zasazeno venku v belíkách do země jsem dal akorát master kush a ten je docela takovej povadlej snad se rozjede co byste doporučili na out za hnojení já hnojím konakama a pak slepinčákama a až začnou kvíst tak nechávám kvasit kopřivi a zalejvám tím pak co myslíte?? Chtěl bych zkusit něco novýho!!


ja bych rek ze slepicaky sou vhodny spis na kvet a ty koprivy sem osobne vyzkousel,mel sem je v uzavrenejch plnejch petkach ve skleniku kde bylo kolem 35-40 stupnu asi 2 dny a smrdelo to jak hov*a,ale musis odhadnout davku pac sem tim spalil jedn kytku..
goldflower
mám takovou prosbu, nikde jsem tu nenašla, jestli není hloupé vysít semínka rovnou do připravené země?!?!?
zahrádku mám u baráku, takže jí můžu kdykoliv obstarávat.
ptám se proto, jelikož teprve čekám na zásilku semínek a nevím, jestli nebude pozdě, když budu doma předpěstovávat.

Díky za pomoc
StrEssor
citace:
Původní příspěvek od goldflower
mám takovou prosbu, nikde jsem tu nenašla, jestli není hloupé vysít semínka rovnou do připravené země?!?!?
zahrádku mám u baráku, takže jí můžu kdykoliv obstarávat.
ptám se proto, jelikož teprve čekám na zásilku semínek a nevím, jestli nebude pozdě, když budu doma předpěstovávat.

Díky za pomoc


Hloupe to urcite neni. predpest, kdyz je venku tak hezky(a ty budes sadit u baraku), je zbytecny. Pouzij zeminu na vysev a opatrne se zalevanim :)
BooBoo
Zdar vsem Grower´s tady sou nejaky fota:zasazeno 27.4.08 mam tam 2mutanty maj divny listky ale doufam ze postupem casu a postupem rustu se to zlepsi
BooBoo
Zdar vsem Grower´s tady sou nejaky fota:zasazeno 27.4.08 mam tam 2mutanty maj divny listky ale doufam ze postupem casu a postupem rustu se to zlepsi.Foceno pri zapadu slunce:D
Starec
ja by som uz konecne nasadil len semena mam objednane zo stranky seed bontique a uz skoro 4 tyzdne my to posielaju, je to mozne? nemate s tou strankou skusenosti? hajzli spomaleny... uz to malo 2 tyzdne rast
Vseved
citace:
Původní příspěvek od Starec
ja by som uz konecne nasadil len semena mam objednane zo stranky seed bontique a uz skoro 4 tyzdne my to posielaju, je to mozne? nemate s tou strankou skusenosti? hajzli spomaleny... uz to malo 2 tyzdne rast


Mě to v pohodě došlo za 13 dní .
Chroust
Chtěl bych se Vás zeptat, kdy jste nejpozději sadily out a jak to nakonec dopadlo? mělo by cenu ještě dávat klíčit nové rostlinky? mě ptáci (nejspíš :D) všecko co jsem měl venku v kvetináčích malý rostlinky vyzobali, mám teďka jenom 5 rostlinek a to jsem měl asi 20 :( a kdyby to bylo možné, jsem tu sice nový, ale mohl bych Vás touto cestou požádat o nějaké semínka?

EDIT: Hledání jsem použil a nic mi to nenašlo, na ostatní rostlinky jsem dal uřezané pet láhve
elanius
Sadit mozes kludne aj v juli, cim neskor zasadis tym mensie budes mat rastliny a vynos. Cokolvek co si sa tu spytal uz na groweri je, staci len pouzit "HLEDANI" a dozvies sa vsetko co potrebujes. Ak chces semienka, mrkni do zahradnickeho bazaru, tu sa ti pravdepodobne nikto neozve.

PS: Ptaci su svine, nainstaluj strasiaka :baseball:
junfun
I NA SEMÍNKA JE JEŠTĚ DOST ČASU, ALE POKUD CHCEŠ MÍT JISTOTU A NEČEKAT NA SAMCE, TAK SI KUP ŘÍZKY, VŠE V ZAHRADNICKÉM BAZARU.
Storm
můžeš sadit klidně v červenci, ale jak už bylo zmíněno, tak se to projeví na velikosti kytky a tim pádem i na výnosu.
Klimes
ja osobne budu mit cas na sazeni ven az v prvni pulce cervence, budu sazet rizky a ocekavam od toho tak 1-1,2m vysoky, nezastiply kytky
coz je pak moc pekna kytka
Chroust
Takže jestli jsem pochopil správně, záleží jen na světelné periodě že? kyti může mít třeba 20 cm a může začít kvést? to by se hodilo i proti čorkám, takový kity pak nejdou ani vidět pokud to sázíte na poli za městem (jako já) okolo kterého každý chodí a vidí na něj. Všem díky za rady
Ono
2Chroust:

S tým prechodom na kvet - záleží na periode, ale pri rastlinkách zo semienok by mali byť aspoň 1 mesiac staré, aby boli schopné prejsť na kvet. Rezy môžu prejsť na kvet ihneď.:)
Green Fantom
No jestli to máš někde v poli za městem tak tam pravděpodobně na tom poli někdo něco pěstuje (zemědělské plodiny) , což je nevýhoda že musím sklidit dřív než se bude sklízet to ostatní. Jestli zasadíš pozdě tak ti tam ta kytka vůbec nemusí dozrát a z důvodu předběžnýho sklízení (kvůli zemědělcům) to budeš muset přesadit jinam, což nemusí kytka přežít. Bejt tebou tak je fláknu nějam kde je můžeš nechat v klidu dozrát a nebo je mít v kýblu kterej můžeš bez problémů kamkoli přenést
Chroust
Tak na tom poli je to v pohodě, babka tam akorát pěstuje rajčata erteple a tak, žádný velký množství, většina pole je nevyužitá tak tam to chci zasadit, na nevyužitém místě, jen mě sere že okolo pole je hráz a po ní chodí lidi takže na celé pole jde krásně vidět, chodí čorky i s dalekohledama? já jen esli by poznali kytku na větší vzdálenost :D
_Dr.Skunk_
ja myslim ze tedka je akorat:)
ThomasK
Tak já mám ze semínka 2 týdny staré rostlinky, a ještě dneska a zítra budu dávat na naklíčení další semena.
Pozdě to snad zatím ještě není, jen výnos nebude tak bizardní :)
Peace.
berrea
no, kolovaly tu teorie od starsich clenu, ze sazeni zacatkem cervna je efektivnejsi, nez sazeni driv... a nemam duvod tomu neverit, souvisi to se stresem, zrychlenym rustem a snazsim prepnutim na kvet, takze asi budes prijemne potesen ;)
Sogeking
Nikde jsem to nenašel, a proto, že jsem nový, tak se chci zeptat. Za jakého počasí je nejlepší vysadit Out? Mám nachystáno cca 15 řízků, už mám vybráno aji několik lokalit, jen bych chtěl mít ideální podmínky, takže kdy myslíte, že je nejlepší sadit, aby se to co nejlépe ujmulo? (po dešti, před deštěm, když už pár dní neprší) Předem díky.
RastA
no nato jak vidíš že jsou teď lijáky myslím že až po dešti tedy ,alespoň tady u nás v Praze prší jak o závod jinak kdyz si koupíš nějaké řízky i semínak jeste taky jdou tak budes mít fajnovou úrodu

Servis Chlape :D
Sogeking
No jednu výhodu by to mělo, sázet teďka v tom nečasu. Jsem si jistej téměř 100%, že ybch na nikoho venku nenarazil. Na druhý straně o to víc bych byl podezřelej co sakra dělám venku v takovým blivajzu, jinak díky, asi to nechám do konce deště, ale pokud se to do čtvrtka neumoudří tak du na to. (všední den=méni turistů a hulivší mládeže)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma