Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Průvodce ve světě UV zdrojů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 177

Od kámoše jsem si sehnal Uvéčko od Phillipse, ale nemužu o tom najit ani slovo, ani graf se spektrem, proste jako by tenhle typ už nevyráběli...pomuže mi negdo? Presny oznaceni to má: Phillips TL-D 36w/08 s černou trubici...a jaky jsou rozdily mezi tou narvou reptlight, repti-glo oproti tomu co mam ja...dík za každičký info...

23

Naposledy upravil indicky-konopi 03-03-2006 v 13:07 PM

Old Post 03-03-2006 v 12:51 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 178

indicky-konopi: černý UVéčko, to bych šacoval nejspíš na UV-A diskotékovou trubici...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 03-03-2006 v 14:06 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 179

deda: ajaj, tak to asi nebude moc dobrá na kyti co? Fakt bych potreboval nejaky info od vyrobce, než ji teda vyhodim...myslis, ze nema ani trošku UV-B v sobe? jA už myslel, že mám nejakou specialku...

23

Old Post 03-03-2006 v 14:29 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 180

indicky-konopi: Ale což o to, speciálka to je (nádherně se v jejím světle rozzáří předměty bílé barvy), ale jestli je to nějaká takováhle zářivka, tak na pěstování opravdu moc vhodná není, resp. pro zvýšení produkce pryskyřice jako následek ochrany před UV zářením nemá dost UV-B.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 03-03-2006 v 19:20 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 181

deda mraz: hm chlape to je presne ona, akorat mam 36w 120cm...jinak na chlup stejna...takze ji ze skrine muzu vyhodit, pač je k hovnu, to si me moc nepotěšil, ale i presto dik za info! K+ pro tebe

23

Naposledy upravil indicky-konopi 03-03-2006 v 20:36 PM

Old Post 03-03-2006 v 20:29 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oomega
Stálý Člen

Karma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 182

nekde jsem cetl/mozna i na roweru/ ze ozon se rozpada cca po pul hodine na O2 +O,ktery se vaze na ty pachy a tak.takze by po ty pulhodine mel bejt zdravej.....resp.neskodnej.tak si rikam,ze udelam tuhle lampu a bude se spinat po 6ti hodinach na pul hodiny,v noci treba na tri......mam skrin ve sklepe,jsem tam jenom,kdyz jdu primo k ni.no a mel bych tam mit cistej vonavej vzduch.nepisu to proto,bych se chlubil,ale proto,ze jestli zas melu <>viny,tak aby me nekdo opravil.opravujte

Některé drogy nejsou zakázané, protože jsou nebezpečné, ale jsou nebezpečné, protože jsou zakázané

G I B 400 W bio

Salvia Divinorum User's Guide - Šalvěj Divotvorná a vše (?) o ni

Jak na smrad ve skrini

Old Post 11-03-2006 v 19:51 PM
Oomega je offline   Profil uživatele Oomega   Find more posts by Oomega   Foto galerie člena Oomega   Click here to Send Oomega a Private Message   Add Oomega to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nemoralis
Nový Člen

Karma uživatele Nemoralis - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 183

Ozon reaguje snad uplne se vsim, plasty, kovy, organika; ja to rozezrane potrubi nevidel, ale na overgrow to proste nekdo napsal (jmenoval se Diesel nebo tak, nechce se mi to hledat, sorry), je fakt ale, ze tyhle vysoke a potencialne nebezpecne koncentrace se objevuji jestli tak u tech generatoru na bazi vysokonapetoveho pole (ktere muzou toho ozonu vyhodit peknou hromadu) ne u techto UV-lampovych. Tam je vetsi nebezpeci to UVecko. Jinak nepochybuju o tom, ze na pachy to funguje dobre Ale uhli je uhli...

Old Post 13-03-2006 v 17:32 PM
Nemoralis je offline   Profil uživatele Nemoralis   Find more posts by Nemoralis   Foto galerie člena Nemoralis   Click here to Send Nemoralis a Private Message   Add Nemoralis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 184

napsal jsem do shopiku, kde maj paradní úvečka:
Napsal jsem:
dobrý den,
mám takovy menší dotaz na Vaše ÚV zářivky REPTI GLO 8.0...máte nějaké neobvyklé délky trubic i wattáž, chci se zeptat proč se nedělaji bežné trubice jako jsou třeba 18w-60cm, 36w 120cm, 54w...atd.atd, měl bych zájem o ty 30wattové s délkou 91cm, jelikož nemáte 36w ani 18w...., tak jsem tak koukal a nigde jsem na to nenašel balast a já vlastním jen tyto klasické, k tomu je nějaký speciální? prodaváte to i s ním nebo to jsou jen samotné trubice? Nebo šlo by napojit každou 30w na 36w tlumivku, kterejch mám doma moře?? Děkuji za odpověd, s pozdravem....

a ONI...
Vážený pane....
údaje jsou převzaty od výrobce. Tělesa zatím v nabídce nejsou, až se objeví, budeme je na webu mít.
Ohledně napojení 30W zářivky na 36W tlumivku je nutné se poradit s Vaším elektrikářem
Přejeme Vám hezký den!...


Takže dědo dostal jsem na tebe tip, prej si asi elektrikař... poradíš mi na co je mám napojit, abych je hned nezničil? Pro ostatni je maj zde a celkem levně...podil UVA 30% a UVB až 8%!: http://www.akarazoo.cz/catalog.do

Old Post 16-03-2006 v 11:01 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 185

Repti-Glo 8.0 60cm 20w, uva 33%, uvb 8% mě minulý týden stála 479,-kč (bez poštovnýho a měl jsem ji hned)...spočítal jsem si, že když uva je na nic, tak zbývá 8% účinného záření...tj. 1,6w...a to mi na wattmetru přibylo 50w...asi vyměním tlumivku...
ps. není lepší zdroj uvb?

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 16-03-2006 v 13:44 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 186

Co? jakou tam mas prosim te tlumivku? UVA neni až tak uplne na nic, podle mě je to dobry aspon na růst....kde si ty trubice prosim te poridil? ten odkaz jaxem hodil já, tak tam bys je sehnal za 365,-...a jinak s tema 8% UVB, tak to je u zarivek zatim nejvic co sem se setkal...treba horsky slunce ma urcite vic...

Old Post 16-03-2006 v 14:04 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 187

treba horsky slunce ma vic uvc...no ja ji koupil v tescu, s tim ze tu tvou cenu znam, ale pricetl jsem si postovny a cestu na postu....tak jsem ji radeji koupil tam...tlumivku tam mam standardni 20w (nevim z normalni zarivky)...jinak uva jak jsem se docetl na zacatku tohoto treadu je na prd...to je prave to diskotekovy svetlo...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 16-03-2006 v 14:12 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 188

koukam, žes stejně zmatenej jak já minulý týden když jsem kupoval tu zářivku....
koukal jsem....maj totiz v tom zverimexu 2 na podobnou vec coz jistem muze byt matouci....maj i infrazarivky/infrazarice/infrazarovky (ktere podporuji tvorbu vitaminu d a maj cervenou barvu) no a potom existuji i horska slunicka...ktera tak nehrejou maj BILOU barvu a produkujou UV zareni....
nevim jak tobe, ale me je od zacatku jasne, ze jde o STRESOVY faktor...protoze vyrobena pryskyrice (obsahujici kýžené THC) je obranou rostliny na UV zareni....
peace

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 17-03-2006 v 09:58 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 189

Pokud se nemýlím, je výbojka složena z vnitřní a vnější baňky. Vnitřní je znatelně menší, většinou válcovitého tvaru a je to prostor, kde jsou přítomny halogenidy, a kde právě hoří výboj. Naproti tomu je vnější baňka jednak ochranou proti dotyku, ale také může z vnitřní strany nést napařenou vrstvu luminoforu jako v případě rtuťových výbojek. Jestli je to tedy tak, jak píšu, opatrným rozbitím a odstraněním vnější baňky při zachování hořáku (vnitřní baňky) je možné z vysokotlaké rtuťové výbojky udělat zdroj tvrdého UV záření.
Mimochodem já jsem třeba nepobral, jak někdo může vůbec uvažovat o vystavení kytek působení UV-C záření...

A druhá věc, na kterou bych chtěl zareagovat, je jak píšete, že jste ještě nikdy neviděl nízkotlakou rtuťovou výbojku. Nuže já jsem přesvědčen, že jste ji jistě viděl už nesčetněkrát, protože krásnou ukázkou nízkotlaké rtuťovky je tzv. lineární zářivková trubice.

citace:
Původní příspěvek od m©¤
[B]Promiťe, ale odstranit luminoformní vrstvu z rtuťové výbojky, která je uvnitř baňky a ona Vám teď září UV-C záření. Ono ze základu jsme se bavili o UV-C zdrojích světla, ale budiž. Nedovedu si představit ten domácí technologický postup, kdy odstraníte něco z vnitřní strany výbojky a neuniknou Vám halogenidy těžkých kovů a ještě to dáte zpět dohromady a teď to svítí UV-C. Pochybuji, že by po otevření ještě někdy vůbec svítila. Mimochodem, rád bych znal Váš typ a výrobce nízkotlaké rtuťové výbojky, protože zatím jsem žádnou nízkotlakou neviděl, rád si jí najdu a poskytnu všem tu možnost nahlédnout do reálné moznosti domácího vývoje UV-C výbojek. A k zdroji www stránek, ano psal jsem že se používají pro desinfekci, kdo si klikne na první odkaz sám uvidí, že zde žádné žáření UV-C ven neuniká, je uzavřeno v rouře na vodu. A kdyby jste si klikl na jednu zářivku od Narvy, přečetl by jste si toto:
[b]

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 17-03-2006 v 16:01 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 190

citace:
Původní příspěvek od m©¤
[B]Hezký den,
...
Zde bych chtěl podotknout, že nízkotlakou Hg výbojku jsem stále neviděl, neboť výbojka a zářivka je rozdíl nejen pro mě.


Pěkný den!

V tomto Vašem výše citovaném tvrzení se zjevně stále mýlíte - viz například tento odkaz, Definice pojmů, bod č. 8

Děda.

P.S. Uznávám, že to není zas tak podstatné, ale nedalo mi to...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 25-05-2006 v 11:08 AM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 191

> indicky-konopi - Myslim že nemusíš mít tak docela pravdu. Jo standardní zářivkou spálit, to je umění, ale UVéčkem není pro laiky problém. Jen přemíšlej... kdyby se to tak trochu nepálilo, nebo jak to říct, tak by kytičky neprodukovali tolik priskyřice. Prostě tím chci říct že to UV má spíš negativní ůčinky a proto se kyti brání tou priskyřicí, tudíš když dáš tu výbojku příliš blízko, hádej co se stane... bacha na to.

Old Post 17-07-2006 v 18:59 PM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 192

Ono to stim UV nebude az tak horky........rozhodne ti to pod nim neporoste a kytkam s tim uz vubec neublizis,zkus ji tam mit po celou dobu a uvidis ze se nic dit nebude(az tak markatniho)-Odzkouseno!

Zemi:rec je o UV zarivkach ne o vybojkach!

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 17-07-2006 v 20:15 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4619440 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív