Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Indoor 400W s GIBem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Oomega
Stálý Člen

Karma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 101  

Obecné Indoor 400W s GIBem Příspěvek č. 1










Hoja,
tak asi pred mesicem jsme se rozhodli vyzkouset tu GIB lighting lampu do nasi prvni pestirny.A ukoncit ty diskuze tady,jestli je nebo neni lepsi.I kdyz s nasima zkusenostma se neda ic moc testovat,ale uvidime.
K veci:
Skrin: 60x120x210,uvnitr alobal
Svetlo: 400W GIB lighting z growshopu
Kyti:
801-nejakej uz pojmenovanej Fiipuv noname
Brunhilda-to samy,ale moje
soma skunk
white widow
peacemaker(udajne gws)
ice
vsechny rizky jsou od jedne slecny,ktere timto dekuji


ted par fotek,at vime,o cem mluvime
1-skrin
2-kyti
3-ice
4-gws
5-ww
6-soma
7-801
8-brunhilda
9-bruna detailne
fotky jsou den stary

Některé drogy nejsou zakázané, protože jsou nebezpečné, ale jsou nebezpečné, protože jsou zakázané

G I B 400 W bio

Salvia Divinorum User's Guide - Šalvěj Divotvorná a vše (?) o ni

Jak na smrad ve skrini

Naposledy upravil Oomega 08-03-2006 v 15:12 PM

Old Post 08-03-2006 v 14:58 PM
Oomega je offline   Profil uživatele Oomega   Find more posts by Oomega   Foto galerie člena Oomega   Click here to Send Oomega a Private Message   Add Oomega to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oomega
Stálý Člen

Karma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 2







a ted k jednotlivym detailum
vsechny kytky kome tech dvou pokusnejch,co jsou cca o 14 dni starsi jsou tak nejak nazloutly.to je viddet nahore
vdova ma zluty dve velky tecky na liste(1),a i u jinych se objevuji drobne zlute tecky na listi(2).taky jim zloutnou kraje listu(3)(4 soma skuk vpravo)(5).Vubec ta soma je takova smutna...trochu se ji i krabatej listy(6)

kdyz prisli,dostali stimulax a dva tri dny na to krystalon start.ted uz jsou 5 dni bez hnojiva.zalejvam je tak jednou za dva tri dny a to je uplne proleju,az vytece voda spodem.teplota 24,vlhkost....no,vlhkost nemeritelna,pac je tam ten mlhovac a on kdyz jede,tak ta mlha se tak nejak prelyva pres ty kytky narazove,ale v podstate maj kolem 80% maly a tak 40% ty velky.ale je to spis odhad trochu oprenej o ten vlhkomer co tam je,kterymu ale moc neverim
Tak mi poradte,co delam kde blbe,at to muzu opravit
Jo toho vetraku si nevsimejte,nejede.Mel jet,ale to by mi ty kytky asi rostli do pravyho uhle,jak je silnej.Stinitko je homemade,pokud si toho nekdo nevsimnulale rikam,bude novy i se sklem

Některé drogy nejsou zakázané, protože jsou nebezpečné, ale jsou nebezpečné, protože jsou zakázané

G I B 400 W bio

Salvia Divinorum User's Guide - Šalvěj Divotvorná a vše (?) o ni

Jak na smrad ve skrini

Old Post 08-03-2006 v 15:24 PM
Oomega je offline   Profil uživatele Oomega   Find more posts by Oomega   Foto galerie člena Oomega   Click here to Send Oomega a Private Message   Add Oomega to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RomAaL
Stálý Člen

Karma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 3

nzdar,
tak na tu GIBku sem fakt zvědavej co to udělá. Jak moc to hřeje? jako sodík? měřil si schválně teplotu? jinak ten alobal bych určitě strhal a natřel to na bílo, nebo tam aspoň nalepil něco bílýho(např. zadní strany z visacího kalendáře)
sem fakt zvědavej a držim palce ať to pěkně roste
watching you R.

In Vino Vita

Old Post 08-03-2006 v 15:35 PM
RomAaL je offline   Profil uživatele RomAaL   Find more posts by RomAaL   Foto galerie člena RomAaL   Click here to Send RomAaL a Private Message   Add RomAaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RomAaL
Stálý Člen

Karma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 4

mě trochu žloutly a osychaly kraje když sem kytičky trochu přelil i to krabatění se mi tam udělalo podobný ale pak sem je nechal trochu proschnout a sou v pohodě, ty oschlý kraje se sice už asi nespravěj ale to pokroucení docela zmizlo a další lístky už v klidu, a asi bych tam ani nedával ten kristalon, myslim že maj ještě čas..
sry za otázky na teplotu ale asi sem předchozí příspěvek psal moc dlouho...

In Vino Vita

Old Post 08-03-2006 v 15:41 PM
RomAaL je offline   Profil uživatele RomAaL   Find more posts by RomAaL   Foto galerie člena RomAaL   Click here to Send RomAaL a Private Message   Add RomAaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulitko258
Stálý Člen

Karma uživatele hulitko258 - 90% PěstitelskáKarma uživatele hulitko258 - 90% PěstitelskáKarma uživatele hulitko258 - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 347  

Příspěvek č. 5

Oomega:čus no tak ta tvoje skřinka vypada pekne akorat naspod bych dal taky alobal at se ti to odraži i zespodu jinak to tu budu prubežne sledovat k++++ ti ješte nedam ješte je mooc brzo jinak se mi to libi čus HULDA

Zahulíme uvidíme! a kdo nehulí tak neuvidi!! HULDA

Hulitko II. 70W Kvete!

Hulitko III. 70W Kvete!

Old Post 08-03-2006 v 15:58 PM
hulitko258 je offline   Profil uživatele hulitko258   Find more posts by hulitko258   Foto galerie člena hulitko258   Click here to Send hulitko258 a Private Message   Add hulitko258 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 6

OOmega koukni sem:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21812

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 08-03-2006 v 16:06 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oomega
Stálý Člen

Karma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 7

r-man:jj,to jsem sice videl,ale abych pravdu rekl....stravil bych nad tim pul roku,nez bych to ve slovniku vsechno dohledalpsana anglictina-nic pro meale kdyby to nejakej zaslouzilej grower prelozil,myslim,ze by mel karmy na rozdavani
hulitko:ja vim,chtel jsem obalit i kvetinace a hlinu alobalem,ale porad s nima jeste hejbu,furt vymejslime novy rozestaveni,treba ted hledame nejlepsi postaveni,aby mlha hezky tekla na vsechny sejne,takze to zatim nema cenu.a ten hadr tam puvodne byl proto,ze jsem ho vzdycky ano zalil a on pak hezky vlhnul.coz mi pri odtahuu 540m3/hod bylo celkem H...¨
btw.mlhovac fakt durazne doporucuju,pac kome vlhkosti,sla hlavne dolu teplota a to o celych 7!! stupnu.takze ted uz jedu jen na jeden vetrak od lampy a az bude uzavrenej okruh,bude to jeste fajnejsi

Některé drogy nejsou zakázané, protože jsou nebezpečné, ale jsou nebezpečné, protože jsou zakázané

G I B 400 W bio

Salvia Divinorum User's Guide - Šalvěj Divotvorná a vše (?) o ni

Jak na smrad ve skrini

Old Post 08-03-2006 v 16:21 PM
Oomega je offline   Profil uživatele Oomega   Find more posts by Oomega   Foto galerie člena Oomega   Click here to Send Oomega a Private Message   Add Oomega to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja*dwarf
Stálý Člen

Karma uživatele ganja*dwarf - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 8

nazdar,nechci plašit,ale tyhle příznaky sem zpozoroval u svejch kytek,když mi umírali...a usoudil jsem,že to je příliš velkou vlhkostí..ve skříni jsem jim totiž udělal takový malý pařníček a měl jsem radost z té mlhy,co tak měli,ale ouha,,,najednou byl konec.všechny kytky poměrně rychle pochcípali..nejdřív se svěšely,pak zežloutly,a pak šli "pod kytky"....možná to...nemusí být tou vlhkostí,ale každopádně bych si na ni dal pozor......napiš(vyfoť) jak se jim daří....měj se good..

Old Post 09-03-2006 v 13:30 PM
ganja*dwarf je offline   Profil uživatele ganja*dwarf   Find more posts by ganja*dwarf   Foto galerie člena ganja*dwarf   Click here to Send ganja*dwarf a Private Message   Add ganja*dwarf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oomega
Stálý Člen

Karma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 9

chm,tak vlhkost tam maj ted resenou dost prapodivne
je tam ten mlhovac,ale pac je tam hodne silnej odtah,tak jsem ho nasmeroval doprostred mezi kytky,ktery jsou do ctverce a ta mlha jen tak vylejza nahoru.vlhkomer ukazuje 45%,ale ty kytky maj narazove mnohem vic.foceni je problem,zatim je jenom tellefon,ale za par dni snad koupim tu Z6ku
Dneska jsem ty dve velky podlozil hlinou.a solidne jsem jim zkurvil koreny....jak uz to bylo veliky,tak jsem to pri tom vyndavani neudrzel v ruce a ta hlina kolem ruky upadla.i s korenama(ale na druhou stranu....vcera mi z pod kvetinace vyjel koren,mel tak centimetr,dneska mel 12,takze myslim,ze ty koreny se do dvou tri dnu obnovej.
Jinak ke korenum:jaak tady byla ta diskuze,jestli presazovat z malej do vetsich a tak,tak rozhodne jo.koreny krasne prorostly celym kvetinacem a udelali hezkou kouli.akorat to presazujte ve dvou,at to nezkur*ite jako ja
Jo a prislo stinitko,thx TomFISH a rovnou jsme koupili bilou barvu.v diskuzich tu vysla jako nejlepsi...akorat se furt hadate,jestli lesk,nebo mat,tak jsem vzal pololesk jsem ja to ale salamoun

Některé drogy nejsou zakázané, protože jsou nebezpečné, ale jsou nebezpečné, protože jsou zakázané

G I B 400 W bio

Salvia Divinorum User's Guide - Šalvěj Divotvorná a vše (?) o ni

Jak na smrad ve skrini

Old Post 09-03-2006 v 17:56 PM
Oomega je offline   Profil uživatele Oomega   Find more posts by Oomega   Foto galerie člena Oomega   Click here to Send Oomega a Private Message   Add Oomega to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oomega
Stálý Člen

Karma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 10

juu,a thx all za tu karmu

Některé drogy nejsou zakázané, protože jsou nebezpečné, ale jsou nebezpečné, protože jsou zakázané

G I B 400 W bio

Salvia Divinorum User's Guide - Šalvěj Divotvorná a vše (?) o ni

Jak na smrad ve skrini

Old Post 09-03-2006 v 17:58 PM
Oomega je offline   Profil uživatele Oomega   Find more posts by Oomega   Foto galerie člena Oomega   Click here to Send Oomega a Private Message   Add Oomega to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja*dwarf
Stálý Člen

Karma uživatele ganja*dwarf - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 11

tady sem četl,že je nelepší bílá matná,ale to už máš jedno...hlavně že tak je ňáká bílá )........

Old Post 09-03-2006 v 20:14 PM
ganja*dwarf je offline   Profil uživatele ganja*dwarf   Find more posts by ganja*dwarf   Foto galerie člena ganja*dwarf   Click here to Send ganja*dwarf a Private Message   Add ganja*dwarf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oomega
Stálý Člen

Karma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 12

no,uz mam prectenou snad pulku groweru,ale porad se lidi hadaj mezi bilou,alobalem,mylarem a obcas jeste nejakej joker vytahne zrcadlo.....ale prisla mi logictejsi matna....ale ta na ulitbu svedomi jsem vzal polomatnou....to prasatka urcite hazet nebude a pri tom to neni uplnej mat.zejtra budu asi malovat

Některé drogy nejsou zakázané, protože jsou nebezpečné, ale jsou nebezpečné, protože jsou zakázané

G I B 400 W bio

Salvia Divinorum User's Guide - Šalvěj Divotvorná a vše (?) o ni

Jak na smrad ve skrini

Old Post 09-03-2006 v 20:18 PM
Oomega je offline   Profil uživatele Oomega   Find more posts by Oomega   Foto galerie člena Oomega   Click here to Send Oomega a Private Message   Add Oomega to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja*dwarf
Stálý Člen

Karma uživatele ganja*dwarf - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 13

udělal si dobrej kompromis ....ať se daří...HAVE A FUN!!!

Old Post 09-03-2006 v 21:31 PM
ganja*dwarf je offline   Profil uživatele ganja*dwarf   Find more posts by ganja*dwarf   Foto galerie člena ganja*dwarf   Click here to Send ganja*dwarf a Private Message   Add ganja*dwarf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oomega
Stálý Člen

Karma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 14

Tak,jsem celej od barvy,mota se mi hlava a boli,takze jdu na brko
jeste predtim se ale pochlubim dnesni praci.svitiko sviti,barvicka barvi,no a tak jsem to vsechno nainstalova do skrine.je cela bila,pouzil jsem na to nejakyho reckyho filosofa,co ted nevim jmeno,krabicka na 5 m2.zitra,nebo mozna dneska v noci dodam kompletni vypis techniky+ odkazy + ceny.a jednou prindou i fota....jsem slibotechna,ja vim
jo a mam objednanou desku skla pod to stinidlo,aka CT
jinak poradte,premejslim,strcit to do scrogu,ale co s tema velkejma?
jak zacit proplejtat a pri tom tam mit dve vetsi kytky,ktery pujdou na jare ven.......zatim me napadlo posunout svetlo mimo stred skrine,na kraj a pod ni propljetat jenom v pulce,a pak to nejak nastavit....no,poradte

Některé drogy nejsou zakázané, protože jsou nebezpečné, ale jsou nebezpečné, protože jsou zakázané

G I B 400 W bio

Salvia Divinorum User's Guide - Šalvěj Divotvorná a vše (?) o ni

Jak na smrad ve skrini

Old Post 10-03-2006 v 19:43 PM
Oomega je offline   Profil uživatele Oomega   Find more posts by Oomega   Foto galerie člena Oomega   Click here to Send Oomega a Private Message   Add Oomega to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oomega
Stálý Člen

Karma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 15

no,kantr mi nejak pada,tak udelam ten seznam techniky.....
Takze lampa je popsana vejs.Stinitko je udajne delany klempirema,vypada fakt pekne,kvalitne,prijde pod nej sklo,cimz vznikde CT.visi to na provazkach z baumaxu,vymalovano Sokratesem pololesk,bila 1000.prijde mi,ze alobal svitil vic,ale zas tohle je podstatne rovnomernejsi.Vetraky SUNDON NAKY CISLO,s odtahem 183 m3/hod,z www.gme.cz kde stojej asi 150 kazdej.napichnuty na zdroj od kompu.s tm mam jeste plany.neco jako automaticka skrin na picu{mzsleno PIC},nebo takpristeKvetinace vigo quadratico 27cm,hlina modra pokojova,perlit,kravi hovna v kostkach,kristalon,stimulax na korinky.No a spooousta laskya to by v tom byl cert,aby nerostly

Některé drogy nejsou zakázané, protože jsou nebezpečné, ale jsou nebezpečné, protože jsou zakázané

G I B 400 W bio

Salvia Divinorum User's Guide - Šalvěj Divotvorná a vše (?) o ni

Jak na smrad ve skrini

Naposledy upravil Oomega 17-03-2006 v 12:55 PM

Old Post 11-03-2006 v 15:56 PM
Oomega je offline   Profil uživatele Oomega   Find more posts by Oomega   Foto galerie člena Oomega   Click here to Send Oomega a Private Message   Add Oomega to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oomega
Stálý Člen

Karma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 16

tyjo tunning!vypnul jsem komplet vetraky a nechal bezet JENOM zvlhccovac,lampu dal tak 35 cm nad vrcholky tech velkejch kytek,a normalne maj na spickach 30°C a 40% a ty maly 24°C a 70% dost me to prekvapilo....asi tomu dost pomohla ta barva....ze lip pracuje s teplem,nez alobal.proste ted jede jenom lampa a mlhovac.akorat jeden vetrak tam dam pro pohyb vzduch a at to nasava cerstvej vzduch

Některé drogy nejsou zakázané, protože jsou nebezpečné, ale jsou nebezpečné, protože jsou zakázané

G I B 400 W bio

Salvia Divinorum User's Guide - Šalvěj Divotvorná a vše (?) o ni

Jak na smrad ve skrini

Old Post 12-03-2006 v 15:14 PM
Oomega je offline   Profil uživatele Oomega   Find more posts by Oomega   Foto galerie člena Oomega   Click here to Send Oomega a Private Message   Add Oomega to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2018 - první indoor 400w 5x NL - 90 odpovědí
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
31-05-2016 - 1.st indoor 450W Led - 71 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8345740 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív