Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x 400W white shark - shiva shanti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Obecné 2x 400W white shark - shiva shanti Příspěvek č. 1

Cau.......
Chci se s vama podelit o muj pestitelsky vykon......White shark...
v kvetu .....#1...


a snim shiva shanti.......#2

par detailu...............#3, ..........

sundance

Naposledy upravil sundance 22-02-2005 v 01:16 AM

Old Post 22-02-2005 v 01:06 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 2



foto

Old Post 22-02-2005 v 01:17 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 3

ksakru...ty "detaily" jsem nejak nezvladnul pripojit,omlouvam se....snad pristeCo se týče pěstebního prostoru tak ten je umisten v rohu mistnosti(meho druheho pokojicku)a fasadním polistydenem(nebo jak se to pise?) upraven na rozmery:1krat1krat2,30m.(š.h.v.)V polistydenu jsou vyrezane 4 diry(ve 4rech rovinach) na větrsracky z PC napojene na PC zdroj.Ty se mi staraj jak o pohyb rostlinek tak i prisun certsveho vzduchu.Stěny mam potahnute obecejným alobalem(zatim,mozna jeste prijde mensi tuning,zalezi na vasich ohlasech)na kytis svitim s:TESLA SHC 400W a PHILLIPS SON-T-AGRO 400W,k teto Watazi (a k vetrsrackum) jsem se dopracoval po skusenostech z prvniho indooru,kde jsem mel pouze jednu 400W Phillipsku,povesenou hrozne vysoko a jeden odtahovej vetrakpral jsem se s velkou teplotou)nyni mam stinitko "made in doma" s odtahem primo do okna(teplota kolem 33C,pres sviceni a 24C pres noc).stinitko je opatreno sklem o prumeru cca4mm.ktere na víc spodnim pritahem ochlazuje vetracek z PC.(jenom tak pro jisotu aby to sklo neprasklo a nespadlo na holky..)Mezi sklem a stinitkem je mezera cca 1cm.(photo na prani).v nejblizsi dobe prostor prijde k mensimu tuningu .....ale o tom zase priste...ted jeste k modelum a podekovani panu TheKeptn za rizek GREAT WHITE SHARK-diky chlape.....napisu ti.Druhej model je SHIVA SHANTI 1,pestovanej primo ze seminka s netradicnim rozvetvenim.....Photo dodam az se stimhle naucim poradne makat....zatim se nejak moc neorientuju VAS SUNDANCE

Old Post 22-02-2005 v 04:07 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAIKIE
Stálý Člen

Karma uživatele MAIKIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 4

Zdar sundanci! vypada to ze tvoje pestirna ma budoucnost. 2x 400w uz je preci jen pekna wataz. to s tim alobelem... ja bych to budto natrel primalexem nebo nejlepe tam dat odrazovou folii z groshopu. jsem odpurcem alobalu protoze nejake to svetlo pohlti a to my preci nechceme ze?a jeste mohl bys poslat foto jak vypada cela ta pestirna?? vubec jsem nepochopil ty rozmery dik MAIKIE

Old Post 22-02-2005 v 08:25 AM
MAIKIE je offline   Profil uživatele MAIKIE   Find more posts by MAIKIE   Foto galerie člena MAIKIE   Click here to Send MAIKIE a Private Message   Add MAIKIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 5

jestli ty steny mas z polystyrenu tak tam nemusis mit ani alobal ani folii. Stale mam v zive pameti jak jsem vlete zateploval barak a pokazde kdyz vysvitlo slunce a ja se chvili dival do toho polysterenu tak jsem skoro oslepl. Pokud tedy mas ten polystyren cisty tak bych se toho nebal. Fotky pestirny urcite dodej, taky se v tom popisu nejak moc neorientuju

Old Post 22-02-2005 v 09:10 AM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FatAss
Nový Člen

Karma uživatele FatAss - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 6

Nazdárek Plantážníku,chci se jeno zeptat,jak si k sobě spojil ten polystyren(nebo je to něco jiného?). Jinak mnoho úspěchů.

Old Post 22-02-2005 v 10:05 AM
FatAss je offline   Profil uživatele FatAss   Find more posts by FatAss   Foto galerie člena FatAss   Click here to Send FatAss a Private Message   Add FatAss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 7

Tak tak...ja jsem uz psal ze prostor bude i dale radne tunen...takze i na ten povrch dojde (take si myslím že alobal není ta prava vec)Kazdopadne ten polistyden je bilej ale resim dilema jak ho i bilej zachovat a take jak nenamocit zed ktera tvorí z jedne poloviny pestebni prostor.Asi poridim tu folii z growshopuAni se nedivim ze jste nemohli pochopit ty rozmery...kdyz se na to ted podivam (za strizliva)tak to nechapu take....pokusim pripojit nejake photo a to si myslim napovi dost.

Old Post 22-02-2005 v 22:50 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 8

aha...asi jsou moc velke.....hm

Old Post 22-02-2005 v 23:08 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 9





konecne po dlouhe dobe jsem se dostal k dodelani................... tohoto prispevku.....

pripojuji detaily pestirny..

rozmery.... 1m sirka, 1m delka a 2,30m hloubka (vyska)........

Old Post 03-03-2005 v 01:54 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Obecné krassne Příspěvek č. 10

kaamo co dodat?? 400W idem aj aja a je to drsnee ale 2x 400W ???
si blaaazon amigo
ale ide to krasne ako to uchladis sa cudujem, ale ocividne TO ide
zatial len taka mala K+ ale uvidime co prinesies

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 04-03-2005 v 09:01 AM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 11

Na Muj prvni indoor jsem mel take "pouze" 400W ale nebyl jsem s vysledkem na sto procent spokojen....proste chci z tech kytek vymacknout co nejvic a tak jsem na tom trochu vic zamakal....tenkrat jsem mel jeden sodik povesenej hrozne vysoko a jeden vetrak na odtah atd.proste to byla spis takova anarchie a ne korekt pestovaniaz postupen doby jsem prisel na to ze bude potreba krapitek poladit prostor,vetrani,wataz atd.a kdyz uz jsem byl v tom tuningu tak jsem si udelal i malou pestirnu na matku(bez taty) a jeji detifoto priste-jeste probiha mala uprava osvetlení.Mel jsem strach aby mi tech 800W dohromady,nespeklo polistyden,ale stinitko-home made-s odtahem(vetrak ze zachodu,jeste Ceskoslovenskej) to spolehlive uchladi na optimalnich 28stupnu pri pouzití 4rech vetracku z pc jako pritah.Teplota tesne pod sklem stinitka je 34stupnu...trosku HARD ale kytis to zatim pobiraj.Tuto nedeli uz sned konecne dodelam uplne vsechno co jsem chtel a prinesu kompletni popis prace,fotky atd.(mozna)SAVE OUR SOULS.........SUNDANCE

Old Post 05-03-2005 v 01:58 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad Příspěvek č. 12

ma sto pjekny, ale taky bych rekl, ze na m2 je 800W zbytecne moc, ale to je jenom otazka nazoru.... jestli ti nevadi, ze se toci elektromer tak proc ne, ze? v amstru si urcite davaj i 1kw/m2.....
ja bych tam narval jenom 600W, pred par lety sem si zjistoval njaky info o lampach a zjistil sem, ze cim vetsi wataz tim vic lumenu, ale taky vetsi ucinost....
takze matematicky receno: 3x400W < 2x600W

Old Post 05-03-2005 v 08:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 13

Zdar megalomane Polystyren je výbornej nápad, taky jsem přemejšlel o takový mobilni konstrukci se zabudovanýma větráčkama.. Ten materiál má totiž několik výhod: samozřejmě kromě skvělých izolačních vlastností je krásně bílej (když i umažeš a rychle čistíš, tak šmouhu ani nepoznáš), snadná manipulace (vyřezávání otvorů, krájení, lepení), křehký ale pevný skelet (závisí i od tloušťky) a navíc potřebuje hóódně tepla, aby shořel. A i to hoření je spíš takový doutnání než plamen. Původně jsem zamejšlel udělat odendatelný jakoby futrálek do komůrky (i kvůli izolaci a tak), ale pak jsem se rozhod pro větší watáž a šetření prostorem. Ale někoho to možná inspiruje.

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 05-03-2005 v 08:37 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 14

Megaloman??mno...asi jooo...jsem to mozna krapet prehnal s Watazi....ale neber to kdyz je jedna lampa uplne zadarmo....se vsim vsudy....takze za usetreny peniz cvaknu ucet za elektriku....hmm...stejne to vyjde na stejno...holt,co se da delat,svitit se musiTak,presne tak chlape...hovoris mi z duse....tenhle aterial je v poho...jenom me trochu stve ze musim davat poozor na to kde se opru atd...on ten polystyren nepatri mezi zrovna nejpevnejsi.(spojenej je pevnym dratem)pro predstavu-krabicka od cigar a do vicka ze zhora jsou zapichnuty do pulky 2 "cigara"(draty),na druhou pulku "cigar"(dratu),je vrazena dalsi krabicka(dil polystyrenu),takhle to pro predstavu drzi pohromadevcetne ukotveni o podlahu a krov,kterej prochazi pokojemtloustka je 10cm.a jedna cela stena je odendatelna....takze pristup je dokonalej....

Old Post 07-03-2005 v 23:40 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 15


nahazuju fotky jeslicek a matkarnyrozmery jsou:1,15cm sirka,40cm hloubka,85cm vyska.Osvit zajistujou zarivky 3krat 36W.

Old Post 07-03-2005 v 23:55 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 16





taaak....jeste vam naserviruju neco tuze hezkeho (moje mazliky na hore bez).......zacneme treba....SHIVA SHANTI...takove koste ale treba z toho neco bude....

Old Post 08-03-2005 v 00:08 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-05-2012 - 400w white russian - 35 odpovědí
10-11-2008 - Calex 400 W White shark - 31 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4484580 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív