Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Názor na CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 113

Nechci kvůli jedné radě zakládat nový trýd tak to hodím sem.

Mám skříň hlubokou 55cm, široká je 110cm - pěstební prostor zmenším přepážkou na šířku cca 60cm. Rozměry skříně budou tedy 55x60cm (s tím že šířka se dá zvětšit).

Jak silná CFL se hodí do takové skříně?

Přemýšlím o 300W red to má 23400 lm + plocha 0,33m2 = 70000 lm/m a to už je docela síla ne??

Old Post 04-03-2013 v 10:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 114

Myslim, že by jsi tam mohl mít 200W i 250w ale čím víc, tím líp ta 300W bu už mohla zase v tak malym prostoru dost topit...

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 04-03-2013 v 11:22 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 115

Když tam dáš 150W sodík tak ušetříš 1000Kč a do budoucna budeš měnit jenom sodíkovou lampu za pár Kč.

Za ušetřené peníze si kup modrou CFL na růst (tam má to smysl) a dej jí do druhý půlky skříně na předpěst a můžeš mít 5-6 sklizní za rok, při skoro stejné spotřebě el.

Old Post 04-03-2013 v 11:45 AM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 116

citace:
Původní příspěvek od yara
Když tam dáš 150W sodík..


Za tisíckrát omletou frázy "kup hps" v klubu o CFL dávám K-

HPS kupovat nebudu. V dalším kole dám CFL vertikálně.

Old Post 04-03-2013 v 12:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 117

citace:
Původní příspěvek od Béla


Za tisíckrát omletou frázy "kup hps" v klubu o CFL dávám K-

HPS kupovat nebudu. V dalším kole dám CFL vertikálně.



Ale jo, klidně si posluž, když ti to udělá radost.

Spousta nováčků neví co je FAQ, jak vypadá CFL či sodík, co to obnáší a má rada byla jak zvýšit výnos za stejný provozní peníz.

Taky jsem začínal a těžko jsem se orientoval na Géčku, je zjevné, že ty rady od nikoho nepotřebuješ, tak si to udělej podle svých představ.

Old Post 04-03-2013 v 15:10 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 118

citace:
Původní příspěvek od yara



Ale jo, klidně si posluž, když ti to udělá radost.

Spousta nováčků neví co je FAQ, jak vypadá CFL či sodík, co to obnáší a má rada byla jak zvýšit výnos za stejný provozní peníz.

Taky jsem začínal a těžko jsem se orientoval na Géčku, je zjevné, že ty rady od nikoho nepotřebuješ, tak si to udělej podle svých představ.

To jo, ale tohle je o CFL, strč tam sodík čtu všude, je to furt dokola.

Old Post 04-03-2013 v 16:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 119

Dej to vertikálně hned, ne až příště

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 04-03-2013 v 16:51 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 120

citace:
Nechci kvůli jedné radě zakládat nový trýd tak to hodím sem. Mám skříň hlubokou 55cm, široká je 110cm - pěstební prostor zmenším přepážkou na šířku cca 60cm. Rozměry skříně budou tedy 55x60cm (s tím že šířka se dá zvětšit). Jak silná CFL se hodí do takové skříně? Přemýšlím o 300W red to má 23400 lm + plocha 0,33m2 = 70000 lm/m a to už je docela síla ne??


zdarec Béla,ja mam boxik na par cm stejny jak ty,a mam tam 250W red a uplne to staci,akurat na buduce pojdem urcite vertikal,akurat,co ti mozem poradit,tak nedavaj na takyto maly priestorek moc kiti,mne tam rostu 4 a mam to huste jak dzunglu,pod listami asi 15cm je tma jak keby si tam vobec nesvietil,tak paldy tahaj trochu dalej od seba,nech to nemas take prerostnute jak ja,cfl je super a nevzdavaj to,kolko krat sem mal aj pol hodky odtah vypnuty,a teplota mi nevystupila viac jak na 28°C,tak zatimec a pestu zdarecek...

Old Post 04-03-2013 v 16:56 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 121

citace:
Původní příspěvek od yara

Spousta nováčků neví co je FAQ... Taky jsem začínal...

Tvé příspěvky jsou v tomto klubu "off topic" takže ten FAQ by sis měl spíš přemrskat ty. A jak víš že začínám? Jsi jasnovědec?

citace:
Původní příspěvek od bull
Dej to vertikálně hned, ne až příště

Chci si pod CFL rozjet semenáčky na ven a při té příležitosti chci i něco vypěstovat. Až další kolo půjde hlavou dolů

Old Post 06-03-2013 v 12:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 122

Dobře omlouvám se, máš pravdu. Moje blbost, že se starám o tvůj pěst, patří mi to.
Už se toho vyvaruju a jsem z toho náležitě poučen, už jsem si stihl všimnout, že se zde na G vyskytují velmi citlivý lidi, tak se budu starat jen sám o sebe.
Jinak sis odpověděl sám.
Z tvého informacemi nabitého příspěvku a podle datumu registrace Oct 2012 s 15 příspěvky přece musím vědět, že nejsi nováček a nechceš celoroční indoor, když se ptáš na CFL.

Tímto považuju věc za vyřízenou a nemá zde cenu zakládat zbytečný flame.

Naposledy upravil yara 06-03-2013 v 14:19 PM

Old Post 06-03-2013 v 14:03 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 123

nedá mi to nerepostnout: (13:48:18) Joohny_Loo5er: vcera kamosoj zacla v boxu horet 125w cflka no to bylo smradu sem nevidel ještě ,nebejt doma tak je z toho pěknej průser teda...

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 18-06-2013 v 12:52 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 124

citace:
Původní příspěvek od asfalt
nedá mi to nerepostnout: (13:48:18) Joohny_Loo5er: vcera kamosoj zacla v boxu horet 125w cflka no to bylo smradu sem nevidel ještě ,nebejt doma tak je z toho pěknej průser teda...

Jak jako začla hořet?
Normálne sama od sebe? Jak jí měl zavěšenou, zapojenou atd?
Mě tady hořej dvě (uvnitř) už tak dva roky a zatim se nic nestalo.

Old Post 18-06-2013 v 13:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 125

citace:
Původní příspěvek od Mirex

Jak jako začla hořet?
Normálne sama od sebe? Jak jí měl zavěšenou, zapojenou atd?
Mě tady hořej dvě (uvnitř) už tak dva roky a zatim se nic nestalo.


to netuším, zeptej se ho, ale neni zdaleka první, komu cfl vzplanula....

dva roky ty stejný?já, když zapojil vedle sebe novou a půl roku jetou 125w, tak mi přišlo, že jetá svítí asi tak polovinu toho co nová..
ono taky co čekat, když je to stejná technologie a kvalita jako u úsporek za 30 kč z bauhausu..
kdyby dělal pěstitelský cfl osram či phillips, bylo by to jiný kafe, ale za dardu...

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 18-06-2013 v 15:47 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reeve
Stálý Člen

Karma uživatele Reeve - 76% PěstitelskáKarma uživatele Reeve - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 126

citace:
Původní příspěvek od asfalt

to netuším, zeptej se ho, ale neni zdaleka první, komu cfl vzplanula....


Nešlo by to nějak upřesnit? co to bylo za značku atd..? fakt by mě to zajímalo. dík

200W RED CFL @WAPPA
1st IN 150w - Cal.Orange.Bud
OUT 2008

Old Post 03-07-2013 v 18:42 PM
Reeve je offline   Profil uživatele Reeve   Find more posts by Reeve   Foto galerie člena Reeve   Click here to Send Reeve a Private Message   Add Reeve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 127


značku bych neřešil, frká to jedna čínská fabrika....,¨

,,Vcera jsem zapojil zpet modrou 125 ku a jen udelala bum prask a bylo po ní,,
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=3
,,hmmm toho mazarku bylo asi jen 15 gé a kush mel jen nejakych 10 g,,....

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 12-07-2013 v 04:21 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 128

Značka to byla Elekrox 125w dual běžela 14dní v pohodě pak to v ní začalo chrčet a blikat a pak normálně černej kouř a docela hutně...řikám nebejt u toho ,tak nechci vidět co se stalo.. čím to je fakt nevim snad vada výrobku nebo co.

Old Post 29-07-2013 v 21:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9031110 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív