Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Reeve´s OUT 2008
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Reeve
Stálý Člen

Karma uživatele Reeve - 76% PěstitelskáKarma uživatele Reeve - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 81  

Reeve´s OUT 2008 Příspěvek č. 1

Zdravím vespolek všechny kdo zavítali na můj první out zdokumentovaný zde na groweru

SEEDS: NIRVANA - Durban Poison 10ks, Skunk Red Hair 10ks , Thai Haze Skunk - 4ks (bonus. seedy) ,Cal.Orange Bud - F2 z mého indooru

popis plácků: takže jsou celkem 4 políčka
1. pole na kterém je 8ks SRH - na něm jsem si dal nejvíce záležet , hlína je tam velice kvalitní ale ještě jsem do ní přidal konskej hnuj.. docela fuška tahat pytle hnoje lesem ,bažinou a kopřivama ale snad to bude stát za to
2. pole MIX kytek - pár kousků DP ,3ks THS a něco COB - na tohle políčko jsem už neměl tolik čas tak jsem to tam našvíkal jak to šlo - zem je opět celkem kvalitní - lesní půda kterou jsem přeryl a vytrhal kořeny a šutry.Musí to stačit
3. pole menší záhonek 3Ks DP
4. pole je takovej pokus 2ks DP a 1THS - mýtina v leste - půda celkem na hovno písčitá, málo vlhká ale zase tam svítí non stop sluníčko

hnojky: plagron alga grow,bloom a phytamin

plánuju ještě vysadit early misty do kukuřice ,tak dam neska vyklíčit semínka.Jinak přemejšlim co bych ještě dodal.. seedy jsem obědnával z eastseeds.com SRH vylezlo 9/10 a DP 8/10 ,THS 4/4 - sem zvědavej jestli stačí dozrát nebo ne.. ale maj se mi seedy válet doma nebo jít do hlíny, nechame se překvapit

pokud mě ještě napadně něco užitečnýho tak to editnu.. Všechny rady a připomínky vítam

Doufám že na podzim si pěkně zahulim a že se čorky s policajtama vyhnou polím vobloukem

200W RED CFL @WAPPA
1st IN 150w - Cal.Orange.Bud
OUT 2008

Naposledy upravil Reeve 16-05-2008 v 09:40 AM

Old Post 16-05-2008 v 09:33 AM
Reeve je offline   Profil uživatele Reeve   Find more posts by Reeve   Foto galerie člena Reeve   Click here to Send Reeve a Private Message   Add Reeve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reeve
Stálý Člen

Karma uživatele Reeve - 76% PěstitelskáKarma uživatele Reeve - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 2





předpěst pod zářivkou a na sluníčku v bedýnkách

200W RED CFL @WAPPA
1st IN 150w - Cal.Orange.Bud
OUT 2008

Old Post 16-05-2008 v 09:37 AM
Reeve je offline   Profil uživatele Reeve   Find more posts by Reeve   Foto galerie člena Reeve   Click here to Send Reeve a Private Message   Add Reeve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reeve
Stálý Člen

Karma uživatele Reeve - 76% PěstitelskáKarma uživatele Reeve - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 3



políčko SRH - časem přidam fotky ostatních polí až bude vidět něco zajímavýho

k tomuhle bych ještě dodal ,že jsem zkoušel ochranu proti slimákům z PET flašek podle návodu tady na groweru a v praxi se mi to moc neosvědčilo tak sem je radši vyhodil a koupim VANISH .. snad mi slimejši ty kytí do tejdne nesežerou

200W RED CFL @WAPPA
1st IN 150w - Cal.Orange.Bud
OUT 2008

Old Post 16-05-2008 v 09:41 AM
Reeve je offline   Profil uživatele Reeve   Find more posts by Reeve   Foto galerie člena Reeve   Click here to Send Reeve a Private Message   Add Reeve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reeve
Stálý Člen

Karma uživatele Reeve - 76% PěstitelskáKarma uživatele Reeve - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 4







sem se byl kouknout na políčka a roste to pěkně.. nejhezčí kytí sou zatím THS ..otázka je jestli stačí dozrát

taky bych chtěl dodat že na poli č.2 a č.3 došlo vlivem deště k sesunu půdy takže to 2 kytky uplně pohřbilo, zbytek vypadá že přežije ale kytky už mohli bejt 2x tak velký.. no stane se

provedl jsem postřik phyt. a SRH pohnojil alga growem.

200W RED CFL @WAPPA
1st IN 150w - Cal.Orange.Bud
OUT 2008

Old Post 28-05-2008 v 18:20 PM
Reeve je offline   Profil uživatele Reeve   Find more posts by Reeve   Foto galerie člena Reeve   Click here to Send Reeve a Private Message   Add Reeve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reeve
Stálý Člen

Karma uživatele Reeve - 76% PěstitelskáKarma uživatele Reeve - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 5





zahrada je hra pohnojení plagronem je fakt dost znát
fotky jsou z 1.políčka a SRH dělaj jenom radost.. příště přidam fotky i z ostatních polí. zatim peace

jo a zašmik sem to pokusem o FIM .. cílem je aby ty kytky nevyrostli moc do vejšky ale bojim se že to stejně přeroste

200W RED CFL @WAPPA
1st IN 150w - Cal.Orange.Bud
OUT 2008

Old Post 08-06-2008 v 17:29 PM
Reeve je offline   Profil uživatele Reeve   Find more posts by Reeve   Foto galerie člena Reeve   Click here to Send Reeve a Private Message   Add Reeve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reeve
Stálý Člen

Karma uživatele Reeve - 76% PěstitelskáKarma uživatele Reeve - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 6






kytky krásně povyrostli co vy na to kolegové?.) --- povyrostlo to až tak jak sem nechtěl, přes 2metry padesát maj určitě.. ale zatim se ukázalo pohlaví jen u jediný kytky no nezbývá než čekat.. nevíte jak dlouho tak ještě??

200W RED CFL @WAPPA
1st IN 150w - Cal.Orange.Bud
OUT 2008

Naposledy upravil Reeve 10-08-2008 v 15:25 PM

Old Post 10-08-2008 v 15:15 PM
Reeve je offline   Profil uživatele Reeve   Find more posts by Reeve   Foto galerie člena Reeve   Click here to Send Reeve a Private Message   Add Reeve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reeve
Stálý Člen

Karma uživatele Reeve - 76% PěstitelskáKarma uživatele Reeve - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 7






tak ještě něco přidam pro potěchu zarudlého očka.. jo a ta fotka zlomenýho stonku.. takhle to zustalu po utoku nákejch zajíců nebo co to bylo

ještě dodam jednu věc.. na začátku jsem psal že mám poliček víc.. tak z nich nezustalo vůbec nic, všechno mě vokousaly zajíci ,jinak si to neumim představit.Ted jen doufam že mě nepokácej i ten zbytek

200W RED CFL @WAPPA
1st IN 150w - Cal.Orange.Bud
OUT 2008

Naposledy upravil Reeve 10-08-2008 v 15:28 PM

Old Post 10-08-2008 v 15:22 PM
Reeve je offline   Profil uživatele Reeve   Find more posts by Reeve   Foto galerie člena Reeve   Click here to Send Reeve a Private Message   Add Reeve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kac
Stálý Člen

Karma uživatele Kac - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kac - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kac - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kac - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 8

zdarec ty kytky sou hodne velky a pekny. Jak casto jsi je zalival a hnojil a s jakou koncentraci?

Old Post 10-08-2008 v 16:57 PM
Kac je offline   Profil uživatele Kac   Find more posts by Kac   Foto galerie člena Kac   Click here to Send Kac a Private Message   Add Kac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reeve
Stálý Člen

Karma uživatele Reeve - 76% PěstitelskáKarma uživatele Reeve - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 9

Kac: cus ,zalejval a hnojil podle toho kdy byl čas.. nebylo to nijak přesný, dejme tomu jednou za tejden sem ke každý dal půl kýble vody a hnojku nějak od voka-asi tak půlku uzávěru od flašky.Hlavní důvod proč to tak vyrostlo je podle mě ten koňskej hnuj smíchanej se zemí to je panečku síla

200W RED CFL @WAPPA
1st IN 150w - Cal.Orange.Bud
OUT 2008

Old Post 10-08-2008 v 21:25 PM
Reeve je offline   Profil uživatele Reeve   Find more posts by Reeve   Foto galerie člena Reeve   Click here to Send Reeve a Private Message   Add Reeve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reeve
Stálý Člen

Karma uživatele Reeve - 76% PěstitelskáKarma uživatele Reeve - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 10


sem si udělal řízky.. asi je hodim pod lampu uz se nemuzu dockat až zase rozjedu skřín.. a fotky venkovek hodim někdy v neděli.) otázky? ptejte se klidne..

200W RED CFL @WAPPA
1st IN 150w - Cal.Orange.Bud
OUT 2008

Old Post 20-08-2008 v 20:18 PM
Reeve je offline   Profil uživatele Reeve   Find more posts by Reeve   Foto galerie člena Reeve   Click here to Send Reeve a Private Message   Add Reeve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reeve
Stálý Člen

Karma uživatele Reeve - 76% PěstitelskáKarma uživatele Reeve - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 11





radost.. ale pořád nekvetou

200W RED CFL @WAPPA
1st IN 150w - Cal.Orange.Bud
OUT 2008

Old Post 24-08-2008 v 11:11 AM
Reeve je offline   Profil uživatele Reeve   Find more posts by Reeve   Foto galerie člena Reeve   Click here to Send Reeve a Private Message   Add Reeve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chorohrontochor
Stálý Člen

Karma uživatele chorohrontochor - 68% PěstitelskáKarma uživatele chorohrontochor - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 12

cawes mám rovnaky problém ako ty - tiež mi ešte väčšina rastlin nekvitne mysliš že to stihne ešte dozrieť ak začnú kvitnúť až nikedy teraz ?? a ja mám smolu že som ešte z trochu chladnejšej oblasti no ale máš to moc pekné cuy

Old Post 24-08-2008 v 12:30 PM
chorohrontochor je offline   Profil uživatele chorohrontochor   Find more posts by chorohrontochor   Foto galerie člena chorohrontochor   Click here to Send chorohrontochor a Private Message   Add chorohrontochor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reeve
Stálý Člen

Karma uživatele Reeve - 76% PěstitelskáKarma uživatele Reeve - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 13

zdary, nemůžem nic dělat.. leda to hnojit něčim na květ a doufat že to nakvete dřív.. taky nvm jestli by nepomoh třeba Ripen.Však uvidíme, přinejhorším si uvaříme mlíko

200W RED CFL @WAPPA
1st IN 150w - Cal.Orange.Bud
OUT 2008

Old Post 25-08-2008 v 08:44 AM
Reeve je offline   Profil uživatele Reeve   Find more posts by Reeve   Foto galerie člena Reeve   Click here to Send Reeve a Private Message   Add Reeve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 14

jo ručitě daj hnojiva bohaté na fosfor a chudé na dusík tím je přivedeš do květu

ENCOD žádá OSN, aby ustanovila právo pro každého dospělého občana světa svobodně pěstovat a držet jakoukoliv rostlinu pro osobní a nekomerční potřebu, s možností využít technického vybavení k tomu určeného. ------- Tak doufam že se ji to povede : - )
DURBAN'S MONSTRUMS <--Zde můžete pozorovat muj outdoor a jeho brutální růst (durban's) SKLIZENO !!! (zhuleno)
No name 09 <-- nejvěčí má 280cm SKLIZENO !!! (zhuleno)
a nejvěčí mazec --->http://www.youtube.com/watch?v=ptQObci0FpQ
Muj Leonotis Leonurus s panenské jihoafrické přírody !!! <--
Desmanthus illinoensis Illinois neboli Prérijní mimosa (DMT v kořenech)


Miluji přírodu ...
Miluji Cannabis ...
S lidma už je to trochu horší ...

Old Post 25-08-2008 v 10:00 AM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 15

V klidu, u Nirvany je to normálka, vydrž, mě to dřív, když jsem od nich kupoval osivo, taky nakvýtalo nějak po půlce srpna...
Joa přeju hodně světla, budeš ho potřebovat, jak tak koukám na vzrostlé okolí pole ... ale kytky pěkný

My heart and soul, they are free...

Old Post 25-08-2008 v 10:22 AM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reeve
Stálý Člen

Karma uživatele Reeve - 76% PěstitelskáKarma uživatele Reeve - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 16

hnojim alga bloomem zatim.. ke konci bych chtěl dát ripen.Snad vydrží pěkný počasí přes podzim aby šišky aspon drobet narostli jinak příště přidam fotky early-misty který už maj šišky celkem pěkný- ty mam v květináči na zahradě.peace

200W RED CFL @WAPPA
1st IN 150w - Cal.Orange.Bud
OUT 2008

Old Post 25-08-2008 v 15:53 PM
Reeve je offline   Profil uživatele Reeve   Find more posts by Reeve   Foto galerie člena Reeve   Click here to Send Reeve a Private Message   Add Reeve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-02-2016 - Forestův OuT 2014 - 45 odpovědí
10-08-2014 - PeeKay's OUT 2014 - 53 odpovědí
01-06-2014 - PeeKay´s OUT 2014 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4697240 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív