Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » PeeKay´s OUT 2014
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Obecné PeeKay´s OUT 2014 Příspěvek č. 1

Hellou Groweři,

tak jsem se tedy po několika letech growingu rozhodl, se s Vámi o letošní pěst podělit

V čem? -
Kýble (10-25l) a přímo v zemi.

Zemina -
zahradnický substrát, perlit, písek a kousek kompostu. Kačírek vespod.

Hnojky -
Slepičince, kopřivy a něco málo od BioBozz - Grow a TOP Max

Místo-
Doma na zahradě + na chalupě. A nějakých 20 naklíčených Homérů rozsazeno po širém okolí

Letošní osazenstvo-
5xHomér Simpsn - vlastní cross - člověk je ze začátku zamyšlený, úplně v pohodě a pak bum, žravá přes jakoukoli překážku
2x PowerPoison - zkoušel jsem IN a moc dobrý

Z AF:
2x AutoAK47xLR z growbazaru
3x AutomazarxPolarLight z growbazaru

Letos na to budu mít málo času, tak se mi nechtělo investovat do origo semen. A hlavně to ohromné překvápko co z toho vyleze

Ještě by měly dorazit semena od místních členů (AF a early), tak pak aktualizuju... Všem kteří zaslali nabídky tímto mnohokrát děkuji

Jinak zatím to roste jen doma. Na chalupě už byly v zemi Poisny a Homérové + AFka, ale vše zdevastovali čuníci (či jaká zvěř) a zbytek dokonalo slunce a má chyba malých květníků.
Takže aktuálně tam čeká pár AutoMazarůxPL než vykouknou ven

Foto z minulého týdne -
1. Něco v kýblích - zleva 2x Homer, Již sklizený Powepoison, který se znovu chytil. A AutoAK47xLR (asi)
2. Největší, ale taky nejdivnější z Homerů.
3. Druhý PowerPoison. 26.5. Měl 49 centimetrů a statečně bojuje s nájezdy slimáků. Stejně jako já - pískem, trávou, popelem atp.

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 01-06-2014 v 17:17 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-04-2020 - My Out 2019 - 7 odpovědí
29-08-2019 - Fast out 2019 - 72 odpovědí
26-10-2017 - Špekův out 2017 - 48 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5703680 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív