Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Názor na CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10
Autor
Téma 
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 129

Čusík (zajímavý slovo )
Které úsporky jsou kvalitnější? Agrolite, nebo Elektrox? Agrolite dvěstěpáďo je totiž asi o 600 levnější tak chci vědět čím to. Díky
A prosím ostatní aby mě neschýzovali chytnutím úsporek díky
Ještě že mám celodenně vedle boxu nezaměstnanýho bratra.

Old Post 02-08-2013 v 00:47 AM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DopyBoy
Nový Člen

Karma uživatele DopyBoy - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 130

Já osobně bych to viděl na - - CFL 125W (růst) + CFL 200W (květ)
Sodík je ale sodík...
Ale ani CFL nejsou zase tak špatná!

Old Post 26-09-2013 v 21:42 PM
DopyBoy je offline   Profil uživatele DopyBoy   Find more posts by DopyBoy   Foto galerie člena DopyBoy   Click here to Send DopyBoy a Private Message   Add DopyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 131

Zdravim, takovej blbej dotaz, nebude problem s 200W CFL v 56sx46ds85vs ? vetrani pasivni pritah dole v zadech, odtah pres ventilator zabudovanej v horni poovine zad skrine s dvema rychlostma + zvlhcovac, je to realny takhle provozovat ?

Old Post 20-08-2014 v 14:50 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 132

Zdravim CFLkaře... potřeboval bych nějakej názor na tyhle světla. Electoxy a Agrolite se mi nezdaj. Objednal sem Feliz (200w) a zaujaly mě i Phytolite... ale Feliz už byl objednanej (pořád to jde zrušit).

No zajímá mě čim svítíte vy a jak ste s tim spokojený. Popř. jestli máte možnost srovnání, tak co se vám zdálo lepší.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 04-05-2016 v 22:29 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 133

citace:
Původní příspěvek od petr616
Zdravim, takovej blbej dotaz, nebude problem s 200W CFL v 56sx46ds85vs ? vetrani pasivni pritah dole v zadech, odtah pres ventilator zabudovanej v horni poovine zad skrine s dvema rychlostma + zvlhcovac, je to realny takhle provozovat ?


Ja myslim ze ano. Jel sem cfl 200w ve skrini 50x50x90 s pasiv pritah a odtah 12 v pc fan. Kdyz je srin prazdna bude tam vetsi teplo.az box zaplni kytky tak teplo bude mensi a bude jen nad vrcholky.pod listy bude pokojová teplota.. At se dari..

Old Post 08-09-2016 v 05:57 AM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 134

citace:
Původní příspěvek od Skaff
Čusík (zajímavý slovo )
Které úsporky jsou kvalitnější? Agrolite, nebo Elektrox? Agrolite dvěstěpáďo je totiž asi o 600 levnější tak chci vědět čím to. Díky
A prosím ostatní aby mě neschýzovali chytnutím úsporek díky
Ještě že mám celodenně vedle boxu nezaměstnanýho bratra.



Jel sem cfl nekolik let a nikdy nic neprasklo a nic nechytlo) Agrolite je levnejsi protoze je driv vysvicenej a elektrox vydrzi dele.. Me cfl elektrox 200w vydrzel tak max 4kola. Pak byl slabej..clovek to poznal na intenzite svetla..

Old Post 08-09-2016 v 06:03 AM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 135

Kluci Cfl je super do malého boxu..ale od ty doby co sem koupil cinskou ledku za par susnu z ebay(z nemecka). Tak sem cfl odlozil,asi na porad panel mate skoro na furt za par tisic s ucinkem 1g/1w(real) a cfl mate na rok za 1500,- s ucinkem mensim...

200w Cfl (160w real) cca120g
300w led cina(140w real) cca140g

To jenom moje zkušenost. Nekdo mozna umi zdimat cfl lépe..

Old Post 08-09-2016 v 06:09 AM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 136

citace:
Původní příspěvek od frak
Kluci Cfl je super do malého boxu..ale od ty doby co sem koupil cinskou ledku za par susnu z ebay(z nemecka). Tak sem cfl odlozil,asi na porad panel mate skoro na furt za par tisic s ucinkem 1g/1w(real) a cfl mate na rok za 1500,- s ucinkem mensim...

200w Cfl (160w real) cca120g
300w led cina(140w real) cca140g

To jenom moje zkušenost. Nekdo mozna umi zdimat cfl lépe..


Ano. Já také už druhý rok zkouším panel MARS 300W (v reálu 180W) a proti nějaké CFL 200W je to nesrovnatelně lepší. A to mne to před tou dobou vyšlo na 1600 Kč z Číny přes EBAY. Musím se přiznat že té koupě nelituji. :-)

Old Post 08-09-2016 v 16:09 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 137

citace:
Původní příspěvek od Mard


Ano. Já také už druhý rok zkouším panel MARS 300W (v reálu 180W) a proti nějaké CFL 200W je to nesrovnatelně lepší. A to mne to před tou dobou vyšlo na 1600 Kč z Číny přes EBAY. Musím se přiznat že té koupě nelituji. :-)


Přesně.. V dnešní době levných čínských ledek, není opravdu co řešit.. Sodík jsem nikdy mít nemohl..Takže jsem začínal na CFL a nedal na CFL dopustit!! Ale když sem na poprvé vyždímal ten led panel a zjistil co dokáže bylo rozhodnuto! Určitě doporučuji vyzkoušet.. Já už koupil další panel..tentokrát COB Led.. Za dva týdny ho poprvé zapnu na květ..

Doporučuju taky velmi dobře prostudovat AMAZON.com a podívat se tam na uživatelské recenze ruzných druhů Grow Led panelů které pak můžete objednat z Ebay. Často jsou na skladě v německu a máte ho za týden doma!

Old Post 08-09-2016 v 17:30 PM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kewin
Stálý Člen

Karma uživatele kewin - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 138

Tak já přidám také svou zkušenost s CFL.

Na prostoru 65×65×80 cm (š×h×v) jsem měl lampu vertikálně a jel V-SCROG. 125W P&G růst a 250W Elektrox květ. Přítah pasiv a odtah 14 cm PC ventilátor.

Teploty v pohodě, substrát - hlína vysychá pomaleji. Zhruba v polovině květu se rozbila polovina trubic u květovky a všiml jsem si toho pozdě (reklamace v pohodě), i tak výnos byl 80g s tou rozbitou lampou a to tam byly i 3 autoflowery (strašný mrzáci), takže jet se pod tím dá i se slušnými výsledky, ale teď jdu rozhodně do kvalitních LEDek, i když jen panel 300W bude cca za 17000,- Kč, ale bude to kvalitka a dlouhá životnost.

Old Post 08-09-2016 v 20:09 PM
kewin je offline   Profil uživatele kewin   Find more posts by kewin   Foto galerie člena kewin   Click here to Send kewin a Private Message   Add kewin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alojz61
Stálý Člen

Karma uživatele alojz61 - 16% PěstitelskáKarma uživatele alojz61 - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 139

Můj dotaz není úplně k tomuto tématu, ale nic vhodnějšího jsem nenašel a nechci zbytečně zakládat nové.
Možná to už je rok, někdo tu pěstoval pod rtuťovou výbojkou. Jen mě zajímalo, jak to dopadlo. Nemůžu to najít. Tak pokud to bude číst autor, nebo někdo, kdo ví, kde to hledat, nechť dá odkaz. Dík.

Old Post 28-10-2016 v 16:48 PM
alojz61 je offline   Profil uživatele alojz61   Find more posts by alojz61   Foto galerie člena alojz61   Click here to Send alojz61 a Private Message   Add alojz61 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kewin
Stálý Člen

Karma uživatele kewin - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 140

Rozhodně nebrat Dual, pokud opravdu nemáš finance, tak hold pouze čistě CFL na květ, klidně i 250W. Reálná spotřeba CFL, které seženeš v českých growshopech je stejně nižší, než ta, která je uváděná. Někde to tady je i změřené.

Ale myslím, že ta tisícovka (nebo méně, např. zde v bazaru) i na růstovou CFL se dá našetřit a výsledky by mohli být o něco lepší, ale rozhodně to roste dobře i s čistě CFL na květ.

Edit: ještě k otázce značky, tak jsem měl P&G blue, kde nebyl žádný problém, s Elektrox jsem měl problém, že po čase nesvítila polovina trubic a nebyl jsem sám, kdo tento problém měl, ale je to asi kus od kusu, kterou značku vybereš je asi jedno, v tomto případě bych šel za cenou, rozdíly nebudou tak markantní.

Ať se daří!

Old Post 28-10-2016 v 18:43 PM
kewin je offline   Profil uživatele kewin   Find more posts by kewin   Foto galerie člena kewin   Click here to Send kewin a Private Message   Add kewin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 141

Ahoj, píšou u CFL v nabídkách že mají téměř nulovou výhřevnost díky čemuž můžeme umístit zářivku velmi blízko nad rostliny..Mám CFL 200W a na dotek je vysloveně horká,nevíte čím to je ???

Old Post 20-08-2017 v 11:25 AM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 142

citace:
Původní příspěvek od Michaelos
Ahoj, píšou u CFL v nabídkách že mají téměř nulovou výhřevnost díky čemuž můžeme umístit zářivku velmi blízko nad rostliny..Mám CFL 200W a na dotek je vysloveně horká,nevíte čím to je ???
Vsechno je relativni.. jeste sis zrejme nezkousel sahnout na HPS

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 20-08-2017 v 11:33 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 143

citace:
Původní příspěvek od carlos
Vsechno je relativni.. jeste sis zrejme nezkousel sahnout na HPS


Takže je to ok když je CFL horká??Můžu to nechat svítit ??

Old Post 20-08-2017 v 11:58 AM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 144


TOPÍ, kolikrát to potřebuješ napsat?!?!? Jak píše carlos + to sis nesáhl na sodík 😉 když dáš ofuk přímo na žárovku, tak ji můžeš mít cca 5-10 cm od kytek 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 20-08-2017 v 13:56 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5415580 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív