Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Názor na CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 97

Ja ted jedu 200w CFL. Na kvet mam nachystan 250w Sodik. Tak jsem zvedavy, co to udela :-)

Old Post 24-01-2013 v 20:15 PM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 98

asfalt:Tohle je třeba pěkněj pěst pod 200w red

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=50562

Old Post 24-01-2013 v 20:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 99

citace:
Původní příspěvek od bloomman
asfalt:Tohle je třeba pěkněj pěst pod 200w red

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=50562


vzácná vyjímka, většinou co tu vídám jsou katastrofy...
120g je stejně málo, takovejhle machr by dal pod sodíkem dvounásobek...

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 24-01-2013 v 20:29 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 100

nebo tady mmůžeš kouknout na moje
http://grower.cz/forum/showthread.p...213#post1069213
jo ale dvě 200w cfl žerou jako jeden sodík hps 250w.
takže pod dvouma cfl se daj udělat 240G a jeste by to šlo urcitě víc.
A pod Hps 250w uděláš stějně takovej rozdíl to zas nebude zaleží taky hodně na tom kdo to pěstuje :-D

Old Post 24-01-2013 v 20:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 101


citace:
Původní příspěvek od asfalt

vzácná vyjímka, většinou co tu vídám jsou katastrofy...
120g je stejně málo, takovejhle machr by dal pod sodíkem dvounásobek...


Takže vlastně srovnáváš dva extrémy (nepovedenj pěst pod CFL vs. machr sodík) Hmm, to je opravdu vypovídající...

Fotka je z pod 200 CFL dual. Gramy jsem neměřil, kytky jsou trochu přerostlý...

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 24-01-2013 v 21:30 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 102

machr co plejtvá svuj potenciál s cflkem
hele tvrdim snad, že pod cfl nejde vypěstovat?ne.ale nevýhody cfl zcela jasně převažují, opravdu se už opakovat nebudu

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 24-01-2013 v 21:39 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 103

V pohodě, nikdo snad netvrdí, že CFL je lepší než sodík (v porovnatelné watáži). Existují ale aplikace, kde má CFL výhody, jako třeba menší teplota a spotřeba.

Ale tvrdit, že pod tím běžně vypěstuješ 3x míň prostě není pravda. To je vše.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 24-01-2013 v 22:15 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 104

je to pravda.čest vyjímkám.howgh

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 24-01-2013 v 22:17 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The jackal
Stálý Člen

Karma uživatele The jackal - 95% PěstitelskáKarma uživatele The jackal - 95% PěstitelskáKarma uživatele The jackal - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 105

asfalt asfalt...

Stále tvrdíš že sa nebudeš opakovať a stále tu dookola obtáčaš tie svoje žvásty o "SUPERSODÍKU". Verím tomu, že viacerých to už prestáva baviť (tak isto ako mňa), takže mi to nedá nezareagovať.

Tvrdíš, že cfl sú kazivé...moja skúsenosť je absolútny opak. Mám úsporky Plug and Grow (rastovú aj kvetovú). Kvetová mi momentálne vsieti 4.kolo(som v 17 dni kvetu) a nakoľko si vediem presnú evidenciu viem že má za sebou 217 dní svietenia na cykle 12/12 čo je presne 2604 hodín!!! Rastovú som používal na 3kolá + k tomu na predpest na outdoor 2011 a2012 a má za sebou cca 105 dní po 18 hodín to jest 1890 hodín! To všetko samozrejme bez straty kvality svetelného toku, narozdiel od sodíku.

Netvrdím že sodík je zlý a ani ho neodsudzujem, tiež som ho používal.
Netrvdím však, že clf je naj...
V konečnom dôsledku sú to len prostriedky na dosiahnutie cieľa, a ten je nám -zeleninárom, všeobecne dobre známy...

Takto som dopadol v 2.kole
http://grower.cz/forum/showthread.p...Amnesia+%2BHaze

Old Post 25-01-2013 v 17:31 PM
The jackal je offline   Profil uživatele The jackal   Find more posts by The jackal   Foto galerie člena The jackal   Click here to Send The jackal a Private Message   Add The jackal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 106

Asfalt:ukaž co pěstuješ ty

Old Post 25-01-2013 v 19:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 107

citace:
Původní příspěvek od bloomman
Asfalt:ukaž co pěstuješ ty

asfalt:jedině soda ti udělá haldy superskéra co
Mám CFL už přes rok a že by mi praskli, nebo tak něco, se ještě nestalo, teď jsem sklízel pod 125kou taxem zvědavej kolik toho bude a faakt toho nepotřebuju půl kila

Old Post 26-01-2013 v 06:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasty
Stálý Člen

Karma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 108

Ja si taky nemuzu stezovat na cfl. Jedu 4 kolo a zatim bez problemu. Jak pise Mirex nepotrebuji toho pul kila.

1.INDOOR-200 W CFL-PYRAMIDSEEDS
2.INDOOR COCOS-200 W CFL-4 x SSH (Mr.Nice), 2 x Sweet Mendobog
Mast z indooru
Deimos-Budha seeds

Old Post 26-01-2013 v 08:05 AM
rasty je offline   Profil uživatele rasty   Find more posts by rasty   Foto galerie člena rasty   Click here to Send rasty a Private Message   Add rasty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 109

no však já vám to přeju a věřim, že nepotřebujete haldy superskéra

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 26-01-2013 v 08:43 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 110

on je asi nejvetsi rozdil v té spotřebe el. ne?...pro nekoho kdo si pestuje pro sebe a nechce davat kazdy mesic x penez za elektriku jen pro to ze ma hps a bude tam toho mit o neco vic je cfl si myslim idealni....stejne nejlepsi trava je vypestovana pod SLUNCEM a bastafidli:P


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 19-02-2013 v 19:07 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Re: Názor na CLF Příspěvek č. 111

citace:
Původní příspěvek od Pávek
Čaute všichni groweři,

už poslední krůček mě dělí od mého prvního indooru a to jest výběr osvětlení. Chtěl bych slyšet Váš názor nebo radu. Rozhoduji se mezi Elektrox 250W Dual a 250W Květ. Jakou si mám pořídit, když vezmu v potaz, že budu používat jenom jednu zářivku (finanční situace mi nedovoluje pořídit si 250W Růst a 250W Květ).

Díky moc za radu,

Pávek


Zakladatel tohoto tématu už se asi dávno rozhodl, ale diskuze vesele pokračuje víc jak 5 stránek bez něj a je to pořád dokola, CFL vs. soda.

Alespoň mám co číst.

Old Post 20-02-2013 v 08:03 AM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 112

Ciste teorericky je slunce bastafidli...praxe a teorie se ale v mnoha ohledech
lisi,coz je na tom vsem ale hodne kouzelny.pokud by mel kazdej stejny podminky
zalozeny ciste na teorii,nebyla by trava travou ale sutrem

Old Post 20-02-2013 v 08:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2947170 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív