Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Názor na CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
rasty
Stálý Člen

Karma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 81

Ja udelal pod 200 w cfl v prvnim kole 104 g. To znamena ze na realnou spotrebu , coz je 150 W mam 104 g sucheho brka. V dalsim kole kde bylo vice chyb jsem udelal 78 g coz taky neni spatne. A to jsem mel pokazde jen 4 kytky ve skrini. Muzete se kouknout tady .... http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

1.INDOOR-200 W CFL-PYRAMIDSEEDS
2.INDOOR COCOS-200 W CFL-4 x SSH (Mr.Nice), 2 x Sweet Mendobog
Mast z indooru
Deimos-Budha seeds

Old Post 13-12-2012 v 15:12 PM
rasty je offline   Profil uživatele rasty   Find more posts by rasty   Foto galerie člena rasty   Click here to Send rasty a Private Message   Add rasty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmeťák
Stálý Člen

Karma uživatele Kmeťák - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 82

já valím CFL a dál valit budu, ty jsi dál představuj velké výnosy prosím... Já si du udělat silnej Earl Grey a du smotat Johna na žabomyší nemám dneska už náladu.. jestli tě zajímá jak to roste mrkni do galerie..
Dáal to tu neřeším celej topic zde je už dávno irelevantní..
Stejně nejdelšího šulina mám já...HAhááá

Old Post 13-12-2012 v 15:13 PM
Kmeťák je offline   Profil uživatele Kmeťák   Find more posts by Kmeťák   Foto galerie člena Kmeťák   Click here to Send Kmeťák a Private Message   Add Kmeťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 83

já měl nejvíc pod 125w cfl 60g...ale kouření to bylo fajnový.

hele kmeťáku, klid a nohy v teple

pokud počítám dle fotek dobře, měl si podobnej výnos jako já

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 13-12-2012 v 15:16 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasty
Stálý Člen

Karma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 84

A nechapu jak nekdo muze napsat viz. pan FILIPEC ze 150 w hps je lepsi nez 2x200w cfl. Hps je mozna lepsi ale cfl neni k zahozeni. Me to bohate staci...

1.INDOOR-200 W CFL-PYRAMIDSEEDS
2.INDOOR COCOS-200 W CFL-4 x SSH (Mr.Nice), 2 x Sweet Mendobog
Mast z indooru
Deimos-Budha seeds

Old Post 13-12-2012 v 15:18 PM
rasty je offline   Profil uživatele rasty   Find more posts by rasty   Foto galerie člena rasty   Click here to Send rasty a Private Message   Add rasty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmeťák
Stálý Člen

Karma uživatele Kmeťák - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 85

kdyby byly nohy v teple tak tu moderátoři nešachujou s karmou jak malý jaryni) půlka watáže na CFL se ti zdá málo? Já měl deset gramů za půlkou watáže a naprostá spokojenost..

Ale já jsem v klidu, Země je placatá,Slunce je střed vesmíru a pod CFL se neoplatí pěstovat)

Old Post 13-12-2012 v 15:32 PM
Kmeťák je offline   Profil uživatele Kmeťák   Find more posts by Kmeťák   Foto galerie člena Kmeťák   Click here to Send Kmeťák a Private Message   Add Kmeťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmeťák
Stálý Člen

Karma uživatele Kmeťák - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 86

Aha tak Tebe se to dotklo)) Potrefená se ozve že??.) Ty experte já nic takového netvrdil a že ty jsi vztahovačný to je tvůj osobní problém! Kdybych to chtěl trvrdit tak to klidně napíšu že každej kdo pěstuje pod sodíkem je dealer!!! Ale dealer jsi asi jenom Ty když kejháš) Když tě sere taková pičovina tak by jsi měl být objektivní ty rádoby moderátore!

Old Post 13-12-2012 v 16:03 PM
Kmeťák je offline   Profil uživatele Kmeťák   Find more posts by Kmeťák   Foto galerie člena Kmeťák   Click here to Send Kmeťák a Private Message   Add Kmeťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmeťák
Stálý Člen

Karma uživatele Kmeťák - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 87

Reaguj si jak chceš on tě někdo musel trošku srovnat kamaráde!.)

Old Post 13-12-2012 v 16:07 PM
Kmeťák je offline   Profil uživatele Kmeťák   Find more posts by Kmeťák   Foto galerie člena Kmeťák   Click here to Send Kmeťák a Private Message   Add Kmeťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 88

citace:
Původní příspěvek od rasty
A nechapu jak nekdo muze napsat viz. pan FILIPEC ze 150 w hps je lepsi nez 2x200w cfl. Hps je mozna lepsi ale cfl neni k zahozeni. Me to bohate staci...


když myslíš, tvůj thread jsem už četl dřív a bylo to moc povedený!
neříkám, že jsou k zahození, ale za cenu jen o trochu menšího úsilí prostě nestojí. Lidi v tom viděj hroznej rozdíl v náročnosti (ať už zapojení nebo provoz samotnej),
což je nesmysl. CLF jsou poruchový, zbytečně velký, křehký a dát 1200 za něco, co má ani ne 3/4 udávanýho výkonu a odsvítí půlku co výbojka za 400 je prostě vyházování peněz - podle mě. A to celý jen z domnění pohodlnosti

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 13-12-2012 v 16:37 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 89

citace:
Původní příspěvek od filipec


když myslíš, tvůj thread jsem už četl dřív a bylo to moc povedený!
neříkám, že jsou k zahození, ale za cenu jen o trochu menšího úsilí prostě nestojí. Lidi v tom viděj hroznej rozdíl v náročnosti (ať už zapojení nebo provoz samotnej),
což je nesmysl. CLF jsou poruchový, zbytečně velký, křehký a dát 1200 za něco, co má ani ne 3/4 udávanýho výkonu a odsvítí půlku co výbojka za 400 je prostě vyházování peněz - podle mě. A to celý jen z domnění pohodlnosti


...na tom neco bude!...
Presto se mi pestovani pod CFL neomrzelo,sodik prozatim znovu nechci jet,ani nevim proc,ale par kol pod CFL mi nestaci k tomu,abych mohl tvrdit ze je lepsi mez sodik,nicmene po par kolech se sodikem a CFL muzu smele prohlasit,ze pokud se to dela s laskou,tak je vynos srovnatelny...muj nazor,ma praxe,nic vic,nic min

Old Post 13-12-2012 v 22:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 90

citace:
Původní příspěvek od -Ra-


...na tom neco bude!...
Presto se mi pestovani pod CFL neomrzelo,sodik prozatim znovu nechci jet,ani nevim proc,ale par kol pod CFL mi nestaci k tomu,abych mohl tvrdit ze je lepsi mez sodik,nicmene po par kolech se sodikem a CFL muzu smele prohlasit,ze pokud se to dela s laskou,tak je vynos srovnatelny...muj nazor,ma praxe,nic vic,nic min



srovnatelný, jako že pod 250w cfl uděláš to samé jako pod 250w sodíkem?

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 13-12-2012 v 22:38 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 91

to ne...pod 250W jsou paldy vetsi.
Porovnaval jsem 150W sodik a 180W CFL MAX GROW.

Old Post 14-12-2012 v 05:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mugo
Nový Člen

Karma uživatele mugo - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 92

já můžu potvrdit že CFL delaj krásný kompaktní rostliny .....včera sem četl članek a už sem uplně přestal uvažovat o sodíku ..... lidi je 21 století a ty lampy proste šli dopředu ... to je muj nazor proč většina lidí hlavně čechu teda odmítá CFL jejich slepost vůči vývoji techniky a hlavně světovým trendům.....a uspoře energie...nevim jestli to tady nekdo psal ale jestliže je CFL lampa třeba 250W tak nikdy tolik ani žrát nebude(cca 75%) zatim co sodík třeba 600 W sem na měřících hodinách zjistily že žere přes 600W....to máme ověřený se sousedem budoucnost patří proste CFL a Ledkám a dalším typům svetla který ještě přijdou

Old Post 24-01-2013 v 11:45 AM
mugo je offline   Profil uživatele mugo   Find more posts by mugo   Foto galerie člena mugo   Click here to Send mugo a Private Message   Add mugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 93

citace:
Původní příspěvek od mugo
já můžu potvrdit že CFL delaj krásný kompaktní rostliny .....včera sem četl članek a už sem uplně přestal uvažovat o sodíku ..... lidi je 21 století a ty lampy proste šli dopředu ... to je muj nazor proč většina lidí hlavně čechu teda odmítá CFL jejich slepost vůči vývoji techniky a hlavně světovým trendům.....a uspoře energie...nevim jestli to tady nekdo psal ale jestliže je CFL lampa třeba 250W tak nikdy tolik ani žrát nebude(cca 75%) zatim co sodík třeba 600 W sem na měřících hodinách zjistily že žere přes 600W....to máme ověřený se sousedem budoucnost patří proste CFL a Ledkám a dalším typům svetla který ještě přijdou



Kompaktní rostliny ano, kompaktní palice nikoliv. Na květ se úsporky moc nehodí, avšak i pod nima to samozřejmě kvete.
S tou spotřebou máš pravdu. Podle mých měření si 250w CFL veme 180w, 250w sod. komplet přes 300w


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 24-01-2013 v 13:29 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 94

citace:
Původní příspěvek od mugo
já můžu potvrdit že CFL delaj krásný kompaktní rostliny .....včera sem četl članek a už sem uplně přestal uvažovat o sodíku ..... lidi je 21 století a ty lampy proste šli dopředu ... to je muj nazor proč většina lidí hlavně čechu teda odmítá CFL jejich slepost vůči vývoji techniky a hlavně světovým trendům.....a uspoře energie...nevim jestli to tady nekdo psal ale jestliže je CFL lampa třeba 250W tak nikdy tolik ani žrát nebude(cca 75%) zatim co sodík třeba 600 W sem na měřících hodinách zjistily že žere přes 600W....to máme ověřený se sousedem budoucnost patří proste CFL a Ledkám a dalším typům svetla který ještě přijdou


zářivky se nemají kam vyvíjet, princip je už skoro století stejnej....
proč lidi cfl odmítaj?protože je vyzkoušeli a porovnali se sodíkem, výkon a spolehlivost, což je to, co nás zajímá je někde úplně jinde..
jinak to že napíšou na cfl 250w je samozřejmě marketingovej trik, resp. lež...
stejně jako to že cfl nehřejí ...
a k té úspoře energie, to je další lež, vzhledem k tomu, že pod cfl vypeštuješ cca 2x-3x méně na watt, než pod sodíkem, neušetříš nic, naopak, další věc je totální poruchovost, během půl roku mi odešly dvě cfl, a slýchám to čím díl častěji, že se někomu porouchala cfl, jen tady na groweru za poslední týden několikrát..díky obsahu rtuti jde o nebezpečný odpad, cfl jsou neekonomické, neekologické a navíc nebezpečné..
ale to jsem tu už někde psal..
je to jen cesta jak z nezkušenejch groverů vytřískat peníze, bohužel se jich veliká spousta nechá nachytat, ale tudy cesta opravdu nevede, sodík je ta správná cesta a budoucnost je v ledkách....
ale na to přijdete sami, cflkáři, dřív či později

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Naposledy upravil asfalt 24-01-2013 v 15:26 PM

Old Post 24-01-2013 v 15:13 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 95

citace:
Původní příspěvek od asfalt
vzhledem k tomu, že pod cfl vypeštuješ cca 2x-3x méně na watt, než pod sodíkem


Promiň, ale tohle mi přijde jako pěknej bullshit. Můžeš to tvrzení nějak doložit nebo aspoň upřesnit, jak jsi k tomu došel?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 24-01-2013 v 18:39 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 96

citace:
Původní příspěvek od koles


Promiň, ale tohle mi přijde jako pěknej bullshit. Můžeš to tvrzení nějak doložit nebo aspoň upřesnit, jak jsi k tomu došel?


vlastní zkušenost a výsledky ostatních...
ukaž mi jedinej opravdu pěknej pěst pod cfl, není na groweru jedinej...

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 24-01-2013 v 20:10 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3111650 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív