Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Individual 150W-HPS vertical SCROG system
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Nápad Individual 150W-HPS vertical SCROG system Příspěvek č. 1






Zdravím všechny přátele kvalitní marihuany

pomalu se začíná rozjíždět další kolo, kterému jsem se rozhodl věnovat pozornost v extra threadu, bude totiž v mnohém jiné

jednotlivé growy se mi budou překrývat, udělali jsme totiž s nejlepším kamarádem exklusivní GROW-kooperaci, spočívající v tom, že veškerý růst probíhá u něj a oba máme ještě box na květ - tam to budeme jen otáčet a sklízet 5-6x do roka ..to je samo o sobě luxusní a ještě jsem elegantně vyřešil elektřinu, ta je totiž psaná na naše a přecejenom 12 hodin je míň než 18

holky porostou pod zářivkami a úsporkami, celkem 118W
- viz moje původní růstová sestava

toto tedy bude mé druhé kolo, květ se bude odehrávat ve stejné skříni jako v prvním kole -
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1
tedy 85x55x150 (výška bude ještě upravna policí dle potřeby)

Genetika:
Super Skunk - fem. od Vision Seeds (za půlku na Cannafestu)
http://www.visionseeds.co.uk/cannab...eds-strain.html
dám 8 kousků

Metoda pěstování:
bude upřesněno, určitě to bude vertical
inspirovat se budu pěstováním v kalfasech, prostě taková ta roura,
co už tu mnoho členů s výbornými výsledky předvedlo

Pěstební médium:
směs nehnojeného substrátu, kokosu a perlitu(cca 60/30/10)
v květníhách/truhlíkách - na dno keramzit, to snad netřeba zmiňovat
klíčení RW kostky

Osvětlení:
se Son-T pia+ 150W jsme se výborně skamarádili, takže není důvod měnit
elektronický předřadník Kanlux GANA 150W stále šlape skvěle, takže nápodobně

Ventilace
růst - dva 8x8 PC větráky jako přímý přítah a zároveň ofuk,
odtah 12x12cm 89cbm/h (prostor cca 65x70)
květ - přitah pasiv, ofuk 2x 8cm PC větráčky
odtah 12x12cm 89cbm/h (prostor cca 65x70)

Výživa:
tady se bude experimentovat, jedna půlka bude dostávat:
PLAGRON - ALGA Grow/Bloom, Phytamin, PKčko a Green Sensation
druhá komplet HESI, akorát PK tam chybí, ale možná to zkusim bez něj

Pokus:
Vedli jsme se Stantonem diskuzi o tom, jestli stříhat listy nebo ne,
já samozřejmě nejsem zastáncem nějakejch radikálních prostřihů, nicméně se mi osvědčilo postupně odspoda odstříhávat velký listy od hlavního stonku, vždy jen jedno patro, větev se potom rozjede, což je pro scrog podle mě ideální. Stanton si nemyslí, že by to mohlo zvýšit výnos, já to ověřený nemám, soudím jen podle pocitu, takže jsem se rozhodl to na půlce rostlin listy stříhat a na druhé ne. Doufám, že tento pokus udělá Stantonovi i všem ostatním, hlavně scrogařům, radost...mě určitě

EDIT - nakonec to asi pustím k vodě, ono z těch semen by to stejně asi nebylo úplně směrodatný, zkusím to někdy s řízkama, až bude víc kusů..
hlavním důvodem je, že budeme u kámoše předpěstovávat celkem 13 kytek na ploše 65x70 - a to až do přepnutí, takže listy budu stříhat všem, aby si to tolik nestínilo, já sám už jsem se přesvědčil, že to má něco do sebe, vám to asi budu muset dokázat někdy jindy

EDIT2:
Musím přiznat, že u tohodle strainu se má teorie nepotvrdila

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Naposledy upravil filipec 03-01-2013 v 20:16 PM

Old Post 18-11-2012 v 09:19 AM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 2

paráda, úspěšnost klíčení 8/8
už se hřejou pod úsporkou a o víkendu je prdnu do hlíny

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 23-11-2012 v 14:55 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladikfzr
Stálý Člen

Karma uživatele ladikfzr - 0% PěstitelskáKarma uživatele ladikfzr - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 71  

Obecné Příspěvek č. 3

Potřebuju nějakou inspiraci do budoucna....takže budu se zájmem sledovat...K+ pro štěstí

Old Post 23-11-2012 v 15:18 PM
ladikfzr je offline   Profil uživatele ladikfzr   Find more posts by ladikfzr   Foto galerie člena ladikfzr   Click here to Send ladikfzr a Private Message   Add ladikfzr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 4

čus...tak nakonec jedna slečna zhebla, dávám místo ní klíčit jinou
fotit zatím není co, vylezlý kytičky jsem dal po dvou do cca 5ti litrovejch květníků.

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 30-11-2012 v 17:57 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zefram Cochrane
Stálý Člen

Karma uživatele Zefram Cochrane - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 5

Blahopřeji k minulému moc pěknému pěstu, moc zajímavá vnitřní konstrukce. Ale hlavně díky za představení relativně levného elektronického předřadníku a jeho vlastností a výdrže - pro mnohé skvělá inspirace, neboť zatím byly známé jen elektronické předřadníky pro vyšší Watáž. K+
S potěšením tě sleduji.

Old Post 30-11-2012 v 18:17 PM
Zefram Cochrane je offline   Profil uživatele Zefram Cochrane   Find more posts by Zefram Cochrane   Foto galerie člena Zefram Cochrane   Click here to Send Zefram Cochrane a Private Message   Add Zefram Cochrane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 6

Díky za pochvalu,..no, ještě jsem nezkončil, takže uvidíme
Každopádně v tomhle kole chci kytky líp zpřístupnit, to je hlavním cílem

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 01-12-2012 v 00:35 AM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 7






zdar mikráci
tak konečně pár foteček

na fotce s mucholapkou je vzádu skrytej zakrslík, ale semeno šlo po tejdnu konečně sundat, tak snad přežije..to druhý je náhradnice, kterou jsem dal klíčit po týdnu

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Naposledy upravil filipec 14-12-2012 v 21:18 PM

Old Post 06-12-2012 v 17:59 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Re: Individual 150W-HPS vertical SCROG system Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od filipec

Vedli jsme se Stantonem diskuzi o tom, jestli stříhat listy nebo ne,
já samozřejmě nejsem zastáncem nějakejch radikálních prostřihů, nicméně se mi osvědčilo postupně odspoda odstříhávat velký listy od hlavního stonku, vždy jen jedno patro, větev se potom rozjede, což je pro scrog podle mě ideální. Stanton si nemyslí, že by to mohlo zvýšit výnos, já to ověřený nemám, soudím jen podle pocitu, takže jsem se rozhodl to na půlce rostlin listy stříhat a na druhé ne. Doufám, že tento pokus udělá Stantonovi i všem ostatním, hlavně scrogařům, radost...mě určitě

EDIT - nakonec to asi pustím k vodě, ono z těch semen by to stejně asi nebylo úplně směrodatný, zkusím to někdy s řízkama, až bude víc kusů..
hlavním důvodem je, že budeme u kámoše předpěstovávat celkem 13 kytek na ploše 65x70 - a to až do přepnutí, takže listy budu stříhat všem, aby si to tolik nestínilo, já sám už jsem se přesvědčil, že to má něco do sebe, vám to asi budu muset dokázat někdy jindy


Sakra a ja jsem se tak tesil . Ale jak jsem rikal , ze semen by to asi stejne nebyl moc verohodnej test.Zkus to s klonama. At se daří , Indoor-áři.

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Old Post 12-12-2012 v 10:55 AM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

tohle me moc zajimalo, skoda... ale mas moc krasny galerie filipec, posilam ti K+....

Old Post 12-12-2012 v 11:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Re: Re: Individual 150W-HPS vertical SCROG system Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Stanton


Sakra a ja jsem se tak tesil . Ale jak jsem rikal , ze semen by to asi stejne nebyl moc verohodnej test.Zkus to s klonama. At se daří , Indoor-áři.


jj, určitě to s klonama udělám
Mimochodem, dneska jsem všem ufik první-spodní patro
Vrcholky asi štípat nebudu vůbec, je to celkem indika, takže vrcholků bude tři prdele

Pat&Mat, díky za pochvalu

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 12-12-2012 v 12:41 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 11






zdravím
dnes poprvé budu hnojit, pro začátek dám 1,5l vody na čtyři kytky ale dávku hnojiva jen na 1l
tímto tedy startuje můj porovnávací pokus uvedený na začátku

4 kytky dostanou HESI - root, enzymy, superVIT a TNT
4 kytky dostanou PLAGRON - alga grow + Biobizz root juice a na listy phytamin

s tím biobizzem jsem úplně nepočítal, je to vzorek z cannafestu a když už jsme ho s kámošem načli,
tak ho dodělám doteď jsem ho dával v malých dávkách všem kytkám


jo a tam malá mrdka na třetí fotce je fakt stejně stará jako všechny ostatní
(kromě kolegyně v květníku, ta je o týden mladší, ale to už jsem říkal)

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Naposledy upravil filipec 16-12-2012 v 15:56 PM

Old Post 16-12-2012 v 11:34 AM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WIRKLICH
Stálý Člen

Karma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 137  

Obecné daší update ? Příspěvek č. 12

nazdar bejku, nějakej up ? chápu to správně že Plagron z prvního příspěvku jsi vyměnil za Biobizz? zajímá mě , taky jsem si tam vzal košty na Festu...teď proplachuju a za pár dní můžu jet novej round... tak váhám na jakých hnojivech. jestli dojet ty načnutý plagrony z teď a nebo tu mám ten českej základ - jungle in da box - a nad zbytkem přemýšlím, mám tu třeba ještě na košty Atami nebo PowerFeding.ch (kterej jsem do teď neznal-na Festu byli u GreenHouse)

ať letěj jako z vody


Wirklich's PC ATX case MATKÁRNA / řízkárna

Wirklich's first 250HPS - Jack Herrer x Euforia
GE index : 1,107 !!!

Wirklich's 250 HPS - Strawberry Diesel F3


nemá někdo Lemon Kush ? PM

Old Post 27-12-2012 v 06:23 AM
WIRKLICH je offline   Profil uživatele WIRKLICH   Find more posts by WIRKLICH   Foto galerie člena WIRKLICH   Click here to Send WIRKLICH a Private Message   Add WIRKLICH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 13

čau jo do konce týdne snad něco hodím..jedou pěkně
nevyměnil, jen jsem ho dal dvakrát k alga grow a phytaminu, aby se zdělal
(máš to o příspěvek vejš)
co použít ti asi moc neporadím, ty jungle si lidi dost chválej, to je pravda..
..asi bych to decentně míchal všechno

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 27-12-2012 v 07:43 AM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WIRKLICH
Stálý Člen

Karma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 14

nějak tak to dělám, ale pak nezjistíš co je dobrý :/ třeba to je jen něčím a ty ostatní dávám zbytečně...... jungle mám ještě na 3,4 roundy, tak v pohodě jinak...zpožděná může být kvůli kořenům-třeba kvůli tomu že je na chladnějším místě nebo jsou prostě jen míň vyvynutý než u ostatních..............trošku to provzdušňuj....... počkám si na fotky , zatím se měj


Wirklich's PC ATX case MATKÁRNA / řízkárna

Wirklich's first 250HPS - Jack Herrer x Euforia
GE index : 1,107 !!!

Wirklich's 250 HPS - Strawberry Diesel F3


nemá někdo Lemon Kush ? PM

Old Post 27-12-2012 v 08:10 AM
WIRKLICH je offline   Profil uživatele WIRKLICH   Find more posts by WIRKLICH   Foto galerie člena WIRKLICH   Click here to Send WIRKLICH a Private Message   Add WIRKLICH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od WIRKLICH
nějak tak to dělám, ale pak nezjistíš co je dobrý :/ třeba to je jen něčím a ty ostatní dávám zbytečně...... jungle mám ještě na 3,4 roundy, tak v pohodě jinak...zpožděná může být kvůli kořenům-třeba kvůli tomu že je na chladnějším místě nebo jsou prostě jen míň vyvynutý než u ostatních..............trošku to provzdušňuj....... počkám si na fotky , zatím se měj


to ne, podmínky má srovnatelný..
když vyklíčila, klíček po pár dnech bez dozoru zarost zpátky do
semínka, opatrně jsem to vytáh, ale zasekla se asi na 10 dnů,
když jsem jí chtěl vyhodit, bylo to zelený, tak jsem to nechal..

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 27-12-2012 v 09:37 AM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

35. den 18/12 Příspěvek č. 16

zdarec,

tak to moc pěkně roste, jak vidíte
zajímavý, holky Plagroňačky jsou o poznání tmavší
teď těžko říct, co je správně..zdravý jsou všechny


1. Plagron holky
2. Plagron holky
3. Hesi holky
4. Hesi holky
5. srovnání

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 28-12-2012 v 14:03 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4212380 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív