Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Individual 150W-HPS vertical SCROG system
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9
Autor
Téma 
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

galerie sušiny - WWxAK47 Příspěvek č. 129





tady na fotkách nejhezčí paličky vdovy

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 03-06-2013 v 13:11 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

shrnutí kola Příspěvek č. 130

abych to shrnul, jsem nadmíru spokojen s tím, jak palice vypadají,
navíc je tam jen minimum miniaturních spodků

gramáž je věc druhá..no, furt je co zlepšovat

1x Shark Shock = 21g
3x WWxAK 47 = 71g

celkem 93g

vítěz tipovačky za K+ je yabasta s tipem 87g

já vám nevim..příští kolo asi zkusim horizontálně

díky za sledování, ať se daří

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 03-06-2013 v 13:16 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 131

hura
preji ti good kouř nebo mast nebo to na co to vlasne mas



Old Post 03-06-2013 v 13:34 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 132

máš to pěkný. jedeme skoro stejně, jen ty o jedno kolo napřed. já se teď na třetí kolo chystám trochu rozšiřovat a dublovat pěstírnu - tzn. 2 stoly + 2x400W.

Na jeden stůl si seženu řízky a na druhej chci dát ty semena od tebe. tak jsem zvědavej a budu reportovat pro srovnání, pro všechny, co maj jen svůj názor bez zkušeností.

mrkni na můj treath, přidal jsem pár fotek z druhýho kola + konečná - dneska jsem kosil....přeju hodně zdaru i nadále.

UI

1.pěst 11x IP - 400W
:Oo nečum a ubal !!!

Old Post 14-06-2013 v 01:33 AM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4517930 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív