Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Který typ kuřáka marihuany jsi?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Který typ pravidelného kuřáka marihuany jsi? (viz níže)
Individuální
Rekreační
Chronický (dlouhodobý)
Nejsem pravidelný kuřák
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Dotaz Který typ kuřáka marihuany jsi? Příspěvek č. 1

Anketa "jak často hulíte" tu už je... Inspirován tímto francouzským dokumentem bych rád udělal anketu pro pravidelné kuřáky.

Který typ kuřáka marihuany jsi?

Individuální - obvykle kouří konopí sami a to večer po pracovním dni.

Rekreační - trávu kouří ve svém volném čase, ale prakticky výhradně ve společnosti dalších osob a nikdy sami.

Chronický (dlouhodobý) - marihuanu kouří již od svého mládí a to každý den již od dopoledních hodin.

Pokud nehulíte pravidelně, prosím nehlasujte dělení se na vás nevztahuje...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 31-08-2010 v 11:24 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

heh, individuální rekreant

Old Post 31-08-2010 v 13:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od masterblaster
heh, individuální rekreant


hehe jako ja, akorat ze spis rekreacni individuum

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 31-08-2010 v 13:56 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 4

mnoo driv jsem byval chronik jako vysitej, rano jsem vstal, dohulil speka z vecera a pak co 2 hodiny brko,vyhulil jsem okolo 5ti G denne, ted si zakourim tak 2-3 do tydne a to vecer doma po pracovnim dni.

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Naposledy upravil Pohroma 04-09-2010 v 09:11 AM

Old Post 31-08-2010 v 14:40 PM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

To já se tvářil strašně nezávisle ale byl jsem na hulení závislej jak prase, pak přišla paní psychóza a jsem pan rekreant

Old Post 31-08-2010 v 14:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 6

kdo mě viděl tak na první pohled ví chronický
nehulim jen když mě bolí v krku

Old Post 31-08-2010 v 15:02 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 7

chronik

live fast, die young

Old Post 31-08-2010 v 15:38 PM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spajdy
Nový Člen

Karma uživatele Spajdy - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 8

zaleží jak kdy a podle okolnosti,někdy individuálně a někdy chronic

Old Post 31-08-2010 v 15:54 PM
Spajdy je offline   Profil uživatele Spajdy   Find more posts by Spajdy   Foto galerie člena Spajdy   Click here to Send Spajdy a Private Message   Add Spajdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 9

chybí mi tu trochu více možností...jinak jsem krásný příklad individůů...
brčko/sklíčko pěkně večer po práci...o víkendu ale občas i během dne

konopí mě prostě baví

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 31-08-2010 v 18:15 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 10

chronický,taky mě to prostě baví

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 31-08-2010 v 19:35 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hermelín
Stálý Člen

Karma uživatele hermelín - 57% PěstitelskáKarma uživatele hermelín - 57% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 11

Pár krát individuálne, večer po ťažkom dni pri filme , ale inak rekreant ako vyšitý

hermelín & chilli grow 2011
hermelínov out 2010

Old Post 31-08-2010 v 22:36 PM
hermelín je offline   Profil uživatele hermelín   Find more posts by hermelín   Foto galerie člena hermelín   Click here to Send hermelín a Private Message   Add hermelín to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 12

dříve sem byl chronik ale ted už rekreant a místy individum

Old Post 31-08-2010 v 22:41 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 13

http://www.youtube.com/watch?v=08gnuZ_dY10

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 31-08-2010 v 23:53 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roflmaocetung
Nový Člen

Karma uživatele roflmaocetung - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 14

3/5 vlk samotář
2/5 rekreant :P

Old Post 01-09-2010 v 05:49 AM
roflmaocetung je offline   Profil uživatele roflmaocetung   Find more posts by roflmaocetung   Foto galerie člena roflmaocetung   Click here to Send roflmaocetung a Private Message   Add roflmaocetung to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 15

rád si zakůřím poránu,ne hned ale v poklidu po probuzení,když vím že mě čeká něco důležitého raději míň...

out06 out09 in#1 in#2

Old Post 01-09-2010 v 05:50 AM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 16

chronik občas i rekreant sam hulim taky

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 01-09-2010 v 09:22 AM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
16-10-2006 - Re: Povolání kuřáků marihuany - 28 odpovědí
04-10-2016 - Povolání kuřáků marihuany - 1027 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9585580 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív