Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Druhý pokus ve foliovníku 09
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Obecné druhý pokus ve foliovníku Příspěvek č. 1





hoj přátelé tak počasí už bude asi dobrý tak jsem to opět rozjel ve foliáku.po zimě byl tak trochu v havarijním stavu tak jsem ho potáhnul novou folií trochu poupravil a už je zas v poho akorát musím sehnat folii na střechu musím ji mít v z jednoho kusu jakýkoliv lepení tavení atd nefungovalo a vždy se roztrhla.
ztm jsou tam nastěhovaný 4 kousky a to Bella cio,Belladonna,Pot of gold a Sage a ještě bych to viděl tak na 3 adepty až dozrajou ředkvičky tak pujdou na jejich místo.taky jsem ukecal máti (moc práce mi to nedalo :-D ) abych moc píchnout kytky k ní na skalky to budou taky tak 3 kytí podmínkou je že je budu zaštipovat a tvarovat aby byly spíš okrasný.a ještě bych chtěl po pár letech zasadit někde v přírodě asi na mejc starejch flekách,chodím furt ze psem tak spojím užitečný s dobrým a snad z toho něco bude.
hnojit to budu plagronem co mi zbil z minulýho in kola,koupil jsem novej tka tenhle zdělám na venek.a taky použiju nějaký lektvary co vyrábí máti prostě něco pěkně zkvašenýho.
za oknem mám asi tak měsíc starou kytí s který jsem si udělal 2 řezy a zkouším jestli zakoření v hydrogelu nemáte s tím někdo zkušenost semena v tom vyklíčily do druhýho dne.jde pouze o pokus jen zkouším jestli by to nešlo.
to je asi ztm vše pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 08-05-2009 v 18:59 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Melon
Stálý Člen

Karma uživatele Melon - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 2

Je ještě brzy sázet do foliáku. Já osobně doporučuju až tak červen. A do tý hlýny by si měl zapracovat kompost a slámu.

Hul co ti plíce stačí!
Měj rád přírodu a ona bude mít ráda tebe.
Kytka je krásné stvoření a proto legalizuj!
Nečórujte kytky! Jaké by vám bylo kdyby si někdo odnesl vaše kytky?

Old Post 08-05-2009 v 23:23 PM
Melon je offline   Profil uživatele Melon   Find more posts by Melon   Foto galerie člena Melon   Click here to Send Melon a Private Message   Add Melon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Melon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EXODUS
Grower Team

Karma uživatele EXODUS - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 863 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Melon
Je ještě brzy sázet do foliáku.

Proč by mělo být brzo v tuhle dobu sázet do foliáku?
Rozhodně je dostateče vysoký a když to přeroste, tak zdělá folii a je to!

Our Country 07/Monstrous Cannabis Outdoor 08/HTC Bio Outdoor Project 09
"Cannabis Utilisation Project"
Galerie Outdoor Odrůd/Mandala Seeds Gallery
Sweet Seeds Grow
________________________________________________________________________
Stal jsi se zde novým členem? Tak, prosím, pozorně čti, než začneš přispívat ! ! !/Upozornění pro záčínající Outdoor thready ve "Fotogalerii pod Sluncem" ! ! !/Trestné body/FAQ



www.karmagenetics.com - www.ogas.ca - www.seedshare.net - www.icmag.com

Old Post 08-05-2009 v 23:58 PM
EXODUS je offline   Profil uživatele EXODUS   Find more posts by EXODUS   Foto galerie člena EXODUS   Click here to Send EXODUS a Private Message   Add EXODUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 4

2 MELON:taky nevím proč mi to mělo bejt brzy foliák je téměř 3 metry vysokej tak že s tím nemám problém a jedno kolo je už v něm odjetý s velkou spokojeností a taky nechci mít nějaký prcky,chci opět pořádný stromy a kdyby přeci jen přerostly tak sundám střechu jak říká exodus.s tou hlínou se taky neboj hned jak šlo po zimě kopat do země tak jsem tam zaryl nějakej ten kompost a granulovanej hnúj jako minulej rok

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 09-05-2009 v 06:36 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 5




zdárek tak holky se maj čile k světu už pěkně povyrostly vyzpadá že jim nic nechybí

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 17-05-2009 v 13:36 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PluToNiUm
Stálý Člen

Karma uživatele PluToNiUm - 88% PěstitelskáKarma uživatele PluToNiUm - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 6

chtěl bych se tě zeptat co plisen před sklizníííí....nějakou radu bych potřeboval

Old Post 26-05-2009 v 13:34 PM
PluToNiUm je offline   Profil uživatele PluToNiUm   Find more posts by PluToNiUm   Foto galerie člena PluToNiUm   Click here to Send PluToNiUm a Private Message   Add PluToNiUm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 7

2 plutonium:ja jsem měl ke konci growu střechu dole aby to tam pěkně luftovalo a pak začalo bejt hnusně pořád pršelo a nová střecha se mi už nechtěla dělat tak se plísen stejně se objevila ale je to dost daný genetikou taková blueberry venku nemá chybu oproti chroniku na kterým si plísen pěkně pošmákla moc jsem toho nezachránil přesto že jsem vždy napadený místo hned ustřihnul šířilo se to strašně rychle

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 26-05-2009 v 14:04 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PluToNiUm
Stálý Člen

Karma uživatele PluToNiUm - 88% PěstitelskáKarma uživatele PluToNiUm - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 8

jj no uwidime jak to dopadne prvni grow ale doufam že dobře....přemišlel jsem že bych ho uplně celej odělal pryč ke konci

Old Post 27-05-2009 v 11:34 AM
PluToNiUm je offline   Profil uživatele PluToNiUm   Find more posts by PluToNiUm   Foto galerie člena PluToNiUm   Click here to Send PluToNiUm a Private Message   Add PluToNiUm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 9




tak foliák už má zas konečně střechu a řeknu vám včera v pravý poledne tam muselo bejt snad 45° jsem ráno zapomněl otevřít dveře ale nevypadá že by jim takovýhle vedro škodilo rostou pěkně a jsou krásně zelený.dostala se mi do ruky terra sada od plagronu tak jí tam budu postupně lejt maj za sebou první zálivku growem a máti tam už taky před tejdnem vylila nějakej její kvas a připadá mi že to po něm pěkně odpíchly nebo je to počasím za poslední tejden,mimochodem nemá chybu.tak tady jsou krasotinky.pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 27-05-2009 v 20:49 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 10






zdárek zahradníci a zahradnice tak dneska by mi měl dorazit zbytek klonú ale s největší pravděpodobností to budou stejný geny tak sem se chtěl zeptat jestli by někdo nechtěl vyměnit třeba 2-3 šnicle něčeho dobrýho na venek nejlépe každej jinej ja nabízím něco z toho co mám ale ted ještě přesně nevím co konkrétně večer bych to měl mít tak napíšu.jo a bylo by dobrý kdyby se ozval někdo z praha-východ bo pha 7 a okolí.když tak PM předem dík mooc.a tady jsou ty moje

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 01-06-2009 v 16:19 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 11



zdárek tak nikdo se neozval tak jsem včera koupil řezy přes bazar a musím vám říct že nic horšího jsem ještě neviděl bud jsou nakvetlý nebo maj jednocípý listy nebo na nich listy skoro nejsou fakt tragedie vúbec nevím jestli to tam mám dávat asi spíš ne,zkusím ještě sehnat nový, který budou aspon trochu připomínat řízky.fakt mě nasral.no a tady jsou NÁDHERY

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Naposledy upravil roboot 03-06-2009 v 16:05 PM

Old Post 03-06-2009 v 15:26 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od roboot
zdárek tak nikdo se neozval tak jsem včera koupil řezy přes bazar a musím vám říct že nic horšího jsem ještě neviděl bud jsou nakvetlý nebo maj jednocípý listy nebo na nich listy skoro nejsou fakt tragedie vúbec nevím jestli to tam mám dávat asi spíš ne,zkusím ještě sehnat nový, který budou aspon trochu připomínat řízky.fakt mě nasral.no a tady jsou NÁDHERY


No ty woe. fakt krasny fikance. Nejvic me dostava ten prvni. To neni snad ani rizek. To je kus stonku s bocni vetvickou tvl. Rad bych znal nick matkare pac uz sem dlouho nikomu nedal K- a tohle si ho zaslouzi

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 03-06-2009 v 22:10 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 13

jj zaslouží,ale po domluvě jsem jeho nick z příspěvku smazal.jo a jde o jacka herrera kterej mi stejně venku asi nedojede. jeden jsem dal máti na skalku jeden teda do foliaku a jeden vyhodil,ten tady ani neni nafocenej ten byl nejhorší.včera se stavil známej matkář kterej má taky JH a ještě NL(bral bych od něj ale tyhle geny na ven nic moc) no a ten když je viděl tak málem padnul smíchy a řek to samí co já ''JAK TOHLE MÚŽE NĚKDO PRODÁVAT,I ZADARMO JE TO DRAHÝ :-)'' no co stalo se.pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 04-06-2009 v 06:04 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 14






zdárek tak mě poprvé asi za 12 let co pěstuju venku napadly kytky mšice nikdy předtím se mi to nestalo myslel jsem že jim to nechutná páč na zahradě máme každej rok pohlcenou třešen mšicema ale na kytky nikdy nešli,naštěstí jsem je včas odhalil a odstranil a kdyby ne tak se o to už pokoušeli mravenci,těm mšice moc chutnaj.už by zas mohly začít pařáky,né že by to nerostlo ale když to pere tak je to každým dnem znát.na fotkách je ještě jeden malej řízek bella ciao kterej jsem si šmiknul z BC který tam už mám,vypadá docela v poho na to že je to múj první řízek.jack herrer -ztm žádná známka rústu asi ho ještě nahradím mám od každýho modelu náhradní řízek tak že jeden použiju do foliáku a zústanou mi 2 a ty píchnu na flek kterej vám představím zejtra,už pár tejdnú mi to totiž roste i v přírodě,asi po 4 letech jsem se rozhodl zasadit na múj starej flek kterej měl vždy 100% úspěšnost ,tak uvidím jestli se za tu dobu čorky nějak zdokonalili a jestli to někdo objeví,doufám že ne,zejtra to nafotím ale moc od toho nečekejteztm

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 08-06-2009 v 22:12 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 15






zdárek tak tady je to moje políčko kdesi u lesa jak už jsem psal moc od toho nečekám nemám na to čas tak že je na kytkách jak se s tím poperou.hlínu jsme tam kdysi naváželi ale už to neni vúbec znát.posádka je takovej mix všeho co doma bylo takže je tam jedna rádoby matka(no name) kterou jsem měl jen abych se naučil řízkovat, pak je tam jeden její potomek to je ta největší kytka dále 3x tao mix(ten se teprv klube) 2xsemínka co sem našel v saklu a 1x ubohej řízek JH.kytky z tohohle políčka pujdou všechny na hašiš .pic
jo a tu jednu mi zlikvidovali slimáci tak jsem je na oplátku zlikvidoval já vanishem a je klid

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Naposledy upravil roboot 16-06-2009 v 16:03 PM

Old Post 10-06-2009 v 11:36 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 16






zdárek tak se nám konečně udobřuje počasí a na kytkách je to pekelně znát valej jak z vody,ted mají cca 80 cm,JH vypadá že se konečně pohnul i když to neni žádná sláva ale nechám ho tam,ještě přibyl jeden řez SAGE pár dní potom JH a ten už dávno valí.opět se mi jako minulej rok objevily na jedný kytce na listech takový zrzavý fleky tak se opět ptám jestli někdo neví co by to mohlo bejt,minule to nijak kytce neuškodilo a ni se to nešířilo ale chtěl bych přeci jen vědět o co jde.zálivku dávám 2x tejdně,jednou deštovkou a podruhý deštovka plus terra grow.vypadá že letos foliák vydrží ta tlustší folie je znát,už má za sebou pěkný vychřice a pohoda.no a na políčku venku to taky nevypadá zle akorát ten tao mix nějak nevyjel,moc šancí mu už nedávám bohužel mi nejdou přetáhnout fotky z tel tak ukážu příště ale foliák nafocenej mám,tady je.pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 17-06-2009 v 16:32 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6963120 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív