Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Dobre...bylo...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Slunce83
Stálý Člen

Karma uživatele Slunce83 - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 49  

Dobre...bylo... Příspěvek č. 1

Mate taky pocit, ze vsechno dobre uz bylo?
Ja mam to nejak porad obzvlast posledni dobou poslednich cca 5-7 let.
A ne ze bych zestarla nebo neco, dusi mam porad mladou.
Svet kdyby se zblaznil. Namisto realneho zivota nejaky digitalizovany a umely.

Vsichni jsou ve smartphonech, na internetu furt. Kamaradi nekamaradi, lidi odtrzeni od reality...
Hudba nehudba, filmy nefilmy... same sproste sracky.
Nahrazky, nesmysly, prebytek, hamiznost, drzost, lakomost, touha po penezich bez jakehokoli obsahu.

Mladez v telefonech a instagramech atd ani nedokaze udrzet tema, kriticky a logicky uvazovat, pripada mi jako stado hloupych ovecek (cest vyjimkam!)...


A tento web ja si take pamatuji pred 15-20 lety. I dokonce pred 10.
To bylo utulne mistecko, kam se dalo prijit si popovidat s fajn lidma a tak...
Ted je to stale utulne mistecko, ale ty lidi uz skoro nejsou..
Jsem rada, ze ten ostruvek tady je, ze stale funguje.
Zaplat pambu, ze tady aspon nekdo je, moc rada vas vidim.

Jake mate myslenky o tyhlencty dobe? Co se podle vas bude dit?
Mate taky pocit, ze vsechno dobre uz bylo? A co s tim?
Protoze ja chapu, ze jak bylo uz nidky nebude... ac mam jeste nejakou nadeji...

Old Post 04-02-2022 v 10:57 AM
Slunce83 je offline   Profil uživatele Slunce83   Find more posts by Slunce83   Foto galerie člena Slunce83   Click here to Send Slunce83 a Private Message   Add Slunce83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Austenit
Stálý Člen

Karma uživatele Austenit - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 2

Byl jsem tu taky před 20 lety. První zalogování někdy na střední 2001. Bylo tady pevný jádro, dost to tady žilo. Každý den bylo hodně témat aktivních. A diskutovalo se. Já měl možnost poznat i Jedubabku a další To byly časy. Přesně jak píšeš, žádný dotykový telefony... Nestabilní internet, pak už se to tedy rychle zlepšovalo. Ale bylo to divoký. I to celý období po těch devadesátkách, kdy jsme vlastně přišli my, osmdesátý a více ročník.

Když zajdeš do přírody a budeš v ní trávit víc času, tak zjistíš, že je vše při starém. Vše je v rovnováze. Někdo říká, že se mění klima. Já zase říkám, že počasí nikdy nebude řízeno podle norem člověka - to není výrobní proces. A ano, jistě lidská činnost má vliv na přírodu. To je civilizace, ta bude vždy plodit odpad. Jde o to se rozvíjet duchovně a snažit se začít u sebe např. třeba tím, že vezmu velký igelitový pytel a na jaře vysbírám černou skládku v krásný přírodě.

Jsem hrozně rád, že skončil Babiš. To je taky pozitivní zpráva. I když to není ideální, tak se to vrací zase zpět. Alespoň trochu. Nicméně se obávám, že si ještě nejsme vědomi, jaký dopad ze sociologickýho hlediska to bude mít vliv na společnost, to co se tu dělo. Z aktuální situace vyplynulo několik zásadních průserů. No doufejme, že se vše v míru uklidní a že nebudeme ani součástí nějaký další války.

Já jsem vzděláním makroeknom, i když to nedělám, ale sleduju to a dělám si prognozy - ty se mi vždy vyplnili. Vše se v podstatě začalo zhoršovat po krizi v roce 2008. Sotva se nalili peníze do ekonomiky, tak se snižovali úrokový sazby. Málokdo si uvědomuje dopad levných peněz na morálku, etiku a duchovní stav obyvatel. Pokud mají všichni všechno, vede to k úpadku. K úpadku civilizace. Inflace tím ničí úspory těch poctivějších a víc pomáhá dlužníkovi. Víc si tedy užívá ta spodní "chudší" vrstva. A jak víme, bohatí lidé bývají bohatí i duchem. Celá společnost tedy směřuje a třeba už teďka ne víc z cesty. Do čel organizací státu, subjektů, elit se dostávají lidé, kteří by na to jinak neměli. Naštěstí se úroky zase zvedají a vrací se to k normálu. Z mého pohledu je nutná angažovanost lidí samotných.

Všimněte si, jak málo lidí umí nějakým způsobem vyjádřit myšlenku třeba byť jen na FB. Ze sta lidí jeden. Zbytek sdílí různý moudra. To je špatně. Lidé by se měli i víc angažovat ve veřejném dění. To, že je všeho dostatek, tak člověk většinový usnul na vavřínech. Ale změní se to

Old Post 04-02-2022 v 23:31 PM
Austenit je offline   Profil uživatele Austenit   Find more posts by Austenit   Foto galerie člena Austenit   Click here to Send Austenit a Private Message   Add Austenit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 3

Doba je naprosto v poho.
Je potřeba brát život z důstojnou lehkostí a ne tak zklamaně, moc to řešíš.

Být sobec není nic špatného ba naopak je to hodně cajk postoj, ale je třeba to správně uchopit a hlavně to co ? umět.
Co je na to potřeba, zjistíš časem sám, snad, preju ti to.

Vše plyne směrem dopředu a tomu se říká bytí, být příliš často nostalgickej a nasranej k tomu je hodně desktruktivní, víc dýchej v přítomnosti a ze sebe, duch doby je ready, být často nostalgickej je možná dobrý před sklonkem, asi.

Já osobně jsem flegmatickej vlk samotář, dnes mám kolem sebe pár lidí a to udržuju.
Hodně věcí chci dělat uplně sám, uživám to, ale občas chci a jdu mezi smečku i cizích, jak chci tak jdu, doba je taková jakou jsi ji sám dělaš, v tom je to echt kouzlo, každého přístup je cajk a ready, nikomu nic neberu je mi to u defuckto težce u zádele.

PS:facebooky instáče píčoviny kryplý dítě od vedle malý zmalovaný děvky a tak, to je trapárna a utopie a nuda nasrat na podobný exoty, zajímat se o zajímavý je cajk, na to je život moc krátkej bratřit se s nýmandama, úhel pohledu je veledůležitý.

PSS: né asi .. podstatná část společnosti je dnes mentálně v piči, a co jako ? koho to trápí ? co máme my v cajku řešit a koho a kdy ? ale no ták, na to z vysoka točit čoko.

zdarec https://youtu.be/6gFFBl_UeDE

Old Post 07-02-2022 v 12:27 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 4

Trochu mi to připomíná mojeho souseda, ten je už 35 let na invalidním důchodu a taky furt říká: "Dobře už bylo!" Jenže ten to myslí za komoušů

Jinak co se týče chlubítek typu FB a Insta, nelezu tam nebo využívám jen ke komerčním účelům. Každý si tam zkresluje tu svou realitu a zveřejňuje jen to, co se zrovna povede. To nemá s realitou nic společného.

Myslím, že ale všichni mladí nejsou stejní, je to jako naše generace. I mezi náma jsou ovce a lidi s mozkem. To je prostě statistika. Vždycky bude společnost potřebovat i ovce i lidi s něčím v hlavě.


Musím s Tebou souhlasit v té hudbě. Nedávno jsem si pustil Óčko a tam je to jedna sračka za druhou. Všechno je dělané na jeden osvědčený hudební formát, který se dobře prodává a úplně se vytratily žánry! Za nás to byl rock, pop, metal, hip hop, techno, dnb.. Dneska je to jakási divná fúze všeho dohromady. V každém klipu jenom drahé auta, kozy a prdele. Přitom nějaká hudební myšlenka, tu aby člověk pohledal! To mi přijde hodně divné. Ale kdo chce, svou hudbu si najde!

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 07-02-2022 v 17:05 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Austenit
Stálý Člen

Karma uživatele Austenit - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 5

jsem celkově spokojenej člověk, v posledních pěti letech jsem se hodně posunul dopředu - založil jsem obchod, rekonstruoval jsem si bydlení, oddlužil jsem se, pěkný kapitál jsem nahromadil a tedka chci rodinu, takže hledám ženskou. V řadě jich několik tedy je, možná, že trochu přebírám

co se týče hudby, tak pořád a to se ani za těch 20 let nezměnilo, poslouchám klasický reggae... z new age psytrance a občas hi tech

Mně dal grower hodně. Dokonce víc, než se zdá. Já se tak trochu živím psaním. Vydělává mi to nějaký peníze. Bylo období tak sedmi let, kdy tady jeli hodně diskuze. A mně to hodně posunulo kognitivní schopnosti, což nyní využívám v tom business virtuálním světě. Vy tady třeba nad mým příspěvkem dokážete vytvořit několik souvětí. Mně to přijde úžasný a to z jednoho důvodu a to je ten, že lidi jsou právě obětí toho konzumu. Málokdo tvoří. Pro mne psané písmo svým způsobem tvorba.

No jinak teda abych nebyl zase tak OT. ("OT tento akronym mám taky odstud ") tak vzpomínám v dobrém na člena MadLion. To byl týpek, který mi tu seděl. Takový kult. Oblíbil jsem si jeho názory. Hodně přímý člověk takový konzervativní pravičák. Pak se nějak ztratil. Pamatuju matně, že nějaký průšvih asi nebo se mi to plete s někým jiným....

další kultovní člen cHodec liberální vegetarián, který měl pochopení pro všechna etnika , ten tady taky tomu vévodil... přes jeho názory, který jsem nikdy nebral za své, lze říci, že to byl intelektuál. ... no pak taky Drevokocur, Zmaštěnka, guerilla v jednom

S jednou členkou odsud jsem se dokonce vyspal asi po deseti litrech vína no to byly pařby jakože divokost

Old Post 10-02-2022 v 20:39 PM
Austenit je offline   Profil uživatele Austenit   Find more posts by Austenit   Foto galerie člena Austenit   Click here to Send Austenit a Private Message   Add Austenit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 6

"Mladez v telefonech a instagramech atd ani nedokaze udrzet tema, kriticky a logicky uvazovat, pripada mi jako stado hloupych ovecek (cest vyjimkam!)"
Až na ty telefony žádná změna :-) S technologií se poperou no nechat je napospas globálním firmám který logicky sledujou zisky fakt není dobrej nápad.

„Konvenční armáda prohraje, pokud nevyhraje. Guerrilla vyhraje, pokud neprohraje.“

Old Post 13-02-2022 v 18:42 PM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6327080 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív