Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení a posilování - Hulící posilovna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Co vy a posilování?
Chodím bušit den co den. Žiju posilovnou.
Posilovnu navštěvuju 5x týdně. Hlídám si stravu i spánek
Cvičím 3-4x do týdne, chci pro sebe něco dělat.
Když se mi chce, tak si jdu zacvičit.
Cvičím kondičně doma.
Kdysi jsem bouchal…
Serte na posilování, pojďte se radši zhulit!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Zhulínci a posilování Příspěvek č. 1

Zdarec. Chtěl bych se optat, jestli máte někdo nějakou zkušenost s kondičním posilováním a čazením. Nemyslím zhulit se před cvičením a pak rubat, ale jestli má hulení nějaký vliv na růst svalů a tak podobně.. Pálím tak obden, víkendy jsou náročnější. Dík za každé info.
Moltres.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 14-11-2006 v 15:10 PM

Old Post 28-12-2005 v 21:58 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 2

Cus. Mno hulení a sport nejde do sebe. Sportoval sem zhulenej zhruba tak 2mesice a zadny dobry vysledky, člověk je jeste vic unavenej. Jestli chces sportovat tak rozhodne ne zhulenej a 2dny predtim taky radsi nehul páč tělo je unavený. Navíc zhruba nakejch 24hodin po huleni je zmenseny privod krve do naky casti mozku jež je odpovědná za koordinaci pohybu, krev tam tece o 30%mín takže to je taky špatný.

Ale zase když si jednou za měsíc zahulíš a zatrénuješ, je to jinej zážitek.
Jinak jestli si myslel že po huleni rostou svaly, tak to teda nePeace

BIO TreeGrow 2007 - Papaya, Papaya*Haze, Pure Power Plant, Shiva, Sensi Star, Bushman
BIO TreeGrow 2006 - HH, MK, DP*EM
BIO TreeGrow 2005 - EM, DP
Jak změřit pH - Zem i hydro!

Old Post 28-12-2005 v 22:23 PM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 3

Sportuju už od mala. Hraju fotbal, teď i futsal. Pak jsem do toho začal tak nějak hulit. Na treninky a zápasy se nezhuluju. Spíš pálíme tak večer v hospě u fotbálku. Do posilovny chodím rekreačně (asi tak 3x týdně). Efekt pozoruju, ale spíš mě zajímalo, jestli to mojemu tělu nějak neškodí nebo jestli by ten výsledný efekt byl lepší bez hulení.


citace:
Jinak jestli si myslel že po huleni rostou svaly, tak to teda nePeace

Je mi líto, že to tak vyznělo, myslel jsem, že to lidi pochopí správně Nejsem magor....

No, omezit hulení na jednou za měsíc.. Moc se mi do toho nechce. Hulení mám rád

Old Post 28-12-2005 v 22:41 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 4

Taky valim fotbal uz vod malicka....teda pred rokem sem skoncil, pac sem mel prechazet do chlapu, a tam to je uz vo necem jinym...nebejt cigar a jointu pred zapasem, tak tam chodim asi jeste dneska.... Fakt se potom docela blbě dejchalo... vic sem toho za celou sportovni karieru nespozoroval

Old Post 29-12-2005 v 10:49 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 5

Tak já mám opačnou zkušenost.Když si zakouřím a dostanu chuŤ posilovat, do posilovny nejdu ale doma si rád zacvičím.Posiluju posiluju a psychicky vdržím více bolesti na svaly.Teda jako že žádnou bolest necítím.Znáte to, když cvičíte a říkáte si že už víc nemůžete, tak s travičkou to mám naopak.Prostě cvičim, dokud nepadnu a cáká ze mě pot .Akorát druhej den mě bolí celý tělo.ToŤ má zkušenost. Ale po zahulení si dostanu chuŤ cvičit tak dvakrát do měsíce.

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!out05 out06 out07

Old Post 29-12-2005 v 17:46 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 6

A co třeba zkušenosti s nějakou zvláštní výživou atd? Co třeba pravidelné užívání kreatinu a občasné pálení? Slyšel jsem, že to škodí zdraví.. Prý se na ten kreatin nemá ani chlastat.

Old Post 03-01-2006 v 10:19 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deckardph
Stálý Člen

Karma uživatele Deckardph - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 7

Moltres: muzu ti rict ze kreatin je pekna sracka par mejch kamaradu uz docela dlouhou dobu posilujou a 2 zacali brat kreatin jeden prestal a ted si se mnou obcas zahuli je vymakanej a ma k tomu predpoklady uz od narozeni ze bude howado (on uz je howado ) a druhej velkej odpurce huleni driv pohodovej kluk ale zacal to brat nejak vazne a zacal zrat kreatin docela dost po fyzicky strance na tom je dobre ale po psych je na tom dost zle lehce se vytoci ma furt chut nekomu dat do huby nevirovnanej a von sam priznava ze kreatin na tom ma nemalej podil chjo jak se ty lidi kazej

Old Post 03-01-2006 v 12:12 PM
Deckardph je offline   Profil uživatele Deckardph   Find more posts by Deckardph   Foto galerie člena Deckardph   Click here to Send Deckardph a Private Message   Add Deckardph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marv
Nový Člen

Karma uživatele Marv - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 8

já si myslím že sport a travka jdou do sebe už pár let kopu sálovku a vždycky před zápasem se pěkně nakopnu sklem a to sou potom akcičky kdežto když si nezakouřím nedám skoro ani přihrávku a tudíš mě ta hra neba závěr s konopím jde všechno líp

Old Post 03-01-2006 v 12:31 PM
Marv je offline   Profil uživatele Marv   Find more posts by Marv   Foto galerie člena Marv   Click here to Send Marv a Private Message   Add Marv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 9

Deckardph- Nevěřím tomu, že kreatin má vliv na agresivitu. Tahle látka se vyskytuje normálně v těle, ale ne v tak velkém množství. Žeru to proto, že ne každý má tak dobrou genetiku a předpoklady, jako Tvůj kámoš.. Já tu hmotu musím nejdřív někde nabrat a pak vytvarovat..
Marv- nejspíš to hraješ jen tak pro zábavu. Já bych před zápasem nikdy nezahulil. Prostě jsem pak marný.. ale 100 lidí, 100 chutí Dík za každé další postřehy.

Moltres

Old Post 03-01-2006 v 14:24 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 10

no celkem zbytecny tryd, co rikate? podle meho naprosta blbost, kdyz jsem jeste chodil do posilovny pravidelne (tak 3-4* tydne) nikdy jsem predtim nehulil (vzdycky az po tom ) Jednou me ale kamos prekecal ze jako zahulime pred posilkou a skoncilo to tak ze sem si tam sednul/lehnul na leg-press (takova ta pohodova sedacka) a usnul s fotbalkem je to skoro to samy, hraju ho rekreacne jednou tejdne, ale ze by to na me pusobilo jako na marva se rict neda (a to jsem hral spalenej jako mockrat ) takze ja vidim pozitiva zhuleni se jen u fotbalku stolniho, tam to u me funguje

Old Post 03-01-2006 v 14:37 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deckardph
Stálý Člen

Karma uživatele Deckardph - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 11

Neveris never ja mam praktickou zkusenost a fakt ti muzu rict ze to chovani meni

Old Post 03-01-2006 v 14:37 PM
Deckardph je offline   Profil uživatele Deckardph   Find more posts by Deckardph   Foto galerie člena Deckardph   Click here to Send Deckardph a Private Message   Add Deckardph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flintak
Stálý Člen

Karma uživatele Flintak - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 12

Znám týpka,, co se zhuloval to posilovny a takhle to dělal nějakou dobu a uplně si vodkurvil srdce!!!!!!Ale jeho chyba!!

Old Post 03-01-2006 v 16:14 PM
Flintak je offline   Profil uživatele Flintak   Find more posts by Flintak   Foto galerie člena Flintak   Click here to Send Flintak a Private Message   Add Flintak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 13

Jako maly jsem chtel byt pilot stihacky a o nekolik let pozdeji jsem chtel chodit do posilovny Nejakou dobu jsem tam dokonce chodil, ale pak jsem se na to stejne vysral. Ale kdyz uz jsem tam chodil, tak jsem nacetl dost o posilovani a Kreatin je podle mne sracka. Docetl jsem se, ze nektere firmy pridavaji do kreatinu navykove latky. Obecne pry kreatin akorat navazuje do svalovych bunek vodu, cimz mohutni, ale pokud clovek prestane posilovat a brat Kreatin, svaly jdou rychle do riti. Zastavam nazor, ze je lepsi dosahovat horsich vysledku prirozenou cestou, nez byt hovado a zrat pri tom vsechno mozne.

Old Post 03-01-2006 v 16:22 PM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Jednou jsem na CT2 videl film, takovej tatík od rodiny se zamiloval do kamarádky od svojí dcery. (cca 17 let bylo te kamaradce...)
Zaslechl ji, (tu kamaradku) jak říká že kdyby začal posilovat, tak by nebyl uplně k zahození. Takže fotřík si sežene dealera (svého souseda), a začna hulit + posilovat s čínkama co našel v garaži.... A celkem mu to jde.
Pokud jste to někdo viděli, tak mi prosím napište, jak se to jmenuje!

Já jdu zítra poprvé do posilovny, ne že bych něják uznával kult těla, ale chci trošku vypadat a zlepšit si fyzičku..

waterpiper:
Tak jsem se dival na web o posilování a moc se mi ty chemky nelíbí...
www.f-sport.cz pokud bych mnel dodržet jejich plány, musel bych toho spolikat spoustu....
Jak moc velký vliv na svaly a celkově výdrž mají chemky? (ty legalní)



PEACE

Old Post 03-01-2006 v 17:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 15

Zas takovy odbornik nejsem, abych tady mohl radit Ale pokud chces neco brat, tak proteinove a sacharidove napoje. U posilovani je dulezitejsi strava nez samotne posilovani. Musis do sebe dostat potrebne mnozstvi bilkovin a sacharidu (presne udaje kolik g na 1kg vahy nevim) a to nekdy jidlem opravdu nejde

Life is just a ride.

Old Post 03-01-2006 v 17:38 PM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

waterpiper :
dik za odpoved, radsi si necham poradit od tebe, než od odborniku na f-sport.cz nebo jinde. Zdají se mi trošičku zaujatí ...

Old Post 03-01-2006 v 17:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8318420 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív