Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Hashberry 2008 v obrazech
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Pohodička Hashberry 2008 v obrazech Příspěvek č. 1





Jelikož nastávají dlouhé mrazivé večery a po téhle krásce se již slehla zem, rozhodl jsem se ukázat co dokázala tahle genetika, kterou jsem vyzkoušel jak indoor tak outdoor.

Vše začalo když jsem kutil klony do skříně. Pár mi jich zůstalo a chtěl jsem zkusit, co ukáže tento gen venku. Rozdal jsem proto kolny kamarádům a tady tahle jedna mi zůstala. Předpěstoval jsem ji ve skříni. Pak jsme ji šoupli ke kolegovi na zahradu. Chodili jsme semtam na kontrolu, hnojena byla pečlivě slepičím hovnem, koncem květu jsme dávali green sensation a nakonec ripen, protože byla šílená vlhkost a každou chvíli jsem očekával plíseň. Nakonec jsme ji sekli začátkem listopadu, po objevení drobné plísně. Opracovat toto monstrum byla celkem fuška, ale hasberrka se nám odvděčila výnosem a to +- 0,5kg!

Měla pro to idealní slunečné podmínky. Na jižní straně měla slunný podzim a krásně zrála. Palice byly tvrdší, a těžké, museli jsme je přivazovat.. když popršelo, byly uplně slehlé..

Aroma je velmi podobné tomu, co znám z mojeho šranku u této genetiky, jen je méně pronikavé. Ale zhuleností a počtem krystalků je indoor úplně někde jinde.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 30-12-2008 v 17:22 PM

Old Post 30-12-2008 v 16:59 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

další fotky Příspěvek č. 2





kochačka

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 30-12-2008 v 17:14 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 3

vypadá moc pěkně jen mi chybí jakýsi smokereport a foto sušiny..o téhle odrůdě sem uvažoval na letošek, ale zdá se mi, že jste sklízeli né uplně dozrálé hmm?

Old Post 30-12-2008 v 20:18 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 4

Díky za chválu, foto které vidíte je cca 2 týdny před kosou, při sklizni jsem neměl foťák. Ještě to krapet nabobtnalo, ale spíš už jen cukrovalo a zrálo.. Byla strašná haluz, že to nikdo nečornul, když totiž opadlo listí na zahradě, šlo to vidět na celou čtrť..

S tím smokereportem to bude těžké, protože mám ještě dost indooru a tím pádem jsem toto kouřil minimálně.Pamatuju si jedno brko s kamarády z VŠ a to nam dalo feeest . No ale můj spolugrower si ji nemůže vynachválit.. Ostatně i jeho známí co kouřili, byli velice spokojeni.. foto suchého bude až jak se k tomu dostanu, teď není moc času.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 13-11-2009 v 13:50 PM

Old Post 05-01-2009 v 18:59 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomina
Stálý Člen

Karma uživatele Tomina - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 5

pěkna krasavice,a jaka byla chut toho kouřeni?jak jsem to zkoušel z jine zahrady tak to bylo o ničem strašně moc hořke ale jinak moc dobra odruda na hash..pustila ti nějake seminko?

Old Post 07-02-2009 v 14:58 PM
Tomina je offline   Profil uživatele Tomina   Find more posts by Tomina   Foto galerie člena Tomina   Click here to Send Tomina a Private Message   Add Tomina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 6

hoj, semeno jsme žádné nenašli. To z te jine zahrady cos kouřil bylo ze stejných řezů co jsem měl já, takže jak píšeš chuť nic moc, ale celkem fajně zhulakavala. Hash jsem ještě nedělal, listy mame odložené, ale než se k tomu dokopem tak bude další sklizeň, hehe.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 07-02-2009 v 15:38 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomina
Stálý Člen

Karma uživatele Tomina - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 7

jo jako stavy zni jsou pěkne ale je velika škoda že ta chut neni taka jak to robi.. ja jsem našel na tom 2 seminka tak uvažuju jestli to mam zasadit nebo ne??

Old Post 08-02-2009 v 21:44 PM
Tomina je offline   Profil uživatele Tomina   Find more posts by Tomina   Foto galerie člena Tomina   Click here to Send Tomina a Private Message   Add Tomina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 8

Ja myslim Tome, že ta chuť je hodně ovlivněna datem sklizně. Už jsem si ji nemohl dovolit nechat déle venku, přitom by ještě klidně dva týdny snesla.. Ja měl krapet lepší chuť, než kolega od ktereho jsi kouřil, protože on to sklizel o 2-3 týdny dřív než ja kvuli te čorky. Taky sušení hraje velkou roli u chuti výsledného produktu. My to sušili v chladu a tmě a poté dali do sklenic, kde to dozrávalo. A řeknu Ti, že když je to v te sklenici, tak šišky si udží krásně své aroma a lépe chutnají.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 11-02-2009 v 08:05 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomina
Stálý Člen

Karma uživatele Tomina - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 9

no ta čorka byla dojeb nebylo to ve finale..jestli si to měl dyl tak to muselo byt krasavec tvrde..s tou sklenici to je nej mam tam ited ještě nějake a jsou pořad tak trošičku vlhke ty paldy.a co mysliš na sklenik šiklo by se to tam ty hashberry??

Old Post 11-02-2009 v 12:07 PM
Tomina je offline   Profil uživatele Tomina   Find more posts by Tomina   Foto galerie člena Tomina   Click here to Send Tomina a Private Message   Add Tomina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 10

já nejsem moc zastáncem pěstění ve skleniku, protože v květu dělá ta vlhkost uvnitř neplechu. Ještě jsem snad neviděl skleník bez plísně. Do skleniku bych ji určitě nedal vzhledem k délce květu a náchylnosti na plísně..

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 18-02-2009 v 08:37 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8047820 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív