Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Passion 1 x Swiss crypto
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Passion 1 x Swiss crypto Příspěvek č. 1



Zdravím, letos jsem se rozhodl pro originál genetiku a proto jsem sehnal zde na G. 5 řízků passionu a 5 swiss crypta. Po loňské čorce, kdy mi ukradli vše do poslední paličky jsem se rozhodl pro lesní mýtinky. Navozili jsme si tam 200l substrátu pro pelargonie, vykopali díry a do nich dali substrát s perlitem. Mám 5 políček po 2 kytkách, protože mám fakt strach z čorky. Řezy jsem obdržel v hodně špatném stavu a myslel jsem, že už to nerozdýchají, ale nakonec je vše ok. Ven jsem je dával na 2 várky, tu lepší před cca 3 týdny, tu druhou před týdnem a půl.

HNOJKY: Plagron alga grow, alga bloom a phyt amin.

Foto po zasazení:

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 26-06-2006 v 13:46 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 2






A tady tak po 2 týdnech.

Foto 1-3 swiss crypto
Foto 4-5 Passion 1

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 26-06-2006 v 13:58 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 3







Tak a tady je foto staré 2 hodiny.
Moc se mi líbí, jak se swiss crypto krásně větví.
Passion se oproti němu táhne dost do výšky. Nejspíš nasadím kolínka. Taky se mi passion celý ohnul kvůli větru, tak jsem ho provizorně přivázal ke klacíku a příště, až navštívím políčka ho uvážu pořádně.

1-4 swiss crypto a jeho větvení
5-6 passion1 roste nehorázně do výšky. je 2x větší, než swiss crypto.

Pište sem všechnu kritiku, uvítám každý dobrý nápad.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 26-06-2006 v 19:09 PM

Old Post 26-06-2006 v 14:05 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 4

hmmm...pekne sa ti to rozrastlo.. kvetinky aj pekne zozelenili.. to ja som zasadil az dnes,.... takze uvidim ci sa to tiez tak rozbehne....

Old Post 26-06-2006 v 14:29 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 5

Zezelenali hlavně díky phytaminu. Jsem s ním moc spokojený.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 26-06-2006 v 14:35 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 6

Phyt amin je kaviar pro rostlinky!Taky si ho nemuzu vynachvalit!Jak casto tim strikas a kolik jim ho davas?
A chtel bych se zeptat,jestli nemas zkusenosti s predavkovani phytaminem?Ja si myslim,ze to snad ani neni mozne!A Alga grow ten mam taky,toho davas jakou koncentraci,dyztak napis jak si zacinal a jak koncentrujes tet!
Zajimalo by me to!
Jinak posilam K+ pro krasne kyticky a preju at se ti corka vyhne!
Ja minuly rok prisel taky kompletne o vsechno ani jedna vetvicka nezbyla!

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 26-06-2006 v 16:37 PM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 7

Dávkuju vše podle údajů výrobce. S tím phyt aminem stříkám komplet celou kytku nejdřív horní a potom spodní části listů. Úplně do mokra.
Jinak zkušenost z předávkováním nemám, ale nějak to nepřeháním. Stříkám je jednou za 5-6 dnů. S alga grow jsem opatrnější, ale hodlám dávky postupně zvyšovat.Děkuju všem za káčka!

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 26-06-2006 v 19:06 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Moltres: docela bych ti doporučoval toho passiona šmiknout. I když teď už je docela velkej... hm, no nevím. Každopádně docela mě zajímá to avizovaný ohýbání.

Old Post 27-06-2006 v 22:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 9

No, to jsem právě chtěl pořešit. Nevíte, co by mohlo být lepší? Mám ho ohnout nebo fimnout? Připádá mi na fim dost velký. Má cca 70cm a ten stonek to nemusí zvládnout. Dík za káčka!

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 28-06-2006 v 09:03 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 10






Dneska jsem se vydal na pole, protože včera v noci chcalo jak cip. Chtěl jsem vědět, jak je na tom passion, protože jsem ho jen tak provizorně uvázal. Všechny kytky jsou v pohodě a při cestě jsem vzal foťák a něco nafotil.

1. Swiss crypto ze 3. políčka mi nakvíta
2. SC z 1. pole
3. SC z 2. pole
4. SC z 1. pole
5. Passion 1 - už pořádně uvázaný. Má už skoro metr. Co s ním? Střihnout, ohnout...

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 29-06-2006 v 17:39 PM

Old Post 29-06-2006 v 17:28 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 11

Ahoj, pěkné k tvé otázce: jestli střihnout nebo ohnout? Je to absolutně jedno, ale něco udělej, jinak budeš mít jen jednu centrální palici a věř tomu, že na výnosu to pocítíš! Já teda stříhám, ale v tvém případě, pokud to době zohneš, tak to budeš mít lepší, daleko víc výhonků = víc velkých palic. Rozhodni se jak chceš, ale něco udělej! GL

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 29-06-2006 v 17:45 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 12

No, ohnout, v životě jsem to nedělal.. tak snad něco neposeru. Při příští návštěvě to vykutím. Nejspíš koupím kolínka v gshopu.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 29-06-2006 v 17:50 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Moltres: dle mě je na ohnutí hlavního stonku lepší nějakej drát, či provaz. kolínka slouží spíše k sekundárnímu tvarování - hlavní stonek jima ale nijak výrazně neohneš!

Old Post 29-06-2006 v 17:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 14

No, já ho měl dneska s sebou na políčku (ten drát), ale neměl jsem odvahu passiona nějak ohýbat, abych něco nezdupal. To mám normálně ohnout centrální stonek na stranu? A jak daleko od vrcholku zhruba?

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 29-06-2006 v 18:12 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Moltres: ohýbej u vrcholu, hlavně jemně a s citem. můžeš samozřejmě i postupně.
stonek, jde zlomit raz dva, letos se mně to taky podařilo.pokud máš však z toho ohýbání strach, tak to jednoduše zaštípni.

Old Post 29-06-2006 v 19:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mlakak
Nový Člen

Karma uživatele mlakak - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 16

ja som skusil aj zastrihnut aj ohnut...podla mna je najlepsie kombinovat tieto techniky..ked dobre zasrtihnes a rastlinka sa rozvetvi a zaroven ju mas ohnutu tak to je fakt dobre..setky pojdu smerom k nebicku a su to pekne palicky potom

Old Post 01-07-2006 v 17:52 PM
mlakak je offline   Profil uživatele mlakak   Find more posts by mlakak   Foto galerie člena mlakak   Click here to Send mlakak a Private Message   Add mlakak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5422770 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív