Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Passion 1 x Swiss crypto
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 65

hoj futew, no sklidili mi celkem 9 kytek, zůstali 2. Ty jsou na jiném políčku, ale ve stejné lokalitě. Ty už jsi sklízel passiona? Já měl jen na rychlo usušený záštipek, takže high nemůžu posoudit. Uvidíme, nechám to tam dojet, teda jestli mě někdo nepředběhne...
Ale tak jak jsi napsal: Ty časté návštěvy budou problém. Pak je tam čím dál víc vyšlapaná cestička i když nechodíš pořád tou samou cestou. Jakmile si toho někdo všimne, už je to v pí*i... Dík za káčka a určo dám nějaký smokereport.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 08-09-2006 v 19:12 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

Sklizeň P1 plánuju za týden. Už dostává Final Solution. Mám ho trochu oprcanýho pravděpodobně pylem Holands Hope, takže ty účinky a konzistence palic není uplně ideální, ale jsu docela spokojenej. Btw. kvete mně někdy od 1.8., což je docela brzo.
Smokereport udělej. No a ten narychlo usušenej záštipek neučikoval?

Old Post 08-09-2006 v 19:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 67

Ale jo, účinkoval. Dali jsme skleněnku napůl. Chuť total hovna, cítil jsem tam hnojky jak cip, jak říkám, bylo to narychlo usušené a teprve 2. nebo 3. týden v květu. Stav byl takový pohodový, komunikativní, žádný sedák.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 09-09-2006 v 18:37 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

15.9 Příspěvek č. 68











Zduř! Čas passiona se nachýlil. Jeho vrchní část je zralá, v pondělí nebo v úterý fiknu vrchy. Minulý týden jsem vzal malý záštipek, který je už zkouřený a musím říct, že je to fakt dobré kouření. Sice víc k sedáku, ale záleží na tom, jak se ten stav zvládne. My třeba hráli hackis, a bylo to stopro!! Bavilo nás to, docela chlama. Chuťově mě taky překvapil. Nějak výrazně nesmrdí, ale chuť to plně vynahrazuje. Vůbec neškrábe. Dali jsme skleněnku ve dvojko, a to bylo do pohody. Pak ještě jednu a to už bylo móóc.

Taky jsem dnes vzal(jak vidíte z fotek) další, tentokrát větší záštip. Už je zralý, tak proč ho tam nechávat na pospas čorek.

Taky swiss crypto valí. Pozohýbal jsem ho kolínkama, ať se sluníčko dostane všude. Pomalu nabírá na obrátkách v květu.

Budu rád za každou připomínku, třeba jestli ho mám ještě chvíli nechat atd. Mějte se, Moltres.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 15-09-2006 v 14:48 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 69

Včera jsem se ještě zapoměl zmínit, že jsem se pokusil kontrolovaně opýlit passion pylem hollands hope od člena Groweru - díky chlape! Bylo bezvětří, tak snad to neoprcá ostatní paldy.

Jinak mám docela dilema: Plagron jsou Bio hnojky, ale jak si zde všímám, spousta lidí, co je používá sahá ke konci po final solution. Myslím, že u plagronu je to zbytečné. Byl jsem se na to ptát i v Gshopu, a tam mi to potvrdili. Final solution se používá spíš na pročištění půdy než na dojetí kytky nebo ne? Já na dojetí pořídil green senzation, používám ho cca 3 týdny a pěkně se to cukruje. A co myslíte Vy? Pište sem veškeré věci, týkyjící se final solution vs green senzation. Furt uvažuju, jestli koupit FS nebo ne.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 16-09-2006 v 10:33 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 70

FS (a plagron hnojiva) používám ale nejsu bohužel schopen posoudit, jak by kytka dojela bez něj. Nemám zkrátka s čím srovnávat. Kdybych měl prašule, tak si raději taky koupím green senzation, ale i s tím nemám žádný zkušenosti. Mimochodem, co se týče tvýho nádherně fialovýho passiona, tak já bych ho ještě chvílu nechal - palice, jak se mně zdá, pořád ještě nabírají na objemu - rostou nový blizny.

Old Post 17-09-2006 v 10:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 71








Ták, dneska jsem se jel mrknout, jak to vypadá s passionem, že ho fiknu. Aspoň vrchy. Jenomže on nahazuje furt nové a nové blizny! Dělá mi radost, krasavec...
Foto: paldy passionu a začínající květ swiss crypta + swiss crypto komplet.

P.s. TO FUTEW- měls pravdu kejmo, s tím sklízením ještě minimálně týden až dva počkám.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 18-09-2006 v 11:28 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

25.9.2006 Příspěvek č. 72


Tady házím foto swiss crypta. Docela se rozjelo do šířky, což je hlavní zásluhou kolínek, takže výnos bude o dost větší..
Čím dál tím víc smrdí. Na tuhletu kytku jsem fakt zvědav.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 26-09-2006 v 14:51 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Sklizeň Passion 1! Příspěvek č. 73







Táák, a konečně to, o ce se s Vámi chci podělit nejvíc.
Včera jsem sklidil passion1. Vedlo mě k tomu několik faktorů.
Palice dost ztmavly + 90% blizen hnědých + strach z čorky = akorát na sklizení.
Když jsem ostříhával lístečky na paldách, měl jsem fest ulepené ruce. Nešlo to smýt i když už jsem udělal žížalku Jsem rád, že po tolika čorkách, co mě postihlo mám doma aspoň toto. Krásně voní, dobře zkuřuje a JE TO MOJE! Navíc celou dobu v přírodě. Ta námaha za to stála. Dost keců a tady photos:

Pls, omluvte kvalitu, spěchal jsem.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 03-04-2007 v 13:36 PM

Old Post 26-09-2006 v 16:27 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 74





Už jsem všechno naporcoval, usušil, okoštoval a zvážil. Na gramáž jsem byl zvědavý. Bylo toho 70g suchého, fakt dobře zkuřujícího a chutnajícího materiálu. Kdyby mi nečorli ten zbytek, tak počítám, že bych mohl mít to kilíčko této odrůdy. Přeci jen toto byl nejmenší a nejslabší P1. Ale dost mě potěšil. I všichni lidi, co koštovali, chválí, tak jsem spokojen.
Zde fota sklizně:

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 30-09-2006 v 13:36 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

2.10.2006 Příspěvek č. 75







Tak, v rychlosti update. Co začal semestr tak mám tak málo času, že mě to až jebe... Na poli už je jen jedno swiss crypto. Nejslabší kytka ze všech, co jsem měl, ale myslím, že mi to vynahradí kvalitou, bo smrdí jak cip! Tak Photos:

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 05-10-2006 v 19:22 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

9.10.2006 Příspěvek č. 76








More sugar!
Další growreport ohledně swiss crypta.
Teď mě jebe asi nejvíc, že jsem přišel o ty nejsilnější kytky. Tahle odrůda vypadá na pořádného zabijáka. Intenzivně voní, lepí, a čím dál víc se cukruje. Teď jen ta zasraná plíseň. Už jsem vyštípnul 2 napadené paličky. Snad nebudu muset předčasně sklidit...
Sry za kvalitu - foceno mobilem, foťák byl vybitý.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 11-10-2006 v 06:55 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

sklizeň swiss crypto Příspěvek č. 77






Už i její čas se nachýlil. Včera jsem přišel na políčko a z hrůzou zjistil, že tak 40% palic chytlo plíseň. Jsem zvědav, kdo ho tady dojede bez plísně. Nu což, potřebovala by ještě tak týden, dva, ale myslím, že už se to dalo.

Teď něco k historii této kytičky:
Byla vysazena jako poslední ze všech. V půlce června. Neměla to jednoduché, začala mi ze startu nakvítat, poté přešla znovu na růst, což způsobilo drobnou mutaci. Celou dobu byla to nejmenší koštátko, takže jsem ji nedopřával tolik péče, jako krasavicím, co mi později čorli. Pak jí napadli píďalky. Začala dost pozdě kvést. Modlil jsem se, ať je hezky. Hezky bylo, květ jel v poho, ale stejně jsem se plísni nevyhnul. Co mě těší je, že tahle odrůda má chrakteristickou vůni, takovou zvláštní, kteou jsem ještě na ganji necítil. Projevilo se to i v chuti. Produkuje moc pryskyřice, má hodně tvrdé palice. Moc se těším na kouření. Včera jsem hulil týden starý záštipek, a bylo to fakt dobré. Chuťově i stav byl dost dobrý. Hoďku zásek na fotbálku, který jsem už dlouho tak neprožíval..


Tady photos:

Poslední doporučuju zvětšit.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 19-10-2006 v 12:15 PM

Old Post 19-10-2006 v 12:09 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

FINISH Příspěvek č. 78



Jsem tu naposled se závěrečným reportem.
Shrnutí:

Z deseti řízků(5 a 5 od každého druhu), které jsem obdřžel fakt v nic moc stavu, se mi jich podařilo zachránit 9. Odnesl to 1 passion.
Pak přišlo vysazení na políčko. V klidu si rostly, košatěly, smrděly...
Měl jsem je moc rád. Celkem jsem měl 6 políček.

Nezmínil jsem se tu o Jackovi herrerovi, od kterého jsem dal ven dvě sazenice ze semen.

Pak přišla první čorka- ta je vysvětlená. Nedaleko toho lesíka bydlí na hájence kámoš, co mi říkal, že myslivci pravidelně každý rok ničí v té lokalitě okolo 6ti políček, takže mezi nima byly 100% ty moje 3.

Poté 2. čorka. Ta mě fakt mrzela, protože jsem přišel o nejlepší strom.. Ta je taky vysvětlená, už i vyřešená, ale o tom později.

Takže mi celkem zůstalo z 11ti kytek only 2.
1x swiss crypto(nejslabší kytka ze všech) a 1x Passion 1.

Passion 1 - vylezlo mi z něj fialové pheno, za což jsem moc rád. Výnos byl 70g suchého. Málo, ale na to že byl z těch passionů nejmenší, tak docela spokojenost. Chuťově super, stavy podle zhuleného množství. Já dával vždycky skleněnku sám a total rozsek.. Docela silný kafe. Chci ho zkusit i příští rok, protože je to výborná odrůda do našich podmínek. Totálně bez plísně, sklizeň v půlce září. Tohle mi vyhovovalo maximálně.

Swiss crypto - Když rostlo, smrdělo jak sviň. Takovou krásnou vůni jsem u outdooru ještě necítil. Krásně se větví, silná a odolná odrůda, ovšem jen v růstu. Začala relativně pozdě kvést. Citlivá na vlhkost a to moc. Šíleně náchylná na plíseň, kterou nejde zastavit. Šíří se tak rychle, že nezbývalo nic jiného, než předčasně zkosit. Kouření je to ale vynikající. Chuťově hodně nad průměrem, neškrábe. Tvrdé palice obalené pryskyřicí zaručují opravdu silný high. Maximální výtlem, sranda, dělám pod jejím vlivem take kokotiny, že ostatní nechapou. Dokud si nezahulí. Pro nezkušené pěstitele vůbec nedoporučuju. Výnos cca 30g(nejmenší pozdě zasazený žebráček) Příští rok bych chtěl zkusit 1 řez a tu plíseň pořádně posichrovat.


Jack Herrer - Tak to se mi stala drsná halda. Jedu takhle s fiknutým swiss cryptem a napadlo mě: co kdybych se podíval na to pole, kde byl Jack? Sice mi ho myslivci ustřihli, ale nějaké lístky tam byly, tak možná vyjely větve. A dup, fakt tam Byl! Úplně zralý, krásně voňavoučký, pidi Jack herrer! Moc příjemné překvápko, zajít na ustříhnuté pole po 3 měsících a najít tam zralou bonsaiku!
Bylo toho na filmáč, voněl tak trochu po koření, stavy do pohody, mezi lidi. Můžete vidět na FOTCE u příspěvku.

Pokoušel jsem se kontrolovaně opýlit passion i swiss crypto, ale ani jedno semeno. Nevím, kde jsem udělal chybu.. no nic, příště.

Tak a k té 2. čorce: zjistili jsme, kdo to byl, protože to hulení prodával. Nějaký vyfetěný kokot, 23, ztroskotanec. Díry v uchu(take ty velke) piercing mezi očima, no škoda mluvit. Prodaval to i mojim kámošům, řek jim, kde to našel, ochutnali jsme a Bingo! Mám ho hlupáka. Teď ho ještě najit. Asi za týden se objevil v našem městečku, já bohužel nebyl přítomen, ale můj dobrý kamarád to vzal do svých rukou. Přišel na byt, kde seděli všechny ty fetky, šel rovnou za ním, dal mu taku jebu, že mu roztrhl obličej, vytáhl ho ven, tam dostal pár kolen a ťafek. Prostě ho rozbil, že si to bude fakt dlouho pamatovat. Zmrd jeden. Nemá krást. Škoda že jsem u toho nebyl... Ale když jsem slyšel, jak dopad, trochu líto mi ho bylo.

Na závěr chci poděkovat všem lidem, co tenhle thread sledovali, radili mi, podporovali mě karmou. Členovi, co mi přivezl řezy a lidem, co mi poslali pyl.. Díky všem. Tento týten jdu experimentovat do skříně, ať je co kuřit přes zimu..

Příští rok zase v outdoor galerce!

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 08-03-2007 v 10:20 AM

Old Post 31-10-2006 v 08:43 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3526610 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív