Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Passion 1 x Swiss crypto
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 33

Aha, to mě nenapadlo. Ale že by to byl normální postup, to se mi nezdá. Četl jsem již desítky návodů na výrobu mlíka a ani v jednom o tom zmínka nebyla...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 24-07-2006 v 11:49 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 34

Ale jo, mrkni třeba sem nebo tady.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 24-07-2006 v 22:53 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 35

ahoj , máš moooc krásný keříčky , něco takovýho jsem měl v plánu , ale myslím si , že větší výnos je , když to nechávám volně růst a jen občas t o zastřihnu.. nebo se snad mejlim ? .......jinak k tomu mlíčku ... já si myslim , že by se ty listy měly převařovat , jsou v tom nečistoty a když se převařej , tak je mlíko míň zelený , než dyž se tam daj rovnou

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 24-07-2006 v 23:09 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 36

Určitě převařit!! A několikrát, THC neubyde a shit jo... Grower jsem začátečník, ale mlíko uvařit umím...no a hlavně to nepřipal, pak je to shit, furt míchat...no a nebo vodní lázeň (nezkoušel jsem)...

„Neodevzdávejte všechna svoje rozhodující práva lidem s mocí, bez ohledu na to, jak obdivuhodní se vám mohou zdát. Za fasádou hrdiny najdete lidskou bytost, která dělá lidské chyby. Když se lidské chyby udělají v měřítku, které je dostupné superhrdinovi, nastanou obrovské problémy.“ Frank Herbert
ChaoticRoman's OutDoor 2006

Old Post 24-07-2006 v 23:44 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 37

Jo presne jak rika ChaoticRoman : klidne 10x vylouhovat ve vařící vodě,
a potom ta vodní lázeň to je lebeda.... dva hrnce v sobě, v tom větším na spodu je voda v tom menším nahoře je mlíčko.... a vařit klidně 2-3hodiny...
Hodně zdaru při kuchtění

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 25-07-2006 v 09:28 AM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 38

No jasně, přesně tak jsem to myslel, jak říká Fantasie. Tak se to nepřipálí...
Jo, a je jedno, jestli už je to listí suché? Má se to kutit hned nebo to můžu uvařit cca po týdnu? Bylo mi řečeno, že toho mám málo a že z toho nic nebude, tak jsem chtěl protrhat i ostatní kytičky..

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 25-07-2006 v 17:33 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 39






Nějaké další fotazz ze včerejška:
Passion při západu slunce
Swiss crypto z 2. pole
Passion z 2. pole
Swiss crypto z 1. pole
Passion z 1. pole

Otrhal jsem asi dalších 70 listů ze všech kytiček, tak snad už to na ten vývar bude...

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 29-07-2006 v 14:40 PM

Old Post 29-07-2006 v 14:34 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 40

Tak jsem tu cca po 2 týdnech s dalším reportem. Původně jsem to tu ani nechtěl psát, ale stala se mi dost velká nepříjemnost:
Jdeme s mým spolugrowerem na políčka a u prvního mě polil studený pot.. Ten pocit už jsem si zažil loni, dost nepříjemné. Starám se o ně jak kokot, měl jsem je rád, jako své děti, a nějaký ču*ák mi je fikne ještě dřív, než zažnou kvést... Jdu na druhé pole a fiknuto zase těsně nad zemí.. Bylo mi z toho na blití, lidi jsou strašné ku*vy... Pak bylo na řadě 3. pole, které bylo nejlepší a bylo fakt dost kryté. Ani by mě nenapadlo, že by ho někdo našel. Jenže jsem se zase mýlil. Nejlepší passion a nejlepší swiss crypto jsou v tahu!
Celkově jsem přišel o 6 kyti z 11ti. 3x passion1, 1x swiss crypto a 1x Jack herrer, kterého jsem tu neprezentoval, bylo to jen tak na zkoušku. Mohl to být jedině hajný, který to tam má asi o dost líp zmapované, než já... Chjo, co se dá dělat. Tak Vám tu dávam fotky kytiček, které mi zůstali a s obavami čekám, kdy mi je najde taky.. Bezvýchodná situace? Snad to dopadne dobře... Ať Vás nepotká to, co mě.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 10-08-2006 v 19:31 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 41











Tak tady foto. Passion se dal do květu, takže jsem vyměnil alga grow za alga bloom. Swiss crypto ještě nic. Jedno jsem ohnul, jen tak na zkoušku. Bude mít víc prostou pro palice na každé větvi. Ohýbal jsem kolínkama. Na první fotce je vidět, jak mi nějaká mrcha žere listy. Nevíte co to může být a jak na to? Mějte se, dík za každou radu. Moltres.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 10-08-2006 v 19:46 PM

Old Post 10-08-2006 v 19:34 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 42

Dlouho jsme přemýšleli, kdo by to mohl ukrást. Bylo více variant. Čorkař to být nemohl, ten by počkal na květ. Pak by to mohly být nějaké děcka, ale ty by neměly zmapovány všechny pole.. Myslivec je ta nejlogičtější varianta podle mě.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 11-08-2006 v 06:32 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sony_blue
Stálý Člen

Karma uživatele sony_blue - 90% PěstitelskáKarma uživatele sony_blue - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 43

ale proč by teda myslivec nezlikvidoval vsecko?a kam by si to odnasel?ten by se na to vy*ral,to stou barvou jak pise fox bych od myslivce cekal spis,nebo neco podobnyho.Tohle byla spis nejaka hloupa corka-lama/decko a na zbytek si jeste pocka

Old Post 11-08-2006 v 10:12 AM
sony_blue je offline   Profil uživatele sony_blue   Find more posts by sony_blue   Foto galerie člena sony_blue   Click here to Send sony_blue a Private Message   Add sony_blue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 44


No, lama čorkář, to ještě sedí, možná i nějaký myslivec experimentátor, jen doufám, že zbytek mi nenajdou, jak jsem psal, měl jsem 6 polí na různých místech, ty co mi zůstali jsou jinde.

FOTO- poradíte někdo, co je to zač? vyskytlo se mi to na swiss cryptu, možná je to tím hmyzem, možná nějaká choroba. Jak na to? Dík za rady a za káčka, potěší to

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 11-08-2006 v 15:04 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Vývar Příspěvek č. 45








Yeah! Proběhla akce vývar 006!
S tím otrhaným listím jsem počkal do pondělí, kdy jsem protrhal opět swiss crypta a utrhl jednu nakvetlou větvičku passionu, která vadla, nesnesla přehnojení a v půlce uplně uschla.
Kutili jsme to od půl 5té a pili jsme ješte teplé v 21:45. Stavy začly naplno asi po hoďce od vypití.
Dělal jsem vše podle
viridisova návodu. 10x spařil ve vodě, pak přes 2 hoďky vaření v mlíku, zcezení, ochucení.

Suroviny: míň, než půl igelitky listí z passionu a swiss crypta
2 plnotučné mlíka
smetana ke šlehání
Tabulka hořké čokolády+0,5tabulky mléčné
Vanilkový cukr

Chutnalo to vážně skvěle, jako horká čokoláda, jen trochu krémovější. Celkově toho bylo asi 1 litr, 3dcl padly hned po uvaření. Dali jsme ve trojko káždý po deci, po hoďce brutální záchvaty smíchu a pak trochu nevnímačka. Škoda, že jsem musel jít v 1 (ješte dost na kaši) spát, čekalo mě ranní vstávání a pak do večera v práci. V práci, jsem byl ještě mimo, musel jsem komunikovat se zákazníkama a někdy jsem plácnul pěknou p*čovinu No co, ale stálo to za to a dnes je pokračování. Máme ješte 7dcl!
Tady some fotos:
1- suroviny
2- tuhle zelenou sračku chlorofylu a jiných nečistot bych pil, kdybych to nespařoval...
3- vaření
4- po zcezení
5- čokoládka na ochucení
6- závěrečné míchání s čokoládou
7- dobrou chuť!

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 16-08-2006 v 08:48 AM

Old Post 16-08-2006 v 08:42 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 46

Na tech listech to delaji hmyzaci, poradil bych ti chemii, je to Talstar 0,4ml/1litr vody, postrikat rozprasovacem, ale pak si z toho, teda kdyby si bral zastipky, nebo listy tak az tak po dvouch tydnech

Old Post 16-08-2006 v 09:17 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 47

Zdravim,

máš to moc pěkný, taky letos jedu Passion1 a už mi kvete taky, stejně jako tobě. Co se týče těch děravých listů, mám to na kytkách taky a dotedka jsem nepřišel co to je. Má to asi letos u nás velkej rozmach, protože to má hodně lidí. Zkoušel jsem to stříkat Bioolem, ale nic. Původně jsem myslel že jsou to svilušky, ale ty sem měl na jiných kytkách, takže o svilušky nejsou. Skus to tim bioolem, ale nevim, když je to teďka v květu.

Každopádně držim palce. Ať to roste

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 17-08-2006 v 18:27 PM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

18.8.06 Příspěvek č. 48







Mám tu další fotky krasavic z 18.8.06. Omlovám se za kvalitu, fotil jsem je mobilem, protože mi mladší bratr odjel s foťákem do Práááglu

Byl jsem se v zahradnictví kouknout na ten Talstar, jenže tam nebyla vůbec prodavačka! Čekal jsem tam 5min a ona nikde. Ale všimnul jsem si ho tam, takže příště kupuju, protože se to rozšiřuje.

Jinak passion kvete jak cip! Už si kutím green sensation, tak snad to dopadne. Asi už ho nebudu stříkat phytaminem. Dostává trochu koncentrovanější dávku alga bloomu.

No, a swiss crypto, posuďte sami. Myslím, že to ohýbání prospělo. Hustě se rozjela. Naopak ta neohýbaná je pořád takové koštátko. Jsem zvědav, kdy se odhodlá ke květu, bo ve sněhu se mi tam lozit nechce

Foto:
1-3: passion a jeho květ
4- ohýbané swiss crypto
5- neohýbané swiss crypto
6- Passion 1 x Swiss crypto

Díky všem za káčka, jsem rád, že se Vám to líbí Moltres.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 19-08-2006 v 10:45 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6465230 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív