Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Passion 1 x Swiss crypto
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Papaíto
Stálý Člen

Karma uživatele Papaíto - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 17

Je to strší,ale dávno na G někdo říkal.že dokud nezdřevění stonek zmáčkni ho prstama a ohni kam chceš do druhého dne se tok živin obnoví a kytka bude o.k.
Nebo FIM coo?
Jinak moc krásné mě P1 nechce rust vubec

Smějte se na lidi okolo,uvidíte vrátí Vám to.Budou blbě koukat!!!

A nebo néé???

Úsměv stojí méně než elektřina a dává více světla!! A.J.C
(jenže zkuste se na ňu usmívati 18 hodinek)To chce kamarády

Old Post 03-07-2006 v 13:11 PM
Papaíto je offline   Profil uživatele Papaíto   Find more posts by Papaíto   Foto galerie člena Papaíto   Click here to Send Papaíto a Private Message   Add Papaíto to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Papaíto! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 18






Ták a mám tady další update. Před chvílí jsem přišel z políčka. Docela hustota, chodit v přítmí po lese. Místama jsem měl dobré stihy...
Dnes jsem pořešil konečně to ohýbání a stříhání. Rozhodl jsem se jednoho passiona fimnout a druhého ohnout kousek od vrcholku. Miláčkové dostali i své papání a mají se čile k světu.
Foto 1 - passion po fim. Fimnul jsem asi 4 vrcholky na celé kytce.
Foto 2 - passion před fim.
Foto 3 - Celý passion
Foto 4 - Zase passion, ale teď z jiného políčka. Ohnul jsem ho drátem a plánuju další ohýbání nebo stříhání.
Foto 5 - Moje oblíbenkyně: Švýcarská kráska jménem Swiss Crypto. Je k nevíře, jak se sama krásně větví.. a ta vůně!

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 03-07-2006 v 22:01 PM

Old Post 03-07-2006 v 21:40 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 19

taky mám tu zkušenost - kombinace obou technik

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 03-07-2006 v 23:03 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 20

mozna by si se mohl kouknout na lahvanuv sklenik je primo pod tebou a zkusit sc mel sem taky jednu sativku a nechtene sc mi z ni udelalo indiku takze zatial

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 04-07-2006 v 14:16 PM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 21

fire.ent: tomu moc nerozumim - jak si nechtěně udělal ze sativy indiku????

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 04-07-2006 v 14:27 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 22

hehe, myslíš supercrooping? Ne, do toho nejdu, zas tak utajené a nízké to mít nechci. Znám výhody této techniky, ale letos ji nepoužiju. Fim by měla stačit na víc vrcholků, ještě k tomu se passion taky trochu větví sám. Myslím, že výnosově by to vyšlo na stejno.
Jo, a sativa a indika? Tos trošku nešikovně popsal, chlape. Myslím, žes chtěl říct, že sis zlomil kyti a vznikl Ti nechtěný sc = menší vzrůst. To nemá ovšem se sativou a indikou co dělat

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 04-07-2006 v 15:36 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 23

Jelikož chci jít dnes odpoledne postříkat kyti phytaminem a je hlášený déšť, chci se zeptat někoho kdo má tuto zkušenost: Stačí se phytamin vstřebat do kyti za cca 2 hod? Abych jej nestříkal zbytečne a déšť mi ho spláchl...

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 07-07-2006 v 10:05 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kavalera
Stálý Člen

Karma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 24

nie nestaci sa vstrebat..cca 5 dni to trva...ked ma prsat kasli nato zmyje ti to !

Old Post 07-07-2006 v 12:45 PM
kavalera je offline   Profil uživatele kavalera   Find more posts by kavalera   Foto galerie člena kavalera   Click here to Send kavalera a Private Message   Add kavalera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

kavalera: 5 dní? a na to jsi přišel jakým způsobem?

Old Post 08-07-2006 v 16:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 26

Phyt-amin se dávkuje asi po 3 dnech On je totiž trochu multifunkční. Po postříkání listů udělá malej "film" kterej zabraňuje spálením listů, zadržuje vlhkost v listu a pod.. A další věc je to co list vstřebá... phyt-aminem nejde ani pořádně předávkovat páč sou to nějaký shnilí mořský řasy nebo něco podobnýho ale pravdu ste měli..phyt-aminem před deštěm nestříkat.. smyje se s listů a v hlíně si z něj kýtíz nic nevezme.. měj te se a stříkejte..

[size=1]

Old Post 08-07-2006 v 18:52 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 27

Tak jsem zariskoval a stejně jsem ho předevčírem použil. A ta předpověď nevyšla, takže ho to stejně nesmylo.
Kavalera- Taky by mě zajímalo, kde jsi zjistil, že se vstřebává 5 dní.
Wad- Jestli tomu dobře rozumím, tak kyti můžu stříkat co 3 dny?

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 09-07-2006 v 11:01 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 28





Po týdnu jsem tu s dalšíma fotkama. Kytkám se daří dobře, obzvlášť když mají teď tak hodně slunce. Zvýšil jsem počet stříkání phytaminem na 2x týdně. U alga-grow jsem zvýšil koncentraci na 6ml/l. Docela mě mrzí, že se mi nepovedla fim technika. Vyjely mi z toho listy. Čím to je? Může to být tím, že jsem to fiknul vysoko?
Dost řečí a konečně foto:

1)Porovnání Passion 1 a swiss crypto
2)Passion 1
3)Swiss Crypto
4)Stonek Passiona.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 12-07-2006 v 11:46 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 29





A je tady dnešní aktualizace z políčka. Před cestou jsme dali brčko a vyrazili jsme
Jeden Passion mi ohnul vítr, tak jsem ho opětovně přivázal. Jinak jsem byl příjemně překvapen, jak se kytkám daří.
FOTO:
1)Můj spolugrower hnojí 100% Bio!!!
2)Mí 2 dobří kamarádi- swiss crypto a passion1(ten vyšší)
3)swiss crypto
4)passion1

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 17-07-2006 v 16:17 PM

Old Post 17-07-2006 v 16:11 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 30






Tak jsem tu s dalšíma fotkama. Po zdupané fimce jsem se rozhodl nechat je růst, tak jak jsou. Jsou z řízků, takže se větví samy. Nejvyšší passion má necelých 130 cm, což je v klidu. Myslel jsem, že bude švihat víc. Jestli bude mít 2 metry, tak to bude ok. V těch vedrech se jim daří, jen je nemůžu tak často zalívat. 2x projdu stejnou cestou a už je tam vyšlapaná cestička, to je děs! Jinak jsem otrhal pár listů, které buď vadily ostataním nebo na ně nesvítilo slunce.
Foto:
1)Tohle je překvapení jak prase. Je to Swiss crypto, které bylo úplně nejslabší ze všech řezů. Trocha hnojek a slunce a jak válí! Myslel jsem, že se vůbec nechytí, namísto toho se krásně sluní a košatí..

2)Toto je passion1, nepovedená fim, už nebudu zasahovat

3)Swiss Crypto z 2. políčka, druhé nejlepší

4)Swiss Crypto z 1. políčka, nevyšší, nejrozvětvenější. Má oblíbenkyně.

5)Otrhané listí.



Mám dotaz:
Na poslední fotce vidíte otrhané listí. Napadlo mě, že bych udělal mlíko pro mě a mého spolugrowera. Mám v plánu několikkrát to převařit ve vodě a pak klasicky v mlíku a tuku. Ochutím kakaem a čokoládou. Je to ale jen cca 30 listů. Smrdí dost, lepí taky, jen mám starost, jestli toho je dost. Co Vy na to? Má to cenu?

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 23-07-2006 v 22:51 PM

Old Post 23-07-2006 v 22:39 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Moltres
Mám dotaz:
Na poslední fotce vidíte otrhané listí. Napadlo mě, že bych udělal mlíko pro mě a mého spolugrowera. Mám v plánu několikkrát to převařit ve vodě a pak klasicky v mlíku a tuku. Ochutím kakaem a čokoládou. Je to ale jen cca 30 listů. Smrdí dost, lepí taky, jen mám starost, jestli toho je dost. Co Vy na to? Má to cenu?



Přijde mi zbytečné dát listí převařit do vody, protože THC se ve vodě nerozpouští a tutíž by to pro vás byla jen práce navíc. Nebo máš k tomu nějakej jinej důvod?? Pokud se to chystáte vypít ve dvou, tak by snad účinkovat mělo, kytka obsahuje celkem dost tetrahydrocannabiolu už ve vegetačním období, ale určitě to nebude žádná velká síla. Kdyžtak pak poreferuj!

Jinak máš moc pěkný keříky...

PEACE


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 23-07-2006 v 23:39 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 32

No, převařit ve vodě, protože se chci zbavit zbytečných látek a nečistot. Je to normální postup.. Dík za pochvalu a K.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 24-07-2006 v 22:54 PM

Old Post 24-07-2006 v 06:00 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9666980 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív