Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Pyroman.cz´s 1.st grow boxik
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Obecné Pyroman.cz´s 1.st grow boxik Příspěvek č. 1

Zkuř all . Tak tohle je muj 1.st indoor. V životě jsem ještě nepěstoval, takže tohle je moje premiéra.

takze nejakej strcunej popisek je zde:
světlo : prozatím 1x 70W úsporka =>(šetřím na sodík , už mam 400Kč)

osazentvo: 3x no name , 5x AK47 , 3x skunk
ventilace : 1x přítah (zelený PC větrák ) , 1x odtah , nad světlem bětráček z grafiky.
polep skříně: (prozatím) alobal + bílá čtvrtka
substrát: 20L květinový supbstrát universal.
toť vše. popř. pokud vás něco zajímá ptejte se

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 30-03-2006 v 20:04 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 2










tohle jsou fotky

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 30-03-2006 v 20:11 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 3

Ok dam na tebe , dneska jestli bude cas , tak to vse predelam .Akorát na ty kvetinace si pockam , nez se dostanu na chatu, at je nemusim kupovat tam nejaky mam .

celá skříňka je 1m široká , ale je rozdělená na 2x 50cm
váška je taky 1m ale tazim to není využito , využil jsem asi 50cm
a hluboký to je 50cm
jj ta usporka svítí jako 70W žárovka
eště něco: když sem to počítal na kalkulačce , tkam i vyšlo 70W sodík

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 31-03-2006 v 06:28 AM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 4

juice: ja to mam v petkach a f poho (na spodu mam diry) .Ja by sem ty kyticky vic zahrabal, az ke deloznim listkum(nebudes to muset podpirat tyckama), taky se mi to takhle tahlo a pak se mi asi 2 kytky zlomili hodne stesti

Old Post 31-03-2006 v 18:01 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 5

THX víš kolik se mi jich už zlomilo ? měl sem jich 16 ale byla to moje chyba .. nebijte se díry na spodku mam akorát bych potřeboval sehnat nějakou tu sodíkovku do těch 400-500Kč :'( pls nema nekdo ?

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 31-03-2006 v 18:03 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 6

Nazdarek,
Ja by som tiez par veci poznamenal k tematu

Hlavne je to pripomienka k PETKAM, to treba zmenit, alebo ich aspon docasne zabal niecim, co neprepusta svetlo

Ked sa ti velmi vytiahnu stonky, kludne vyber opatrne raslinky a podsad ich nizsie.

Hlawne to oswetlenie bude treba trosku vylepsit, sice neviem kolko tam mas rastliniek (bud to tam nieje alebo som to prehliadol) ale je ich dost vela na taky MALY zdroj svetla...

Teda na zaver, Good Luck, M

**Usporky 2x20 W umenie by Mike **70 W projek nahoda - prvy in pod 70kou **2nd In uder 70 Watts - Dead, but nice buds for 70w**All about Kristalon**Vonkajsie dvere ala out05 xata**mad double 70 watt

Old Post 31-03-2006 v 19:49 PM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 7

zkuř :-) jj je to tam rostlinek mam 11 , ale nějaký mam připravený na outdoor . jak říkám ,scháním 70W sodík .. ale nějak se mi nedaří :'( ji sehnat. dam na vaše rady.. jde mi o to aby jste mi sem napsaly co nejvíc připomínek , abych měl co upraavovat , a pak měl krásný kytičky + super výnos :-P cus a dikes vsem

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 31-03-2006 v 21:19 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 8









mno takže dneska jsem si trošku upravil ten boxik . a rozsadil kytičky zvlášť do květináčů a z původních 11ti mam 9

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 10-04-2006 v 19:19 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 9

jo pardon a ještě bych zapoměl , odstranil jsem původní alobal :-! a nahradil jsem ho bílejma polysterinovejma deskama ( tloušťka 1cm ) atd..

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 10-04-2006 v 19:25 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 10

koukam ze tam naky kytky podpiras, jestli se ti nezlomej tak by sem je nepodpiral. Tohle mi nekdo taky poradil a je to lepsi je nepodpirat, pry aby posilovali

Old Post 10-04-2006 v 20:11 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 11

áááhááá tak tojo , ale jedna mrcha se mi ohla , jak kdyz je to schválně , mrcha jedna.... )

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 10-04-2006 v 20:16 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 12

Ahoj, fandim, 1. grow je vzdycky tezsi, protoze se vychytava i skrinka. Musim dat za pravdu panovi.zzz. Foukni tam klidne malej vetracek z PC tak, aby foukal na kyti. Kamosovi se zpevnili za 2 dny. Pak pomaha zastrihnout, ale na to je jeste brzo. Nez sezenes ten sodik, klidne prihod jeste jednu usporku. Jinak skrin provedena vcelku precizne. Je videt, ze problem jsou zatim jen penizky, tak setri.
Fandim, jako studak jsem mel holou prdel (mysleno financne), tak s tebou cejtim.
PS: budes delat matky na rizky nebo to nechas vykvest rovnou takhle ze semen?

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 10-04-2006 v 20:44 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 13

dejaVuCV: on tam ma PC vetrak, ale je fakt ze na ty kytky mu to moc nefouka. Ja sem na moje kytky foukal asi tejden a zadnej vysledek, uz sem ty vetraky chtel vyhodit, ale pak najednou ty stonky strasne moc ztloustly no tak sem je tam samodrejme nechal (foukam dvouma vetrakama 9V)

Old Post 10-04-2006 v 21:15 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 14

cabas ,moc děkuji za podporu všem . Hned jak seženu nějaký přebitěčný penízky , tak koupim aspon ještě dvě usporky .
Větrák tam mam z pc , fouká mi přímo na kytičky( jsou v něm i 3 ledky zelený) = myslím že až moc , ale je přeci jen nějakej slabej... pak tam mam větráček z grafiky na odtah , to je ta malá dirka nahoře . Mno s těma řízkama ještě nevim , ze začátku to asi jen vypestuju , zhulim ... a pak časem až na tom budu líp , tak asi skusim ty matky na řízečky. a rozjedu to ve velkym. cabas a dikec

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 11-04-2006 v 11:36 AM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 15

Trpělivost dobra growera vlastnost,takze udelej si matku a jed ze řízku

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 17-04-2006 v 22:59 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 16

hi , ja jsem uplný tele , skoro ani nevim co to ta matka je atd... jak se zastipuje nic , a kdyz si to prectu , tak to stejne nepochopim .... vbec nic

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 18-04-2006 v 15:01 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7991580 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív