Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » A11vs.MTF
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička A11vs.MTF Příspěvek č. 1









Zdarec, mám za sebou sklizeň výše uvedeného modelu.

Světlo:

Prvních 10 dní vegetu a 14 dní po přepnutí:

OSRAM HQI-BT 400W/D - klasickej metalhalogen

Zbytek květ:

OSRAM NAV-T Super 4Y 400W - sodíkovka

Hnojky::

B'CUZZ - A+B
B'CUZZ Bloei
Atazyme
PK 13-14

Substrát:

kokos, hlína, perlit (40, 40, 20)

Veget:

10 dní

Květ:

60 dní

Květníky o velikosti 6 l

Odtah:

žádnej - pouze ventilátor 120x120 mm na ofuk při lehce otevřeným okně...

Fotky: 2x celek a zbytek pokus o makra

Old Post 29-03-2006 v 20:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 2

Nechal jsi je poměrně dlouho, jsem zvědavej, jak budou kopat!

Fotr woe!

Old Post 29-03-2006 v 20:28 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MESK
Stálý Člen

Karma uživatele MESK - 41% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 3

Cus
Zajimalo by me jakou si mel periodu sviceni (rust i kvet)

Old Post 29-03-2006 v 20:54 PM
MESK je offline   Profil uživatele MESK   Find more posts by MESK   Foto galerie člena MESK   Click here to Send MESK a Private Message   Add MESK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Zdarec všichni, dík za ohlasy... Kytek bylo deset (rozestavěno 2x5). Svítil sem klasicky - prvních deset dní 18 hod, pak sem přepnul klasickej režim 12/12. Výnos zatim nevim, ještě to visí. Možná to ani nebudu vážit, budu jenom uždibovat, dokud to nezhulim

fištekk - co to máš za avatar, je hustej

Ještě doplnim během zítřka pár lepších fotek....

Old Post 29-03-2006 v 21:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Franta: Ano, uchladil - sice to není PC větrák - je na 220V - ale s teplotou problémy nebyly. Při svícení tam bylo okolo 23-25°C, přes noc okolo 17-18°C.

Old Post 29-03-2006 v 21:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 6

to by me taky zajimalo, ja je nechal 21dni rust, ted jsou 20dni na kvetu, z puvodnich 35-40cm maj vejšku a šířku nejakejch 50-60..., takže cajk, maximalne bych je chtel mit 80cisel, což si myslim splněj...když ne tak ne...

plha: no ja bych ji moc nezaštipoval, za prvy se větvi mega sama a za druhy ji tim stejně nezastavis..., spis je lepsi je brutalne ohejbat a sem tam nejakou vetvičku nalomit...

Old Post 30-03-2006 v 14:03 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Ještě some photos..... Příspěvek č. 7









Zdarec plha, konopí, cazin and others

plha a indy: Ještě tak 14-16 dní holky jely rychle nahoru, moc se nevětvily - je to sativa. Udělal se zase takovej centrální doutník a jemu přidružené menší doutníčky. Vůbec sem nezastřihával, jenom oholil dolní vetvě a naohejbal spodní větve kolínkama - stejně se to vytáhlo jak mrcha a ty naohejbaný bylo celkem zbytečný vůbec ohejbat plha checkni můj thread s PWP - tam se mi to vytáhlo nehorázně, skoro to nešlo ukočírovat. jinak sem akorát otrhal pár listů, jinak sem to nechal růst, tak jak si to chtělo samo

čazin 00: dík, teď ani moc nehulim, ale až to bude suchý, tak zase začne maraton asi Ale musim se krotit, do podzima času daleko.

Všem dík za ohlasy a káčka

Dávám ještě do placu nějaký fotečky, makra atp....

Old Post 30-03-2006 v 20:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Organika Noch einmal bitte... Příspěvek č. 8








Všiml jsem si, že sem neuvedl plochu prostoru - jedná se o starou dřevěnou skříň š. 1150 mm x h. 500 mm.

Naposledy upravil 03-04-2006 v 16:13 PM

Old Post 30-03-2006 v 20:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9




Přidávám nějaký pokusy o makra sucháče, hmm zkuste přiblížit... Třeba něco uvidíte Jinak klasickej smoke - včera sem dal s kámošem první brko - chuť dobrá, čistá, neškrábe, zhul středně silnej, zasekl sem se na půl hodiny na stránkách o českých zemědělcích a jejich hnojivech Dál mi kámoš ukazoval stránky o kudlankách nábožných, nějaký si bude pořizovat, tak jsme měli zásek na fotkách různejch druhů kudlanek - prohlédněte tady - http://www.strasidelny-hmyz.wz.cz/. Jsou to pěkný mrchy....

Old Post 06-04-2006 v 16:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Jack Herrer od r-mana Příspěvek č. 10




Ještě postuju jednu kytizz - makra Jacka Herrera ze šniclu z jednoho semena od r-mana, byl to takovej chudáček šnicl, na kytce tak na 4 špeky, ale budou dobrý Přibližte...

Old Post 06-04-2006 v 16:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 11

Těch několik dní navíc je sakra znát...

Chuť je jak má být, efekt je mocný. Úplně na plech s převahou gauč-efektu. Prostě jak jsem přijel domů, okamžitě na postel a 2 hodiny jsem tak vydržel...

Mazec!

Fotr woe!

Old Post 14-04-2006 v 09:49 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 12

UDL: takže bys to přiště sklizel dřív nebo ne? Co je lepší pokouření...?
Rappa: chvalim, pěkná práce...

Old Post 14-04-2006 v 10:33 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 13

indika: Já jsem zastáncem předčasných sklizní - nemám rád tu vykydlost... Vždycky jsem sklízel, když byla pryskyřice úplně čirá, kdyžtak se mrkni na odkaz v mym podpisu...

Pokouření je stejný, mňamka, efekt je pak celkem rozdílnej... Po 47. denní A11xMTF se dá třeba sednout na kolo a jet úplně v pohodě X km, stav se pořád drží, ale nepřichází ta únava. Po 64. denní končim na gauči!

Fotr woe!

Old Post 14-04-2006 v 10:40 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Udl: Já zvládám i tuhle vyzrálost v pohodě, dneska sem se zhulil do worku a no problemo. Nebo se zhulim a jdu ven a chodim a chodim... Spíš jde o tu vypnutost v hlavě

Old Post 14-04-2006 v 10:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 15

vypnutost-otupělost nebrat
UDL: tak to ja budu chtit urco taky radsi sednout na kolo než na gauč Do podpisu sem čuměl a dokonce i přečet větu po větě, ale furt nevim jestli si to sklizel na "50"dni 12/12 anebo na 50dni kvetení...., jinak u mě to jede trošku víc pomalejc, takže ja budu muset kosit podle voka a na pryskyřici lupu mam, ale je uplně k hovnu, každopadne zkosim pulku podle rappy a pulku podle udla..-kompromis musi bejt

Old Post 14-04-2006 v 10:56 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 16

Nevim nevim, ale myslel jsem, že 50 dní 12/12 = 50 dní po přepnutí!

Zkus obojí a pak informuj. Jednou jsem měl A11xMTF nechaný 2x v květu (poprvý nedozrálo - bylo bokem v hlíně, takže znova 18/6 a pak 12/12) a to byl gaučák jak prase a pryskyřice byla jak od bahna! Bohužel nemam fotky...

Fotr woe!

Old Post 14-04-2006 v 11:03 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0255760 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív