Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » balkon by planter 09
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Zdraví PlanterŮv Out 09 Příspěvek č. 1




Zdravim all growers tenhle rok sem se po dlouhé zimě těšil na sezonu víc něž kdy jindy a konečně je tady

  • GENETYKA:afghani,super skunk, outdoor skunk
  • HNOJIVA:Agro citrus
  • MÍSTA:letos si pojedu svůj balkonek doufam že se letošní balkoon vydaří a že bude good počasí

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Naposledy upravil PLANTER 05-09-2009 v 17:41 PM

Old Post 04-04-2009 v 14:13 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Organika AFGHANI Příspěvek č. 2


největší afghánku sem přesadil do 5l květináče daří se jí skvěle

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Naposledy upravil PLANTER 17-04-2009 v 23:26 PM

Old Post 10-04-2009 v 19:18 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 3

Nechci sýčkovat, ale cpát teď malý kytky ven je vcelku hazard ...přijde chcanec spojený s kosou (je duben teprve) a kytky ti chcípnou. Ale nechci strašit

Old Post 12-04-2009 v 09:20 AM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hochůůů
Stálý Člen

Karma uživatele hochůůů - 91% PěstitelskáKarma uživatele hochůůů - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 4

máš prvdu, jeste k tomu ti to muže lehce vožrt nejkej slimák !!!

Old Post 12-04-2009 v 10:41 AM
hochůůů je offline   Profil uživatele hochůůů   Find more posts by hochůůů   Foto galerie člena hochůůů   Click here to Send hochůůů a Private Message   Add hochůůů to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Organika vyštrachal sem něco ze začátku růstu Příspěvek č. 5


přikládam fotku na který sou dva afgánci na zčátku růstu ten nalevo je dnes ten největší

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Naposledy upravil PLANTER 06-09-2009 v 08:33 AM

Old Post 12-04-2009 v 12:34 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Organika balkon afghani flowering Příspěvek č. 6





afgánka na balkoně mi už začala nakvítat ma z ní radost ze samice přez noc je v bytě a podotýkám že je pěstovaná organicky

  • foto 1-pohled na kytku
  • foto 2-pohled na kytku ve spodu pro porovnání marlboro
  • foto 3,4- takhle pěkně nakvítá

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Naposledy upravil PLANTER 17-04-2009 v 23:21 PM

Old Post 17-04-2009 v 23:14 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nugget
Stálý Člen

Karma uživatele Nugget - 82% PěstitelskáKarma uživatele Nugget - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 7

Zdar ten afghani je mi veľmi sympatický k+. Ale ako budeš riešiť to kvitnutie?
Mám podobný problém...

Čipešek a priatelia / 2009
Chmelové cannabinoidy ako hnojivo
My Indoor Greenhouse [No Grass]
92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature.

Old Post 18-04-2009 v 08:31 AM
Nugget je offline   Profil uživatele Nugget   Find more posts by Nugget   Foto galerie člena Nugget   Click here to Send Nugget a Private Message   Add Nugget to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Superskunk bonsai Příspěvek č. 8


tak semínka durban poisonxpurple*1 vyklíčily 10/10 a to byly 3 roky starý ale hodně kvalitní a dnes přidávám fotku mého superskunku je spíš ve stylu bonsai mam ho už dva měsíce a tak 14 dní už je na květu omlouvam kvalitu ale mam jen 2mp

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Naposledy upravil PLANTER 24-04-2009 v 22:59 PM

Old Post 21-04-2009 v 20:34 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Bonsai SuperSkunk flowering Příspěvek č. 9




eště náký fota mýho bonsai superskunku

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Naposledy upravil PLANTER 27-04-2009 v 16:58 PM

Old Post 23-04-2009 v 20:24 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
storm1249
Stálý Člen

Karma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 10

to ses dost blazen s tema kyti rovnou takhle ven. taky je mám sice venku ale v platu kvetináčků a s mini skleníčkem vyrobeným z krytů od cd.Ale zase lepsi na mista moc nechodit,nez aby ses tam nekde profláknul :-). jinak kyti pekny drzim palce ;-)

Old Post 23-04-2009 v 20:28 PM
storm1249 je offline   Profil uživatele storm1249   Find more posts by storm1249   Foto galerie člena storm1249   Click here to Send storm1249 a Private Message   Add storm1249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Willo
Stálý Člen

Karma uživatele Willo - 88% PěstitelskáKarma uživatele Willo - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 11

odvážnym šťastie praje

Old Post 23-04-2009 v 20:37 PM
Willo je offline   Profil uživatele Willo   Find more posts by Willo   Foto galerie člena Willo   Click here to Send Willo a Private Message   Add Willo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Organika afghani Příspěvek č. 12




  • foto č1 afghani zůstane na balkoně až do konce tvoří se naní samí paličky ale můj mobil to nerozliší musel bych si pučit lepší foták

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Naposledy upravil PLANTER 29-06-2009 v 20:31 PM

Old Post 25-04-2009 v 17:29 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nyc Diesel
Stálý Člen

Karma uživatele Nyc Diesel - 100% PěstitelskáKarma uživatele Nyc Diesel - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od PLANTER
tak pole č1 kde byly 4x afghani je death kytky sežraly slimáci a to byly přikrytý pet flaškama jenže ty kurvy to podlezli hlínou


Na slimáky pomáhá vanish, koupíš to normálně v zahrádkářství je to levný a 100% učinný!!!

Pěstovat outdoor...it´s good idea!
Risk je zisk

Old Post 25-04-2009 v 18:10 PM
Nyc Diesel je offline   Profil uživatele Nyc Diesel   Find more posts by Nyc Diesel   Foto galerie člena Nyc Diesel   Click here to Send Nyc Diesel a Private Message   Add Nyc Diesel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nyc Diesel
Stálý Člen

Karma uživatele Nyc Diesel - 100% PěstitelskáKarma uživatele Nyc Diesel - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 14


Tak třeba příště to zkusíš... přidávám foto mrtvejch šneků (ani se k tý kytce nedostali )

Pěstovat outdoor...it´s good idea!
Risk je zisk

Old Post 26-04-2009 v 18:13 PM
Nyc Diesel je offline   Profil uživatele Nyc Diesel   Find more posts by Nyc Diesel   Foto galerie člena Nyc Diesel   Click here to Send Nyc Diesel a Private Message   Add Nyc Diesel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Bonsai Superskunk Flowering Příspěvek č. 15





takhle pěkně kvete superskunk

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Naposledy upravil PLANTER 27-04-2009 v 17:31 PM

Old Post 27-04-2009 v 17:25 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

vanish je sqeli

Old Post 29-04-2009 v 15:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-07-2013 - Balkon by ABORTED 2 - 45 odpovědí
26-10-2012 - Balkon by ABORTED - 46 odpovědí
27-08-2008 - Balkonek 08 by Apple - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9406470 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív