Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Obecné letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO Příspěvek č. 1



hoj přátelé tak po menší pauze jsem zase zpět s mojí rozvrzanou bednou.zjistil jsem totiž že kvúli už naplánovanejm dovolenejm bych už letos nic nestich tak jsem neváhal a hned jsem rozsvítil.do ruky se mi tentokrát dostali tyhle genetiky 4xS.A.G.E,1xBELLADONNA,3xPOT OF GOLD,4xBELLA CIAO , první 2 jsou už odzkoušený s maximální spokojeností a ty zbylí jsou aby to bylo trochu pestřejší nic méně jsem na ně zvědavej.tentokrát už nepojedu SCROG minule mě to stejně přerostlo tak tomu dám volnej prúběh a asi to ani zastřihovat nebudu max nějáký lámaní a ohejbání at zkusím taky něco jinýho sice jsem měl v plánu úplně jinak pořešenej grow ale takhle na rychlo nic nestíhám a tak zústávám u hlíny s kokosem.rozsadil jsem je tak nějak na púl a ted konečně vyzkouším rozdíl mezi green sens a bloombasticem ,jestli teda nějakej je.zejtra je proleju kořenákem at to múžou vesele odpíchnout.a aby jste se v tom vyznali tak zadní řada je sage prostřední je bella ciao a přední z leva je pog a bella.ztm pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 24-04-2009 v 17:37 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 2

musel jsem objednat zvlhčovač pač v tomhle počasí tam mám ubohejch ničivejch 20%vlhkosti a 30°.jo a nevíte jestli mi to pomúže srazit kapánek i tu teplotu,snad příjde už zejtra

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 26-04-2009 v 20:57 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flatboy
Stálý Člen

Karma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 3

čáf s tou teplotou ti to určitě pomůže... teplota půjde minimálně o 2 stupínky dolů... ale venku bude víc teplej a v květu zvlhčovat asi nebudeš, takže to stejně tvůj problém neřeší na dlouho... ale já jsem minulý grow odjel celý při 30C° a bylo to v pohodě...

Naposledy upravil flatboy 26-04-2009 v 21:12 PM

Old Post 26-04-2009 v 20:59 PM
flatboy je offline   Profil uživatele flatboy   Find more posts by flatboy   Foto galerie člena flatboy   Click here to Send flatboy a Private Message   Add flatboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od roboot
musel jsem objednat zvlhčovač pač v tomhle počasí tam mám ubohejch ničivejch 20%vlhkosti a 30°.jo a nevíte jestli mi to pomúže srazit kapánek i tu teplotu,snad příjde už zejtra


Presne s týmto bojujem aj ja. Vysoké vonkajšie teploty ma trochu hnevajú, aj napriek kvetovej fáze musím používať zvlhčovačku na maximálny výkon a zdvihne mi vlhkosť z 20 % na 30 %. Odťah musím mať na maximum, inak by mi teploty išli cez 30 °C. Nečakal som také teploty takto skoro, rastliny to budú musieť nejako pretrpieť, len sa obávam, že šišky neporastú tak, ako by mali.

Rozhodne im zvlhčovačku šupni, prípadne porieš parníček. Možno aj výbojku by som zdvihol, aby na ne nesálalo také teplo.

Marihuana je dar.

Old Post 26-04-2009 v 21:30 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flatboy
Stálý Člen

Karma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Ono


Presne s týmto bojujem aj ja. Vysoké vonkajšie teploty ma trochu hnevajú, aj napriek kvetovej fáze musím používať zvlhčovačku na maximálny výkon a zdvihne mi vlhkosť z 20 % na 30 %. Odťah musím mať na maximum, inak by mi teploty išli cez 30 °C. Nečakal som také teploty takto skoro, rastliny to budú musieť nejako pretrpieť, len sa obávam, že šišky neporastú tak, ako by mali.

Rozhodne im zvlhčovačku šupni, prípadne porieš parníček. Možno aj výbojku by som zdvihol, aby na ne nesálalo také teplo.
A co máš prosím tě za zvlhčovačku? takhle slabě mi zvedal vhlkost professor, ale sps-808... to je jiné kafé...

Old Post 26-04-2009 v 22:04 PM
flatboy je offline   Profil uživatele flatboy   Find more posts by flatboy   Foto galerie člena flatboy   Click here to Send flatboy a Private Message   Add flatboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 6

Tiež mám sps-808, ale problém je v tom maximálnom odťahu (700 m3) a vo vstupnom suchom vzduchu. Teplota a vlhkosť v priestore pri rastlinách mi dosť ovplyvňuje okolitá teplota. Inak som s ňou spokojný a pokiaľ vonku nie je teplo, tak je naozaj fajn.

Marihuana je dar.

Old Post 26-04-2009 v 22:25 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 7

Odtah máš pořád řešenej těma pc větrákama? Jestli jo, tak se nediv. Z vlastní zkušenosti vim, že aby člověk uchladil čtyřkilo pc větrákama(navíc v teplejch letních dnech), musel by umět kouzlit. Neboj se zainvestovat do nečeho co potáhne aspoň 350m3/h a uvidíš ten rozdíl. Na druhou stranu musím podotknout, že mi běžně lezla teplota nad 30°C, vlhkost taky občas klesla až k těm 20%, ikdyž teda většinou byla vejš a ani v úplnym začátku growu se to neprojevilo. A to sem prdnul do hlíny nezakořeněný řezy. Takže bych to zase nějak extrémně nehrotil.

Tak good luck, ať se daří jako v minulejch kolech...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 26-04-2009 v 22:29 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Pan Ker
Na druhou stranu musím podotknout, že mi běžně lezla teplota nad 30°C, vlhkost taky občas klesla až k těm 20%, ikdyž teda většinou byla vejš a ani v úplnym začátku growu se to neprojevilo. A to sem prdnul do hlíny nezakořeněný řezy. Takže bych to zase nějak extrémně nehrotil.


To rád čítam. V skleníku som bojoval s oveľa väčšími teplotami, aj keď nie s takým suchom a stále to bolo OK. Máš pravdu, netreba to extrémne hrotiť. Ahojte a pamätajte, že komu sa nelení, tomu sa zelení.

Marihuana je dar.

Old Post 26-04-2009 v 22:38 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 9

no počítám s tím že tam zvlhčovačka bude jen na rúst a ze začátku květu pak by to mělo bejt už ok
2Pan Ker bohužel tam jsou jen ty pc větráky ale věř tomu nebo ne minulý léto s tím nebyl žádnej problém max teplota 29° .tak mě to vrtalo hlavou a začal se pátrat a po chvíli jsem zjistil že mi odešel odtah na stínítku tak že už je vyměněnej a teplota je 28° tak že pohoda,díkes za rady

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 27-04-2009 v 06:31 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 10

tak už přišla a už jede na plnej výkon. 27° teplota a 55-60% vlhkost ted by to měla už bejt pohoda

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 28-04-2009 v 20:44 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 11




zdárek tak musím říct že zvlhčovačka to mu dost pomohla ještě se tak nějak ustálily hodnoty a ted je tam krásnejch viz foto, no a na holkách je to taky dost znát pěkně se zazelenaly a už vypadaj trochu k světu než ty mrzáci který vždy dostanu.dneska pravděpodobně poprvé zahnojím menší dávkou growu už je čas.jo a taky mi ještě přibudou 2 sirotci jack herrer a northernlights ty jsem měl jet púvodně ale nevyšlo to a ted je možnost tak tam šoupnu od každýho jeden šnicl at je to ještě pestřejší.doufám že nedělám moc velkou chybu přeci jen 6 modelú na to mojí bedýnku je možná moc,co?

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 30-04-2009 v 07:51 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 12



14 den 18/6
tak je to asi 3 dny co jsem je přeci jen jednou stříhnul zdálo se mi že jsou chudý ted už jsou pěkně nafouklý takhle to mám rád.dneska podruhý zahnojím alga growem pěkně v plný dávce a stříknu phitákem.teploty jsou přes noc 18° den 26°-28° a vlhkost od 40% do těch 70%max venkovní počasí mi s tím pěkně cloumá ale žádná tragedie to neni.JH aNL ještě nedorazily snad dneska.jo a ty v těch květináčkách jsou předpěst na venek o víkendu už pujdou do foliáku jj outdoor sezona začíná tak hurá na to,at rostou ,pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 06-05-2009 v 10:41 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 13





zdárek všem sice jsem říkal že je nechám jen tak rúst ale prostě mi to nedá a musím si s nima pořád hrát tak jsem je kapánek poohejbal at trochu dorostou spodní větve.musím říct že POG se úplně brutálně větví vypadá jak salát a bella cio má zas pěkně tlustý stonky.zkoušel jsem zakořenit řízky v hydrogelu a po tejdnu už vystrkujou fousy,docela nenáročný .
1.celek
2.POG
3.semínko vyklíčený v hydrogelu
4.řízek,6 den v hydrogelu

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Naposledy upravil roboot 10-05-2009 v 20:56 PM

Old Post 10-05-2009 v 20:51 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 14




zdárek zahradníci,bohužel mám problémy s netem tak jen ve stručnosti.dneska po 25 dnech 18/6 přepnu už je pěkně vyplněná plocha tak si myslím že je vhodnej čas.zvlhčovačka už šla ven sami kytky si tam udržej kolem 50%-60% a teplotu 25°-28°.pomalu chci přejít s plagronu na Cannu tak že jim ted na rúst dávam tera vegu od canny a na květ vyplácám zbytky plagronu a příští kolo pojedu jen cannu asi by se to nemělo takhle mixovat ale přece to nevileju né.už zas pěkně voní celej barák tak to mám rád.ztm

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 17-05-2009 v 13:48 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
money5
Stálý Člen

Karma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 15

maš to krasně zeleny jak velkou maš tu skřin? koukam že to maš v nějakych velkych boxu maji drenažni diry?

Old Post 17-05-2009 v 17:01 PM
money5 je offline   Profil uživatele money5   Find more posts by money5   Foto galerie člena money5   Click here to Send money5 a Private Message   Add money5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 16

díry tam udělaný jsou ale zalejvám po malejch dávkách a málo kdy něco proteče ven ale minulý kola tam díry nebyly a taky to nebyl žádnej problém a box je 100x100x160

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Naposledy upravil roboot 19-05-2009 v 22:03 PM

Old Post 19-05-2009 v 10:12 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9225390 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív