Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Povolání kuřáků marihuany II. Příspěvek č. 1

Předchozí téma si můžete připomenout v následujícím odkaze http://grower.cz/forum/showthread.p...50&pagenumber=1


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 04-10-2016 v 23:27 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 2

brusic/lestic kovů pěkně špinavá práce

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Naposledy upravil kwb 06-10-2016 v 14:13 PM

Old Post 05-10-2016 v 18:20 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keramanak131
Nový Člen

Karma uživatele Keramanak131 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 7  

Palec nahoru Příspěvek č. 3

Seřizovač ve slévárně...(obsluha vysokozdvižných vozíků,práce s jeřábem na dálkové ovládání,obsluha tavících a kalících pecí,rozvoz tekutého materiálu do udržovacích pecí,upínání forem k lití,rentgenování odlitků...)

PEACE

Old Post 06-10-2016 v 14:50 PM
Keramanak131 je offline   Profil uživatele Keramanak131   Find more posts by Keramanak131   Foto galerie člena Keramanak131   Click here to Send Keramanak131 a Private Message   Add Keramanak131 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumuk
Stálý Člen

Karma uživatele mumuk - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 4

Zamečňik , svařeč

Old Post 06-10-2016 v 15:35 PM
mumuk je offline   Profil uživatele mumuk   Find more posts by mumuk   Foto galerie člena mumuk   Click here to Send mumuk a Private Message   Add mumuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 5

Zedník,obkladač,sádrokartonář,instalatér Jsem živnostník tím jsem si i "vlastním pánem" v práci hulím často,prohlubuje to u mě kreativitu a usměrňuje tok myšlenek. Jen v případech kdy mě čeká jednání se zákazníkem nebo někym podobnym nehulím ale i tak to bezproblému umyslím a umluvím mám to totiž pejči

Street Smoker

Old Post 07-01-2017 v 09:26 AM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zikos
Nový Člen

Karma uživatele Zikos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 6

Zdarec, tak já dělám pizzaře a občas zaskakuju za kuchaře :-) V práci hulím výjimečně ke konci směny spíš, páč jsem pak pomalej :-D Nově teď z vaporizéru pod digestoří, vychytávka do kapsy která se hodí :-)
Jinak se věnuji pěstování kouzelných hub a marihuany a oboje mě strašně baví........... GROWER A SHROOMER JSOU BOŽÍÍÍ :-) Všem zahradníkům pohodu, mír, lásku a zdraví nechť vaše kytky provází síla..... KEEEEEEPPP GROWINGGGG KEEP SMAILING TOGETHER FOREVERR

Old Post 13-01-2017 v 07:32 AM
Zikos je offline   Profil uživatele Zikos   Find more posts by Zikos   Foto galerie člena Zikos   Click here to Send Zikos a Private Message   Add Zikos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulibrcko
Stálý Člen

Karma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 7

Projektant, inženýring staveb, příprava staveb, stavební dozor, kolaudace(POS a kabelařina) - na sebe.

Odjakživa jsem pracoval manuálně a rád(kluk vesnická), ale nejvíc mě chytlo něco stavět nebo renovovat. Měl jsem jasno, od doby, kdy jsem s tátou dával do kupy jednu starou skoro "ruinu", pak jsme přistavěli ještě zázemí pro jeho podnikání(sklady,garáže)...nicméně živit jsem se chtěl hlavou a manuální prací relaxovat a nakonec se mi to podařilo. Kolikrát je to fakt na palici(je to práce s lidma, takže je to dost o nich, když pominu ty úřady a jiný dotčený orgány, proti těm už jsem obrněnej hehe).

V současnosti relaxuju(za peníz) ještě manuální prací u kamarádů a známích, jako zedník v kominictví(při vložkování a zdění komínů), 3-4 tejdny ročně chodim o chmele na sušárnu a nakonec i jako copywriter/textař/kreativec v reklamce - tam teda taky hlavou, ale oddychově(nárazově). Mimo to si čas od času zrenovovuju nějakou zapomenutou babetu a pak jí prodám, i když je to spíš hobby, tak z toho taky něco kápne(a většinou na ně narazim, když jezdim s kominíkem, takovej bonus).
Při škole a pár let po(než jsem začal sólo na sebe) jsem projektoval pro jednu kacelář, při tom jsem jezdil víkendy dodávkou pro dopravku do belgie a holandska(Maastricht,Antwerpy a Amstr), dál restauroval a pomáhal u jednoho ak.malíře(RIP, Díky Mistře), přes kterýho jsem se dostal na rok na údržbu/zahradníka jednoho zámečku(udržoval jsem i fešnou kastelánku heh) a následně po jedný zakázce k oné reklamce.

Pálit při mojí hlavní činnosti nepřipadá v úvahu, dopřeju si ale u textařiny, v dílně nad babetou a po práci s kominíkem občas taky upustíme páru. Jo a na sušárně, tam se zásadně chlastá

PeacE'n'GroW

Některé drogy jsou zakázané proto,
že by byly nebezpečné,
ale jsou nebezpečné proto, že jsou zakázané.
Uzivejte v miru, plice plne dymu.

GIN 16xSSH 600w COCO
OuT2o11+2012 selekce loňského crossu
2x400W COCO 12xPPP,INDIKA MF,SWEET MBOG

Old Post 20-01-2017 v 11:01 AM
hulibrcko je offline   Profil uživatele hulibrcko   Find more posts by hulibrcko   Foto galerie člena hulibrcko   Click here to Send hulibrcko a Private Message   Add hulibrcko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marian.svedek
Nový Člen

Karma uživatele Marian.svedek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 8

Živím se jako spisovatel na volné noze. 4 měsíce vždy píšu a pak 8 měsíců sbírám a pozoruji inspiraci na další knihu. Vydělám si svých 300 čistýho za rok, takže jsem spokojen... Nemusím nikam ráno vstávat, nemusím nikam na 8 nebo 12 hodin denně... Prostě sám svůj pán... Takže ráno můžu vstát, zahulil si brčko a vyrazit třeba na vyhlídku na posek a nabrání inspirace... Když jsem v období kdy píšu, tak hulím skoro furt... Dodává mi to kreativitu...

Old Post 28-04-2017 v 15:27 PM
Marian.svedek je offline   Profil uživatele Marian.svedek   Find more posts by Marian.svedek   Foto galerie člena Marian.svedek   Click here to Send Marian.svedek a Private Message   Add Marian.svedek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Marian.svedek
Živím se jako spisovatel na volné noze. 4 měsíce vždy píšu a pak 8 měsíců sbírám a pozoruji inspiraci na další knihu. Vydělám si svých 300 čistýho za rok, takže jsem spokojen... Nemusím nikam ráno vstávat, nemusím nikam na 8 nebo 12 hodin denně... Prostě sám svůj pán... Takže ráno můžu vstát, zahulil si brčko a vyrazit třeba na vyhlídku na posek a nabrání inspirace... Když jsem v období kdy píšu, tak hulím skoro furt... Dodává mi to kreativitu...


Zdravím
Docela hodně a rád čtu.Mohl by ses pochlubit co si vydal nebo co ti vyšlo.Moc rád si přečtu knížku od člověka z G. Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 28-04-2017 v 16:04 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vozembouch
Nový Člen

Karma uživatele Vozembouch - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 10

jsem technik pro jeden velice známý plastový produkt a krom toho mám i vlastní eshop

Old Post 29-04-2017 v 08:18 AM
Vozembouch je offline   Profil uživatele Vozembouch   Find more posts by Vozembouch   Foto galerie člena Vozembouch   Click here to Send Vozembouch a Private Message   Add Vozembouch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 11

vstupní kontrolor

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Old Post 05-05-2017 v 16:43 PM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 12


ve starým tématu sem ještě maloval pokoje ale nově dělám i fasády se starou partou. předposlední a asi i největší byla v Praze v Radotíně, cca 320m čtverečních.
(jestli se chcete podívat tak je to Vápenná ulice(pokud by snad někdo měl zájem o fasádu tak může napsat pm odkud je, Praha max! přeci jen fungujeme na Kolínsku a tohle byl kšeft s firmou co dělá dřevostavby a šefik pro ně jezdí nějakej pátek stáčet a zateplovat fasády, pak taky jestli zateplení nebo jen lepidlo síť a finálka, přibližně kolik metrů čtverečních a zkusim to v prací navrhnout a popřipadě pošlu kontakt))

ps. neberte to jako reklamu

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 23-05-2017 v 18:27 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 13

Oficiálně jsem OSVČ podlahář, ale nyní nezaměstnanej ze zdravotních důvodů, už mě to ničí asi sedmej týden. Zasraná plotýnka, nějak mě s tou diagnózou nikdo nechce zaměstnat a na důchod to taky není , prostě super vyhlídky .

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 23-05-2017 v 18:46 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adam46
Stálý Člen

Karma uživatele Adam46 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 14

Naposledy upravil Adam46 23-05-2017 v 22:51 PM

Old Post 23-05-2017 v 22:40 PM
Adam46 je offline   Profil uživatele Adam46   Find more posts by Adam46   Foto galerie člena Adam46   Click here to Send Adam46 a Private Message   Add Adam46 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manastohovado
Stálý Člen

Karma uživatele manastohovado - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 15

chemik

Old Post 24-05-2017 v 15:28 PM
manastohovado je offline   Profil uživatele manastohovado   Find more posts by manastohovado   Foto galerie člena manastohovado   Click here to Send manastohovado a Private Message   Add manastohovado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kundalf
Nový Člen

Karma uživatele Kundalf - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 16

Zadny IT tady?... SQL Programator, databazista samozrejme prave v praci

I am not complete idiot....some parts are missing:-D

Old Post 30-05-2017 v 07:56 AM
Kundalf je offline   Profil uživatele Kundalf   Find more posts by Kundalf   Foto galerie člena Kundalf   Click here to Send Kundalf a Private Message   Add Kundalf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí
17-01-2007 - Objektivní výzkum Marihuany - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2529690 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív