Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Červenání/fialovění stonků a řapíků rostliny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

tak zase problém!!!! Příspěvek č. 33



Už se to u mě začína stavat pravidlem jen ted s jednou vyjímkou konečně přihodím i foto mého problému a problém je takoví zase v začátku tedy tetokrát to nežloutne po radách mnoha groweru jsem zakoupil 400w MH a pomohlo nežloutne i když přetím to upně nebylo tím že jsem neměl MH ale už víme čím to bylu nekde ten threand tady určitě je no a ted k tomu novému problému jde o to že asi před 7dny jsem dal kytky pod 400wMH a po těch 7dnech jim začali ukrutně červenat a tvrdnout stonky ty stonky jsou tvrdé jak svářecí dráty nevíte někdo čím to je nehnojím kytky jsou v hlíně + perlit nic víc nic mín teplota cca30C světlo asi 45cm nad vrškem kytky děkuji za rady a na vaše dotazy rád odpovím

Old Post 25-04-2005 v 16:05 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czechglock
Stálý Člen

Karma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 34

Hoj hary! Nejsem si jistej, ale snad nedostatek fosforu. Mělo by to tady někde být.Měl jsem stejnej problem a začal jsem kytky krmit SuperVitem, Bio-algenem a Phytaminem a v poho.Jiinak vítej do klubu MH

Naposledy upravil czechglock 25-04-2005 v 16:42 PM

Old Post 25-04-2005 v 16:33 PM
czechglock je offline   Profil uživatele czechglock   Find more posts by czechglock   Foto galerie člena czechglock   Click here to Send czechglock a Private Message   Add czechglock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 35

tvrdy stonky sou potreba a cerveny stonky nicemu nevadi to je spis otazka genetiky

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 25-04-2005 v 19:00 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KaKaLaKe
Stálý Člen

Karma uživatele KaKaLaKe - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 36

tak kdyz uz jsme u toho.... mama tak stejne vleke dorostle kytky jako ty jak na nich uz poznam ze jsou to samicky ???? diky - kolik kytek muzu hodit do HPS 250w ??? zvladne 10kytek ??kdyz budou uplne nasobe ?? (vedle sebe na tesno)

Old Post 25-04-2005 v 19:38 PM
KaKaLaKe je offline   Profil uživatele KaKaLaKe   Find more posts by KaKaLaKe   Foto galerie člena KaKaLaKe   Click here to Send KaKaLaKe a Private Message   Add KaKaLaKe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 37

jo to já vím ale tenhle model nejedu porvé a pod sodíkem mi to nědělalo a ten stonek je tvrdej tak divně prostě vím že když se kytka rozjíždí je spíš stonek dužnatý a krasně zelený ale taky si vzpomíná že mi to občas udělali kytky když jsem je dával z matkárny v létě na balkon tak to možná bude ostrostí nebo změnou světla ale nevím to jistě proto jsem chtěl poradit ALE.......KDE............TY..............STARE............ČASY...............JSOU

Old Post 25-04-2005 v 19:38 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 38

nazdárek Hary

moc to z těch dvou fotek nejde poznat že jim něco je,ale můj osobní názor je že jim chybí hnojivo.nechápu proč to nehnojíš taky mi moc hlava nebere že jsi před nedávnem sklidil docela v pohodě GWSto si taky nehnojil?ty žraloci vypadali jako pěkně živené?jestli nechceš aby ti umřely na podvýživu tak je určitě začni co nejdříve krmit
jinak držim palce a brzy se ti ozvem.

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 25-04-2005 v 20:46 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 39

Tak přesně tak vypadají ty Hawaiie,Hary.Akorát že maj ty tvrdý stonky(fakt tvrdý)odspodu a to co narostlo u mě po zasazení už je takový dá se říct "normální".Taky se mi jedna z nich roztrojila! a to absolutně bez zásahu.Tedy myslím jako že jsem to nestříhal nic a najednou blik a tři větve.Nemůže to být GENETIKOU?Taky jsou ty nově narostlý stonky z části třeba jakoby placatý,no já osobně jsem ještě takovýhle kytky neviděl a snad už neuvidím.A co růst Hary,rostou po "zdřevění" normálně nebo se zastavily?Už se konečně vyser na tu po.....u hlínu a dej si tam hydro.Bůh ví co je v tej hlíně za bordel a ten tam může bejt i kdybys ses snažil sebevíc.NAkonec jen bys na tom vydělal,myslím že s hydrem je mín práce a hlavně starostí a problémů.A roste to rychleji...
Jestli chceš klidně ti to namontuju

Old Post 26-04-2005 v 08:51 AM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 40

Říká se že to může být nízkou teplotou.-> teplotní šok.

Já jsem nedávno rozjížděl CD a 3 ze 6 kytek mi to udělali taky,nevěděl jsem taky co s tim,nechal jsem to,po delší době se ukázalo že ty se stonkama dočervena byly spíš SAT Pheno .

Když by to bylo něco ohledně prvků tak by se ti to projevilo přímo na listech né?

mimochodem,nechceš se svěřit co je to za modeláž?

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 26-04-2005 v 10:58 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murphy
Stálý Člen

Karma uživatele Murphy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Murphy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Murphy - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 69  

fosfor Příspěvek č. 41

Tak tenhle "problem" sem mel taky.... stonky drevnately a CERVENALY.....chtelo by to zacit hnojit.....

70w v-scrog, bubler ala G_man

Murphyho políčko 2005

Old Post 26-04-2005 v 12:49 PM
Murphy je offline   Profil uživatele Murphy   Find more posts by Murphy   Foto galerie člena Murphy   Click here to Send Murphy a Private Message   Add Murphy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 42

NO a zmizely vám ty dřevěný stonky potom co jste začali hnojit?Ptám se proto že já je mám napůl dřevěný a napůl normální.A to tak že ta dřevěná půlka je dole a z toho roste nahoru normální stonek.Akorát je ten růst dost pomalej a já mám obavu že tou dřevnatou částí nějak jakoby nechtěj procházet živiny,nebo přesněji spíš váznou.Může to tak být?Podle vás samozřejmě

Old Post 26-04-2005 v 13:12 PM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 43

no nevím čím to je ta kytka na obrázku je MOTHERS FINEST (zdroj MAHARSI) takže genetika OK a vedle mám stejně velké GWS a má ten samí stonek to samé zbarvení teplotní šok by to mohl být jen jsem si dnes všiml že to mají jen ktky které byly starší a trochu předpěstěné cca 3týdny a mladé řízečky to nemají a ještě jeden poznatek mají to kytky co jsou přímo pod světlem a nevím rady typu začni hnojit v hlíně a hned od začátku to není dobrý nápad nikdy jsem tak nečinil ale zkusit to moho proč né ale spíš bych to viděl na teplotní šok nebo ostrost světla no uvidíme co společně vymyslíme

Old Post 26-04-2005 v 14:13 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 44

tak jsem to vyřešil závěr= teplotní šok kytky na kterých se to objěvilo byly 3týdny pěstěné pod zářivkama a když jsem je dal pod sodík400w tak se to na nich objěvilo a na ostatních mladých kytkách ne takže to co jsem předpěstil a chtěl mít rychleji rozjeté kytky se ukázalo jako chybné protože ten tvrdý stonek kytky velice spomalí a jedna to dokonce ani nerozdejchala jinak ostatní už jsou v pořádku a ted jedou už stjně jako ty maličký

Old Post 05-05-2005 v 10:24 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozlik_sikula
Nový Člen

Karma uživatele kozlik_sikula - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 4  

POMOC Červeny pruhy na stonkách,žloutnutí listů Příspěvek č. 45

Prosím pomožte,
snažil sem se hledat,ale nenašel sem nic konkrétního. U pár kytek mi začli žloutnout listy...hoodně a ma ještě takovej načervenalej stonek...červeny svisly pruhy.

Kytce už najeli malý paličky, na rust sem měl Krystalon Start a na Květ jedu Krystalon Květ/Plod

Nepřehnojuju..zalejvam tak jednou za 3-4 dny. Pudu sem nanosil svojí.

Poradíte? Co jí může chybět?

Old Post 02-08-2005 v 21:21 PM
kozlik_sikula je offline   Profil uživatele kozlik_sikula   Find more posts by kozlik_sikula   Foto galerie člena kozlik_sikula   Click here to Send kozlik_sikula a Private Message   Add kozlik_sikula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozlik_sikula
Nový Člen

Karma uživatele kozlik_sikula - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 46

Světla maj fakt hodně.....toho bych se nebal. To že hnojim malo mě napadlo.Ta orignál puda co tam byla je fakt na prd. Něco sem navozil,ale přecejenom z toho nemužou žít furt. Skusim jim dát víc "papání" a uvidíme.

Díky za pomoc

Old Post 03-08-2005 v 09:17 AM
kozlik_sikula je offline   Profil uživatele kozlik_sikula   Find more posts by kozlik_sikula   Foto galerie člena kozlik_sikula   Click here to Send kozlik_sikula a Private Message   Add kozlik_sikula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kramar21
Stálý Člen

Karma uživatele Kramar21 - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 47

Já bych to zase s tim krystalonem tak nepřeháněl,nevim kolikatinásobnou dávku toho dáváš ale po třech,čtyřech dnech se mi to zdá dostačující.Já bych asi dal taky na tu dešťovku,určitě bych to zkusil cavec a hodně zdaru

Old Post 03-08-2005 v 15:24 PM
Kramar21 je offline   Profil uživatele Kramar21   Find more posts by Kramar21   Foto galerie člena Kramar21   Click here to Send Kramar21 a Private Message   Add Kramar21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 48

ja mam Babble Gum a delalo se ji uplne to samy ma cerveny pruhy na stonku(bych rek ze to je odrudou takze v poho o to se nestrachuju) ale jak zacali zloutnot listy tak sem to mel tim ze bylo malo zalito pockal sem si na vydatnej dest zluty listy sem ustrihal a kytka je v poho tak bych rekl ze musis pockat na vydatnej dest a staci to

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 04-08-2005 v 12:13 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2791070 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív