Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Osobní experiment.....ale jak dlouho?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

Osobní experiment.....ale jak dlouho? Příspěvek č. 1

Ehm, takze pojdme rovnou k veci. Zatim posledni predsevzeti, ktere se mi dari dodrzet je "nehulit". Po kazdodennim huleni jsem si rekla "jake to asi bude, kdyz z niceho nic prestanu hulit?" a napad se ujal. Nic vazneho me k tomu nevedlo, jen prosta ZVEDAVOST. Prece, clovek co nezkusi, nevi (asi tak jako kdyz nekdo odsuzuje marihuanu a pritom ani nevi jak vypada...).
Zatim muzu rict jen par poznatku ( prestala jsem 1. 1. 2006):
za 1. samu me prekvapuje, jak dokazu mit uz 4 dny dobrou naladu (predtim to bylo tak, ze kdyz me chytla depka, nebo jsem se s nekym nepohodla - zahulila jsem)
za 2. asi nebudu takovy debilek, za jakeho jsem se jeste pred 7 dny povazovala
za 3. neni tak tezke rict "pro dnesek si nezahulim" je to pro me jakesi male vitezstvi - aspon vim, ze se dokazu k necemu prinutit
za 4. asi by me nikdy nenapadlo, ze se mi muze prihodit kotel silenych veci i kdyz nejsem "in high"
za 5. citim se lip
za 6. jak dlouho to jeste vydrzim davat?
....
zatim nepokracuju ve vyctu - prece jen to jeste neni tak dlouho.
A jak jste na tom vy? Docela me to zajima. Urcite je vas dost, koho tohle napadlo, ale davate to jeste? Napr. moje dalsi predsevzeti bylo, ze prestanu kourit (klasika ), ale vydrzelo mi 15 minut, takze asi chapete, ze docela cumim, ze to "nehulici" davam.

Old Post 07-01-2006 v 21:43 PM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 2

myslím že nehulit uplně je zbytečný extrém ale za pokus to stojí, já už jsem třeba taky pěkně dlouho na suchu...
IMO je nejlepší kombinovat období vypálenosti a volna, je to úleva pro mozek a trochu i zkušenost... taky sem kdysi chytal depky při snížení koncentrace THC v krvi ale je to hlavně o zvyku, zjistil jsem že i bez hulení jde žít (ale proč? )

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 07-01-2006 v 21:57 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 3

ja byl od sklizne 2 mesice non stop zhulenej a nic jsem pak nestihal taxem si dal 3 tydny detox, zjistil jsem ze je to v pohode tak sem zacal zase hulit a ty stavy jsou zas vo neco barvitejsi

Old Post 07-01-2006 v 23:22 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GODOT
Stálý Člen

Karma uživatele GODOT - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 4

FlickerBird: ta tvoja hlaske ze aj bez hulenia sa da zit (ale preco?). je to cim sa ja uz hodnu chvilu riadim

Old Post 07-01-2006 v 23:42 PM
GODOT je offline   Profil uživatele GODOT   Find more posts by GODOT   Foto galerie člena GODOT   Click here to Send GODOT a Private Message   Add GODOT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 5

IMHO to chce střídat období když se hulí hodně a když jen minimálně. Když si dám brko po delší době tak to i chutná tisíckrát líp

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 08-01-2006 v 00:18 AM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sabo
Nový Člen

Karma uživatele sabo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 4  

noooooooo Příspěvek č. 6

tak ja som si tiez dal ze taku poauzicku po dlhsej dobe....podobne ako ty / divcina co zacala s prispevkom /
naposledy na stefana / 26.dec/ a este na silvestra..sak akoi by to bolo...ale to len preto ze mi do toho aj frajerka dost piiiicovala...a este mam teraz skuskove...tak treba sa krotit....no tie posledne razy som sa desne znicil dakym skunkom co mi doniesol kamos from PRAGUE a stacilo....nejak mi to cio nechyba...a da sa s tim zit....no len do kedy ja moju trafku neopustim........

btw...naposledy som pauzoval niekedy zaciatkom decembra....cca 3weeks...len tak pre nic za nic.....a potom to prislo....drb drb drb..ganja every day ...a viac krat za den....a da sa povedat ze som si to vychutnaval ...

treba to podla mna trocha prestriedat ..tie obdobia davania via a davania menej...nech je zmena ...nie daky blby stereotyp...
peace.

Old Post 08-01-2006 v 01:24 AM
sabo je offline   Profil uživatele sabo   Find more posts by sabo   Foto galerie člena sabo   Click here to Send sabo a Private Message   Add sabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 7

Dariss...doporucuju treba 2-3 mesice, to je doba, po ktere se vetsina THC ulozena v tele v tucich vstreba a vylouci. Pak to bude, jako kdybys hulila poprve, tagze bacha na skunky, at to s tebou neprasti :-) ..Ja jsem si to zazil, a je to parada. Po dvou prdech pocukrovanyho tabaku totalni vytlem, zachvaty smichu na hodinu, no proste masakr, jako "tenkrat na zacatku" ...

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 08-01-2006 v 02:02 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 8

Darisss - Zavislosti co jsem kdy mel jsem resil dilem okamziku.Ted zrovna nehulim a pohoda.A to mam ranec zrovna sklizeny travy!
Proste me to nechybi.Kdyz hulit chci hulim nonstop a kdyz nemam naladu tak proste nehulim.Reknu ti,ze prestat s cigarama bylo to nejhorsi co jsem kdy zazil.Zadnej chlast,trava (a ze jsem se toho hodne nachlastal).Cigara a nikotin to je opravdu svinstvo.Trva pekne dlouho nez nebudes mit nutkani si zapalit (nekolik let)..Doporucuju si nikotinovej abstak kompenzovat travou.Ovsem jen bez tabaku!Treba skla atd.

Kdyz ted nehulim tak cejtim zlepseni pameti.To je opravdu znat.Zadalsi nejsem tak jednoduchej jako kdyz hulim a vic nad vsim premejslim a min se bavim jako kdyz hulim.Napriklad nahulenyho me silene bavili vyvoleny a takovy ptakoviny.Ted premejslim co me na tom mohlo vlastne bavit na takovy stupidite..Kdyz budu chtit vydrzim to naporad.Kdyz se pro neco rozhodnu tak to tak udelam.Ale naporad to ja nikdy nikomu nerikam.Kdyz uz,tak rikam momentalne nekourim nebo nehulim a nechlastam..Vis co.Nikdy nerikej nikdy..Klidne si nekdy mozna dam cigaro az bude nalada,ale kourit bych rozhodne uz nezacinal a chlastat taky ne..Proste trava je trava!!

K tem cigaretam doporucuju misto nich hulit hodne travy.Musis to vydrzet 14 dni a pak je to uz lepsi.V kazdym pripade 3 mesice je to hruza a pak uz se to zvladnout da..Doporucuju taky klidne nosit u sebe krabku.Ta ti ukaze jestli mas pevnou vuli a za neco opravdu stojis!Ja mam okolo sebe povalujicich se krabicek minimalne 5 a uz si nezapalim..

A k 3..Neni vitezstvi zvitezit nad travou. Na ni opravdu zadna zavislost neni.Vitezstvi bude az zvitezis nad nikotinem a zarucuju ti ze to fakt tezky je..A k tve otazce na jak dlouho?Doporucoval bych ti nic si nestanovovat..Ty proste kdyz nebudes chtit tak hulit/kourit nebudes a az budes chtit tak budes.Je to opravdu jen na tobe a tvoji vuli a schopnosti dokazat sama sobe jestli opravdu za neco stojis a hlavne jestli to ustojis.
Kazdopadne to neni pro zadny vymekliny to ti zarucuju!

Tak cusss

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 08-01-2006 v 02:22 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 9

Nazdar Jahudko!
Tak tva odpoved je opravdu vycerpavajici. Diky za ni.
K tomu baveni se - je fakt, ze se ted ve spolecnosti ostatnich lidi min bavim. Ja jsem totiz "malomluvna", ale kdyz si zahulim, ti lidi by me nepoznali. Nezavru hubu. Na druhou stranu (tu nehulici) taky vic premyslim - hlavne nad vyznamem slov a to me na tom stve, ze se docela snadno dokazu s nekym pohadat, jen proto, ze to co rekl vyznelo uplne jinak.....(spis takovy ty kecy co vyjdou z "premysleni z nudy")...
Tak jako ty to mas s tema cigarama (mas jich kolem sebe dost a nepotrebujes si zapalit), u me je to to same s travou. Posledni dobou se mi taky mooockrat stalo, ze jsem hulila i 2x vic nez ostatni lidi (kteri uz behem prvniho speka byli vytlemeni a nevedeli o sobe) a ja porad nic. Hulila jsem spis kvuli tomu, ze mi to chutna
Taky se docela tesim na to, ze az si po nejake dobe zahulim, bude to neco, co zaziju "poprve v zivote" (zadna delsi pauza me po 3-letem "pokurovani" jeste nepotkala - proste jsem necitila potrebu)

"K tem cigaretam doporucuju misto nich hulit hodne travy.Musis to vydrzet 14 dni a pak je to uz lepsi.V kazdym pripade 3 mesice je to hruza a pak uz se to zvladnout da.."
Hmm, ehm... nastal problem Kdybych zase zacala hulit, stihnul by me "kruty trest" - napad jednoho kamarada: Kdo si jako prvni zahuli, bude muset chlastat non-stop 12 hodin... a na to zrovna naladu ani zaludek nemam. A sazky se snazim dodrzovat - i kdyz... Z toho vypliva, ze jeste nejakou dobu kourit budu --> takze kdyz zacnu hulit, prestanu kourit. Ted to muze vypadat, ze nehulim kvuli te sazce, ale delam to kvuli sobe (osobni experiment).
Se divim ze tak kecam a nehulila jsem....sama sebe posledni dobou prekvapuju

Old Post 08-01-2006 v 08:55 AM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Doma urputně bojuju za omezení a od začátku prosince se mi podařilo vyřvat alespoň pár dní bez hulení.
Kouřit přestávám taky. Dám si jednu večer a stačí. Nutno dodat, že prvních pár dní to bylo v pohodě, teď už se o mě pokoušej chutě. Ale dá se to. Nemusela jsem se nutit, prostě jsem zjistila, že mi ty cíga moc nechutnaj, tak jsem kouřila jen když jsem měla opravdu chuť-což bylo při poctivym dodržování tak 5x denně. A pak už nebyl problém nejít vůbec dopoledne.Pak i odpoledne. Ale to hlavně proto, že mám co dělat a venku nekouřim.
A mám mnohem lepší pocit, začíná se mi obnovovat čich a mam radost, že jsem to dokázala (akorát se musim hlídat, abych zase nezačala).
Dost dlouhou dobu jsem nehulila a pak jsem se strašně zbořila. Žádnej smích, prostě jsem seděla jak zařezaná a nemohla se hnout. Nic moc zážitek.

Old Post 08-01-2006 v 09:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 11

Huleni bych vubec neresil pokavad ti nejak neprekazi v osobnim zivote.S kourenim je to horsi.Nejen ze za cigara platime tomuhle zasranymu statu kurevsky vysoky dane.Jeste navic to hodne kurvi zdravi a je na tom o 1000 procent vyssi zavislost.A skoro to nejskurvenejsi je to jak koureni zacala spolecnost odsuzovat.Me tohle opravdu sere,ale co se da delat.
Koureni travy je v podstate neskodna zalezitost pokavad se kouri pres vaporizer.To samy by se dalo rict i o cigaretach pokavad budu davat tabak do vapiku.Jenze kdo bude kourit cigara pres vapik ze?

Doporucuju vymenit tabak za travu.Spotreba neni tak velka a tudiz to ani neni tak skodlivy.Chlast nedoporucuju protoze spis vyvolava chut na cigo..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 08-01-2006 v 11:40 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 12

"bude muset chlastat non-stop 12 hodin" .....huiiiiiiiiiii!!!!...jdeme na brko? :-))))))))

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 08-01-2006 v 13:46 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 13

to darisss:

a od kdy nehulíš?

Jdu do toho s tebou jelikož to chci taky zkusit - nehulil jsem už od 2. ledna a moc to chci vydržet. Ted mám novou posádku skříně tak jsem si řekl, že začnu hulit až sklidím ze skříně a budu hulit jen ten svůj materiál.

Je to sakramentsky těžká věc nehulit

zjistil jsem že po té době bez THC je mi sqěle (zkuste hulit 10 brček denně) mám čistou mysl

I Ty, se můžeš stát malým teroristou

*****Kroužek mladých teroristů*****

*****větrné mikroelektrárny + ty větší*****

*****Out byTouchWood, Endy & Paichan*****

Old Post 09-01-2006 v 05:14 AM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barnie
Nový Člen

Karma uživatele barnie - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 14

vidim ze nehulit je v tomhle mesici docela oblibene nevim kolik nas takovych frajeru by se naslo v rijnu ja si od posledniho dne minuleho roku utvoril delsi nehulici obdobi bohuzel jen do vcerejska ale i tak to stalo za to opravdu se clovek citi lip najednou se muze hybat a i trochu premyslet takze jen do toho a ja jdu zase pokracovat....

Old Post 09-01-2006 v 06:23 AM
barnie je offline   Profil uživatele barnie   Find more posts by barnie   Foto galerie člena barnie   Click here to Send barnie a Private Message   Add barnie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flint
Nový Člen

Karma uživatele Flint - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 15

Já sem hulil docela často,,,.,a jak se řiká všeho moc škodí!Ale pak sem si řek,,že to trochu omezim a šlo to! Už sem se nezhulil každý ráno do školy a i v tý škole mi to de líp!!Sdílím stejnej názor jako řikal tam někdo nahoře.,,.když se chci zhulit, tak se zhulim,a když nemám chut tak prostě ne!!Jinak mi nedělá problém třeba měsíc nehulit,,.vydržel bych to i třeba rok a víc,,ale proč si nedát raního špíčka jen tak na ochutnávku,,jednou za čas???

Old Post 09-01-2006 v 15:05 PM
Flint je offline   Profil uživatele Flint   Find more posts by Flint   Foto galerie člena Flint   Click here to Send Flint a Private Message   Add Flint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 16

celkem vám závidím pozitiva bez hulení mě se v hlavě hromadí čím dál víc depresivního bordelu který mě přerůstá, a není jak ho vykydat... THC bylo spolehlivé, ostatní prostředky pokulhávají

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 09-01-2006 v 20:49 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9174960 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív