Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » mamkárna002
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Cheche, když pročítám občas tyhle thready, tak si říkám, že to buď ty lidi nemůžou myslet vážně nebo si z nás dělaj prdel. Pamatujete někdo tipa s nickem Koňák? Ten rozjížděl stejnej štýlek, dělal ze sebe troubelína, co nic neví (hlavně psal cíleně špatně i a y) a doma u kompa se pak určitě nějaký člen bavil reakcema ve fóru. Mno jo - nej hláška: tak jak mě tak kamarád vezl tu a tam francouzským vozem okolo pole, i přibrzdil mi a já jsem si nahrábl po tmě trochu toho substrátu... Niemande 007 - myslíš to vážně?

Old Post 15-10-2007 v 23:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 18

Já si normalně myslím, že to je již někdo registrovaný na g a pod druhym nickem si užívá stavy

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 16-10-2007 v 09:49 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 19

mam chuť tento thread přesunout do kanálu ale budiž a ty niemande007 si laskavě přečti FAQ ať víš aspoň základní informace o pěstování

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Naposledy upravil Matrixx 16-10-2007 v 23:31 PM

Old Post 16-10-2007 v 11:17 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanTheGreat
Stálý Člen

Karma uživatele DanTheGreat - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 20

Haha ta prvni fotka je fakt husta,takovy psycho xD xD Haha,at se ti dari kamo,ses fakt hustej,neco jaku moj bratr

Naposledy upravil DanTheGreat 16-11-2007 v 14:54 PM

Old Post 16-11-2007 v 14:48 PM
DanTheGreat je offline   Profil uživatele DanTheGreat   Find more posts by DanTheGreat   Foto galerie člena DanTheGreat   Click here to Send DanTheGreat a Private Message   Add DanTheGreat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
niemand007
Stálý Člen

Karma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 183  

Palec nahoru novinky Příspěvek č. 21




takže, peníze,které mi maminka dávala na svačinu, jsem si poctivě šetřil a kradl jsem svačiny spolužákům. Některé jsem musel i sem tam bouchnout, protože vůbec neměli pro mého koníčka pochopení a já hrozně nerad trpím hlady. No ale nakonec jsem nějakou tu korunu ušetřil a pokoupil nějaké ty kraviny na tu hydropónii, jak vy tomu říkáte. nějaké to světlo a ty káblíky a žrádlo, aby nebyly hladový jako já...apollo mi dle očekávání chcíplo a tak jsem sehnal nějaký nový řízky. v mamkárně mám teď skywalkera a v hydrpónii jednu nebulu. oboje je staré celkem 13. dní, kdy nebula je již desátým dnem přepnutá na 12/12. kdyby to někoho zajímalo, tak nebula má světlo 400 Wattétů od philipsu a hnojivo B'cuzZ hydro+PK 13-14. Skywalker (2x zaštípnutej) smrdí pod nurturelajtkama 2x purple 1x blue a žere plagron start-up obojí pak asi dostalo i atazym, ale to už si nepamatuju, jestli jsem ho tam lil, nebo ne. A teď už se musím jít učit, jinak mě máma zabije...

jsem hroznej zmrd a chci bejt nejlepší kámoš tvýho nejlepšího kámoše. ale tebe nemám rád, ty blbečku
mamkárna002
3xNebula,400W,bubler10L
metr čtvereční
táta tě zabije!
jak jsem se na to vysral a přešel na drip
Thread no.040125

Naposledy upravil niemand007 13-02-2008 v 20:15 PM

Old Post 13-02-2008 v 20:03 PM
niemand007 je offline   Profil uživatele niemand007   Find more posts by niemand007   Foto galerie člena niemand007   Click here to Send niemand007 a Private Message   Add niemand007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 22

nemam slov.. jako jeste sme nevidel kyti.. ktera je stara 13dni a uz je desatym dnem prepnuta na kvet..... to ti jako tri dny rostla a zbytek si ji nechal kvest jo?.. a jeste by me docela zajimalo kolik sis vydelal z tech svacin ze si koupil jak hnojky,svetlo atd?.. to mas jidelnu za kilo na den ne?.. koukam.. pk 13-14 nenji na posledni faze kvetu? ja myslel ze mas teprv prepnuto.. a to pod narturelkama urcite musi tezce pahnout desatym dnem kvetu.... ach joooo..
kazdpadne ti preju kodne sil a uspechu.... pro pana odbornika..

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 13-02-2008 v 22:37 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
niemand007
Stálý Člen

Karma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 23

v mamkárně to zřejmě nebudu mít na květu. v tomto případě slovo smrdět = vegetit.
PKáčko si s klukama lejte na kytky klidně až po sklizni - je mi to fuk. podle mě "increase slowly from 2,5 to 10 ml per 10 litres" neznamená lejte to tam v poslední fázi květu.
To, že nebula byla na růstu 3 dny, tak to se vsaď. Vzhledem k tomu, co je to za modely smrděli už jako řízky.
Ad svačiny - jsem z nóbl rodinky, tak dostávám nějaké ty peníze a ty buď rád,že nechodíš na stejnou základku jako já... :-D
Možná by jsi si měl přečíst FAQ a pěstovat si v první řadě smysl pro humor

jsem hroznej zmrd a chci bejt nejlepší kámoš tvýho nejlepšího kámoše. ale tebe nemám rád, ty blbečku
mamkárna002
3xNebula,400W,bubler10L
metr čtvereční
táta tě zabije!
jak jsem se na to vysral a přešel na drip
Thread no.040125

Old Post 14-02-2008 v 07:17 AM
niemand007 je offline   Profil uživatele niemand007   Find more posts by niemand007   Foto galerie člena niemand007   Click here to Send niemand007 a Private Message   Add niemand007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 24

niemand: Tvoje stupidni kecy jsou hodne ubohe !! Nevim co tady pořad meleš ? Pestuj a nepiš tady svoje kecy o nejakych svačinkach apod ! Nikoho to nezajima !! A ten kdo by mel čist FAQ jseš ty !!

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 14-02-2008 v 10:51 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trafo
Stálý Člen

Karma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 25

Doufam, ze niemanda chapu. Tím FAQ myslel neprozrazovaní sve prave osobnosti o kterym tam myslim neco je....

BzZzum BzZzum Trafo

Old Post 14-02-2008 v 11:01 AM
Trafo je offline   Profil uživatele Trafo   Find more posts by Trafo   Foto galerie člena Trafo   Click here to Send Trafo a Private Message   Add Trafo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
niemand007
Stálý Člen

Karma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Scott
niemand: Tvoje stupidni kecy jsou hodne ubohe !! Nevim co tady pořad meleš ? Pestuj a nepiš tady svoje kecy o nejakych svačinkach apod ! Nikoho to nezajima !! A ten kdo by mel čist FAQ jseš ty !!


nečti, nereaguj, nepruď, čti FAQ!!! díky za pochopení...

jsem hroznej zmrd a chci bejt nejlepší kámoš tvýho nejlepšího kámoše. ale tebe nemám rád, ty blbečku
mamkárna002
3xNebula,400W,bubler10L
metr čtvereční
táta tě zabije!
jak jsem se na to vysral a přešel na drip
Thread no.040125

Naposledy upravil niemand007 14-02-2008 v 23:02 PM

Old Post 14-02-2008 v 22:53 PM
niemand007 je offline   Profil uživatele niemand007   Find more posts by niemand007   Foto galerie člena niemand007   Click here to Send niemand007 a Private Message   Add niemand007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
niemand007
Stálý Člen

Karma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 183  

o dalších 6 dní později Příspěvek č. 27




Nebula čerstvě naohybaná, proto vypadá trošku "povadle", ale je to jen optický klam...
Skywalker počtvrté zastřižen...

jsem hroznej zmrd a chci bejt nejlepší kámoš tvýho nejlepšího kámoše. ale tebe nemám rád, ty blbečku
mamkárna002
3xNebula,400W,bubler10L
metr čtvereční
táta tě zabije!
jak jsem se na to vysral a přešel na drip
Thread no.040125

Old Post 19-02-2008 v 17:44 PM
niemand007 je offline   Profil uživatele niemand007   Find more posts by niemand007   Foto galerie člena niemand007   Click here to Send niemand007 a Private Message   Add niemand007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 28

zdarec niemande007, to neni optický klam woe to je težká realita podle mě je to technický hůlo

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 19-02-2008 v 20:37 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
niemand007
Stálý Člen

Karma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Matrixx
zdarec niemande007, to neni optický klam woe to je težká realita podle mě je to technický hůlo


ahoj
hele já nevím. A ty myslíš,že ten bubbler je jako nějaká špatná technika,jo? jsem četl FAQ a tam psali, že je to takhle dost dobrý a že budu mít spoustu hodně dobrýho hulení.Myslíš že bych to měl spíš přesadit do hlíny?To mě celkem sere, protože jsem do toho vrazil docela dost peněz. Jsem si měl radši kopit nový cool hadry. Tak teda fakt myslíš,že bych to měl přesadit?

jsem hroznej zmrd a chci bejt nejlepší kámoš tvýho nejlepšího kámoše. ale tebe nemám rád, ty blbečku
mamkárna002
3xNebula,400W,bubler10L
metr čtvereční
táta tě zabije!
jak jsem se na to vysral a přešel na drip
Thread no.040125

Old Post 19-02-2008 v 21:06 PM
niemand007 je offline   Profil uživatele niemand007   Find more posts by niemand007   Foto galerie člena niemand007   Click here to Send niemand007 a Private Message   Add niemand007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libang
...vyhul...

Karma uživatele Libang - 87% PěstitelskáKarma uživatele Libang - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od niemand007


A ty myslíš,že ten bubbler je jako nějaká špatná technika,jo?


ne , on to myslel tak ze mas Technicky Konopi , ktery ma obsah THC mín jak 2% tuším

Old Post 20-02-2008 v 00:09 AM
Libang je offline   Profil uživatele Libang   Find more posts by Libang   Foto galerie člena Libang   Click here to Send Libang a Private Message   Add Libang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
niemand007
Stálý Člen

Karma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 31

Cože??? To pak ale asi nebude moc dobrý hulení, co? A když to dám do hlíny, tak se to zlepší a nebo bych měl tohle vyhodit a začít něco jinýho??? A nevíš co? Mě to bylo hned divný...nějaká Nebula, nikdy předtím jsem o tom neslyšel. Já myslel, že je to nějakej skunk. Ale kluci říkali, že je to nějaký indiánský hulení. Jsem si říkal, že to bude nějaký šamanský, jako voni lítaj do těch jinejch vesmírů. Tak já to vyhodím. Nemáte někdo bílou vdovu, nebo džeka herera? To je zaručený - to už jsem hulil a docela to šlo - vdova mi teda chutnala víc...dík

jsem hroznej zmrd a chci bejt nejlepší kámoš tvýho nejlepšího kámoše. ale tebe nemám rád, ty blbečku
mamkárna002
3xNebula,400W,bubler10L
metr čtvereční
táta tě zabije!
jak jsem se na to vysral a přešel na drip
Thread no.040125

Old Post 22-02-2008 v 17:50 PM
niemand007 je offline   Profil uživatele niemand007   Find more posts by niemand007   Foto galerie člena niemand007   Click here to Send niemand007 a Private Message   Add niemand007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od niemand007
Cože??? To pak ale asi nebude moc dobrý hulení, co? A když to dám do hlíny, tak se to zlepší a nebo bych měl tohle vyhodit a začít něco jinýho??? A nevíš co? Mě to bylo hned divný...nějaká Nebula, nikdy předtím jsem o tom neslyšel. Já myslel, že je to nějakej skunk. Ale kluci říkali, že je to nějaký indiánský hulení. Jsem si říkal, že to bude nějaký šamanský, jako voni lítaj do těch jinejch vesmírů. Tak já to vyhodím. Nemáte někdo bílou vdovu, nebo džeka herera? To je zaručený - to už jsem hulil a docela to šlo - vdova mi teda chutnala víc...dík




Ty vole, nic nevyhazuj, nech to v bubleru, jestli to teda je nebula, tak je to dobrej model, tak se prosimtě nestresuj a nech to tak jak to je, uvidíš podle toho, co sklidíš voe that´s funny

btw: Technický konopí má pod 0,3 % THC, ale jestli ho máš to nevim, ale přál bych ti, abys ho neměl

Old Post 22-02-2008 v 18:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-10-2013 - Matkárna CFL 200 - 90 odpovědí
05-03-2011 - Matkárna - 15 odpovědí
18-10-2011 - Matkárna - 106 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6836270 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív