Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Marihuana a nový silniční zákon
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Plesnivá želva

Karma uživatele Plesnivá želva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 65535  

Upozornění Marihuana a nový silniční zákon Příspěvek č. 1

Vážení přátelé, nevím, kdo čte Reflex - ve čtvrtek 13.7. tam vyjde článek, jehož text dávám pro ty, kdo časopis nekupují, i sem.
Poslední měsíc mi chodily denně tak dva nebo tři maily velmi podobného obsahu jako ten poslední: „Chtěl bych se touto cestou zeptat, jestli náhodou nevíte, nebo byste nemohl zjistit, jak to bude od 1.7. s měřením THC v krvi. V rádiu jsem slyšel, že je řízení pod vlivem alkoholu a omamných látek je trestný čin. To mi je jasný. Dál mi je jasný, že to budou měřit. Budiž, ale jak jsem si to měl uvědomit před měsícem. Bude naprosto nespravedlivé, když mě za volantem chytí. Střízlivého, nezhuleného, a přesto mi policisté provedou testík na přitomnost THC, tak bude pozitivní.“
Osmadvacátého června pak MF Dnes otiskla článek s názvem Soud za „trávu“ straší řidiče, i když ji dlouho nekouřili, a emailů přišlo asi třicet. Ředitel dopravní policie Zdeněk Bambas tam totiž novinářům sdělil, že k obvinění řidiče z trestného činu řízení pod vlivem psychotropní látky - jazykem zákona "stav vylučující způsobilost k řízení" - bude stačit jakékoliv množství THC. "Jestli ta látka má nebo nemá účinek už rozhodne soud, policista nic takového rozhodnout nemůže a ani to rozhodovat nebude," řekl doslova.
Přestože se mi instinktivně hodně nechtělo (podobnou otázku jako čtenáři jsem si samozřejmě jako dlouholetý habituální kuřák marihuany kladl také, a vyvolávala ve mě masivní úzkost), dal jsem se do zjišťování dostupných informací. Ač zasloužilý feťák, odborné informace o „spalování“ drog lidským tělem si samozřejmě musím vyžádat od lékařů. Obrátil jsem na MUDr. Tomáše Zábranského, Ph.D., vedoucího pro vědu a výzkum Centra adiktologie Psychiatrické kliniky 1. LF UK a mezinárodního drogového experta, aby mi to vysvětlil.
Nejdříve jsem si vyslechl několik poměrně kritických připomínek na adresu zmíněného článku i vyjádření dopravní policie, a pak jsem se dozvěděl následující. Klíčovým termínem jsou „metabolity THC“ – THC je ú´činná látka marihuany, metabolit je látka, ve kterou onu do těla vpravenou účinnou látku tělo metabolismem proměňuje. THC (přesněji ä-9-THC) způsobují stav, kterému říkáme „být zkouřenej“. THC se dostává do krevního oběhu a vzápětí do mozku téměř okamžitě, jakmile začne konzument trávu hulit, a v průběhu asi dvanácti hodin (a u někoho již po šesti prvních hodinách po konzumaci) jej tělo přemění v neaktivní metabolity THC – konkrétně v její sůl THCOOH. Ta je v těle dohledatelné asi týden po vykouření jednoho jointa člověkem, který obvykle nekouří. U chronického kuřáka je detekovatelná asi šest týdnů, u Doležala dva až tři měsíce. Přitom však THCOOH psychoaktivní není. To znamená, že nejste, i když ji máte v krvi, zkouřenej, a není narušena ani vaše schopnost řídit motorové vozidlo.
„Aktivní metabolity by měly z krve zmizet do dvanácti hodin po konzumaci, schopnost řídit auto by měla být v pořádku nejpozději osmnáct hodin po konzumaci. Pokud policie zjistí řidiči ve slinách přítomnost THC nebo jeho metabolitu nebo jiné příbuzné látky (což slinný test neumí odlišit), musí postupovat dál – test je pouze orientační a nemá sílu důkazu. Odveze tedy řidiče na odběr krve a z ní v toxikologické laboratoři jasně rozliší aktivní a neaktivní metabolity. Pokud bude mít řidič v krvi pouze ty neaktivní, laboratoř policii sdělí jen, že v krvi nebylo nalezeno THC; řidič je tedy bez sankce a nález nelze použít ani pro „nechtěný únik informace“ typu „měl teď zrovna štěstí, ale kouřil to včera“ – policii nebude sděleno, jakou přesně látku jejich slinný test falešně detekoval. Pokud ale někdo krevní odběr a laboratorní test odmítne, bude se na něj hledět, jako by zhulený byl – a přijde na místě o řidičák. Jakkoliv má ta procedura i testy samotné řady nedokonalostí, na jejichž vysvětlování tu není prostor, je popsaný postup analogický vyšetření na alkohol – a tak je celá ta hysterie poněkud neadekvátní.“
Nechal jsem si od dr. Zábranského těch pár vět třikrát zopakovat, až nabyl dojmu, že jsem úplně zkouřenej. Nebylo to drogama, pouze jsem se musel ujišťovat, že jsem dobře rozuměl. Taková informace totiž říká, že nového silničního zákona se musí skutečně bát jenom ti, co řídí vyhulení. A ti ať se bojí tak, že si prostě za volant nesednou! I když není marihuana zdaleka tak riziková pro řízení jako alkohol, který zvyšuje ochotu riskovat a soutěžit, rozhodně za volant nepatří.
Zbývá ptát se na poslední – jak řidič pozná, že po jointu už může řídit? Testery na alkohol koupíte v každé lékárně, spolehlivé testy na THC rozhodně ne. Stačí zapamatovat si údaje od doktora Zábranského - dvanáct až osmnáct hodin po poslední konzumaci z krve zmizí poslední detekovatelné THC - a radu nížepodepsaného starého feťáka: Plná koncentrace k řízení se kuřákovi vrátí teprve poté, co se po konzumaci konopí pořádně vyspí!

djX

Old Post 11-07-2006 v 19:14 PM
Plesnivá želva je offline   Profil uživatele Plesnivá želva   Find more posts by Plesnivá želva   Foto galerie člena Plesnivá želva   Click here to Send Plesnivá želva a Private Message   Add Plesnivá želva to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Plesnivá želva! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zodiak
Nový Člen

Karma uživatele Zodiak - 86% PěstitelskáKarma uživatele Zodiak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 29  

THC za volant nepatří... Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od Plesnivá želva
Vážení přátelé, nevím, kdo čte Reflex - ve čtvrtek 13.7. tam vyjde článek, jehož text dávám pro ty, kdo časopis nekupují, i sem.
Poslední měsíc mi chodily denně tak dva nebo tři maily velmi podobného obsahu jako ten poslední: „Chtěl bych se touto cestou zeptat, jestli náhodou nevíte, nebo byste nemohl zjistit, jak to bude od 1.7. s měřením THC v krvi. V rádiu jsem slyšel, že je řízení pod vlivem alkoholu a omamných látek je trestný čin. To mi je jasný. Dál mi je jasný, že to budou měřit. Budiž, ale jak jsem si to měl uvědomit před měsícem. Bude naprosto nespravedlivé, když mě za volantem chytí. Střízlivého, nezhuleného, a přesto mi policisté provedou testík na přitomnost THC, tak bude pozitivní.“
Osmadvacátého června pak MF Dnes otiskla článek s názvem Soud za „trávu“ straší řidiče, i když ji dlouho nekouřili, a emailů přišlo asi třicet. Ředitel dopravní policie Zdeněk Bambas tam totiž novinářům sdělil, že k obvinění řidiče z trestného činu řízení pod vlivem psychotropní látky - jazykem zákona "stav vylučující způsobilost k řízení" - bude stačit jakékoliv množství THC. "Jestli ta látka má nebo nemá účinek už rozhodne soud, policista nic takového rozhodnout nemůže a ani to rozhodovat nebude," řekl doslova.
Přestože se mi instinktivně hodně nechtělo (podobnou otázku jako čtenáři jsem si samozřejmě jako dlouholetý habituální kuřák marihuany kladl také, a vyvolávala ve mě masivní úzkost), dal jsem se do zjišťování dostupných informací. Ač zasloužilý feťák, odborné informace o „spalování“ drog lidským tělem si samozřejmě musím vyžádat od lékařů. Obrátil jsem na MUDr. Tomáše Zábranského, Ph.D., vedoucího pro vědu a výzkum Centra adiktologie Psychiatrické kliniky 1. LF UK a mezinárodního drogového experta, aby mi to vysvětlil.
Nejdříve jsem si vyslechl několik poměrně kritických připomínek na adresu zmíněného článku i vyjádření dopravní policie, a pak jsem se dozvěděl následující. Klíčovým termínem jsou „metabolity THC“ – THC je ú´činná látka marihuany, metabolit je látka, ve kterou onu do těla vpravenou účinnou látku tělo metabolismem proměňuje. THC (přesněji ä-9-THC) způsobují stav, kterému říkáme „být zkouřenej“. THC se dostává do krevního oběhu a vzápětí do mozku téměř okamžitě, jakmile začne konzument trávu hulit, a v průběhu asi dvanácti hodin (a u někoho již po šesti prvních hodinách po konzumaci) jej tělo přemění v neaktivní metabolity THC – konkrétně v její sůl THCOOH. Ta je v těle dohledatelné asi týden po vykouření jednoho jointa člověkem, který obvykle nekouří. U chronického kuřáka je detekovatelná asi šest týdnů, u Doležala dva až tři měsíce. Přitom však THCOOH psychoaktivní není. To znamená, že nejste, i když ji máte v krvi, zkouřenej, a není narušena ani vaše schopnost řídit motorové vozidlo.
„Aktivní metabolity by měly z krve zmizet do dvanácti hodin po konzumaci, schopnost řídit auto by měla být v pořádku nejpozději osmnáct hodin po konzumaci. Pokud policie zjistí řidiči ve slinách přítomnost THC nebo jeho metabolitu nebo jiné příbuzné látky (což slinný test neumí odlišit), musí postupovat dál – test je pouze orientační a nemá sílu důkazu. Odveze tedy řidiče na odběr krve a z ní v toxikologické laboratoři jasně rozliší aktivní a neaktivní metabolity. Pokud bude mít řidič v krvi pouze ty neaktivní, laboratoř policii sdělí jen, že v krvi nebylo nalezeno THC; řidič je tedy bez sankce a nález nelze použít ani pro „nechtěný únik informace“ typu „měl teď zrovna štěstí, ale kouřil to včera“ – policii nebude sděleno, jakou přesně látku jejich slinný test falešně detekoval. Pokud ale někdo krevní odběr a laboratorní test odmítne, bude se na něj hledět, jako by zhulený byl – a přijde na místě o řidičák. Jakkoliv má ta procedura i testy samotné řady nedokonalostí, na jejichž vysvětlování tu není prostor, je popsaný postup analogický vyšetření na alkohol – a tak je celá ta hysterie poněkud neadekvátní.“
Nechal jsem si od dr. Zábranského těch pár vět třikrát zopakovat, až nabyl dojmu, že jsem úplně zkouřenej. Nebylo to drogama, pouze jsem se musel ujišťovat, že jsem dobře rozuměl. Taková informace totiž říká, že nového silničního zákona se musí skutečně bát jenom ti, co řídí vyhulení. A ti ať se bojí tak, že si prostě za volant nesednou! I když není marihuana zdaleka tak riziková pro řízení jako alkohol, který zvyšuje ochotu riskovat a soutěžit, rozhodně za volant nepatří.
Zbývá ptát se na poslední – jak řidič pozná, že po jointu už může řídit? Testery na alkohol koupíte v každé lékárně, spolehlivé testy na THC rozhodně ne. Stačí zapamatovat si údaje od doktora Zábranského - dvanáct až osmnáct hodin po poslední konzumaci z krve zmizí poslední detekovatelné THC - a radu nížepodepsaného starého feťáka: Plná koncentrace k řízení se kuřákovi vrátí teprve poté, co se po konzumaci konopí pořádně vyspí!


Každopádně souhlasím, THC v krvi za volant nepatří a nepatří ani tam, kde je vyžadována zvýšená pozornost a předvídatelnost nepředvídatelného. Pokud se někdo záměrně zhuluje před řízením auta, nebo jiné činnosti vyžadující pozornost, je podle mě hazardér, který navíc ohrožuje ostatní. Myslím, že řada převážně mladých huličů by si měla uvědomit rozdil mezi užíváním a zneuživáním konopí. Taky by Vám asi vadilo, kdyby nějaký zhulený chirurg operoval Vaše slepé střevo...

Rostlina v našem náručí mění tvar. Ohýbá se a narovnává a podvoluje se tlaku našich tužeb. Měníme ji a náš vztah s ní mění náš způsob života. Staráme se o ni a ona se stará o nás. Kouříš-li to občas, staneš se moudrým.Kouřiš-li to hodně, stane se z tebe osel.

Zodiak by present

Naposledy upravil Zodiak 11-07-2006 v 19:51 PM

Old Post 11-07-2006 v 19:40 PM
Zodiak je offline   Profil uživatele Zodiak   Find more posts by Zodiak   Foto galerie člena Zodiak   Click here to Send Zodiak a Private Message   Add Zodiak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zodiak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

trava za volant rozhodne patri Příspěvek č. 3

zodiac:
asi sem hazarder pac ridim dene docela dost a strizlivej sem jen brzo rano. brko si davam hned pred odjezdem z prace este v aute. kdybych jezdil po praze strizlivej sem uz davno zavrenej za napadeni nebo neco podobnyho. jen marihuana dokaze skrotit moj cholerizmus za volantem. kdyz sem delal chvili kuryra z autem po praze tak sem proste nemohl jezdit strizlivej, proste to neslo. nejlepsi co znam je usadit se do kozeny sedacky, zapalit poradny brko a poslouchat vosmihrnek.

Old Post 12-07-2006 v 11:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 4

Hmm.. ale od posledního šluka 12 až 18 hodin to je fakt dost... to je to samí jakoby tam daly týden.. pro člověka co hulí každej den.. ráno si dám špeka a večer pojedu autem ... takže mi zeberou papíry že řídím zhulenej (od 8 ráno do 8 do večer = 12 hodin). Je teda možná že THC tak dlouho vydrží, ale ten stav maximálně 3 - 4 hodiny.. Čekám až se budou odebírat vzorky z vlasů.. "pane, máte tady ve vlasu přes 4 roky vysokou dávku alkoholu, musíme vám zebrat řidičský průkaz protože se prokázal alkohol ve vašich vlasech..." Znám hodně lidí kteří najezdili tisíce kilometrů zhulení a nikdy sem s něma nezažil jedinej problém.. a kolikrát nezhulenej řídí hůř jak zhulenej... Třeba nás začnou zavírat za spůsob jízdy... "pane, ručkujete s volantem, nemůžete zařadit čtverku a nemáte nastavený zrcátko..díky, vezmu si vaše papíry..." je to smutný ale čekám že to tak bude.. proč takový věcy vymýšlejí lidi co mají vlastní řidiče a možná jestli mají vůbec řidičák

btw: THX JXD

[size=1]

Naposledy upravil wad 12-07-2006 v 12:03 PM

Old Post 12-07-2006 v 11:53 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolumbijec
Stálý Člen

Karma uživatele kolumbijec - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 152  

....... Příspěvek č. 5

2wad: tak jestli ses 4hodky po dokoureni speku na tom stejne jako kdyby sis nezahulil, tak bud hulis nejaky sracky, nebo kecas.
taky mam kamose. je DJ, takze minimalne jednou za vikend vyjizdi nekam na akci, a POKAZDY se vraci po nekolika pivech, panacich a par specich. uz se mu i parkrat stalo ze dojel dom a uvedomil si ze si nepamatuje cestu. ale zatim nikdy neboural. je to duvod mu tohle chovani tolerovat??
(p.s. za lonskej rok zemrelo na silnicich v prumeru dva lidi za den. nechtel bys aby brka tolerovali cajti uplne, a povolili k tomu jeste tri pivka?)

Old Post 12-07-2006 v 12:52 PM
kolumbijec je offline   Profil uživatele kolumbijec   Find more posts by kolumbijec   Foto galerie člena kolumbijec   Click here to Send kolumbijec a Private Message   Add kolumbijec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakenick
Stálý Člen

Karma uživatele fakenick - 41% PěstitelskáKarma uživatele fakenick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 70  

Upozornění brko za volantem je pekna zhovadilost Příspěvek č. 6

2 wad & MadLion: Musim vam odporovat. Pokud nekdo chce ridit tunu kovu rychlosti 50 km/h a rychleji (kinetickou energii at si kazdy spocita sam), tak ma narok pouze kdyz je naprosto strizlivej. Vsechny kecy o tom jak jsem klidnejsi a kamos takhle najezdil tisice kilometru jsou jen alibisticky vymluvy, ktery jste vymysleli, aby jste si nemuseli brko odpustit. Uz par bouracek zavinenych THC bylo (mrtvi samozrejme taky) a vsichni kdo zhuleny jezdi si koledujou o to, ze prejedou decko quli prodlouzene reakcni dobe. Ta je u zmasteneho cloveka nekolikanasobne delsi (ale to urcite vsichni vite). Stavajici praxe popsana jxd mi prijde jako naprosto vyhovujici. Bud si chci zmenit vedomi a nebo si vozit prdel v kare. Chtit oboji najednou je nechutna sobeckost.

Jinak chvalim JXD za po dloooouhe dobe povedeny a smysluplny clanek....

I use GNU/Linux, because GNU/Linux is like a teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!

Jakou hodnotu mohou mít příspěvky od lidí, kteří nezvládají gramatiku 1. stupně ZŠ? Dyslexie a dysgrafie zas tak rozšířená není...

Old Post 12-07-2006 v 13:26 PM
fakenick je offline   Profil uživatele fakenick   Find more posts by fakenick   Foto galerie člena fakenick   Click here to Send fakenick a Private Message   Add fakenick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mičurin 666
Stálý Člen

Karma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 7

Já teda sem zásadně proti alkoholu a hulení za volantem (či řidítky-nemyslim tim cyklisty). Jednou sem jel trochu pod vlivem alkoholu a autem to je snažší než na motorce, o tom žádná, ale člověk to auto prostě neovládá tak jak za střízliva. U horších řidičů to platí dvojnásob. Jednou sem si taky dal čokoládu a neznalej efektů sem se hodku chlámal, najedl se, pak usnul na 4 hodky, probudil se hladovej a neblíž ke mě byla zase ta čokoláda, kterou mi tam kámoši nechali. Inu dal sem si další čtvereček (na sluníčku mezitim trochu roztál ;-)) a šlo to nanovo. Pak už sem akorát pár minut sledoval vystoupení Petra Kuchaře jak skáče na motorce přes nějaky rampy (to mě kámoši vzbudili) a zase usnul. Asi v 9 hodin večer sem už byl rozlámanej z toho ležení na trávě, takže sem vyrazil 20km domu. Cestou po dálnici a řeknu vám, nikdy sem nezažil větší strach. Jel sem asi 90 a byla to rychlost jako když normálně jedu 150. Strašně sem se bál aut za mnou, že mě srazí a přišlo mi, že musejí jet aspon 200. Proto sem od tý doby nikdy nechlastal ani nehulil před řízením. Je to i z toho důvodu, že jeden takovej ožřalej (možná zhulenej) týpek málem zabil mě i přítelkyni když nám nedal na křižovatce přednost a pak ujel.

From The Darkness Of Chaos I Rise To Steel Your Soul
Mors Certa, Hora Incerta

Mičurinský 2nd indoor

Old Post 12-07-2006 v 13:28 PM
Mičurin 666 je offline   Profil uživatele Mičurin 666   Find more posts by Mičurin 666   Foto galerie člena Mičurin 666   Click here to Send Mičurin 666 a Private Message   Add Mičurin 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

mas pravdu chtel bych aby brka za volantem povolili uplne. vyhovovalo by mi to.
driv byl alkohol za volantem polehcujici okolnost pri bouracce. (zacatky motorismu)

Old Post 12-07-2006 v 13:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 9

Tady neobhajuju hulení za volantem já osobně když řídím tak nehulím.. ale 12 až 16 hodin od posledního šluku, to je fakt moc...

btw: když jedeš na akci a víš že tam budeš dlouho, dáš si pifko a za 2 - 3 hodky seš ok a nenadejcháš (sou lidi co si sebou vozí v autě testy na alk. ) .. když pojedeš na akci, dáš si šluka po příjezdu.. budeš na ní 8 hodin (čistej) a sedneš do auta po těch 8 hodinách tak ti ještě zeberou papíry..vo tom mluvím..) je to fakt smutný..

[size=1]

Old Post 12-07-2006 v 13:34 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

proste muj uplne nejvetsi konicek sou auta v kombinaci z travou. nemusej bejt rychly staci kdyz sou hodne silny a maj zadni nahon. jak rikam miluju dat si brko a hrat si z nakou limuzinou. je to pro me moc dulezity, mam to rad. samozrejme si uvedomuju za to mam jen do okamziku kdy me zastavi svine, rekne dobry den, silnicni kontrola (vedeli ste ze svine nechrochta ale rika dobry den silnicni kontrola?) tadyto mi voliznete. v ten okamzik rikam piste za 7 bodu, pokutu ale vzorek neodevzdam (drogy za volantem - tresnej cin/odmitnuti testu prestupek) a dojezdil sem, prodavam auto a stavim hot rod a presouvam svou uchylku menem V8 na letiste. doufam ale ze mi to vydrzi co nejdyl.

Old Post 12-07-2006 v 13:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 11

...jestli ze je ten zakon takhle osetrenej, tak ho povazuju za celkem spravedlivej...nicmene podobne jako u wad&spol - nehulit 16 hodin je u me naprosto nerealny...

Old Post 12-07-2006 v 13:53 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mičurin 666
Stálý Člen

Karma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 12

To co jednou řikal Bublan považuju za snůžku poplašných zpráv. Vyjádření toho doktora a odborníka považuju za dostačující a nechává mě klidným. Pro mě je teda důležitější řidičák než si nutně zahulit když vim, že pojedu někam autem nebo na motorce. Když hulim, tak večer kolem 20 - 22 hodiny a nevyrážím na silnici dřív jak druhej den kolem poledne. Jak píše pan doktor, je dobrý, ne-li nutný se před tim vyspat a je to OK. BTW, kolikrát vás stavěli policajti a chtěli po vás olizovat nějaky jejich testery? Mě dávali dejchnout za celejch 150tis km co sem najezdil 4x, z toho dvakrát při kontrole kdy sme jeli z motosrazu kde každej chlastal a 2x když mě někdo naboural. Párkrát sem zkoušel si test na alkohol i vyžadovat, setkal sem se s mnoha druhy reakcí, vždy ale odmítavých, že to není v mém případě potřeba.

From The Darkness Of Chaos I Rise To Steel Your Soul
Mors Certa, Hora Incerta

Mičurinský 2nd indoor

Old Post 12-07-2006 v 14:12 PM
Mičurin 666 je offline   Profil uživatele Mičurin 666   Find more posts by Mičurin 666   Foto galerie člena Mičurin 666   Click here to Send Mičurin 666 a Private Message   Add Mičurin 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Souhlasim Příspěvek č. 13

Jestli je to opravdy tak jak je napsáno v příspěvku č.1 tak plně souhlasim, je mi jasný že testy na THC jsou zatim v plenkách a proto jsou nepřesné (a jistí je tedy přesná metoda při odběru krve). je to krapet zdlouhaví a věřim taky tomu že se časem dostaneme k testům které jsou přesnější (jako na alkohol). ta doma 18 (bo 16) hodin tam byla orientační a asi se bude mírně lišit jedinec od jedince.
pokud se tady někdo chlubí tim že jezdí zhulenej pač mu to dává sebevědomí a má rád ten pocit, tak je to u mě BLBEC (klidmě mi dejte K-) a řidíčák bych mu vzal nafleku. Sem zvědav jaetli by todle měl odvahu říct rodičům nějakýho děcka co ho zabil, nebo poslal na vozejk...
co se týče lidí kerejm se zdá těch 16 hodin moc, tak u vás je to stejný jako u zbytkovýho alkoholu, prostě je to zákon a myslim že těch pár hodin nestojí ani za jeden život na silnicích...

Old Post 12-07-2006 v 18:02 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Kazdej podle svyho Příspěvek č. 14

Ja jsem si urcil ridit a nebo neridit podle toho jak se citim. Pokud citim, ze jsem jeste hodne zhuleny, neridim, pockam hodku dve a pak jedu. To zasadne meni riziko nehody, ale VUBEC to nemeni riziko, ze kdyz vas chytnou a otestujou, mate pruser jak noha. Snad jedine dobre na tom je, ze jim davate mensi zaminku, proste uz to na vas neni na prvni pohled poznat, kontrola muze probehnout normalne a policajty ani nenapadne testovat lizanim :-)

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 12-07-2006 v 18:06 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

rory:
mozna by si se divil kolik profesionalnich ridicu nevleze za volant strizliva. v kuryrnich sluzbach kouri travu celej den tak 80%lidi, aspon v ty co sem delal ja to tak bylo. vedeni o tom vedelo a vubec jim to nevadilo, hlavne ze se vsechno stihalo.

Old Post 12-07-2006 v 18:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 16

Cetli jste nekde ze byla zavinena nejaka nehoda jenom pod vlivem travy?Ja jsem to jeste nikde nevidel a myslim,ze kdyz by nekdo skutecne pod vlivem marijany nekde nekoho zabil,hned by se to hodilo odpurcum huleni a vsude by to prezentovali pro absolutni zakaz travy jako takovy.
Kdysi jsem videl test s hulenim jak moc ovlivni ridice.Bylo to v nejakejch novinach,mozna ve svete motoru to uz se nepamatuju.

2 chlapi 1 zenska,dali speka a pak jim klasicky zkouseli reflexy a postreh v aute stejne jako se to dela na alkohol.Jeden typ mel vsechno lepsi nez strizlivej,u druhyho to bylo tak nastejno jako za strizliva a jeden mel reflexy o neco malo horsi.Takze zaver byl,ze trava je jen nevyzpytatelna.Nekdo po ni muze jezdit lip a nekdo hur,u nekoho to je nastejno.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 12-07-2006 v 20:41 PM

Old Post 12-07-2006 v 20:34 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-10-2012 - Novela Silničního zákona - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6651740 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív