Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Zodiak by present
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Zodiak
Nový Člen

Karma uživatele Zodiak - 86% PěstitelskáKarma uživatele Zodiak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 29  

Zdravím GROWER komunitu!!! Příspěvek č. 1


Zdravím GROWER komunitu!!!
Za prvé bych chtěl poděkovat Grower Teamu za to, že vůbec něco takového v naší zemi existuje - DĚKUJI, no a za druhé bych se jen tak zběžně představil.
Takže pěstování Cannabis se už nějaký ten čásek věnuji, nejsem sice žádný odborník ani extra profi pěstitel, ale na druhou stranu jsem vždy spokojen s tím co si vypěstuji, ať už se jedná o OUT/IN/WIN. K pěstování Cannabis jsem se aktivně dostal v roce 1993, ale to byla taková ta doba oken a lesů, prostě historie...
Dnes je situace jiná a s ní i nové metody pěstování a po prozkoumání Groweru jsem se nestačil divit kolik různých vychytávek lze použít ke zdárnému growu. Kromě konopí se aktivně věnuji ostatním PŘÍRODNÍM DROGÁM (rozuměj psychotropním rostlinám) např. Salvia Divinorum, Nicotiana Tabacum, Artemisia Absinthum, Piper Methysticum, Camellia Sinensis, Coffea Arabica, Ilex Vomitoria, Cola Nitida a mnoho dalších, ale to jen tak na okraj. Všechny rostliny si zaslouží naší pozornost ať z pohledu ethnogenních nebo okrasných. Samozřejmě zde na Growru se budu věnovat pouze Cannabis.
Doufám, že zde vždy narazím na příjemné a moudré lidi s kterými se budu moci podělit a poradit s koníčkem, který nás spojuje. Zatím si něco málo připravuju, takže na nějaký velký thread to ještě není, ale až bude rád představím...
Když nás bude víc nebudem se bát vlka nic...

Rostlina v našem náručí mění tvar. Ohýbá se a narovnává a podvoluje se tlaku našich tužeb. Měníme ji a náš vztah s ní mění náš způsob života. Staráme se o ni a ona se stará o nás. Kouříš-li to občas, staneš se moudrým.Kouřiš-li to hodně, stane se z tebe osel.

Zodiak by present

Naposledy upravil Zodiak 17-07-2006 v 11:25 AM

Old Post 28-06-2006 v 21:35 PM
Zodiak je offline   Profil uživatele Zodiak   Find more posts by Zodiak   Foto galerie člena Zodiak   Click here to Send Zodiak a Private Message   Add Zodiak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zodiak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zodiak
Nový Člen

Karma uživatele Zodiak - 86% PěstitelskáKarma uživatele Zodiak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 29  

WIN Příspěvek č. 2






Jak jsem již psal v předešlém příspěvku, zatím nemám mnoho materiálů k nějakému velkému obohacení fóra, no každopádně ať tu nemelu hubou na prázdno, rozhodl jsem se představit Vám svůj WIN, který pěstuji spíše pro okrasné a pokusné účely než pro nějaký výnos.
INFO:
Zemina:


  • 50% zahradnický substrát
  • 20% lignocel (kokosová drť - ukradeno hadům )
  • 10% perlit
  • 10% biohumus
  • 10% keramzit

Hnojivo AH:

  • Grow
  • Bloom
  • Mikro

Slunce:

  • zde nastává tak trochu problém, jelikož mám okna na východní straně, takže sluníčko (pokud svítí) pouze od 9:00 do 11:30 hod. Nic moc, ale zbytek je v mých rukou.

Původ:

  • jedná se o můj vlastní výtvor, resp. kříženec vzniklý naroubováním Mazara & Orange Bud
  • zasazeno ze semene 15.3.06 (květník 4 l)
  • řízkování proběhlo 15.5.06
  • 2x řízek po zakořenění zasazen do kelímku od Solviny (0,5 l)
  • jeden řízek ponechán bez zastřižení, druhý zastřižen technikou FIM


Tak toliko asi k mému WIN pěstování.
Té největší "oškubané" kytky si moc nevšímejte jelikož jsem jí "prosvětloval" v hluboké intoxikaci - a tak to dopadlo...

Rostlina v našem náručí mění tvar. Ohýbá se a narovnává a podvoluje se tlaku našich tužeb. Měníme ji a náš vztah s ní mění náš způsob života. Staráme se o ni a ona se stará o nás. Kouříš-li to občas, staneš se moudrým.Kouřiš-li to hodně, stane se z tebe osel.

Zodiak by present

Naposledy upravil Zodiak 02-07-2006 v 15:53 PM

Old Post 29-06-2006 v 11:47 AM
Zodiak je offline   Profil uživatele Zodiak   Find more posts by Zodiak   Foto galerie člena Zodiak   Click here to Send Zodiak a Private Message   Add Zodiak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zodiak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zodiak
Nový Člen

Karma uživatele Zodiak - 86% PěstitelskáKarma uživatele Zodiak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 29  

ROOM FOR MUMMY Příspěvek č. 3





Rád bych Vám ještě zběžně představil mojí nejmilovanější a nejcenější "maminku" , jedná se o model, který jsme nazvali St.Jeroen, jako památku na našeho již zesnulého přítele Jeroena van Hueta (R.I.P) od něhož jsme dostali semínko. Tahle kytička má opravdu dlouhý, pohádkový a pochmurný příběh, ale ten by byl na dlouho...
INFO:
Zemina:


  • 40% zahradnický substrát
  • 30% lignocel (kokosová drť )
  • 20% perlit
  • 10% keramzit

Hnojivo PLAGRON:

  • Start Up 7ml/1l/1x týd.
  • Phyt - Amin 5ml/1l/1x týd.

Slunce:

  • Philips HPI-T 250W + 2x komp. zář. 20W coolwhite / daylight

Rostlina v našem náručí mění tvar. Ohýbá se a narovnává a podvoluje se tlaku našich tužeb. Měníme ji a náš vztah s ní mění náš způsob života. Staráme se o ni a ona se stará o nás. Kouříš-li to občas, staneš se moudrým.Kouřiš-li to hodně, stane se z tebe osel.

Zodiak by present

Naposledy upravil Zodiak 02-07-2006 v 16:24 PM

Old Post 01-07-2006 v 11:49 AM
Zodiak je offline   Profil uživatele Zodiak   Find more posts by Zodiak   Foto galerie člena Zodiak   Click here to Send Zodiak a Private Message   Add Zodiak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zodiak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zodiak
Nový Člen

Karma uživatele Zodiak - 86% PěstitelskáKarma uživatele Zodiak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 29  

IN / Hell Box / 7. den Příspěvek č. 4


No a ještě, ale jen tak úplně okrajově představím můj "Hell Box" , protože se tam zatím nic moc neděje . Ale až se dít začne rád se podělím a příjmu rady .
INFO:
Zemina:


  • 50% zahradnický substrát
  • 20% lignocel (kokosová drť)
  • 10% perlit
  • 10% biohumus
  • 10% keramzit

Hnojivo PLAGRON:

  • Grow 4ml/1l/1x týd.konec
  • Bloom 4ml/1l/1x týd.
  • Green Sensation 1ml/1l/připraveno na poslední 4 týdny květu, společně se složkou Bloom & P/K 13-14
  • P/K 13-14 3ml/1l/2x týd.
  • Phyt - Amin 5ml/1l/1x týd.

Slunce:

  • Philips HPS Son T - Pro 400W

Původ:

  • 3x St.Jeroen (photo 7.den na 12/12)


Pozn.: Je to moje první focení něčeho takového, takže než se do toho dostanu, bude to vypadat tak hrozně (možná hrozněji) jak to vypadá . Tak sorry.

Rostlina v našem náručí mění tvar. Ohýbá se a narovnává a podvoluje se tlaku našich tužeb. Měníme ji a náš vztah s ní mění náš způsob života. Staráme se o ni a ona se stará o nás. Kouříš-li to občas, staneš se moudrým.Kouřiš-li to hodně, stane se z tebe osel.

Zodiak by present

Naposledy upravil Zodiak 16-07-2006 v 18:12 PM

Old Post 01-07-2006 v 12:52 PM
Zodiak je offline   Profil uživatele Zodiak   Find more posts by Zodiak   Foto galerie člena Zodiak   Click here to Send Zodiak a Private Message   Add Zodiak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zodiak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zodiak
Nový Člen

Karma uživatele Zodiak - 86% PěstitelskáKarma uživatele Zodiak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 29  

Hell Box Příspěvek č. 5

Něco málo ještě pustím k Hell Boxu, kdysi se jednalo o dvou dvéřovou horizontální skříňku, posléze v roce 1995 upgradovanou na vertikal, takže nynější rozměry VxŠxH = 70x40x40 cm. Jedná se o mojí nejmenší ze 3.skříní a když si představíte, že tam pálí HPS 400W, je jasné jak název Hell Box vznikl. Jediné co zajišťuje průchod vzduchu je odtahový ventilátor o průměru 10 cm (nemůžu si teď vzpomenout na značku, ale až to zjistím, tak to sem hodím, jinak kdysi zajišťoval odvod vzduchu z elektro skříně), takže teplota tam dosahuje klidně i 40 - 45 °C a vlastně od roku 1995 tam pěstuji pouze St.Jeroen a White Widow, vždy k mé spokojenosti. Doufám, že se teď na mě nesesype horda Growerů, kteří mě začnou kamenovat a řvát, že optimal je 29 - 31 °C (což samozřejmě je), ale proč nezkoušet EXTREM, když prostě vím, že to jde. Samozřejmě to nikomu neradím ani nedoporučuji, pouze konstatuji jak to mám já...
Toť vše k mému Hell Boxu
Až se to pořádně rozjede budete informováni...

Rostlina v našem náručí mění tvar. Ohýbá se a narovnává a podvoluje se tlaku našich tužeb. Měníme ji a náš vztah s ní mění náš způsob života. Staráme se o ni a ona se stará o nás. Kouříš-li to občas, staneš se moudrým.Kouřiš-li to hodně, stane se z tebe osel.

Zodiak by present

Old Post 04-07-2006 v 19:21 PM
Zodiak je offline   Profil uživatele Zodiak   Find more posts by Zodiak   Foto galerie člena Zodiak   Click here to Send Zodiak a Private Message   Add Zodiak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zodiak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 6

vypadá to good woe!! držim palce..

Old Post 04-07-2006 v 20:26 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

40-45C Příspěvek č. 7

Ahoj, tak ja se teda sesypu :-) Vim ze jde pestovat v takovych teplotach, vzdyt kyti na primem slunicku venku maji nezridkakdy v lete i 60C. I ja jsem mel na zacatku kdysi davno skrin, ve ktere se mi pomoci 400W podarilo udelat podobnou teplotu. To byl ale taky jeden z duvodu, proc jsem kyti prestehoval do lepsiho prostoru. Myslim, ze kdybys tam mel takovou teplotu, ale poradny prutok vzduchu, vadilo by to mnohem min, nez vysoka teplota a jeste k tomu maly prutok vzduchu.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 05-07-2006 v 11:17 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zodiak
Nový Člen

Karma uživatele Zodiak - 86% PěstitelskáKarma uživatele Zodiak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 8

r-man: jasně, vždyť o to jde, pokud je kytka zdravá a má všechny podmínky, které potřebuje k růstu a pak květu, je schopná v boxu pod HPS odolat teplotě 53 °C s podmínkou, že bude mít silný "ofuk" (průtok vzduchu), mám to odzkoušeno, ale pouze na kytkách ve fázi květu, myslím, že na rostoucí kytky to nemá cenu ani zkoušet, každý víme jak by to dopadlo...

Rostlina v našem náručí mění tvar. Ohýbá se a narovnává a podvoluje se tlaku našich tužeb. Měníme ji a náš vztah s ní mění náš způsob života. Staráme se o ni a ona se stará o nás. Kouříš-li to občas, staneš se moudrým.Kouřiš-li to hodně, stane se z tebe osel.

Zodiak by present

Old Post 05-07-2006 v 13:45 PM
Zodiak je offline   Profil uživatele Zodiak   Find more posts by Zodiak   Foto galerie člena Zodiak   Click here to Send Zodiak a Private Message   Add Zodiak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zodiak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zodiak
Nový Člen

Karma uživatele Zodiak - 86% PěstitelskáKarma uživatele Zodiak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 29  

Napadení Puklice / Smutnice / Mšice Příspěvek č. 9








Zase se něco málo událo, tak jsem se rozhodl s váma podělit. Jak jsem psal v příspěvku č.2, že WIN pěstuji z okrasných a pokusných důvodů, tak oba řezany prošly několika pokusy. Po té co přežili 72 hodin v naprosté tmě, bez jakékoliv újmy na zdraví a vrátily se zpět do růstové fáze, přišla další zkouška ohněm. Od známeho, jsem si přinesl Puklice, Mšice a Smutnice, které jsem na obě kytky přenesl. Nechal jsem je pořádně rozjet, do takového stádia, kdy by si toho musel všimnout i slepý. Počkám, až listy pořádně napadne i Sazovitá plíseň a pak příjde na řadu léčba a totální zničení všech škůdců. Z dřívějších pokusů mi vycházela doba války cca 14 dní, teď se chci pokusit se vším zatočit během 7 dnů. Samozřejmě o všem budu informovat. Zatím se můžete pokochat, krásnými vzory na listech, do kterých se Puklice pustili opravdu s velkou chutí. Tak zatím...

Rostlina v našem náručí mění tvar. Ohýbá se a narovnává a podvoluje se tlaku našich tužeb. Měníme ji a náš vztah s ní mění náš způsob života. Staráme se o ni a ona se stará o nás. Kouříš-li to občas, staneš se moudrým.Kouřiš-li to hodně, stane se z tebe osel.

Zodiak by present

Old Post 08-07-2006 v 11:20 AM
Zodiak je offline   Profil uživatele Zodiak   Find more posts by Zodiak   Foto galerie člena Zodiak   Click here to Send Zodiak a Private Message   Add Zodiak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zodiak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zodiak
Nový Člen

Karma uživatele Zodiak - 86% PěstitelskáKarma uživatele Zodiak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 29  

IN / Hell Box / 16. den Příspěvek č. 10











Takže den se sešel se dnem a máme tu 16.den květu v Hell Boxu. Dnes dostaly "holky" druhou pořádnou dávku Plagron - Bloom a P/K 13-14. Došlo i na lámání "chleba", spíš větví, ale už si udělaly kolínka, takže "total pohodička". Prostě jsou tak zvyklé, tim pádem se jim daří velice dobře i když hodnoty teplot jsou takové:


  • kolem kořenových balů cca 27 - 30 °C
  • v půlce rostlin cca 35 - 40 °C
  • vrcholky rostlin cca 40 - 45 °C


Co myslíte ???
Budou ready, nebo je bude muset zachranit Jan Tleskač ?
Jinak "hoďte oko" do Hell Boxu, pro správnou odpověď...
Příjmu a čekám jakoukoliv kritiku nebo váš názor. Teď jim dáme zase klid, do doby než se začne něco dít...

Rostlina v našem náručí mění tvar. Ohýbá se a narovnává a podvoluje se tlaku našich tužeb. Měníme ji a náš vztah s ní mění náš způsob života. Staráme se o ni a ona se stará o nás. Kouříš-li to občas, staneš se moudrým.Kouřiš-li to hodně, stane se z tebe osel.

Zodiak by present

Old Post 09-07-2006 v 15:55 PM
Zodiak je offline   Profil uživatele Zodiak   Find more posts by Zodiak   Foto galerie člena Zodiak   Click here to Send Zodiak a Private Message   Add Zodiak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zodiak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zodiak
Nový Člen

Karma uživatele Zodiak - 86% PěstitelskáKarma uživatele Zodiak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 29  

Válka Puklice / Smutnice / Mšice Příspěvek č. 11











Ač osobně jsem proti jakýmkoliv pokusům, na čemkoliv živém (převážně však na zvířatech, možná kdyby se dělali na fašistech a politicích tak by mi to toliko nevadilo ), prošly moje 2 kytičky pokusem napadení škůdci (více přísp. č.9). Došlo to tak daleko, že se vytvořila plíseň a potvůrky si na rostlinách opravdu pochrochtávali...
Dnes jsem vyhlásil válku, jako jeden nejmenovaný "opičák v masce", který jí taky vyhlásil celému světu...
Strategie:


  • 10:00 rostliny přenesené do vany a osprchované vlažnou vodou (cca 5 min / každá kytka), ponecháno ve vaně k okapání a odtečení přebytečné vody přes drenážní díry (nezapomeňte z pod květníku vyndat misky )
  • 10:30 celá procedůra zopakována...
  • 11:00 rostliny přenesené na pracovní stůl, kde došlo na ostříhaní postižených (napadených) listů - resp. postižených řapíků, což znamená, že nestříhám celý list (pokud není napadený celý), ale pouze čepel. Při léčbě takto napadených rostlin, dělá hodně lidí fatální chybu v tom, že nejdříve ostříhá kytce listy (někdy celé ) a pak začne léčit, stříkat atd. Jde o to, aby byly kytka nejdříve očištěna i s poškozenými listy (klidně i 3x - 5x) záleží na velikosti napadení a teprve potom jí byly listy (čepele listů) odstraněny. Nevím proč, to po mě nechtějte, ale je to tak...
  • 11:30 po odstranění pošk. listů bylo kytkám dopřáno 3. a poslední sprchování
  • 12:00 po dokonalém oschnutí byly kytky ošetřeny přípravky:
    - Biool 4 víčka/l + 10 kapek přípravku na nádobí (JAR) síla postřiků musí byt taková, aby byly rostliny opravdu dobře smáčené (nezapomeňte porosit i zevnitř).
    - Darina IV 10ml/l formou postřiku
    - Cropmax 0,5ml/l formou postřiku
  • 12:30 kytky uloženy na světlé, ale stinné místo (po použití některých přípravků zvl. Bioolu musíme dávat pozor, aby se rostliny nedostaly na přímé záření slunce nebo HPS. Proto je dobré tyto postřiky provádět při OUT na večer a při IN, když lampa vypne).

Celý boj trval 2,5 hodiny a kytky se mají nádherně k světu...
Pro jistotu jsem mezi tyto 2 ošetřené kytky dodal naprosto zdravý řízek Herijuany, zakořeněný k tomuto účelu, abych viděl, že byli všichni škůdci 100% vyhubeni a k napadení již nedojde...

Foto: Budou hned co se vrátí "eM" z lesa s mým foťákem, kde si šel fotit "foglíky" aby mohl jak říká ukázat vnoučatům, že ptáci byli krásní a fajn, než je člověk kompletně vyhubil kvůli "ptačí chřipce..."

Edit: Tak "eM" se vrátil z lesa "totálně zmaštěný" a s teorií, že všichni ptáci jsou nějací divní, protože se nechtějí fotit, tak aspoň pokecal se stromem a je spokojený (co by vám taky chybělo v 50-ti , že jó... ). Každopádně fotky jsou tady...

Rostlina v našem náručí mění tvar. Ohýbá se a narovnává a podvoluje se tlaku našich tužeb. Měníme ji a náš vztah s ní mění náš způsob života. Staráme se o ni a ona se stará o nás. Kouříš-li to občas, staneš se moudrým.Kouřiš-li to hodně, stane se z tebe osel.

Zodiak by present

Naposledy upravil Zodiak 12-07-2006 v 18:27 PM

Old Post 12-07-2006 v 15:20 PM
Zodiak je offline   Profil uživatele Zodiak   Find more posts by Zodiak   Foto galerie člena Zodiak   Click here to Send Zodiak a Private Message   Add Zodiak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zodiak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zodiak
Nový Člen

Karma uživatele Zodiak - 86% PěstitelskáKarma uživatele Zodiak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 29  

Klidný život... Příspěvek č. 12


Po "naprosto filosofickochaotické rozmluvě" v naší malé komunitě i když většina (14 paviánu) obráží fesťáky, jsme se rozhodli nechat kytičkám již důstojný a spokojený život, aby si ho vychutnaly doslova do svého "podzimu života".
Byly tudíž umistěny pro parádu do čajového koutku...
Zaslouží si to nemyslíte...? A co na to Jan Tleskač...?

Rostlina v našem náručí mění tvar. Ohýbá se a narovnává a podvoluje se tlaku našich tužeb. Měníme ji a náš vztah s ní mění náš způsob života. Staráme se o ni a ona se stará o nás. Kouříš-li to občas, staneš se moudrým.Kouřiš-li to hodně, stane se z tebe osel.

Zodiak by present

Old Post 12-07-2006 v 19:14 PM
Zodiak je offline   Profil uživatele Zodiak   Find more posts by Zodiak   Foto galerie člena Zodiak   Click here to Send Zodiak a Private Message   Add Zodiak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zodiak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zodiak
Nový Člen

Karma uživatele Zodiak - 86% PěstitelskáKarma uživatele Zodiak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 29  

IN / Hell Box / 22. den Příspěvek č. 13











Zdarec všem příznivcům zdravého pěstování a přiměřeného hulení...
Za tu dobu co se nám "Matička Země" několikrat prokroutila vesmírem, pohnul se i časoprostor v "Hell Boxu" a listy v kalendáři ohlásily 22. den květu. Holky se tváři fajn, kojeneckou výživu papají s velkou chutí a ukazujou ( dámy prominou ) pipinky (samičí pohlavní orgány ) v celé své kráse...
Na fotkách jdou vidět i zlomeniny, které se okamžitě běhen 2. dnů přeměňují v krásná a pevná kolínka... , není nad to hladit taková kolínka krásných holek...
No a jak jsem psal v přispěvku č.1: "...nejsem sice žádný odborník ani extra profi pěstitel...", tak to stále platí. Ono nezáleží kolik let pěstujete, ale jak pěstujete. Z toho vyplývá, že někdo může pěstit 10 let totálni "zegry" a někdo 2 roky totální "luxusky". Tady na Growru jsem viděl opravdu odborníky tělem i duší, s kterými bych se nemohl nikdy srovnat, jsem takový "oldšchulák" , který kromě přírody objevil i "net" a naučil se na něm pohybovat...
Takže uvítám jakýkoliv konstruktivní názor jak zkušených tak začínajících pěstitelů, ať dostojíme toho co je v názvu: "Fórum" a můžeme diskutovat o tom co nás spojuje a v čem je třeba se vzájemně zdokonalovat...
Už jsem to psal, ale ještě jednou:
Když nás bude víc nebudem se bát vlka nic...

Rostlina v našem náručí mění tvar. Ohýbá se a narovnává a podvoluje se tlaku našich tužeb. Měníme ji a náš vztah s ní mění náš způsob života. Staráme se o ni a ona se stará o nás. Kouříš-li to občas, staneš se moudrým.Kouřiš-li to hodně, stane se z tebe osel.

Zodiak by present

Old Post 14-07-2006 v 19:27 PM
Zodiak je offline   Profil uživatele Zodiak   Find more posts by Zodiak   Foto galerie člena Zodiak   Click here to Send Zodiak a Private Message   Add Zodiak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zodiak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zodiak
Nový Člen

Karma uživatele Zodiak - 86% PěstitelskáKarma uživatele Zodiak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 29  

IN / Hell Box / 32. den Příspěvek č. 14











Dobrééé ráááno Vietnamééé...

To je blbost co ,nevadí každopádně zdravím všechny zde na Growru a dovoluji si Vám ukázat co se děje 32. den v Hell Boxu .
Nebudu se tu dlouze rozepisovat (páč se mi směje celé tělo a nevím proč mám 3 monitory), místo slov Vám nabídnu krátkou sérii foteček, které by to měly vynahradit. ( Za kvalitu se omlouvám )
Nuže Lady and Gentlemans račte vstoupit

škoda, že to nejde na photo vidět, ale jsou jak cukrem posypané juchůůů...

Rostlina v našem náručí mění tvar. Ohýbá se a narovnává a podvoluje se tlaku našich tužeb. Měníme ji a náš vztah s ní mění náš způsob života. Staráme se o ni a ona se stará o nás. Kouříš-li to občas, staneš se moudrým.Kouřiš-li to hodně, stane se z tebe osel.

Zodiak by present

Naposledy upravil Zodiak 25-07-2006 v 19:06 PM

Old Post 25-07-2006 v 18:58 PM
Zodiak je offline   Profil uživatele Zodiak   Find more posts by Zodiak   Foto galerie člena Zodiak   Click here to Send Zodiak a Private Message   Add Zodiak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zodiak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zodiak
Nový Člen

Karma uživatele Zodiak - 86% PěstitelskáKarma uživatele Zodiak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 29  

IN / Hell Box / 47. den Příspěvek č. 15











Vážení přátelé, kamarádi
jsem tu bohužel naposled se svou představovačkou mého Hell Boxu a jeho osazenstva St. Jeroen jenž v roce 1990 tvořil základ a dnešní genetiku White Widow, který jsme jak jsem již zmínil dostali již od zesnulého holandského přítele Jeroena van Hueta (R.I.P), který se podílel na mnoha kříženích v různých coffe shopech po celém Holandsku.
Vzhledem k tomu, že mi vyšla cesta do Nepálu, nebudu moci být se svými rostlinkami až do jejich konce, přenechal jsem kompletně Hell Box i s jeho stále 40 - 45 °C u svého přítele, který dokoná mé dílo (doufám ) zdárně do konce.
Přejí zde všem mnoho a mnoho úspěchů a děkuji všem za "K" a za Vaší podporu...
Takže Hlavy nahoru a Ať to roste...
Tímto se stávám na dobu neurčitou OFFLINE
Zdar a nezapomeňte:
Když nás bude víc nebudem se bát vlka nic...
Poslední photo...

Rostlina v našem náručí mění tvar. Ohýbá se a narovnává a podvoluje se tlaku našich tužeb. Měníme ji a náš vztah s ní mění náš způsob života. Staráme se o ni a ona se stará o nás. Kouříš-li to občas, staneš se moudrým.Kouřiš-li to hodně, stane se z tebe osel.

Zodiak by present

Old Post 09-08-2006 v 11:49 AM
Zodiak je offline   Profil uživatele Zodiak   Find more posts by Zodiak   Foto galerie člena Zodiak   Click here to Send Zodiak a Private Message   Add Zodiak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zodiak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zodiak
Nový Člen

Karma uživatele Zodiak - 86% PěstitelskáKarma uživatele Zodiak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 16

Zdravím celou grower komunitu, tak po 3 letech znovu zpátky v civilizaci
Koukám, že tu všecko jede při starém a to je móóóc dobře...
Dovezl jsem z Nepálu pár semínek tak doufám, že s pomocí boží a s pomocí mého kumpla YagoMana, který má internet (kdyby jste ho znali osobně, hodně byste se divili ) se mi podaří udělat mini seriál o kytce, kterou nepálci nazývají SIDHI YAHO HIMALAYA. A můžu potvrdit, že dýmek z tohoto modelů stojí za to...

Jo a grow St. Jeroen z roku 2006 dopadl veleúspěšně, dokonce mám takové přátelé, že mi pár palic zamrazili a já mohl odskoušet co jsem nedokončil...

Díky všem co rozumně přispívají k rozšíření grower komunity...

Rostlina v našem náručí mění tvar. Ohýbá se a narovnává a podvoluje se tlaku našich tužeb. Měníme ji a náš vztah s ní mění náš způsob života. Staráme se o ni a ona se stará o nás. Kouříš-li to občas, staneš se moudrým.Kouřiš-li to hodně, stane se z tebe osel.

Zodiak by present

Old Post 21-04-2009 v 16:05 PM
Zodiak je offline   Profil uživatele Zodiak   Find more posts by Zodiak   Foto galerie člena Zodiak   Click here to Send Zodiak a Private Message   Add Zodiak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zodiak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6985850 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív