Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Rajčata
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Rajče
Nový Člen

Karma uživatele Rajče - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 7  

Hydroponie Rajčata Příspěvek č. 1

Čau heleťte potřeboval bych poradit co se týče výbavi skříně ,,,ale mám několik bodů kterými se musím řídit.... 1.rozměry d-80cm h-45cm a v-66cm 2.chci pěstovat samozřejmě hydroponicky a chci pěstovat truhlíkový rajčata já vím zní to jako blbost ale rodinné poměry mi nic jinýho nedovolí tag že jak na to??

edit by Jedule - spojuju s druhým příspěvkem, zřejmě nestačil jeden či ten první upravit....

trávu umí pěstovat každej ,,ale co rajčata
Příspěvek č. 2
Čau heleťte potřeboval bych poradit co se týče výbavi skříně ,,,ale mám několik bodů kterými se musím řídit.... 1.rozměry d-80cm h-45cm a v-66cm 2.chci pěstovat samozřejmě hydroponicky a chci pěstovat truhlíkový rajčata já vím zní to jako blbost ale rodinné poměry mi nic jinýho nedovolí tag že jak na to??

Old Post 28-01-2006 v 12:25 PM
Rajče je offline   Profil uživatele Rajče   Find more posts by Rajče   Foto galerie člena Rajče     Add Rajče to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 2

Rajcata nemaj rady prostredi skrine.Nelibi se jim podminky ktery trave jo,proto se tady o tom nic moc nedozvis.To co tvrdim je overeny v mym threadu.Mel jsem s travou ve skrini rajce a nedarilo se mu vubec.Muzes kouknout sem to je ono http://grower.cz/forum/showthre...16&pagenumber=3

Velikost tvoji skrine je na 1-2 ks rajcat.A vyska je mala.Podle me s rajcetem nemas moc sanci.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 28-01-2006 v 21:38 PM

Old Post 28-01-2006 v 21:30 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

2Jahudka Příspěvek č. 3

Jenze ty jsi Jahudko svitil 20/4 a na to rajcata opravdu nejsou slechteny :-(

2Rajce: Podle me to pujde, ale musis dodrzet pokud mozno co nejvic veci, ktery maji rajcata v prirode. Hlavne jde o substrat, hnojiva,, svetlo+perioda, hodne vetrani (radi plesnivi). MUSI to jit a podle me se daji vypestovat i obri rajcata.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 28-01-2006 v 21:54 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Re: trávu umí pěstovat každej ,,ale co rajčata Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Rajče
Čau heleťte potřeboval bych poradit co se týče výbavi skříně ,,,ale mám několik bodů kterými se musím řídit.... 1.rozměry d-80cm h-45cm a v-66cm 2.chci pěstovat samozřejmě hydroponicky a chci pěstovat truhlíkový rajčata já vím zní to jako blbost ale rodinné poměry mi nic jinýho nedovolí tag že jak na to??

A čím na to chceš svietiť?Podľa mňa by sa sodíkom dalo,alebo potom nejakými špeciálkami,celospektrálnymi.Predpokladám,že tie rajčiny nebudú vypúšťať pryskyřici?

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 28-01-2006 v 22:00 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rajče
Nový Člen

Karma uživatele Rajče - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 5

mno ale to to stratí na efektu rychlosti ne??

edit by Jedule - opět spojuju dva příspěvky, jeden ve 23.00, druhej ve 23.05
takže doporučuju rychle přestat ignorovat edit/delete...


a nebo bych mohl skusit chili papričky

Old Post 28-01-2006 v 22:00 PM
Rajče je offline   Profil uživatele Rajče   Find more posts by Rajče   Foto galerie člena Rajče     Add Rajče to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 6

Rajče - Ve skrini se vseobecne dari paprickam.Co znam par lidi tak me taky rikaly at se vykaslu na rajce a dam radsi papriky.No a ja chtel to rajce za kazdou cenu a blbe dopadlo.
Souhlasim samozrejme s R-manem,ze se i veskrini pujdou vypestovat pekny plody.Musel bys dodrzet podminky ktery rajce potrebuje.Jenze jde o to,ze rajce nema rado vlhko,nema rado pruvan a ve skrini mas obycejne chladici ventak.Nikdo se s pestovanim rajcat tady poradne nezabejval takze ani nemas kde cerpat mimo me a me to rajce proste neslo at uz byl duvod jakejkoliv.Ano mel jsem ho na 20/4 ale to bylo v dobe co bylo jeste malinky a docela se mu darilo.Pak po prepnuti na 12/12 nahodilo kvety ktery casem opadaly a uz zacalo zloutnout a proste nevypadalo zdrave.Ted je na okne a dale preziva..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 28-01-2006 v 22:12 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rajče
Nový Člen

Karma uživatele Rajče - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 7

mno a co teda ty papričky???

Old Post 28-01-2006 v 22:18 PM
Rajče je offline   Profil uživatele Rajče   Find more posts by Rajče   Foto galerie člena Rajče     Add Rajče to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 8

Rajče - Nekdo tady na groweru mel thread,kde mel ve skrini papricky i travu.Zkus si to vyhledat hledanim.Za boha uz nevim,kde to bylo.Ja s nima zkusenost nemam,takze nevim.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 28-01-2006 v 22:34 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 9

Čau žik za správu, a co se týče rayčat tak ti asi neporadim a nevim jak chceš rajče donutit aby přestalo rost bo pochybuju že když má ta skřínka víšku 66 s toho 10 bude bubler nebo co tam chceš a alespon 10cm na sodik tak 150w - 250W a zbyde ti tam tak 40cm a jestli mas nejake skusenosti s rajskýma tak ta velikost ti tesko bude stacit, jedune ze by si to motal dokola. Ale myšlenka je to dobrá.

edit by Jedule - Ty se taky nauč používat edit/delete, po pěti minutách s tak objevným poznatkem by to bylo lepší než vyrábět novej příspěvek

a s paprikama to neni spatny napat, nevim odkud seš ale v ostrave v growshopu maji funkcní skrín s paprikama a celkem se jim daří, má to tam pod 400W a perfektní.

Old Post 28-01-2006 v 22:37 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

milé Rajče
vzhledem k tomu, že máš zakázaný posílat PM, tak holt můžu pouze takhle - nevšimneš-li si toho, smůla
a) Příspěvek č. 2: "Čau heleťte potřeboval bych poradit co se týče výbavi skříně ,,,ale mám několik bodů kterými se musím řídit.... 1.rozměry d-80cm h-45cm a v-66cm 2.chci pěstovat samozřejmě hydroponicky a chci pěstovat truhlíkový rajčata já vím zní to jako blbost ale rodinné poměry mi nic jinýho nedovolí tag že jak na to??"
spojuju s prvním, neb je to o tomtéž

b) založils dvě podobná témata, zřejmě jsi nechtěl pokračovat v tom původním threadu, je přece lepší založit hned nový a pěkně zasírat Grower

3) nauč se chovat a nevyráběj OT typu "děkuju" nebo "tag to mi moc nepomůžete---"

Old Post 29-01-2006 v 10:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wiki
Stálý Člen

Karma uživatele Wiki - 50% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 11

Rajče: tož jak to nakonec dopadlo stou tvou pěstírnou rajčat??Teť testuju skříň a zasadil sem tam pár keříčkových rajčat.Tak jenom jestli si stim něco dělal a případně hodil nějake to info.

Old Post 25-03-2006 v 15:26 PM
Wiki je offline   Profil uživatele Wiki   Find more posts by Wiki   Foto galerie člena Wiki   Click here to Send Wiki a Private Message   Add Wiki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 12

Rajče, nejsi náhodou Vilém, protože neznám jiného psychouše do rajčat?

Old Post 29-03-2006 v 09:56 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4409410 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív