Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 150W V-ScrOG 4x PwP
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

21/18 a 0/12 Příspěvek č. 17








Dnes je to na 21dnu růstu a taky už na posledním, dnes nastal den D a já přepnul na květ. Hnojky dodám později, musím si to rozmyslet. Jinak tady jsou fotky kytek, napřed před sítí a pak po nasazení sítě... Kytky mají od 26do 32cm, snad jsem to nepřehnal s tím růstem, ale ta zima to utlumí.... V reálu vypadají kytky lépe než na fotkách. Takže od dneška je to na 0/12(dnes ještě svítím 18hodin) a zítra taky použiji hnojky na květ.... později napíši jaké.... Jinak 3kytky jsou nádherné, vcelku velké, ale jedna strádá, je slabší a taky nejmenší, snad se to zlepší....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 30-01-2006 v 18:35 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

2/12 Příspěvek č. 18




Takže jsem na druhém dnu květu. Spousta lidí mi píše, co chci používat za hnojky na květ, tak to tady písnu:
PLAGRON květ
PLAGRON phy-tamin
B´cuzz atazyme
Advanced Natural Power - Final solution
Advanced Natural Power - Growth/bloom excellarator
A+B komplex
AH bloom + micro

Normálně bych použil ještě PK13/14, ale bohužel nemám a už se mi nechce objednávat, snad tohle bude stačit..

Tady nějaké fotečky rostlin + nějaké hnojky, některé jsem ještě nevytáhl, jinak jsem už některýma pohnojil(lehce) ....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 01-02-2006 v 20:33 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 19

Dneska jsem se úlně shrozil, když jsem se podíval na teploměr, který mám u boxu teplota byla jen nějakých 6,2C. Což je podle mě ukrutně málo a při svícení se tam teplota vyšplhá k nějakým 29C, takže ten skok je už značný Ale je jako optimista věřím v lepší zítřky takže tuto sklizeň již nechám tak a uvidím, jak se to vyvine, ale kytkám se vcelku daří, sice nerostou tak rychle, ale taky nezakrněly, což už nyní považuji za úspěch ...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 06-02-2006 v 09:50 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 20



dnes foceno....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 09-02-2006 v 19:30 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 21

Dudušek - Zajimalo by me,jak asi vysoky byly ty kytky za tech 21 dni rustu,kdyz jsi to prepinal na kvet.

-Bacha na tu teplotu.Ja pustil na par minut mrazivej vzduch na par kytek na okne a uz to nerozdejchaly..

Tak ať se daří!

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 09-02-2006 v 20:24 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 22

to jahudka - za těch 21dní na růstu měli nějakých 26-32cm a nyní mají od 33-39cm, takže nic moc nerostou ale co už, kvůli té jedné sklizni to už nemá cenu překopávat, nebo dávat tam přímotom... Abych to trochu upřesnil, tak 3 kytky mají 37-39 cm a jedná má pouhých 33cm, nějak se jí nechce Jinak thx.

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 10-02-2006 v 13:53 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 23

Včera jsem na listech objevil plíseň listovou, takže jsem hned udělal zálivku s Previcurem 607 SL a dnes jsem jim dopřál postřik s Kuprikolem 50, takže snad to pomůže. Jinak teplota se mi už nyní pořád pohybuje nad 10C, což se pěkně projevilo i na kytkách, už začaly lépe růst, snad není ale pozdě...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 14-02-2006 v 09:03 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 24

to Dudušek:zaleží jak dlouho měli tu nízkou teplotu,ale neměli by stagnovat,bylo by ale dobrý tu teplotu dostat tak na 15-17°C pak uvidíš znatelný změni,jakou tam máš vlhkost?,jinak to máš pěkný,takže K4YOU a Pěstu Zdar

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 14-02-2006 v 09:40 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

19/12 Příspěvek č. 25





Tady jsou nějaké další fotečky mých květinek. Jsem na 19dni květu. Jak jde vidět, kytky byly postříkány Kuprikolem 50 a asi to s tou zálivkou Previcurem 607 SL pomohlo a plíseň listová zmizela, nejvíce postižené listy cca 5ks jsem otrhal a zbytek bylo důkladně postříkáno, spíše osprchováno Jinak výška rostlin je od 36 do 44cm, což není moc, ale na tu hrůzu je to dobré. Za poslední týden neklesla teplota ve tmě pod 11stupnů, což je daleko pozitivnější, než naměřených 7, před cca 14ti dny...

Prosím o radu zkušených a těch, co mají s touto metodou něco společného. Jde mi o to, kdy mám ostříhat primární listy, protože pletivo je hodně plné a chtělo by to na kvetenství prostříhat... Nevím, jestli už teď(v neděli) nebo tak za týden..Já osobně bych počkal ještě ten týden, kvůli růstu rostlin, ale rád si nechám poradit od znalých V-Srogu a konkrétně tohoto systému. Díky

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 18-02-2006 v 12:52 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 26

To mi nikdo neporadí, jak s těma listama? Jestli počkat, nebo už to teď řešit? Díky

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 19-02-2006 v 11:23 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC-Instruktor
Stálý Člen

Karma uživatele THC-Instruktor - 77% PěstitelskáKarma uživatele THC-Instruktor - 77% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 27

Ahoj, ides asi tak 2-3 tyzdne predomnou. Som sice zaciatocnik, ale myslim, ze tie spodne listy mozes kludne dat prec. Mas to tam ako v pralese :-)

Old Post 19-02-2006 v 11:34 AM
THC-Instruktor je offline   Profil uživatele THC-Instruktor   Find more posts by THC-Instruktor   Foto galerie člena THC-Instruktor   Click here to Send THC-Instruktor a Private Message   Add THC-Instruktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 28

Odspodu to začni holit jak řiká instruktor.Dej pryč ty palice,z kterých ti připadá,že nic nebude.

Představ si kde je zhruba umístěna výbojka když máš sundaný horní víko a koukni,jaký listy nejvíc překážejí základům paliček .Ty střihni.

Počítej s tim,že ti to až nahoru už nevyroste.Bude to asi tak stejně vysoký jako nebula co jedu pod 150W.

Hodně zdaru.

Naposledy upravil prenda 19-02-2006 v 12:04 PM

Old Post 19-02-2006 v 11:53 AM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 29

Díky Vám oboum, hlavně jsem čekal na názor prendy, který je asi momentálně největší aktivním znalcem V-srogu na groweru

Díkes, zítra se na to pustím...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 19-02-2006 v 11:55 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 30


Díky všem za názory, každopádně to zítra trochu prostříhám a jak psal prenda, ty nejmenší a nejspodnější paličky taky vezmu. Nechával jsem to tak naschvál, aby to co nejvíc rostlo....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 19-02-2006 v 16:10 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 31

Selektuj jen ty nejsilnější větve v efektivní vzdálenosti od lampy.Ale ještě bych tak 6 dní počkal.

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 19-02-2006 v 16:51 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 32

Dnes proběhlo měření slečen a kytky mají od 40 cm do 47cm, největší šlahoun je na 51cm, takže jsem na tu hrůzu spkojenej.

Jinak manikůra teda příjde až v pátek a fotky taky...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 21-02-2006 v 16:36 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-01-2015 - 600W scrog poprve - 14 odpovědí
13-01-2009 - 1.grow 150W v-SCroG - 24 odpovědí
13-05-2013 - 250W V-ScrOG soil - 149 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0819830 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív