Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 150W V-ScrOG 4x PwP
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 33





Nějaké fotky...

Na té první fotce jdou vydět mezery, což jsem moc nevychytal, ale může za to ta zima a také ta plíseň sice to kytky i v tom květu dost zbrzdilo, ale jedem vesele dállll....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 16-03-2006 v 19:30 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 34

zdrawim dudu
pěkný koníček
to lampaření...
at ti to roste
koukal jsem na předpovědi
i venku už teploty půjdou nahoru
tak iv tvém pletivu to půjde líp

...

Old Post 20-03-2006 v 09:03 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 35

Ahoj papajo, jsem rád, že o tobě opět slyším i ty tvoje zprávy zní dobře. Ten vnitřek se mi prostě nedaří, vždycky něco pokazím, ale těším se na out(určitě stejně jako ty ) už mám i nějaký ten řízek nachystaný, takže ať už začne ta outdoorová sezóna. Pro mě jen ten vnitřek jen takové to pobavení....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 20-03-2006 v 09:16 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

2dudusek>mas to pekne na poprve vevnitr...preju ar se dari
P.S>>uz vam brzy roztaje a bude moznost zasadit

Old Post 20-03-2006 v 20:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 37

Zdravím všechny po delší odmlce, sklidil jsem to už dávno, bohužel předčasně, protože jsem odjížděl na dva týdny pryč, tak jsem nechtěl riskovat a je fakt, že kytkám chybělo těch 10-14dní, ale co už. Taky jsem měl opět dost problémů, ale nakonec jsem rád, že jsem sklidl aspoň něco.

Slizeno bylo dohromady 87gramů, což není moc, ale lepší něco než nic, na ty problémy a těch 14dnů dřív sklizené se taky dost razantně projevilo

Fotky z konečné fáze bohužel nemám(nebyl čas), ale mám fotky z obírání a sůhého materiálku, ty hodím v úterý....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 30-04-2006 v 14:49 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hehelum
Stálý Člen

Karma uživatele hehelum - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 38

To zamrzi. a jak to chutna, jak to zhuluje? btw. budes uz ted nekdy rozjizdet outdoor? Uz se tesim, az si budu prohlizet ty tvoje krasny kyticky.

Old Post 30-04-2006 v 18:19 PM
hehelum je offline   Profil uživatele hehelum   Find more posts by hehelum   Foto galerie člena hehelum   Click here to Send hehelum a Private Message   Add hehelum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 39








Slíbené fotky ze sklizně....
Jdou tam vidět problémy s kterýma jsem se potýkal...škoda, ale jsem rád i za to málo....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 09-05-2006 v 21:24 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-01-2015 - 600W scrog poprve - 14 odpovědí
13-01-2009 - 1.grow 150W v-SCroG - 24 odpovědí
13-05-2013 - 250W V-ScrOG soil - 149 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2269140 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív