Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1.grow 150W v-SCroG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Zion_CZ
Nový Člen

Karma uživatele Zion_CZ - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 8  

1.grow 150W v-SCroG Příspěvek č. 1






Nazdárek, tak jsem se po nápadech tady pustil do svého prvního indooru. Rozhodl jsem se vyzkoušet v-SCroG. Tak se mi to líbí, že jsem to musel nafotit a pochubit se :-)

Box se skládá z kýble o výšce 80cm a průměru 55cm v horní části a 42cm ve spodní. Světlo mám 150W Philips Master SON-T pia plus, zářivka je vsunutá do borosilikátový roury dl. 40cm a prům. 125mm, na jejímž spodním okraji je 12cm ventilátor od kompu na odfuk. Na horním víku jsou dva 8cm ventilátory na přívod vzduchu a až se k tomu dokopu, tak na vrch cooltuby dám ještě jeden 12cm ventil. na odtah, na konec odtahový roury plánuju pacháč. Ještě plánuju ventilátor dovniř na cirkulaci vzduchu. Ventilátory jsou napájený z překuchanýho zdroje od kompu. Stěny a výko boxu je polepené odrazovou fólií Diamond. Box je sprejem nastříkanej na černo, aby tolik neprosvítal.

Uvnitř mám 3 řízky indiku Double Dutch, zasadil jsem je do Plagron Royalty Mix do velkýho kýble, který je rozdělen na 3 části a vespod má díry a na dně je cca 3cm perlitu. Řezy jsem zasadil 26.11. a zakryl pet-flaškou. Boužel ještě nemám zvlhčovačku, měla by dorazit zítra. V pátek 5.11. jsem kytičky zaštípnul, fotky jsou z neděle. V boxu mám trošku problémy s teplotou, doufám, že to druhej větrák vyřeší. Ve vnitř je přes den kolem 30-31°C, v těch petkách 28°C, v noci kolem 19°C. Teplota hlíny je 24,5°C. Přes den je vlhkosct i pod 20%, v noci mi to naměrilo max 70%, až dorazí zvlhčovačka tak sundám petky a uvidím. Boužel jsem teď zjistil, že voda tady má ph 7,5, takže budu muset upravovat.

Jinak box je poměrně tichej. Kytky jsou 12 dní na růstu 18/6. Ventilátory běží během dne furt a pak během noci 2x30 minut.

Během montáže jsem si psal, con sem za co utratil, tak tady to je:

Osvětlení 1000,-
Sud (box) 700,-
Pletivo 100,-
Elektro 400,-
Hlína + Vzduchotechnika 1345,-
Borosilikátová roura 370,-
Další blbyny cca 700,-
Zvlhčovačka 600,-

Celkem by to mělo bejt i s řezama cca 5200,-

Tak to je snad všechno, pukud budete mít někdo nějaké nápady na vylepšení, tak sem s tím, všechno se hodí... :-)

Old Post 07-12-2008 v 22:52 PM
Zion_CZ je offline   Profil uživatele Zion_CZ   Find more posts by Zion_CZ   Foto galerie člena Zion_CZ   Click here to Send Zion_CZ a Private Message   Add Zion_CZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zion_CZ
Nový Člen

Karma uživatele Zion_CZ - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 8  

1.grow 150W v-SCroG Příspěvek č. 2






A další foto... Netušíte někdo, proč jsou ty lístky tak zežloutlý? Já si osobně myslím, že kůli malý vlhkosti.

Old Post 07-12-2008 v 22:55 PM
Zion_CZ je offline   Profil uživatele Zion_CZ   Find more posts by Zion_CZ   Foto galerie člena Zion_CZ   Click here to Send Zion_CZ a Private Message   Add Zion_CZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 3

cus hele privod vzduchu by byl lepsi ve spod, teplej vzduch stoupa nahoru.a jeste se mi to zda naky suchy.ty zluty listy, asi to bude tou vlhhkosti jestli ti jedou vetraky nonstop tak vlhkost bude hodne mala... ale jinak hodne stesti a pestu zdar

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 11-12-2008 v 20:19 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zion_CZ
Nový Člen

Karma uživatele Zion_CZ - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 8  

1.grow 150W v-SCroG Příspěvek č. 4






Nazdárek, tak už jsem dodělal box a přidávám pár foto...

Teplota je přes den cca 25°C a v noci 17°C, vlhkost přes 65%. Kytičky jsou 16 dní na růstu, pohnojený a zapletený do pletiva. Listy už nejsou zežloutlý. Plánuju dovnitř jeden nebo dva 4cm větráky na vnitřní cirkulaci vzduchu....

Omlouvám se ze špatnou kvalitu fotek, ale po ruce jsem měl jen mobil...

Old Post 11-12-2008 v 22:35 PM
Zion_CZ je offline   Profil uživatele Zion_CZ   Find more posts by Zion_CZ   Foto galerie člena Zion_CZ   Click here to Send Zion_CZ a Private Message   Add Zion_CZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FREEDOMmorava
Stálý Člen

Karma uživatele FREEDOMmorava - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 5

moc pěkný.. ikdyž myslím že za 5litříku to mohlo být trochu jinak..ale jinak pěkné.. vůbec bych ti to tu tímhle nezasíral..ale jen kvůli dotazu..jak vypadají ty 4cm větráky a co tím chces ofouknout dík.. urcite se tady sem tam mrknu at se daří

svoboda pro jedine =)

Old Post 11-12-2008 v 23:05 PM
FREEDOMmorava je offline   Profil uživatele FREEDOMmorava   Find more posts by FREEDOMmorava   Foto galerie člena FREEDOMmorava   Click here to Send FREEDOMmorava a Private Message   Add FREEDOMmorava to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zion_CZ
Nový Člen

Karma uživatele Zion_CZ - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 6

Uvažoval sem o větráku normálne do kompu, něco takovýho...

1.grow 150W v-SCroG

Old Post 11-12-2008 v 23:17 PM
Zion_CZ je offline   Profil uživatele Zion_CZ   Find more posts by Zion_CZ   Foto galerie člena Zion_CZ   Click here to Send Zion_CZ a Private Message   Add Zion_CZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FREEDOMmorava
Stálý Člen

Karma uživatele FREEDOMmorava - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 7

no tak vypadají pekne, ale myslím že kdyz přidaš pár pětek tak nakoupíš líp

svoboda pro jedine =)

Old Post 12-12-2008 v 00:17 AM
FREEDOMmorava je offline   Profil uživatele FREEDOMmorava   Find more posts by FREEDOMmorava   Foto galerie člena FREEDOMmorava   Click here to Send FREEDOMmorava a Private Message   Add FREEDOMmorava to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zion_CZ
Nový Člen

Karma uživatele Zion_CZ - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 8


Zdárek, přidávám jednu fotečku pod lampou... Mimina jsou furt v růstu, na květ přepnu cca za týden.

1.grow 150W v-SCroG

Old Post 29-12-2008 v 16:57 PM
Zion_CZ je offline   Profil uživatele Zion_CZ   Find more posts by Zion_CZ   Foto galerie člena Zion_CZ   Click here to Send Zion_CZ a Private Message   Add Zion_CZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kobra777
Stálý Člen

Karma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 9

vypadá to hezky. tak hodně štěstí at se kytičkám daří ;-)

1. Indoor (5x White Rhino, 5x Ice) HomeBox 1x1x2m 400W PlantaStar

2. indoor (10x NYCD) HomeBox 1x1x2m 400W PlantaStar

3. Indoor(10x SNOW WHITE) HomeBox 1x1x2m 400W PlantaStar

4. Indoor BUBLATORIUM (6x ICE, 6x EDR SB) HomeBox 1x1x2m 400W PlantaStar růst 600W GREEN POWER květ. NYNÍ FINISHUJE

5. Indoor BUBLATÓRIUM no. II. - 12x DOUBLE GUM 400W/600W Plantastar

OUT 09

Naposledy upravil kobra777 30-12-2008 v 09:50 AM

Old Post 29-12-2008 v 23:20 PM
kobra777 je offline   Profil uživatele kobra777   Find more posts by kobra777   Foto galerie člena kobra777   Click here to Send kobra777 a Private Message   Add kobra777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fenor
Stálý Člen

Karma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 10

zdravim Zion .. tak jak to jde ? uz jsou na kvetu ? prave budu taky rozjizdet V-scrog tak jsem zvedav ... tady na G to mac lidi nejede ..at se dari ...

Old Post 09-01-2009 v 12:11 PM
fenor je offline   Profil uživatele fenor   Find more posts by fenor   Foto galerie člena fenor   Click here to Send fenor a Private Message   Add fenor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zion_CZ
Nový Člen

Karma uživatele Zion_CZ - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 11




Tak po čase opět zdravím. Kytičky jsou furt na růstu, měli jsme nějaký problémy a růst se značně zpomalil a listy na vrchu začali žloutnout, ale doufám, že už bude vše v pohodě. Pokud vše půjde tak jak si představuju, tak je za týden přepnu na květ. Dospěl jsem k názoru, že ještě musím předělat vzduchotechniku, abych docílil rovnoměrnější vlhkosti a teploty, až to bude hotové, tak to nafotím... Přikládám pár fotek z dneška po 42 dnech na růstu.


Jinak děkuji všem za podporu a za karmu!!!

1.grow 150W v-SCroG

Old Post 13-01-2009 v 22:10 PM
Zion_CZ je offline   Profil uživatele Zion_CZ   Find more posts by Zion_CZ   Foto galerie člena Zion_CZ   Click here to Send Zion_CZ a Private Message   Add Zion_CZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-08-2015 - #1 grow 250W HPS - 30 odpovědí
30-07-2015 - 1# grow 250w HPS - 383 odpovědí
13-05-2013 - 1. Grow 250w - 20 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5077550 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív