Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany?
Ano.
Ne.
Je mi to jedno.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 33

a neni to jedno? ale zase je dobře, že to neni země kde je třeba nejvíc lidí na cracku, nebo že nejsme poslední komunistická země... tak sme teda aspoň nejvetší huliči.
edit: ale asi na tom něco bude, když jenom na growera každej den přibyde tak odhadem 15 členů....

my first time

Naposledy upravil moswa 03-02-2006 v 11:49 AM

Old Post 03-02-2006 v 11:37 AM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 34

Rastamaniac:
Podle me je blbost to že by trava zdražila po lejalizaci a hnet kdyby, tak ji budou hulit předevšim ti co ji pestuji a taky si ji váží a ne ti co to koupi hnet to zhuli a nevi jaka je makačka to vypestovat. To je to same jak človek pristupuje treba k votce kterou kajsik koupil a treba k slivce kterou si vyrobil s vlastnich švestek ktere hodiny zbiral a hlidal to jestli mu to nechyta plísen. to se pak pije jinak.

Old Post 03-02-2006 v 21:21 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 35

jj,to máš pravdu musím s tebou souhlasit ...

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Old Post 03-02-2006 v 21:56 PM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enesir
Stálý Člen

Karma uživatele enesir - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 36

češi byli vžycky světlá výjinka nedokonalosti...myslím, že češu sou jedním z nejchtřejších národů v evropě a chytří lidi ví, že ganja není žádná droga, nebo tak něco ale že je to světýlko, co tí svítí do denního tunelu stereotypu...je to supr

Old Post 13-03-2006 v 18:46 PM
enesir je offline   Profil uživatele enesir   Find more posts by enesir   Foto galerie člena enesir   Click here to Send enesir a Private Message   Add enesir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elementalista
Stálý Člen

Karma uživatele Elementalista - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 37

Rikam, ze trochu OT...

Old Post 15-03-2006 v 03:52 AM
Elementalista je offline   Profil uživatele Elementalista   Find more posts by Elementalista   Foto galerie člena Elementalista   Click here to Send Elementalista a Private Message   Add Elementalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEy
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEy - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 59  

Palec nahoru Příspěvek č. 38

sem rad ze nejsme zadna slusnacka zeme, ale kdyz uz to tu kazdej huli tak by nebylo spatny to tu taky legalizovat co!!

LIVE IN PEACE

MINI BOX Dual Spectrum 25W warm white9W cool white

LIVE IN PEACE

komu se nelení tomu se ZELENÍ

Old Post 15-03-2006 v 06:23 AM
PEACEy je offline   Profil uživatele PEACEy   Find more posts by PEACEy   Foto galerie člena PEACEy   Click here to Send PEACEy a Private Message   Add PEACEy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PEACEy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 39

Je mi to jedno. Je mi putna co dela zeme. Ja ziju za sebe ne za cechy.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 15-03-2006 v 06:29 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 40

Já jsem rád, že žiju v Čechách a to dost. Teda teď si zrovna protiřečim, páč se zrovna tunim kvůli angličtině v Anglii, ale až se potunim, tak chci určitě žít v Čechách a to i přesto, že můžu srovnávat a ekonomicky to pro Čechy lepší nedopadá. Teda pro člověka, kterej se zrovna nepředře, ale když má cíl a jde za tim, tak je u nás myslim nádhernej život. A nádhernější než jinde, osobní svoboda, úroveň tržní ekonomiky a dostatek místa(ne na hovno jak třeba v Holandu- s místem) i zdrojů pro každýho(ty poslední věci relativní s ohledem na naši historii).
S hulenim to je bájo, málokdo prudí a většina lidí to toleruje. Já se snažim konopí propagovat pozitivně a každýmu kdo mi za to stojí a má nesmyslný kecy, tak se mu snažím vysvětlit o co jde. Stejně k tomu přistupujou mý kámoši, takže v našem okolí nemáme dá se říct sebemenší problém, zapálíme brko třeba v centru města před hospou, kam chodíme vrhat šípy a všichni nás přes okna viděj a někteří štamgasti už i občas zahulej s náma. A takhle to neřešíme i jinde.
Jde o to jak se člověk chová a přistupuje k životu, tak na něj okolí pohlíží. A když to první je v pohodě, tak i na trávu koukaj aspoň po čase pozitivně.
Že u nás dneska hulí každej druhej je jedině dobře, aspoň se pohled na naší věc uvolňuje. Teda kromě mladistvích, ale to je to stejný s chlastem, takže kluci a holky - když už, tak za roh a nedělat brutusoidní bordel před lidma.
Zákony jsou taky na dobrý cestě, vypadá že jsme se vydali tím lepším směrem. K volnýmu prodeji to je daleko, ale nám jde přece o svobodný pěstování a to mě úplně stačí.

Takže žiju v naší zemi rád a jsem na to hrdej.

Kdo nadává, ten by měl zapřemejšlet hlavně o sobě myslim.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 15-03-2006 v 10:28 AM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 41

Nevim teda o co jde vam, ale me jde o svobodu obecne, takze volne pestovani mi nestaci. Dokud mi bude nekdo kafrat do veci po kterych je mu houby, jako treba i prodej, tak spokojen nebudu.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 15-03-2006 v 11:13 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budeh
Stálý Člen

Karma uživatele Budeh - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 42

Souhlasim s Porschakem, ve všem z vlastní zkušenosti, zrovna nedávno jsme takhle zahulily na zastávce a s ženskou jsme naprosto v pohodě pokecali o tom proč a jak a ona to vzala docela pozitivně v rámci její těžké zaujatosti na začátku našeho rozhovoru.

Old Post 15-03-2006 v 11:18 AM
Budeh je offline   Profil uživatele Budeh   Find more posts by Budeh   Foto galerie člena Budeh   Click here to Send Budeh a Private Message   Add Budeh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brink
Nový Člen

Karma uživatele brink - 54% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 43

Pravda kuřáků je ranec,ale chtělo by to víc lidí co pěstuje.Myslim že těch je eště málo.

Old Post 15-03-2006 v 11:35 AM
brink je offline   Profil uživatele brink   Find more posts by brink   Foto galerie člena brink   Click here to Send brink a Private Message   Add brink to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 44

Nevim, jestli je to dobre nebo spatne. Spatny akorat je, ze kouri maly deti (cca 12 let), protoze jim to dyla proda a pak koncej ve spitale, protoze to nerozdejchavaj. Krom toho, jeste si musej udelat realnej obrazek o zivote, nez se pusti do "cestovani". To se mi to ale keca, kdyz jsem ve ctrnacti vychlastal flasu gina. Kdyz jsem narazil na ganju, byl jsem jedine rad. Vytahla me z nejhorsiho. A dneska? Pohoda, zakourim, popiju pivko. Tim nechci rict, ze se nenaskytne nejaka hospodska divocina, ale uz jen cas od casu. Zadny planovany kamikadze.
Takze jsem celkove rad, ze jsem se ke koureni dostal, zjistil spoustu informaci a pak okusil. Jeji pusobeni na svoji osobu hodnotim hooodne kladne. Jinak bych mel dneska jatra asi jako sutr.

EDIT: Krom toho, jak tady nekdo zminil. Pivo koupis, vypijes, koupis, vypijes. Ale ganju clovek rad pestuje, nekdo radsi, nez ji kouri. Proste radost z dobre vykonane prace.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 23-03-2006 v 18:57 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 45

mno jsem moc rád , že v týhle zemi žiju , ale radši bych byl na jamajce

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 26-03-2006 v 18:52 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 46

No,ja bych to vubec neresil.Zakaz bych zrusil pac lidi muzou bejt hnusny at hulej nebo ne.A takovej ten klubik pohodovejch teepku co si s kamosema(treba v cajovne) ubalej brko ,tak proc sakra ne.
Ja ani nechapu koho napadlo marihuanu zakazat?!?

Na konec bych se jeste zminil o zbytecnosti teto debaty...1-nic nevyresi 2-bavite se o tom kazdou chvili...

Old Post 26-03-2006 v 19:14 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 47

1-Stary zachvili umrou
2-psat tasy "lidi probudte se" je naprosto zbytecny pac je to tady vetsinou samej hulic a lidi kterejm ta hlaska patri sem asi tezko pachnou takze opakuji naprosto zbytecny..

Old Post 26-03-2006 v 19:18 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od DEVIATIO

Ja ani nechapu koho napadlo marihuanu zakazat?!?

Na konec bych se jeste zminil o zbytecnosti teto debaty...1-nic nevyresi 2-bavite se o tom kazdou chvili...


No,kdo Ganju zakázal to nevím,asi nějaký nevzdělaný buran...
Ale vím proč jí zakázali.Protože to je přest.droga,a když si jednou zahulíš,tak začneš brát heroin

GO SMOKE GANJA !!!

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Old Post 26-03-2006 v 20:31 PM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7789100 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív