Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany?
Ano.
Ne.
Je mi to jedno.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od Foxan
jo přesně... takový fámy se šíří mezi starší obyvaltestvo a to není dobré!! Rodičům jsem to už vysvětlil, takže není problém! ale co ti ostatní, kteří věří, že na hulení je někdo závislej.... možná jo... někdo jo...

já třeba taky.. ale na její pěstování mě prostě fascinuje jak ta rostlina roste! Nevím mám z ní respekt!


Hele kámo Ty ostatní co Ganji rozumí jak já matematice mám v dupě Prostě mě nezajímají když to nepochopí.A nepřesvědčí mě o tom že hulení je sebevražda.


A co se týče Mamky?
Matka před 2 rokama říkala že ještě jednou si zahulím tak si mám sbalit věci
A dnes?
Dnes když čte nějaký článek odsuzující ganju tak jí to je jedno,a na politiky kurvuje ,že nechcou Legalizovat Ganju
(Díky za pochopení Mami

PEACE for All

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Old Post 27-03-2006 v 15:55 PM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Lukas
Nový Člen

Karma uživatele High_Lukas - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 50

Problém je, že většina českých "huličů" jsou ti, co o tom pomalu nic nevědí a potřebují se jen zhulit aby zamachrovali na přátele. Víc se mi líbějí uživatelé marihuany z jiných států. Tam moc takových jako tady nepotkáte.

Old Post 24-06-2012 v 22:19 PM
High_Lukas je offline   Profil uživatele High_Lukas   Find more posts by High_Lukas   Foto galerie člena High_Lukas   Click here to Send High_Lukas a Private Message   Add High_Lukas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od High_Lukas
Problém je, že většina českých "huličů" jsou ti, co o tom pomalu nic nevědí a potřebují se jen zhulit aby zamachrovali na přátele. Víc se mi líbějí uživatelé marihuany z jiných států. Tam moc takových jako tady nepotkáte.


presne ... kdyz obcas vidim lidi kolem me, tak jsem jenom rad, ze o sobe moc verejne nerozhlasuju, ze hulim, protoze bych se musel studem propadnout do zeme ...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 25-06-2012 v 12:41 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

mno...tahle anketa je podle me ''uplne mimo misu'' a to proto,ze je zalozena na statistickem udaji!Ten kdo nevi co to je,tak je to vlastne jakesi zprumerovani.Napr. prumerny plat v CR je kolem 24tis. hrubyho..To znamena,ze nejbohatsi cech Petr Kelner bere stejne jako moje mlada?Blbost.Ta moje to na vyplatni pasce nikdy neuvidi a on to ma tak za 20 minut.!...Alkohol?Uplne stejny.Kazda hospa,restaurace atd. si vede kolik koupi a prodaj.To se pak jen secte a vydeli poctem lidi.A ted pozor!..do toho se pocitaj vsichni obyvatele.Mimina,zaci zakladky a dokonce i ja,abstinent!A uz sme narod pivaru.S hulenim to je trochu jinak.Napr. se zeptaj 100 mladejch lidi jestli hulej.90 z nich rekne jo.Z tech 90 muze byt 30-50 co si nekdy zahuli(vykendovi hulici) a pak ten zbytek(hulici).Z tech 10 nehulicu se pak 8 prizna,ze nekdy hulili(to treba aby jen zamachrovali pred ostatnima).A mate tu 90-98 procentni zhulenost naroda.Ja zadne takove ankety,statistiky nedelam ani nevyplnuju.A kdyz se me na ulici zepta do ankety nekdo cizi,tak zasadne nepiju,nekourim a uz vubec neuzivam zadne jine drogy.Do toho nikomu nic neni!Sry za diakritiku,psano mobilem...

Old Post 25-06-2012 v 16:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od growman66
mno...tahle anketa je podle me ''uplne mimo misu'' a to proto,ze je zalozena na statistickem udaji!Ten kdo nevi co to je,tak je to vlastne jakesi zprumerovani.Napr. prumerny plat v CR je kolem 24tis. hrubyho..To znamena,ze nejbohatsi cech Petr Kelner bere stejne jako moje mlada?Blbost.Ta moje to na vyplatni pasce nikdy neuvidi a on to ma tak za 20 minut.!...Alkohol?Uplne stejny.Kazda hospa,restaurace atd. si vede kolik koupi a prodaj.To se pak jen secte a vydeli poctem lidi.A ted pozor!..do toho se pocitaj vsichni obyvatele.Mimina,zaci zakladky a dokonce i ja,abstinent!A uz sme narod pivaru.S hulenim to je trochu jinak.Napr. se zeptaj 100 mladejch lidi jestli hulej.90 z nich rekne jo.Z tech 90 muze byt 30-50 co si nekdy zahuli(vykendovi hulici) a pak ten zbytek(hulici).Z tech 10 nehulicu se pak 8 prizna,ze nekdy hulili(to treba aby jen zamachrovali pred ostatnima).A mate tu 90-98 procentni zhulenost naroda.Ja zadne takove ankety,statistiky nedelam ani nevyplnuju.A kdyz se me na ulici zepta do ankety nekdo cizi,tak zasadne nepiju,nekourim a uz vubec neuzivam zadne jine drogy.Do toho nikomu nic neni!Sry za diakritiku,psano mobilem...


no co se tyce statistik, tak bych jim i docela veril - pokud to neni nekym shora ''cinknute'', tak si myslim, ze nejaka vetsi statisticka chyba by nemela nastat.

Jenze co s tim - evidentne se mi zda, ze si z toho jeste delaji decka srandu, ze jsou prvni v konzumenci alkoholu a travy ... jakoby to bylo neco normalniho ...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 25-06-2012 v 21:06 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

jo ty mladý bych nakopal do řiti.Můj mladší brácha hulí už tak od 13 a taky tak "vypadá".Dvakrát vyhozenej z učn'áku,bez školy,nezaměstnanej.

a jako ty "věříš" statistikám?No né že bych jim nevěřil,ani nezpochybn'uji že by to byl podvod.Ale co nám ve skutečnosti dávaj?Vem si ten můj příklad s platy.Já beru víc než je průměrná mzda a můj brácha je nezaměstnanej.Ale podle statistik berem stejně!!!Tím se prostě nemůžeš řídit né?Mě se třeba nikdo neptal,jestli hulim.Neptali se ani mých známých a ani jejich známých a navíc znám třeba víc lidí co nehulí než těch co jo,tak jak je možný,že se tu nejvíc hulí?
Pokud by jsi chtěl vědět,jak sme na tom s hulením,musel by ses zeptat naprosto všech obyvatel ČR...asi tak no...

Naposledy upravil 25-06-2012 v 23:00 PM

Old Post 25-06-2012 v 22:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od growman66
jo ty mladý bych nakopal do řiti.Můj mladší brácha hulí už tak od 13 a taky tak "vypadá".Dvakrát vyhozenej z učn'áku,bez školy,nezaměstnanej.

a jako ty "věříš" statistikám?No né že bych jim nevěřil,ani nezpochybn'uji že by to byl podvod.Ale co nám ve skutečnosti dávaj?Vem si ten můj příklad s platy.Já beru víc než je průměrná mzda a můj brácha je nezaměstnanej.Ale podle statistik berem stejně!!!Tím se prostě nemůžeš řídit né?Mě se třeba nikdo neptal,jestli hulim.Neptali se ani mých známých a ani jejich známých a navíc znám třeba víc lidí co nehulí než těch co jo,tak jak je možný,že se tu nejvíc hulí?
Pokud by jsi chtěl vědět,jak sme na tom s hulením,musel by ses zeptat naprosto všech obyvatel ČR...asi tak no...


no počkej, ale od toho přece statistiky jsou, aby ses nemusel ptát všech lidí.
a že znáš víc lidí,kteří nehulí neni nic nenormálního. ty průzkumy bejvaj většinou zaměřený na určitou část populace, dejme tomu mladý lidi a podle toho se pak řiká, že se tady nejvíc hulá..je jasný, že kdyby šli do důchodáku, tak bude výsledek jinej..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 26-06-2012 v 08:15 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

nno to máš samozřejmě pravdu a bereš mi tím slova z pusy.Nemůžu přeci brát vážně to jejich zjištění,že se tu hodně hulí,když se ptaj jen určité skupiny lidí.

Old Post 26-06-2012 v 08:27 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 57

Myslim, že nas nebude malo, kteri by podobne jako ja na anonymni otazku "mate zkusenost s drogami?" odpovedeli Ano, nitrozilni aplikace kodeinu s rohypnolem 5x denne Pri scitani lidu se v ramci moznosti taky vyradim, jako nezamestnany jezdim 5 hod do prace vlakem a bydlim sam v 5ti podlaznim RD

A trochu vazneji, tech svatecnich hulicu bude vetsina - ale kolikrat tedy koukam, kdo vsechno celkem verejne huli a podle vydrze i celkem pravidelne. Mladi lide do 50ti Ale budme na druhou stranu radi, jinak bychom byli jako polaci a rusaci nalozenyv lihu, lidi by si nasli neco jinyho. Pokud "pouze" v alkoholu, tak by to bylo jeste dobry..

Zeptejte se 1000 lidí, jestli nekdy jeli vlakem. Zaver? 99.9% lidí jezdí vlakem

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 26-06-2012 v 09:21 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58

a myslíš že se ptali i lidí ve všech ostatních státech světa?Se vsadím,že v takovým Pákistánu se nikdo neptal

Old Post 26-06-2012 v 10:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od growman66
a myslíš že se ptali i lidí ve všech ostatních státech světa?Se vsadím,že v takovým Pákistánu se nikdo neptal


no zrovna v pakistanu, kde vladne islam a nesmi se chlastat, má hulení - převážně hašiše - vybudovanou dlouhou tradici a hulí tam i starší generace, takže bych řekl, že se tam hulí o dost víc, než tady.

já někde četl, že je v čechách cca 60 000 aktivních ( každodenních) huličů
takový ty průzkumy, ve kterých jsme první v evropě, bývaj většinou o zkušenosti s marihuanou..tu přecijenom muže mít kdejakej harant i na základce..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Naposledy upravil Hy3nA 27-06-2012 v 07:50 AM

Old Post 26-06-2012 v 11:41 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

jj,a vo tom to je.Že na základě těchto nedostatečných informací se vytvářej vcelku nelogiská zjištění.

Old Post 27-06-2012 v 07:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9537700 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív