Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč vlastně hulíte?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
tschaara
Nový Člen

Karma uživatele tschaara - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 5 

Pohodička Příspěvek č. 1

Několik lidí se mě ptalo proč jako hulim. Tak mě napadlo,že by to mohlo bejt docela zajimavý téma. Proč teda hulíte vy?

Old Post 11-01-2003 v 21:59 PM
tschaara je offline   Profil uživatele tschaara   Find more posts by tschaara   Foto galerie člena tschaara   Click here to Send tschaara a Private Message   Add tschaara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 2

jo to je dost zajimava otazka...tag nejdrif se musim poreadne zamyslet a pag dam vedet...ani vlastne nevim...musim premyslet...asi mi to chutna

roll,roll,roll a joint...

Old Post 11-01-2003 v 22:32 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

hulim:o))) Příspěvek č. 3

Protoze mi to dava vic nez mi to bere, alespon zatim, kdyz to neprehanim. Jako kazdopadne je to pohodovej relax, nemusim taky porad chlastat ne>?, skvela zabava, nekdy hledam inspiraci atd. je toho fura...

A co mi to bere?---> cas(ale to je tak malo, ze pocitac je proti tomu héro), mozkovy bunky?(he, tech mam dost), pamet?(ne zas tak moc, neprehanim to, stejne sem mel vzicky pamet 0)...

No tohle snad staci...

Old Post 12-01-2003 v 21:54 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eMson
Stálý Člen

Karma uživatele eMson - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 108  

PROC ??? Příspěvek č. 4

... JEN TAK

Dobra nalada sice nevyresi vsechny Vase problemy, ale nasere tolik lidi, ze opravdu stoji za to si ji udrzet

Old Post 13-01-2003 v 09:26 AM
eMson je offline   Profil uživatele eMson   Find more posts by eMson   Foto galerie člena eMson   Click here to Send eMson a Private Message   Add eMson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eMson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 5

hulím proto, že mi to něco dává,až mi to přestane něco dávát,tak přestanu ne???!

Old Post 13-01-2003 v 11:32 AM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wampyr
Stálý Člen

Karma uživatele Wampyr - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 6

Ja si myslim, ze je to hlavne o lidech. sam si speka casto nedavam.Kdyz potkam kamose jen tak na ulici a pozvu ho na speka, tak vim, ze mam dost casu s nim pokecat.A hlavne me to bavi. (a chutna)..............

Old Post 13-01-2003 v 14:11 PM
Wampyr je offline   Profil uživatele Wampyr   Find more posts by Wampyr   Foto galerie člena Wampyr   Click here to Send Wampyr a Private Message   Add Wampyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 7

je to moc dobrya pomaha to s nervama(aspon me)a az budu fklidu a nebude me nikdo nic nutit delat tag si dam big specha vsechny nakopu do prdele-budu klidnej a zabalim to----nebo snad ho

roll,roll,roll a joint...

Old Post 13-01-2003 v 17:45 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slut
Stálý Člen

Karma uživatele Slut - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 8

Proto že mě to bawí , to je snad jasný né!



Polowina mladých lidí v ČR widí swoji budoucnost optimisticky, zatím co druhá polowina bohužel nemá na drogy peníze.

Old Post 13-01-2003 v 18:02 PM
Slut je offline   Profil uživatele Slut   Find more posts by Slut   Foto galerie člena Slut   Click here to Send Slut a Private Message   Add Slut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

:)) Příspěvek č. 9

Tod zajimava otazka. Od te doby co hulim tak na sobe zacinam znat ze jsem hodne klidny a sebeduverivy. Proste mne huleni hodne uklidnuje. Cely svet beru uplne jinak nez za normalu. Nejvic hulim ve skole. Bavi mne farat nad tim jak ti ucitele faraji nad svym predmetem a mne to vubec nezajima. Tych duvodu je vice.

vriter@cz

Old Post 13-01-2003 v 19:45 PM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eMson
Stálý Člen

Karma uživatele eMson - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 108  

Dotaz ...na tomhle threadu se nabizi jeste jina otazka: Příspěvek č. 10

PROC JSTE ZACALI HULIT?

ja ciste ze zajmu - no a pod dohledem kamose ... nevedel jsem o tom skoro nic - to malo co se tenkrat (86 nebo 87) dalo vo trave vycist z ruzny "divny" literatury typu Vokno a jiny podobny zalezitosti (kerejch mel kamosch na chate pekny haldy) nepodavaly skoro zadny info

Ale kamosch me ujistil, ze by to mohlo pro me bejt zajimaci...


Dnes muzu rict - MEL PRAVDU

Dobra nalada sice nevyresi vsechny Vase problemy, ale nasere tolik lidi, ze opravdu stoji za to si ji udrzet

Old Post 14-01-2003 v 09:02 AM
eMson je offline   Profil uživatele eMson   Find more posts by eMson   Foto galerie člena eMson   Click here to Send eMson a Private Message   Add eMson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eMson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanDer
Stálý Člen

Karma uživatele DanDer - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 27  

Obecné Příspěvek č. 11

Protoze je to proste pohoda...
:-)

Old Post 14-01-2003 v 13:07 PM
DanDer je offline   Profil uživatele DanDer   Find more posts by DanDer   Foto galerie člena DanDer   Click here to Send DanDer a Private Message   Add DanDer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 12

Kdyby se mne ted nekdo zeptal, jaky duvody mam k huleni a cim se tak vlastne odlisuju od fetaku, tak bych mu odpovedel jednoduchou vetou, ktera vyjadruje muj osobni pristup k huleni - "Vim, ze Marihuana mi vzdy nemusi navodit jen dobrej pocit, i kdyz by mi bylo treba zle - neni to totiz oblbovak, ba prave naopak... a proto, hulim, jen kdyz mi je dobre! Jen kdyz je na to vhodna chvile, jen kdyz..."

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 16-01-2003 v 18:54 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

proc sme vlastne zacali hulit?? Příspěvek č. 13

no,v my dobe kdy sem zacal,asi protoze my kamosi hulilia chtel sem zkusit neco novyho...neco me pritahovalo,NOVA ZKUSENOSTa jsem ji vdecen

roll,roll,roll a joint...

Old Post 16-01-2003 v 19:42 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

to 4C3 Příspěvek č. 14

moc pekne receno K+

roll,roll,roll a joint...

Old Post 16-01-2003 v 19:43 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Obecné Příspěvek č. 15

to:virus -presne tak taky to bylo stěmy kamarady
prostě to vyskoušet

nooooooooooo a už to bylo.Ale fakt fajn věc.

čus.

Old Post 16-01-2003 v 19:49 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 16

2steve:jojo,to je asi bezny,f ty dobe sme byli maly parchanti co so hrali na naky tvrdilky

roll,roll,roll a joint...

Old Post 16-01-2003 v 19:51 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-01-2010 - Pričaste hulenie - 24 odpovědí
13-05-2013 - Proč pěstujete? - 100 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8258690 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív