Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč vlastně hulíte?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23
Autor
Téma 
greenlight
Stálý Člen

Karma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 353

jáj tak proč pukám já v mládí sem byl strašnej cholerik všechno mě znervozňovalo měl sem samý nervy prostě pořád stresssss! jednou v mládí sem si smotal sám špeka jen pro zajímavost jaký že to vlastně je od té doby uběhlo zhruba 8 roků a jsem ůplně jiný člověk vyrovnaný v podě prostě samozřejmě že my to i chutná jak ráno ,při filmku nebo při práci po práci u píva při muzice ve společnosti prostě všude

Old Post 10-05-2012 v 09:57 AM
greenlight je offline   Profil uživatele greenlight   Find more posts by greenlight   Foto galerie člena greenlight   Click here to Send greenlight a Private Message   Add greenlight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rawen3333
Stálý Člen

Karma uživatele rawen3333 - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 354

Húlim hlavne preto že je potom všetko iné a zaujímavejšie,a hlavne pre uvolnenie, oddych a zábavu.

Old Post 12-05-2012 v 10:45 AM
rawen3333 je offline   Profil uživatele rawen3333   Find more posts by rawen3333   Foto galerie člena rawen3333   Click here to Send rawen3333 a Private Message   Add rawen3333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 355

Já jsem začal hulit jen tak náhodou, a od tý doby jsem si na to prostě hodně zvyk, když se de někam ven 6x tejdně tak si vždycky s sebou něco vezmu, hulim celkem dost ale pořád v míře... a vždycky je o srandu,zážitky postaráno, ale poslední dobou když nikdo nejde ven nebo sou všichni pryč tak nevím ,... přemýšlím nad tím jestli dělám dobře když hulím, ale většinou, takřka vždycky to končí stejně u bongu nebo špeka, nachvíli na to zapomenu a pak du s lidma ven ( ale tyhle prázky sou fakt divný)

Old Post 13-07-2012 v 11:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 356

Nejradši hulim jako takovou menší odměnu po dni plnym práce, hezky se hodit do klidu a všechno si srovnat ale "bohužel" často s kámošema když proste neni co delat ale ta prvni možnost mě naplňuje něčím víc než jen tím THC

Old Post 13-07-2012 v 12:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-01-2010 - Pričaste hulenie - 24 odpovědí
13-05-2013 - Proč pěstujete? - 100 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7739150 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív