Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany?
Ano.
Ne.
Je mi to jedno.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 17

keby sa to tikalo SVK boa, tu su ludia strasny kokoti co sa tyka ganje :/

Old Post 10-01-2006 v 19:34 PM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od impozant
keby sa to tikalo SVK boa, tu su ludia strasny kokoti co sa tyka ganje :/

Co se týče SVK a ganji tak o tom nevím fakt nic.Napiš něco víc.Dík...

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Old Post 11-01-2006 v 10:45 AM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 19

lidi jsou zmrdi vsude na svete, ale cesky pivo a skunky jsou asi to nej co koho muze potkat, + cesky holky

Old Post 17-01-2006 v 18:08 PM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time4Tea
Stálý Člen

Karma uživatele Time4Tea - 6% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 20

pívo, ženy, skunk

It's time for some tea! Make tea not war!
Tak pravil pan Časnačaj.

Old Post 18-01-2006 v 20:35 PM
Time4Tea je offline   Profil uživatele Time4Tea   Find more posts by Time4Tea   Foto galerie člena Time4Tea   Click here to Send Time4Tea a Private Message   Add Time4Tea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RomAaL
Stálý Člen

Karma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 21

mno.. myslim že to že je u nás procentuálně nejvíc kuřáků mj je a)dobrý: politici odhlasujou to čim si získaj dav a hlasy-v tomhle případě spousta potencionálních voličů výměnou za naši dekriminalizaci*toleranci*legalizaci.
b) už ne tak dobrá: ve většim počtu lidí se spíš najde někdo(a pořád se někdo takovej nachází!) kdo bude budit špatnej dojem svym chováním-jednoduše tim že dělá nemístnej bordel, což bude mít za následek pravej vopak bodu a.

sečteno podtrženo-všeho moc škodí, a proto myslim že to neni úplně nej

můj názor

Old Post 18-01-2006 v 21:45 PM
RomAaL je offline   Profil uživatele RomAaL   Find more posts by RomAaL   Foto galerie člena RomAaL   Click here to Send RomAaL a Private Message   Add RomAaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 22

jakoze na to jaxme maly narod mame dost "nej"... v soukromi sve hlavy jsem rad ze mame v porovnani s EU nejvic hulicu ale zaroven doufam ze se to nejak pozitivne projevi v legislative (snad senat s Vencou Klausu neklamou a podepisou tu novelu, jinak se naseru a prestavam platit dane)

p s y c h o 8 4

Old Post 18-01-2006 v 21:47 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Pohodička Příspěvek č. 23

Nikdo nikdy neví, možná že se na Hradu pěstujou kytky a Wendel Klaus hulí ale to nemůžeme vědět že?

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Old Post 19-01-2006 v 07:12 AM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 24

Mně to radost delá

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 22-01-2006 v 09:49 AM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romano
Stálý Člen

Karma uživatele Romano - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 23  

Pohodička Příspěvek č. 25

Jsem docela rad ze tu tolik lidi huli, ale meli by hulit jenom ti co to umi. Kdyz vidim zhulenyho typka kterymu je na nic a mele hovna, treba ze uz nikdy hulit nebude a pak ho potkam znova v ty samy kasi, tak by si mel uvedomit co vlastne mele. Nekdo zije v tom, ze bez huleni neexistuje zabava a pak celej den jezdi po meste a resi skera a kdyz se neporesi tak je akorat nasranej, takhle by to lidi nemeli brat! Ale kdyz treba jedu na vyhlidku a potkam tolik znamejch lidi, tak jsem rad ze ziju tam kde ziju.

Old Post 23-01-2006 v 17:48 PM
Romano je offline   Profil uživatele Romano   Find more posts by Romano   Foto galerie člena Romano   Click here to Send Romano a Private Message   Add Romano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cocoNut
Stálý Člen

Karma uživatele cocoNut - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 26

byvam v svk petrzalke a tu dost ludi HULI takze som rad ze sa mozem zlozit aj za 50 SLOVENSKYCH KORUN

Old Post 24-01-2006 v 07:18 AM
cocoNut je offline   Profil uživatele cocoNut   Find more posts by cocoNut   Foto galerie člena cocoNut   Click here to Send cocoNut a Private Message   Add cocoNut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 27

Podle mě nejde zas až o to jestli v nasi zemi je procentuálně nejvíce kuřáků maryuhany ale o to jak k tomu přistupuje zbytek obyvatelstva kterým vštipili komouši, rodiče, učitelev1. a 2. třídě do hlavy to že tráva zabíjí, niči lidi, pohoršuje veřejnost a nevim co všechno, a pak se divte že jsou nekteri proti tomu a stejne to nekterym lidem nikdy nevysvětlíte a budou si pořád mlet to svoje. kdyby se pořádně lidem vysvětlilo že chlast je horši než tráva tak by se to teprve nekam hlo.

Old Post 24-01-2006 v 14:48 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Risan
Podle mě nejde zas až o to jestli v nasi zemi je procentuálně nejvíce kuřáků maryuhany ale o to jak k tomu přistupuje zbytek obyvatelstva kterým vštipili komouši, rodiče, učitelev1. a 2. třídě do hlavy to že tráva zabíjí, niči lidi, pohoršuje veřejnost a nevim co všechno, a pak se divte že jsou nekteri proti tomu a stejne to nekterym lidem nikdy nevysvětlíte a budou si pořád mlet to svoje. kdyby se pořádně lidem vysvětlilo že chlast je horši než tráva tak by se to teprve nekam hlo.

A přesně to mě sere.Že lidi pořád melou svoje.

LIDI, PROBUĎTE SE !

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Old Post 02-02-2006 v 09:26 AM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 29

Mi je to osobně jedno.
Spíš mě sere že tráva u nás tak ,já nevím jak bych to řekl asi zkomerčněla.Hulí ji už každý druhý student.A to mě štve Ale možná to vede k legalizaci ...

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Old Post 02-02-2006 v 17:02 PM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcsvk
Stálý Člen

Karma uživatele thcsvk - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 30

no tak aj ja zijem na svk ale musim powedat ze dedina v ktorej zijem je ganjou zamorena takze mi to az tak nevadi ze nezijem v cz ale jedine co tu chyba je taky dobrucky indoor jak u vas.....keep growing

Old Post 02-02-2006 v 18:12 PM
thcsvk je offline   Profil uživatele thcsvk   Find more posts by thcsvk   Foto galerie člena thcsvk   Click here to Send thcsvk a Private Message   Add thcsvk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Obecné viz. legalizace Příspěvek č. 31

[COLOR=orangered] Teďkom trochu odbočíme od tématu
Ale zase kdyby se Ganja legalizovala,tak mám strach že se spíš na trhu zdraží a mnoho lidí to odradí od hulení.Právě zdražení.

Ale zase na druhou stranu když bude legalizovaná tak se lidi nebudou bát a budou víc pěstovat,z čehož bude víc matroše.Tak nevím

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Old Post 02-02-2006 v 20:22 PM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejlak
Nový Člen

Karma uživatele mejlak - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 32

muj stav mi nedovoluje vymyslet nakou solidnejsi veticku...ale na druhou stranu jsem ani nevedel, ze sou cesi tak dobri

Old Post 02-02-2006 v 20:41 PM
mejlak je offline   Profil uživatele mejlak   Find more posts by mejlak   Foto galerie člena mejlak   Click here to Send mejlak a Private Message   Add mejlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5369540 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív