Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » dva korenove systemy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 17

get-no to je nadhera.Jsem zvedavej jak se tyhle vychytavce povede.Pokusy mam opravdu rad a budu to urcite sledovat.Kdyz uz nic jinyho je to zajimavej pokus a poznani neni nikdy na skodu.Ja jsem zase odhodlanej ze az pojedu pristi sezonu tak chci svitit jen metalhalogenidem az do konce.Chci poslat do vecnejch lovist vsechny sodiky a dokazat ze to pod MH vybojkou pojede lip

At se daří a vyjde ti to

Jo a jeste me napadla absolutni vychytavka-co zkusit rovnou 4 korenovy systemy?.Proste by se to ufiklo i zezhora,nechalo zakorenit.....

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 02-09-2005 v 19:36 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 18

2: Jahudka! at se dari tvoje pokusy, a stim 4 korenovym a este i vice korenovym systemem me taky napadlo, jo a dik za Karmu

Old Post 02-09-2005 v 20:01 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 19

Tento muj pokus muze dopadnout bud tak ze na obou koncich vyrostou dva korenove systemy s celkovou velikosti jako ma jeden normalni rizek, to by se mozna dalo uplatnit u outdooru, a to tak ze by takove koreny zabiraly vetsi plochu okolo kytky, ale kdo by se stim sral kdyz kytky rostou venku i tak dobre.

2. na kazdem konci by mohl vyrust koren srovnatelny s korenem normalniho rizku, to znamena ze na jedne rostline by byla celkova velikost korenenu jako u dvou normalnich rizku. To by se dalo vyuzit u outdooru, ale spise u indooru, a to tak ze kytka by rychleji vyrostla a tim by se o neco malo snizily naklady za elektrinu. Soudim tak podle pravidla, ktere jsem si ted vymyslel: cim vetsi koreny a vetsi kytka, tim nabira vetsi rychlost rustu . Moje kytky podle toho rostou, jestli to neni pravda tak mi napiste.

Old Post 02-09-2005 v 20:24 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Jahudka!
get-no to je nadhera.Jsem zvedavej jak se tyhle vychytavce povede.Pokusy mam opravdu rad a budu to urcite sledovat.Kdyz uz nic jinyho je to zajimavej pokus a poznani neni nikdy na skodu.Ja jsem zase odhodlanej ze az pojedu pristi sezonu tak chci svitit jen metalhalogenidem az do konce.Chci poslat do vecnejch lovist vsechny sodiky a dokazat ze to pod MH vybojkou pojede lip

At se daří a vyjde ti to

Jo a jeste me napadla absolutni vychytavka-co zkusit rovnou 4 korenovy systemy?.Proste by se to ufiklo i zezhora,nechalo zakorenit.....


to myslis v dobrom alebo to je ironia? ironia

Old Post 02-09-2005 v 20:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 21

joeart-jako me se to fakt libi a jsem zvedavej jak to dopadne.To ironie rozhodne neni.
Jinak s tema sodikama to myslim vazne.Pojedu pod MH vybojkou priste.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 02-09-2005 v 20:40 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

jahudka : ok tak mier s tebou a nech sa ti dari aj nadalej ako doteraz ...
na tie MH-cka som zvedavy kedze vsade citam : "nieje vhodny na kvet" tak nas presvec o opaku..

Old Post 02-09-2005 v 20:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 23

Jak to dopadlo?


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 29-12-2005 v 01:17 AM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 24

dopadlo to tak ze sem na to nejak zapomel a nedolil jsem vodu a uschloto, ale jinak rostlinky za celou dobu vubec nezvadly ( no tedy az pak jsem je utrapil zizni, chudinky male)

Old Post 29-12-2005 v 10:48 AM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 25

hm...mam rad takovy pokusy....ale
chces-li vedet proc by to neslo i kdybys na to nezapomel?
vztlak, jednosmerky v kytce

tady nekde je odkaz o fyziologii rostlin + muj budouci pokus:
http://grower.cz/forum/showthread....9144#post269144

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 01-01-2006 v 17:38 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ghost Dog
Nový Člen

Karma uživatele Ghost Dog - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 26



Decka uz to moc nekurte )


Nevim kolik vas toho ucili v biologii, ale myslim ze muzou nastat jen dve reseni.

1. Na jedny strane se vytvori korinky a druha bude stagnovat, nebo se uzavre, ale misto koruny koreny?????? he

2. smrt

cananbis neni liana, nebo nejakej blbej plevel.

A desi me ze Vam to nenapsal uz nekdo driv...Cuzs G_d

Old Post 07-01-2006 v 11:25 AM
Ghost Dog je offline   Profil uživatele Ghost Dog   Find more posts by Ghost Dog   Foto galerie člena Ghost Dog   Click here to Send Ghost Dog a Private Message   Add Ghost Dog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Více kořenových systémů Příspěvek č. 27

zdravim zkuřky

chci zkusit na kytce dva kořenové systémy. Nad druhý patro dám druhý květináč a ten zafixuju v té výšce, takže kytka pujde skrz, trošku narušim povrchové pletivo, přidám stimulax a zasypu hlínou. Měl by se vytvořit druhý kořenový systém. (popsaný to je botanice od ddt)

máte s tím někdo zkušenosti? bude se horní a dolní část chovat jinak, je možný aby část dole přijímala hnojiva i z horního květináče?. Jak se kytka zachová při rozdílné zálivce?

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 04-07-2008 v 17:07 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 28

No to bude celkem zajímavý hokus. Jen - pokud chceš pouze zjistit je-li kytka schopna spustit kořeny i o nějaké patro výš, vzal bych rockwolovou kostku, rozříz a obandážoval kytku ve zvoleném místě. Snadno, hygienicky, rychle. Jak uvidíš kořeny (heuréka!), vyrobit květináč z rozříznutýho plastovýho kelímku od jogurtu a jeho instalaci(třeba s hlínou) bude už dílo okamžiku.
heh,...mám do toho jít s tebou?

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 04-07-2008 v 18:10 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 29

A neni to princip jako supercrooping, kdyz to zakoreni?

Zkousel jsem to ve skrini a nechytlo se mi to, ale moc jsem se o to nestaral

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 04-07-2008 v 18:49 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vedator(Bia)
Stálý Člen

Karma uživatele Vedator(Bia) - 78% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 16  

Palec nahoru Příspěvek č. 30

no pane kolego tak trochu badam tedy co ja jsem se ucil o fyziologii prenosu latek v rostlinach tak nevim jak to bude s transpiracnim a asimilacnim proudem ponevadz asimilacni vede asimilaty(vyrobene latky pri fotosynteze) dolu z listu tak transpiracni z korenu ziviny nahoru no a ja nevim jesli se navzajem nepobyjou jesli ne tak mi stejne pride ze kazda cast s koreny bude zivit jen tu cast nad ni a ne celou rostlinu kazdopadne za pokus to stoji

Old Post 04-07-2008 v 21:21 PM
Vedator(Bia) je offline   Profil uživatele Vedator(Bia)   Find more posts by Vedator(Bia)   Foto galerie člena Vedator(Bia)   Click here to Send Vedator(Bia) a Private Message   Add Vedator(Bia) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vedator(Bia)
Stálý Člen

Karma uživatele Vedator(Bia) - 78% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 31

no to by uz slo udelal bys stoho nejakou popinavku ja jsem todle delal s rajcatama a fungovalo to.

Old Post 04-07-2008 v 22:24 PM
Vedator(Bia) je offline   Profil uživatele Vedator(Bia)   Find more posts by Vedator(Bia)   Foto galerie člena Vedator(Bia)   Click here to Send Vedator(Bia) a Private Message   Add Vedator(Bia) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Vedator(Bia)
jesli ne tak mi stejne pride ze kazda cast s koreny bude zivit jen tu cast nad ni a ne celou rostlinu


Myslím že to může být rovněž jedním z cílů pokusu, tohle zjistit.
Jářku - může se tím docílit i jakási punková produkce řízků - vyklíčit, po dvou-třech patrech sekundární kořeny, šmiknout, po dalších dvou patrech kořeny, zase šmiknout,..u spodní části ošetřit řez, šup na 12/12... jaképak strachy, že mi řezy nespustí kořeny, když je prve nechám zakořenit a pak teprv říznu...he,he,..mít doma takových kytek dvacet, tak aby jeden dal v práci výpověď

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 04-07-2008 v 22:58 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-11-2007 - Omega garden system - 136 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6701200 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív