Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jahudkova laboratoř 400watt sloužící k pozorování růstu a květu technického konopí :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 145


Tak jo je to teda jasny.Budu to muset utnout.Takovy ty vytuhavaci stavy opravdu nemusim.Kazdopadne je zajimavy,ze pryskyrice je porad pruhledna.Celou dobu vlastne cekam az bude jantarova jak jsem cetl v mnoha navodech.Udelam to tak,ze skosim jen ty ohromny prezraly palice a budu cekat az dozraje zbytek.Ta kytka v kompostu se mi proste jeste zrala nezda a navic jeji vrcholova palice je zalostne ridka.ICE 3 ktery bylo normalne hnojeny to je ta kytka jak z ni vidite na fotkach ty prezraly megapalice..Ta kompostovka ICE 1 nema ani nejmensi naznak nejakyho modrani nebo neceho takovyho..Bud je to opravdu tim ze nebyla hnojena nebo opravdu nevim.Priste budu delat objektivnejsi pokus s hnojenim/nehnojenim.Vsechno stejnej substrat,rizky ktery budou vsechny z jedny matky a budou vybrany z mnoha rizku a budou pokud mopzno stejny.To znamena ze vliv nehnojeni by mel byt videt daleko vic.Ono i kdyz se jede jedna genetika ze semen tak se muzou objevit prevladajici znaky po nekterem z rodicu a kytky proste nejsou uplne stejny jako klony ktery jsou na vselijaky experimenty vhodnejsi..

Fotoz

Vidite vrcholovou palici ICE 1 ktera je zalostne ridka a podle me ma rozhodne jeste cas na sklizen..Mrknete na to sami..Je to teda blba fotka a navic bez meritka takze to neni moc videt no..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 28-12-2005 v 18:31 PM

Old Post 28-12-2005 v 18:21 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 146

kytka se snazi mit velke a hutne palice... ale pokud k tomu nema vhodne prostredi (nemoc,hnojky,svetlo nebo cokoli jineho ) a dojde do urciteho stadia kvetu taxe ti zvetsi o par (malinko) procent ale vic fuckt ne.. necekej u ni zlepseni....
________________________
EDITED: divam se ze ma vetsinu chloupku bilych... takze se jeste asi zvetsi...

PS: Muj 1ni pokus byl shodou okolnosti ICE ze seminka... a vsecky kytiz prerostly az tesne pod lampu ktera vydavala dost tepla... a vysledek neuveritelne dlouho se oddalujici dozrani a ridke paliciones
_______________________
kdybys na ten kompostovy kvitek kapnul ripen tak bys dozrani urcite vydatne pomohl... (i te ridke salamce... bo je v tom P i K)
s tou pryskyrici je to zajimave.....

Old Post 28-12-2005 v 20:03 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 147

2jahudka-a jak tu barvu pryskyrice zkoumas?mikroskopem?ja na to furt cumim lupou ale nemyslim ze se da ta barva kapicek nak presne videt diky lupe ale jestli je opravdu bila pod mikroskopem tak je to opravdu zajimavy

Old Post 28-12-2005 v 20:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 148

deth. - Zkoumal jsem to pod mikroskopem,ale bohuzel uz nemam dobrej mikroskop jako driv takze spis je to takova hracka.Kazdopadne tu barvu vidim i z tech makrofotek ktery delam jeste pres lupu.Chtelo by to poradnej mikroskop protoze tohle me docela dost vadi kdyz nejsem schopnej urcit presne podle urcitejch znaku kdy sklizet.Nepredpokladal jsem ze zrovna se sklizni budu mit nejvetsi dilema...Nechci to skosit ani moc brzo ani pozde.Kazdopadne ty palice co mam velky a modry uz podle me zraly jsou i kdyz pryskyrice vypada pruhledna.I kdyz by ten muj mikroskop byl spatnej tak by prece rozlisil hnedou/bilou ne?Takze ta pryskyrice muze byt tak nanejvys mlecna..Koukni na ty supermakra a poradne si to zvec a uvidis ze pryskyrice je opravdu skoro vsude pruhledna..

inVALIDa - Ripen to je zajimava myslenka a nenapadlo me to.Mas pravdu a pro priste si ho koupim.Pripadne jinej podobnej pripravek.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 28-12-2005 v 20:28 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 149

2jahudka-mas pravdu ted jsem na to makro koukal a je to bily opravdu zajimavy jinak myslim si ze i starsi mikroskop co pouzivas bohate staci na videni barvy pryskyrice jen ta doba kvetu je zarazejici

Old Post 28-12-2005 v 21:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné Příspěvek č. 150




Dneska jen takova malinkata ukazka jak mam vyreseny a nebo spis jak to vypada kdyz cistim vnitrek lampy a taky co jsem udelal pro velke zvyseni tvorby pryskyrice plne lahodneho THC..

Fotky

1 Jednoduse povolim sponku a oddelam koleno od hlavniho valce cooltuby.Vlevo vidite rizek kterej zbyl z puvodnich rizku ktery jsem zahubil zvysovanim PH.Tohle je blueberry z kytky co kvete ve skrini.Ma uz celkem peknou palici az jsem to ani necekal.Taky ma pekne modrej stonek

2 Zase to samy z jinyho uhlu..

3 A tady je to nejdulezitejsi co jsem dneska udelal aby se ve finale rapine zvysila tvorba pryskyrice na palicich,ktery pujdou co nevidet pod kosu.Vetve na kterych jsou uz zraly palice jsem jednoduse prostrilel sponkovackou..Doufam tedy ze to k necemu bude kdyz se to tady bezne radi a nekdo to i dela s dobrymi vysledky.Doufam ze to nebude mit spatnej vliv na vysledne high..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 29-12-2005 v 20:49 PM

Old Post 29-12-2005 v 20:44 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 151

2jahudka:brutalni prustrel
ja to teda pichl jen jednou pripi nackem a mozna proto jsem nemel rapidni narust pryskyrice ale ty ses s tim doslova neparal
tak mozna prijde i vysledek no jsem zvedav na vysledky a drzim palce

Old Post 29-12-2005 v 23:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 152

Doufam ze to opravdu zvysi finalni vynos pryskyrice.Nevite nekdo jestli tam ty sponky mam nechat?Takhle tam zacnou rezavet a mam takovej blbej pocit z toho aby se spis vynos kvuli tomu jeste nesnizil...Ma se to propichat a nechat tam jen diry a nebo tam mam nechat ty sponky?Muzu tam misto sponek vyvrtat jednoduse diry vrtackou..Co je lepsi?

Taky me dost sere ze me okolo kytek a to hlavne v matkarne litaj takovy maly mušky ktery sice hubim lampou proti komarum,ale porad tam jsou..Nevite nekdo cim se da proti tem muškam bojovat?Tady na groweru toho moc o nich neni.Zato jsem se docetl ze jejich larvy zerou korinky..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 29-12-2005 v 23:33 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 153

mno tak to je brutal! sem zvědav kolik přežiješ prdů, něž tě to odpraví do hajan...
toho CBD tam asi nebude zrovna málo...

jinak k těm muškám, myslím, že to je vlhkostí.kolik tam máš vlhkost teď?
Co vím tak by ty kytky mohl ochránit perlit, ovšem ten tam musí být od začátku...
http://eshop.klecka.cz/product_info...products_id/354
tu máš bližsí info!

zajímalo by mě jestli už si koštoval? když nevíš jestli je to už zralý(jako že jo) tak já bych si třeba ušmikl kousek, tak na sklíčko, nechal vysušit(to je za chvíli) a košnul........ pak bych se rozhodoval jestli nechám dál nebo sklidím.

ale jinak K+
krása


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Old Post 30-12-2005 v 11:14 AM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 154

cau
Jen s tema sponkama - ja bych je tam nechal - nekde sem cetl ze se nevyndavaji ;-) . . BA dokonce co sem cetl navic je, ze kdyz to propichnes napr. rezavyma hrebickama (nebo sponkama - nebo cimkoliv) tak by pry udajne meli palice dostat po tom nadech ty rezavy barvy - jako do oranzova! . . TO sem cetl overeny to nemam ;-) .
KAzdopadne na vrtacku bych se vykaslal a hlavne bych to uz stejne zkosil ;-) mas to libove ...

Old Post 30-12-2005 v 11:53 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 155

palice jsou hutné a pryskyřice přesto čirá????? idealní čas sklízet


sen kazdeho growra.... ale stejne to CBD tam musi byt... urco...

PS: jedes odrudy ktere mam ve svem profilu mezi favourite ... ! good

Old Post 30-12-2005 v 12:31 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 106 dni 12/12 (květu) ,129 den růstu od vyklíčení (31.12 2005) Příspěvek č. 156




Zdar a silu,growers...


Kontinuální sklizeň právě začala!

Po dlouhem pestovani a mnoha ruznych problemech zacala konecne jedna z nejdulezitjsich veci a to sklizen.Zacal jsem kosit nejzralejsi palice ktere jsou prevazne na ICE 3.Vypada to zatim vice nez dobre az na mozny zvyseny obsah CBD diky tomu,ze nektere jsou uz nejspis castecne prezrale.Sklizet budu zatim jen ICE 3 a Blueberry.Tyhle 2 kytky vypadaj nejzralejsi.ICE 1 v kompostu necham jeste dojet.Mam asi jeste 14 dni cas,protoze me zatim koreni rizky na dalsi growexperiment.Mnou propichane stonky zatim vypada,ze kytkam nijak nevadi a rekl bych,ze se to nijak viditelne na mnozstvi pryskyrice neprojevilo.


Fotoz (31.12.2005 ) (106 dni 12/12)

1 Jedna z palic co uz sly pod kosu (ICE 3)

2 Opet to samy ve srovnani s krabickou cigaret Marlboro..Je to palice ktera mela propichanej stonek sponkovackou a presto nevypada,ze by to nejak vic podporilo tvorbu lahodne pryskyrice.

3 Je to jedna z mnoha takovych peknych palic co se mi urodily.Poznamenavam,ze to neni vrcholova palice a nepatri ani k nejvetsim.Proste byla zrala tak jsem ji zkosil a uz se tesim az ji nacpu do meho noveho vanocniho bongu..

-Spotreba elektriky od zacatku do 31.12 2005 --- 905,5Kwh...


Ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 31-12-2005 v 15:37 PM

Old Post 31-12-2005 v 15:18 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulitko258
Stálý Člen

Karma uživatele hulitko258 - 90% PěstitelskáKarma uživatele hulitko258 - 90% PěstitelskáKarma uživatele hulitko258 - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 347  

Příspěvek č. 157

máš to hezky

Old Post 31-12-2005 v 19:21 PM
hulitko258 je offline   Profil uživatele hulitko258   Find more posts by hulitko258   Foto galerie člena hulitko258   Click here to Send hulitko258 a Private Message   Add hulitko258 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kafkaz
Nový Člen

Karma uživatele Kafkaz - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 158

Pic Jahudko potřeboval bych vědět nějaký informace o tom rajčeti.Jak dlouho trvá něž sklízíš plody.Dělám na to seminární práci a potšřebuju zvolit nějakou rostlinu u který to trvá ktátce.Dík za odpověd

Old Post 06-01-2006 v 10:53 AM
Kafkaz je offline   Profil uživatele Kafkaz   Find more posts by Kafkaz   Foto galerie člena Kafkaz   Click here to Send Kafkaz a Private Message   Add Kafkaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 159

Kafkaz - V tom ti moc nepomuzu protoze jsem ho musel dat ze skrine pryc.Evidentne se mu tam nelibilo a neprisel jsem na to proc.Mozna moc svetla nebo moc velkej vitr od ventilatoru.Kazdopadne jsem ho dal na okno kde je doted a ani tam se mu moc nedari.Neni se cemu divit kdyz neni v soucasny dobe moc svetla.Kazdopadne bylo zajimavy ze kdyz jsem prepnul na 12/12 tak druhej den nahodilo poupata ktery pak casem zase shodilo.Na tom okne ted se chova podobne a ma dokonce poupata ktery pak zase shodi.Plody jestli nejaky budou tak asi az na jare az se prodlouzi svetelna perioda.
V kazdym pripade co jsem se ptal lidi tak rajce neni do skrine vhodny.Prej daleko lepsi jsou papriky takze bych ti doporucil ty.Jinak nejsem sam kdo pestoval ve skrini i neco jinyho nez travu.Vyzkousej si to vyhledat tady na groweru.Ja se uz nepamatuju kdo to byl..

Tak at nam to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 06-01-2006 v 11:00 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kafkaz
Nový Člen

Karma uživatele Kafkaz - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 160

dik moc

Old Post 06-01-2006 v 11:17 AM
Kafkaz je offline   Profil uživatele Kafkaz   Find more posts by Kafkaz   Foto galerie člena Kafkaz   Click here to Send Kafkaz a Private Message   Add Kafkaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9053360 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív