Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Opice na stromech? nee to sme my! Drexxy a toos! :D
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »

Jak to celé dopadne? Jaká bude úroda?
This poll is closed.
Dobře, moooc paliček!! 23 47.92%
Ale joo, tak aspoň něco málo bude... 20 41.67%
Katastrofálně! vůbec nic nebude! 5 10.42%
Total: 48 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Obecné TreeOutdoor:White Skunk x NoName by Drexxy a toos! Příspěvek č. 1

Tak zdravím vás všechny!
Vypadá to, že se pustíme do outu!
Budeme pěstovat na stromech!

Jak to asi bude vypadat?

1)vyhlídnem si místečko...
2)nakoupíme kýble(černá barva) asi 10l + nějáké ty dráty, kapiláry a kolíky (hnojky už máme)...
3)namícháme správnou směsku půdy
4)jednoho krásného, suchého dne se vydáme na výlet a na ono vyhlídnuté místečko si vyšplháme a připevníme kýbly se zeminou a samozřejmě i nějakou tu nádržku se zálivkou...
5)jakmile budou řízky(buďto předpěstím vlastní, nebo různě od kámošů)
ready, vydáme se na další výlet a zasadíme!

Joo a další podrobnosti budou dodány v průběhu probíhající akce


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Naposledy upravil toos 07-10-2006 v 14:53 PM

Old Post 01-05-2006 v 16:49 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

přemýšlíte o samozavlažovacích kyblech?

Old Post 01-05-2006 v 17:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 3

jj přesně tak!
akorát se musíme poohlídnout po těch kolících, co reagujou na vlhkost...
myslím, že by je měli mít třeba v baumaxu...
cena bude taky důležitá, ale sám si myslím, že by to mělo být vpoho co se týče nákladů....
Ale makačka to bude pořádná to nepopírám...


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Old Post 01-05-2006 v 17:12 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

no ja to jsem myslel ty dva kyble v sobě a knoty

Old Post 01-05-2006 v 17:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drexxy
Stálý Člen

Karma uživatele Drexxy - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 5

aby v nasem topicu nebyla nuda, tak ten kdo nasim kvetinkam popreje nejlepe stesti dostane tabakove seeds

EDIT:seeds odeslany

Naposledy upravil Drexxy 07-06-2006 v 14:04 PM

Old Post 01-05-2006 v 18:29 PM
Drexxy je offline   Profil uživatele Drexxy   Find more posts by Drexxy   Foto galerie člena Drexxy   Click here to Send Drexxy a Private Message   Add Drexxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 6

to praxer: jooo aha, tak si to myslel... ono je to vpodstatě to samý akorát, že jedno provedení je profesionálnější a druhé "nouzové".
Z čehoš je samozřejmě jasné, že to kvalitnější bude dražší...

Takže pokud neseženem ty kolíky, tak se na ředu dostaví ono řešení z hadrou...
každopádně už dávám klíčit semínka...
zastoupení:
6x NONANE(?%klíčivost)
4x White Skunk (99%klíčivost)
-----------------------
10 semínka ----odhad tak 4samičky
(2WS a 2NN)


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Old Post 01-05-2006 v 18:31 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Dobře beru tě za slovo, Drexxy! :D Příspěvek č. 7

Ale nevím nevím...
Vyhlásit soutěž klidně můžem, ale pochybuju, že ti někdo dá adresu...
Leda, že by ses pokusil domluvit s Carlosem, že bys mu ty seeds poslal a jemu by byla zaslána adresa a pak by to putovalo od Carlose k dotyčnému výherci...
Možná že se s ním domluvíš, ale budeš mu muset ještě dát nějaký drobný za poštovné...nebo udělat objednávku, ke které by ti ona částka za poštovné byla přičtena a to 2x!

pokusit se o to můžeš...
tak zatím zdarec


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Old Post 01-05-2006 v 18:40 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 8

Na strome bych asi sel urcite do tech koliku.Vrsek nadrzky na vodu odriznes,prekryjes ji puncochou aby tam nepadal bordel a kdyz zaprsi nadrzka se ti bude porad doplnovat.Zadalsi je to snadnejsi manipulace nez s kyblem+knoty.Nezatizis s tim tolik jedinou vetev a vahu si pekne rozlozis.Prakticky je jen na tobe jak velkou nadrz s vodou zvolis a tak si vlastne rovnou urcis i cetnost navstev svojeho kyblu.Kazda kytka vypije v kvetu asi okolo 1l vody za 24 hodin takze je treba s tim pocitat.Kolik stoji cca 100kc a maji je na strankach ekotechnologie.Pokud vim tak v bauhausu je nesezenes.Taky doporucuju pouzit nepruhlednou privodni hadicku kvuli tomu aby se ti to nezasiralo rasama.Pokavad pujdes do tech koliku jsem moc zvedavej jak se na ty stromy osvedci.Na stromech ma automaticky zavlazovani velkou vyhodu..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 01-05-2006 v 19:02 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 9

Hodne stesti kytickam (zadne seminka nechcu .D)

letos chcu jit taky do stromu a premyslim taky o tech kolikach, ale nevim kde je sehnat, tak kdyz na to prijdes tak rekni ;D cafte

Old Post 01-05-2006 v 19:47 PM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 10

Je tady o nich nekolik threadu,tak si je proctete.Objednate je na www.eko-technologie.cz

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=11

Pozor na vyber tech koliku,rozhodne nekupujte ty samonasavaci,jsou totiz k hovnu

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 01-05-2006 v 19:51 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Pohodička Příspěvek č. 11

Krásně se nám to tu rozjelo
to jsem rád

takže dneska sem nakoupil:
3x květník o objemu 10l (jeden za 54,- )
2x substrát pro pelargonie (celkem 40l)
semínka jsem dal klíčit dneska asi v 17h...

jinak k těm knotům... jsou možná ekonomicky "zadarmo" , ale ty kolíky... mno jak to jen říct, sou prostě lepší, budou prostě zavlažovat kdy je potřeba...
vlastně jim věřím víc než kusu látky...

jinak ty květníky jsou v hnědé barvě!! což je supr barva
taky teď uvažuju nad mixem půdní směsi...
mám tedy substrát pro pelargonie a nějaký ten perlit a keramzit.
napadlo mě:

smíchat substrát z perlitem v poměru 3:1
a na dno dát jednu vrstvu keramzitu??
keramzit se mi zdá zbytečný...

jinak máme hnojky:
Kristalon Start a Kristalon květ. Dávkování tu je 1x za 2týdny...
ale ta zálivka bude neustálá...
dáfka je zde 10g na 10litrů... ale co dva týdny..
ocenil bych radu jak moc to zředit? (jinak se to pokusím propočítat sám)

potom voda... 24h odstátá... uvažoval jsem jak velká bude nádrž...
jestli v období květu má vypít 1l za den.. což není až taková katastrofa...co když budou 40tistupňová vedra a kyti bude pít jako splašená???
uvažoval sem to 5-ti litrové nádobě---což by znamenalo co 5dnů chodit s dalšími 5-ti litry...
Ale jelikož nás čekají určitě ony parné dny... přemýšlím spíš o 10l nádrži!
ale budu jí muset načepovat a nechát odstát, a vůbec jak to tam povezu na kole 10l v petkách...
atd, to všechno musíme ještě vykutit...
mazec
už ze sebe víc nevypotím...


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Old Post 02-05-2006 v 00:48 AM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Locus

A proc tam nedat uz osvedceny knoty? Proc porad kupovat koliky, kdyz si kazdej doma muze udelat knoty treba ze staryho prosteradla. Ani nemluve o tom, jak by se zvysila skoda, kdyz nekdo na kybl prijde a zcori.


Minimalne 5 duvodu proc pouzit koliky mas napsany o par prispevku vejs.Nasly by se i dalsi duvody,ale myslim ze si je dokaze najit kazdej sam.Nechapu,jak muzes na to co je o 2 prispevky vejs v podstate zodpovezeny odpovidat opet otazkou

No,jinak ti mene zrucni se s kyblem moc nechytnou pro ty je kolik jednoznacne lepsi volba.A to kilko za nej zase tak moc neni vzhledem k tomu,ze ma plno vyhod+si muzes nastelovat stupen zavlahy coz s kyblem nejde.Samozrejme je kazdyho vec a jeho volba co zvoli.Doufam,ze to chapes a jestli ne,tak mas smulu he he.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 02-05-2006 v 09:05 AM

Old Post 02-05-2006 v 08:59 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highmat
Stálý Člen

Karma uživatele highmat - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 13

ja som dal 2 kyble15l...zmes nejaka zahradna zmes a perlit este zmiesana s kravskym vykalom...no hadam to bude OK...ste som ale nepripevnil flase ako zavlazovanie, ale to pride casom.,...a este to ani nesuri bo vely wikend prsalo...mozme potom porovnavat,jo?

fucking shit is this weed BUT I breed IT to feed my need

I love cannabis indica!!!

AMO+ Mora

Old Post 03-05-2006 v 08:37 AM
highmat je offline   Profil uživatele highmat   Find more posts by highmat   Foto galerie člena highmat   Click here to Send highmat a Private Message   Add highmat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 14


highmat: můžem pak porovnat

jinak začaly vylízat klíčky... zatím 90% napuklých...
začínám chystat substrát...
jinak se budem asi muset přiklonit k oněm knotům!!!
protože z blumatu nám zatím nic nepřišlo a prej blbla objednávací stránka...
v baumaxu nic takového nemají!
takže jsou pro nás momentálně knoty asi jediných východiskem a změnil jsem na ně názor
řešení je jednoduché a zdá se i rychlejší.. a! nemůže se stát, že se ucpe třebas hadička.. pač tam žádná nebude...
pohrál sem si v malování snad ten obrázek stojí za oněch 10minut práce


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Old Post 03-05-2006 v 14:40 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drexxy
Stálý Člen

Karma uživatele Drexxy - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 15

tak sme byli hledat strom, aa, :-), chodili sme nez sme nasli, prvni tak 30m, nakonec sme nasli tak 15m vysoky strom ktery ma na jih uplne volno, asi budu nahore muset bud proriznout, nebo ohnout vetve, sou to takove slahouny, je to listnac, asi habr

Old Post 03-05-2006 v 18:12 PM
Drexxy je offline   Profil uživatele Drexxy   Find more posts by Drexxy   Foto galerie člena Drexxy   Click here to Send Drexxy a Private Message   Add Drexxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 16

Tak to byl mazec!
Je to naprosto perfektní místečko
Drexxy lezl první... byl nahoře a já tak v polovině...
byl sem vyzvám nahoru... ale po 3větvích...buuuum...můj cannabis mě uzemnil a nemohl sem ani o větev výš...
rada do příště, nehulit, když se má lést na strom!!

kýbly tam asi zavezem o víkendu
teda pokud seženem ty další kýbly z neděrovaným dnem,které budou tvořit nádrže...
a jinak semínka už pustila klíčky
vypadá to dobře


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Naposledy upravil toos 03-05-2006 v 20:22 PM

Old Post 03-05-2006 v 18:21 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4889590 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív