Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Third OUT GROW by GrandmammGANJA
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Obecné Third OUT GROW by GrandmammGANJA Příspěvek č. 1




Tak a dočkali sme sa !

Jar je tu a my sa opat vrhame do pestovania.
Po minule roky som sa snažil ziskat nove skusenosti a
poučit sa z vlastnych chyb.

Tak dufam,že teras je už všetko vychytane a tento
treti OUT sa konečne podari.
Myslim,že s takou hrbou kvalitnej genetiky by bola škoda
niečo poriadne nevypestit,však ?

Tak pekne po poriadku:

---Takže pestovat som sa rozhodol zmiešane-
Niečo na niake peqne panenske polička
a niečo malo šupnut do výšin-na stromy.
Už mám vybratich asi 4-5 stromov a stale
sa technicky pracuje na ich upravach.

---Genetiku som si objednal od: GROWSHOPALIEN.com.
Všetko prišlo v 100 % poriadku a samozrejme bonusik !
Možno sa to nekomu bude zdat zvlaštne,ale takmer všetky modely su INDOOR.Je to zamer.
Minuly rok sa u kamoša naozaj dobre osvedčila INDOOR genetika Nirvany na petovanie OUT.
Takže ´strains´-
White Rhino (Nirvana)
AK-48 (Nirvana)
Skunk no.1 (Dutch Passion)
Chronic (Serious Seeds)
NLX (Growshopalien)

Seeds som kupoval spolu z dalšimi 3 kamošmi,
takže niesu všetky moje.Napriklad z toho CHRONICA
mi vymenil len 2 seeds,ale aj taq som rad.Ostatnych
mam dost.

-Dalej zasadim aj domace NO NAMEy a špecialne vymenenu
SATIVKU z Trenčina od growera ´zasa´

Takže osivo už kliči,ja budem len čakat a ochranovat potomstvo. . .
ZDAREK !

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Naposledy upravil GrandmammGANJA 10-04-2006 v 19:01 PM

Old Post 10-04-2006 v 18:43 PM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zasa
Stálý Člen

Karma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 2

ahoj
tak vidim tiez si objednaval z alienu ja mam odtial tiez semeinka a som spokojny...ten NLX som zvedavy ako bude klicit tiez som ho dostal..
z tych semien co som ti menil mam uz aj doma malu rastlnu dufam z to bude samica..tiez uz pomaly chystam miestecka a pripravujem...
tak nech ti to vsetko vyde drzim palce ahoj


zasa outdoor 2oo5

zasa outdoor 2oo6

Old Post 10-04-2006 v 19:40 PM
zasa je offline   Profil uživatele zasa   Find more posts by zasa   Foto galerie člena zasa   Click here to Send zasa a Private Message   Add zasa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Hlína rastú a rastú. . . Příspěvek č. 3



Takže slnko sa začalo aj na nás trochu smiat
čo ocenili aj novonakličene kitky,ked som ich prvýkrat
zoznámil zo slnkom.
Ešte stale finišuju technicke upravy stromov,kričin. . .
Pomaly sa dokupuje perlit,substraty,kyble. . .

Už som dal nakličit aj zbitok tohtoročnej armady.
Do vyzbroje som investoval,myslim dost tak dufam,že
boj vyhram (aj ked som čistokrvny PEACEMAKER ) !

Na fotkách su prvý tohtoročny priekopnici-malý nosorožci.
Zatial vyzeraju pekne a myslim,že chut rást im nechýba.
Len aby SLNKO svietilo tak,ako má !

Zatial zdar !

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Old Post 20-04-2006 v 19:20 PM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 4

stromy su podla mna uplne v pohode. a ten tvoj vyzera good. u nas som si tiez par borovic uz vyhliadol ale tazko sa na ne dostat. koruny su huste a na vrcholci pekne otvorene ale dolne konare su akurat tak na zabitie. musim checknut nejaky rebrinak.
inak dufam ze sa ti vyplni to zelanie a nech slnko zhavi a zhavi. najlepsie by bolo keby v noci prsal lahky dazdik a cez den by pieklo. kazdopadne vela stastia PEACMAKER. jóha

Old Post 23-04-2006 v 20:22 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Palec nahoru . . . Příspěvek č. 5



Tak nakličilo už takmer cele osadenstvo.
Slnko tento tyžden kitkam praje,takže sa nemam na čo stažovat.

Problem je len,že mam už asi 15 malych kitiek a iba 3 stromy a ešte žiadny ´prizemny flek´.
Musim neska skočit do hory sa poprechadzat a najst miestečka pre SKUNKa no.1 z DP. . .

Takže zatial všecko klape a dufam,že to bude len lepšie a lepšie.
ZDAR GROWINGU !

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Old Post 25-04-2006 v 10:41 AM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 6

Ahoj,
Hele koukám, že v jednom květináči na stromě máš tři kyti!!! Si myslim, že je to blbost. Předminulej rok jsem měl v jednom kyblu na stromě 3 rostlinky a v druhým jen jednu a z kterýho kýblu si myslíš, že byl větší výnos?

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 28-04-2006 v 16:46 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 7

no samozdřejmě že z toho , kde byla jedna kytky , protoze měla větší místo pro kořeny ... teda aspon podle mě

jinak je to nice ... taky to zkusim ..

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 28-04-2006 v 17:05 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Obecné Příspěvek č. 8

2 all: Tie 3 kitky su tam iba dočasne.
Je mi predsa jasne,že nemožem mat 3 rastlinky v jednom 10 L kybli.
Jedna ide kamošovy,dalšia na dalši strom.
Je to dočasne riešenie nedostatku vhodnych miest na predpestovanie kitiek,pokial nebudu
aspon týžden zregenerovane po FIM-ku.
Potom každa ziska svoje privilegovane miesto,kde sa može rozrastat do obrých rozmerov !
Tot vše,zdareq !

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Naposledy upravil GrandmammGANJA 29-04-2006 v 09:56 AM

Old Post 29-04-2006 v 09:49 AM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 9

tak to potom io!

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 29-04-2006 v 11:42 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Obecné ... Příspěvek č. 10




Dnes som bol po štyroch dňoch na políčku a na moje prekvapenie,všetkym sa velmi dobre darí.
Obával som sa,lebo v kuse pršalo a slnko nie a nie na oblohe
poriadne svietit.
Teras len dufam,že sa to zlepší a bude tak nastálo !

PHOTOS:
1,
tu su posledne vysadene seeds,je tam Ak-48,Skunk no.1,NLX,
Sativka z Trenčína od člena ZASA a asi 2 domace NO-NAME lahodky.
-Dnes som pre nich našiel weelmi peknu zatišnu čistinku,tak
dufam,že sa na nove bývanie tešia.





2,3-Moj zatial najvychytanejši strom v plnom raste.
Tie najvačšie nosorožce su welmi pekne,onedlho ich taktiež čaka transport na vopred určené miesta.
V tom kelimku je Skunk no.1(DP)
Tí rastu pomalšie,ale dufam,že sa uchytia.



Tot vše k PHOTO reportu zo začiatku Mája.
Mne opat zostava len čakat a modlit sa za čo najlepšie slniečko pre mojích miláčikov.
Tak zatim zdar. . .

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Old Post 02-05-2006 v 18:38 PM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Hlína . . . Příspěvek č. 11




Dnes som vyfotil tieto čerstve photoz.
Rastlinkám sa posledne dni
na slniečku vyditelne páči a darí !

Skunk no.1 from DP som presadil na finalny flek,kde bude mat konečne dost miesta na rozvoj čohokolvek,ale predovšetkym dufam,že samičich kweetow !

Myslim,že takato roztrusovacia strategia bude aspon sčasti uspešna.
Každych cca 150 m niekde v tajomnych kričinách vysadim nenapadne po jednej kitke a budem dufat,že ich čo najviac ostane na jesen nepovšimnutých.

Samozrejme su tu 3 huste stromy,
ktorích bezpečnost si myslim je
takmer 100-percentna !

Kitky sa pripravuju na presadzovanie na konečne miesta
a ako vidno nosorožce zachvilu čaka FIM zastrihnutie.

Počasie praje,čo ma neustale a nesmierne teší.
Zatial ZDAR GROWINGU !

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Old Post 11-05-2006 v 20:09 PM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Obecné . . . Příspěvek č. 12








Tak kitičky nám podrastli.

PHOTOZ
1-2:
Tieto photoz su čerstwe a už dufam tesne
pred presadenim wšetkych kitiek.

Lebo musim so sadenim počkat,dokial kamoš doyde z hospitalu,takže do trox dni musi byt wšetko na miestach.
Powyberal som weru zopar dufam dobrych
kamuflowanych flekow,tak dufam,že sa ništ zle nestane.
Ešte treba kupit hodne qualitney zeminy,perlit a roboty kopec. . .
Ale čo by oddaný pestitel pre swoye kitky neurobil,wšak ?

---W tom tmawohnedom kwetinači su po okrayox welmi pekne narastene NLXi a w strede moje AK-48.
Tieto su ako prwe na rade na tie fleky,tak dufam,že ešte nebudu mat moc zapletene korienky.Aspon,že ye to taky welky kwetinač.Uvidime !







3-4-5:
---Na strome si už klasicky posledne dni užiwayu 3 nosorožci ay s malymi skunkami z DP.
To sa,ale zaxwilu tiež zmení,bo tam hore ostane
iba yedna pekna samička White Rhina.






























6-7:
---Potom su tu pofotene ostatne zbitky z osadenstwa.
Su to ay domace NO-NAMEy,značkowe,darowane,ale rownako lubene kitky.

Ako widiet kitiek ye dost,ale flekow malo,tak furt musime hladat,kopat. . .

Zatial zdar Growery !

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Naposledy upravil GrandmammGANJA 21-05-2006 v 14:29 PM

Old Post 21-05-2006 v 13:59 PM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Obecné ,,, Příspěvek č. 13






Tak konečne up-load.

Na prwych fotqach su stromowe nosorožce.


Všetqy tri sa ešte spamatawayu z FIM-ka,daždow a presadzanya,ale dufam,že sa za taqych peknych dni
ako su,chytia a prinesu na yesen kopec radosti !

Stromy mam zatial tieto 2 borovice,,
uvidime !

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Old Post 16-06-2006 v 15:09 PM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Obecné ... Příspěvek č. 14


Tu su Skunky no.1

Ta mostly sativa rastlinka ye Skunk no.1 (DP)
Nyako sa ostatne nechytayu,bude asi yedina.

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Old Post 16-06-2006 v 15:28 PM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Obecné ,,, Příspěvek č. 15



Tu ye naykrayša NLX-ka.
Ešte ye v kwetinači,ale ye najvišia,wed posudte sami.
Ye welmi pekna a stale rastie a rastie !

ZAr !

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Old Post 16-06-2006 v 15:39 PM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Obecné ,,, Příspěvek č. 16


A posledna fotqa ye AK-48
Tiež sa len rozbieha,ale miesto ma pekne a welke tak dufam,že na yesen pocitim ráž kalibru kalashnikowa !

Nazdareq !

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Old Post 16-06-2006 v 15:47 PM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9368080 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív