Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » ¶_inVALIDa's_200W_growing_methods_
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Hydroponie Next Project in da adequate environment :) Příspěvek č. 17












Project # 2


Po váhání který systém použít jsem se rozhodl pro Ebb&Flow.......

Nejsem v zástupu lidi s plnýma peněženkama ,kteří jsou schopni za jednoduché produkty vychrlit mnoho peněz.. takže se snažím o maximalní HOMEMADE (D.I.Y).. tak to trochu okomentuju pro inspiraci...

K systému...

Jako Napouštěcí vanu(FOTO č.1 to modré )jsem zneužil LAVOR 20L .. standartni z měkkého plastu cena cca...100-200czk... (pokud možno použij vanu s tvrdými stěnami... aby šroubení pevně drželo a nehýbalo se všelijak)

Ventil (FOTO č.3)jsem objednal z hydroponieplus.cz (1/2) a (3/4)ventil (FOTO č.4) jsem si nechal obstarat z Baumaxxu.... cca 50kc/kus (sítka /síťka proti zacpání u šroubení jsou nezbytná! FOTO č. 5).. (priste pouziju kovove ventily/šroubení ale nesehnal jsem )

Hadice (FOTO č. 2) jsou z Baumaxxu.. a to 1/2(11mm) Gardena (žlutá)na napouštění a k vypouštění slouží dvouvrstvá (průhledná)3/4 hadice.... (cena cca 60kc/metr qalita kvuli tvrdosti...aby moc nemenila tvar profilu...)

Keramzit je Liaflor z hydroponieplus.cz ...zrno 8-16mm.. 20L... (nutnost proprat...Některé kuličky plavou.. =>oproti keramzitu asi žádná výhoda...
Pokud si objednate tu menší frakci (malinke kuličky) tak počítejte s tím že všechny budou plavat..... tudíž na hydro účely nevhodné...)

Nádrž na roztok(FOTO č.2) je 20L klasická přenosná termo lednička (na picnicy etc..) pohoda... ale chce to zakrýt kvůli přistupu světla=>řasám

Čerpadlo(FOTO č.6) je určené do karavanů na čerpání pitné vody... není konstruované k delší pracovní době... (15min je dost ) (15min = nejmensi interval na analog. časovém spínači/hodinách ) ..
Nicméně Vyniká vysokým výkonem a zatím funguje bez problému (na 10V) ..Cena 400czk

(FOTO č.7) je regulovatelný zdroj na kterém je "napíchlé" čerpadlo, dále možnost spatřit celý časově/napájecí aparát....

Ohřev roztoku s živinami (Hydro Juice) provádím pomocí akvarijniho ohřívače (na 60l odhaduju-old school) ... Teplotu roztoku jsem ustálil na 23°C ... (Voda se dost odpařuje tak je třeba dolívat)......(FOTO č.2 to s černým kabelem )

Důležitým předpokladem pro hydroponické pěstování jsou měřící přístroje kapalin..zvolil jsem levnější od VoltCraftů a to :
EC metr
(FOTO č.8) a
pH metr
(FOTO č.9) v digitální podobě....
Každý stál 1311czk (s dani) každý v krabičce (FOTO č.10)i s kalibračním roztokem.. příjemná cena.... ne? Důležité je dbát o sondu pH metru..
_______________________________________________________
Ještě chci podotknout....

Při instalaci napouštěcího ventilu vznikne malý "přepad" o velikosti šířky matice šroubení.. Tím vznikne na dně malá kaluž... Kvůli eliminaci objemu kaluže jsem po dně nakladl vedle sebe víčka od PET láhví..

Napouštěcí ventil je přikrytý kuchyňským sítem (průměr cca 10cm).. Kvůli obavám z ucpání malé plochy síta jsem použil starou komunistickou silonovou/síťovanou tašku navíc.. Do tašky jsem vystřihl kulaty otvor o polovičnim poloměru než je síto aby taška sedla doprostřed hloubky síta.. Tím jsem vytvořil odedna cca 3cm komoru kam se prez tašku nedostanou kořeny... takže k ucpání by dojít nemělo...

Tenhle system je vhodny pro SoG, protoze s kytkama uz nejde hýbat...Při větších wattažích bych šel jedině do bush / SoG...
(horší přístup k zastřihávání / ohýbání / etc...)
Anebo dat každé kytce zvlášť květináč s keramzitem a celý květináč položit do napouštěcí vany.. tím můžeme bez problému s kytkama manipulovat
_______________________________________________________

Naposledy upravil inVALIDa 27-01-2006 v 13:15 PM

Old Post 24-01-2006 v 18:47 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Škůdci Homogenic chemic based clones TURNAMENT.... Příspěvek č. 18







Strain : Apollo11 x MatanuskaThunderFuck
Breeder: Spice Brothers Seeds
Počet : 2 klony B!G THX to Hodinář

Klony ( FOTO.1 --- ty 2 zprava) po stressu a dovozu z Phy......
_______________________________________________________
Vegetační fází (18/6) se nezabývám a) protože nemám foťák... b) protože je to zbytečné z důvodu bezproblémové obsluhy...(Kdyz to posereš ,prostříháš to k pár základním větvím a roste ti to nanovo s výhodou velkého kořenového balu.... nevýhoda čas ale růst si každý vychytá )

Jaxem je dovezl (dlouho-nevim presne ) tak jsem nijak nespechal....Dal jsem je pod 18W zářivku kde se bez velikostních změn vzpamatovávaly z šoku (přeprava)... Jakmile malinko porostly nasadil jsem je do Velké RW kostky a položil do nádoby s hydrojuicem a bublákem.... Jakmile byl kořenový systém solidně prorostlý nasadil jsem je do HydroSystému Ebb&Flow a 100W HPS......
_______________________________________________________

Bohužel v growroomu přežili Spider mates z minulého projectu ba dokonce zdegenerovali a vytvorili si rezistenci vůči chem. jedu Talstar 10EC..
T!P :
Soma používá neem oil a častý postřik jako prevenci v této fázi kytky.....

Nevím co si s tím počnu ale nebojte ....
možná držet palec by bodlo
_______________________________________________________

Nyní
FOTO 2 : Overview
FOTO 2<6 : kyttaz
Jsou První den v režimu 12/12 s čerstvě přidanou 100W HPS (200W dohromady)... Po brutalnim ostrihani
(FIM a listy stejnym stylem jako ICE na 1ni straně)

Za takovéto větvení vděčím jen a jen kolínkům....

Tato odrůda se prý hodně hodně vytáhne v první polovině kvetení...
Uvidíme.. Levá kytka je méně košatá ale má hrubší stonek...

Naposledy upravil inVALIDa 27-02-2006 v 20:24 PM

Old Post 24-01-2006 v 20:13 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

HydroJuice Příspěvek č. 19



Můj hydrojuice neni nijak zvláštní....

Vezmu určitý objem odstáté vody... K objemu si přepočítám adekvátní množství hnojek... a na závěr proměřím a dolaďuju pH podle návodu....

Mám vodu s pH 7.0 a EC 0.13mS což je dost fpoho... takže s intervalem kontrol hodnot to nepřeháním...

po 25dnech na 12/12 vysazuju úplně grow složku a přidávám Bcuzz květový stimulátor...

FOTO1: Co do toho juicu leju...

FOTO2: Kolik tam toho leju....

Naposledy upravil inVALIDa 27-02-2006 v 17:54 PM

Old Post 24-01-2006 v 21:53 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

5dní na 12/12 Příspěvek č. 20







Kytky se svinsky táhnou.... ale snažím se to nják eliminovat.... Myslím že srovnat vrcholky nebude problem... (Ty co trčí nejdou snížit... ty ostatní (vetve) jsou pod kolinkama takze az je sundam taxe celkově nadzvednou)
_______________________________________________________
Problemz.... (jako vzdy )
Takze moje obava se potvrdila a po včerejším postřiku několikanásobně překročenou doporučenou koncentraci Talstaru10EC , si pavouci lebedí dál a to ve stylu že z vajíček se vylíhli v malí pavoučci

Ve stihomanských myšlenkách jsem nechal vychladit celou mistnost....
(S.M. nemají rádi nízké teploty ....)

Dnes dám odlezet tabak do vody (3-4cíga) , zitra ho vyvařím 2-3 minuty a budu aplikovat jako postrik 4x Týdně... uvidíme... snad helpne... raďte

Jo a mám new insekticide....Agrion Delta.........thx IqTyq........
takze aplikuju taky.... (Talstar jsem vylil do WC )

Abych nezapoměl...vytrvale prohlížím listy zvrchu a jakmile uvidim nejaké s bílýma tečkama (vajičkama zespod) tak hned otrhávám a vyhazuji (hrst až 2 denně )

Krom pavouku mám mezi ukazovákem a prostredničkem 3cm řeznou ránu , která je zašitá a bolí jaxfiňe.... takže moc nemůžu zastřihávat / postrikovat a vymenit pro me roztok s zivinama je pro me porod !
_____________________________________________________
takze na "neschopného" Growera se zahradou v prechodu na vegetacni fazi a infikovanou neznicitelnyma pavoukama se mám fpoho......

F0T0#1:Overview
F0T0#2:Zaplnění plochy - pohled zhora
F0T0#3:Pravobok
F0T0#4:Pravovrch
F0T0#5:Levobok
F0T0#6:Levovrch

Naposledy upravil inVALIDa 31-01-2006 v 15:00 PM

Old Post 27-01-2006 v 09:18 AM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

7 dní 12/12>>>1 den KVĚT<<< Příspěvek č. 21




Tákže mám tu čerstvou foto várku.....

Spider Mites jsou snad pryč.... fakt jsem to nakonec extremně prostříhal... takže s agrionem a tabáčkem (už jen pro vlhkost) neměli šanci.... (snad ) uvidíme.....

Kupodivu mi neuvěřitelně pokleslo pH a to na 5,5 (víc N a K)... ale kyti to dali vpoho taxem to vystabilizoval na 6,2 (aby sáli fosfor) a EC zvedl na 2,0 bo ty svině celkem žerou tak ať roztok můžu chvíli nechat bez práce..

FOTO: Po prostříhání a prvních známkách kvetení....

Naposledy upravil inVALIDa 03-02-2006 v 07:49 AM

Old Post 31-01-2006 v 14:53 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 22



Ebb&FLOW - Princip , popis , provoz , stručně -článek z greenhome.cz
Ebb&FLOW - Vše podrobně (Zkušenosti, rady, Tipy ) z hlediska nás (zákazníků , napodobitelů (d.i.y.)...etc..)..


Zaplavuju 5x denně s rovnoměrnýma rozestupama...
(tzn... zalevani svetlo/tma neresim....) - ale necham si poradit od zkusenych....

Alobal nad keramzit dám až budou šišky tak v 25dnu....
(Vyuziju ho jako booster palic.. )

Photo.... lehce přemutovaný list s diagnózou mého prstíku
(tenhle list se schovaval na jedné z těchhle kytek ! a to jsou na nich 7čepelé zdravé listy......)

foto. 2 .. spomalování nejvyšších větví..... (nožem skrz )

Naposledy upravil inVALIDa 11-02-2006 v 08:04 AM

Old Post 03-02-2006 v 07:56 AM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Obecné 11 den květu - 18den 12/12 Příspěvek č. 23








11 den květu - 18den 12/12
_____________________________________________________
Skoro bych rekl že mi to prerostlo.... zatim OK ale jestli se to jeste bude natahovat (jakoze bude) tak serious problem... =>

Kytky se zatím povytahly cca na svuj 2 nasobek od prepnuti...

S lampou jsem doposud nehybal!....muzete tak porovnat jak se kytka natahuje... Dneska svetlo ale posunu nahoru...

Postupne vysazuju Grow Slozku AH.. Dnes jsem přez noc nechal vanu napuštěnou vodou s good pH a enzymama + G/BAccelerator.

Spider mites se bohužel drží... ale extrémně jsem je vyeliminoval...
Občas se oběví malá rozkvétající kolonie.. spěšně však listy odhalím a odhodím... CCa jednou denně tam na spodek vcáknu trochu čisté vodičky na pavoučky...(kvuli vlhkosti)
____________________________________________________
Razantnost rustu v kvetu musite brat s rezervou.... Kytky jsem mocně okolínkoval... a asi 4-5krát "absolutně prostříhal" ...... špičky zastřihuju důkladně(horizontalne nad palici se vsema listama zaroven).. a po menší úvaze jsem stonky nejvyssich vetvi durazne propichl nozem....(viz. 2hé foto. předchozího příspěvku)
____________________________________________________
k odrude behem počátku kvetení:

Kytka zatím skoro vůbec nejde cítit !!!! ani kdyz si ji dáte až k nosu....
edited... časem cítit jde

je s ni hrozne prace z ni udelat bonsai.... a hrozne se tahnou ty hlavni vetve .. ty bocni zaostavaji.. uvidime ale uz by se mohla zastavit.... (vypada to tak)....

to malé černé na prvních dvou foto je květináč s mojí vybreedovanou kytkou vyvijenouk pestovani pod 1nou diodou s vynosem na 1no skl0...

FOTO1 :Celek se svatozářným světlem....


FOTO2 :OVERVIEW


FOTO3 :Vkuk do levé kýty


FOTO4 :Vkuk do pravé kýty



FOTO5 :pohled v lehce obrašující výhonky...







FOTO6 :mini šiška profil





šiška vcelku pěkná na to že má 10 dní.... ..... což?




FOTO7 :mini šiška zvrchu

Naposledy upravil inVALIDa 26-02-2006 v 21:08 PM

Old Post 10-02-2006 v 14:40 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

23 dnů květu;;; 30x 12/12 Příspěvek č. 24






To co vidíte je přerostlá zvrhlost... Přesto si ale myslím (doufám) že když sklizeň rozdělím na dvě etapy.. bude dobře... (g/W)...

Palice jedou normálně..(imho) a pryskyřice se docela pěkně rozlízá po listech....

Po SpiderMites ani pamatky 8-) ale zato se začína objevovat plíseň na keramzitu a sítku.. (v úrovni maximalní hladiny) ...
Co vy na to ? (pm / k)
můj nápad = posypat to nastrouhaným česnekem... možná aplikovaný s vodou jako postřik...

Prostřihávání pokračuje standartně... (horní listy nechávám ale zkrácené)...

Vysadil jsem Grow složku a naordinoval Bcuzzí Květový
stimulátor
EC kolem 2ky a pH nják 6,15

Některé hlavní větve přerostly tak 7cm taxem je světe div se ušmikl a získal tak cca gram sušiny.... zmašťuje to zatím nic echtovního...

Červená čára na fotkách značí předchozí úroveň lampy...

F0T0#1: Pohled trochu zespodu

F0T0#2: Darknessview ale jedina kvalitne vyfocena (zoom to see budsize)

F0T0#3: Overview (low qality) dobře jde vidět původní úroveň lampy

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
F0T0#4: Paliczka s pěkně se rozlízající pryskyřicí....
.
.
.
.
.
F0T0#5: Plíseň kolonizuje na keramzitu

Naposledy upravil inVALIDa 26-02-2006 v 20:17 PM

Old Post 26-02-2006 v 18:57 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

35dnu na kvetu Příspěvek č. 25







pálky obrůstají a obsypávají... fota mizérie.. ale nakonec si dam zase praci

už se kytky netáhnou takže mám pohodu...

obavy z plisně přetrvávají... ohniska v keramzitu mnohočetná.. doufam ze to dojede fpoho...

bohužel to nebude extremní nátěr protože větrání je slabé a jak je to přerostlé a nahusto diky palkam tak to moc neprofoukává ...

imho by byly palky větši kdyby bylo lepší větraní... škoda...
(next round It"ll be proovan... )

k fotkám... Ty nejvetší šišty jsou uprostřed tak si počkejte

F0T0#1 :Overview

F0T0#2 :Pravá část
.
.
.
.
.
.
.
.
.
F0T0#3 :Levá část
.
.
.
.
.
.
.
.
.
F0T0#4 :Krajni palka
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
F0T0#5 :Pryskyrice..... ZOOM
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
F0T0#6 :Palice s pryskyrici... ZOOM

Naposledy upravil inVALIDa 08-03-2006 v 18:53 PM

Old Post 08-03-2006 v 18:47 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 26




bohužel se mi nedostává digitálu aspoň ukážu v jakém stavu byla ta plíseň při posledním focení

Old Post 13-03-2006 v 15:00 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Hydroponie 45dnů v květu (52 x 12/12) Příspěvek č. 27





Kytí se ještě nechce dozrát ... (bílé chloupky)... Uz jsou 3tí den v Ripenu a v BIO Bcuzzím stimulatoru kvetu (0,5ml/L)....pH 6,1 EC 1,5

dostal se mi do ruky fotoaparát značky SON i´ 5MpiX ale je to šrot a ma lajcky řečeno dlouhou uzávěrku........

takže se mi třepaly ručičky a to co vidite jsou jediné 4 fotky z asi 40vyfocených.... bohužel i tyto 4 jsou ubohé kvality .....
poor lazy pure shit :-o

FOTO#1:OVERVIEW... ide to blbé vidět
.
.
.
FOTO#2:OVERVIEW podruhe... jde to blbě vidět
.
.
.
.
.
.
.
.
.
FOTO#3:pohled v šiškoví... uplně blbě to skoro neuvidite
.
.
.
.
.
.
.
.
.
FOTO#4:makro ... supr fotka .. ale horší palice

Naposledy upravil inVALIDa 21-03-2006 v 14:53 PM

Old Post 20-03-2006 v 14:45 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Palec nahoru harvesta_____________! 60day on bloom !! Příspěvek č. 28










Jaxte si jistě všimli fotky celku jsou o ničem...

Stala se mi taková 'pěkná' věc.. Jelikož jsem s vysledkem spokojen předposlední den flushingu jsem si obstaral foťák ,nachystal osvětlení odcvikal "rychlosvorky" na hadicích...

Chystám se vytáhnout celou vanu i s kytkama a EJHLE!!!! Tenké stonky neudržely váhu palic jelikož ve skříni se opíraly o sebe navzájem a o stěny na krajích.. => Větve s šiškama polehaly a propletly se ve stylu domina :-) takze jsem musel predčasně sklidit...

Jako vždy jsem nesklidil vše a nechal spodky dozrát... a to 14 dní..
Šišky se zvětšily jen nepatrně ale dost se obsypaly pryskyřicí.. Některé části nahodily tmavou barvu ale celkově ty přezrále šišky nechutnají moc dobře....
Bohužel foto spodků jsem zanedbal (ta fotka uplne dole) takze tam nejde nic videt.. navic jsem po dozrání nesehnal fotak takze nic no...
__________________________________________________
Vrchní palice po ostříhání váží cca 500g. (čerstvě vytažené z flushe[napité]) celou váženou hromadu můžete vidět na fotkách....

Zvlášnost u modelu A11xMTF se projevila jen na jedné palici..
(komplet bílý vršek)....

__________________________________________________
Model report

Zmašťuje dobře ale neni to pecka jako ice/ak47 etc.. tzn.: silnější průměr...
Sklidil jsem později takže žádné výrazné euforic stavy se nekonaly...
Pryskyřice taky lepší průměr ..
Zvláštní konzistence palic.. (mnoho chloupku v takovem kokonu zespodu)....
Chuť dobrá jemně jde cítit koření a zvláštní vůně... Zkrátka to vůbec nesmrdí jako klasický skunk....
Vůně taktéž zajímavá... nedokážu popsat....

Celkově se mi jeví jako nadprůměr ale bohužel to není to co bych si představoval... Na výnos si stěžovat nemůžu takže LUXUS
____________________________________________________






Naposledy upravil inVALIDa 09-06-2006 v 09:32 AM

Old Post 27-04-2006 v 11:40 AM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 29











vazit to nemuzu protoze se po tom fuckt rychle zaprasilo...... 8-)

jeste maly dojem... Uz nikdy nepojedu jen a11Mtf jako jediny model v projektu..neni to vsestranne vyfarana odruda aby naplnila moje predstavy a pozadavky..
ale hodit ji jako jedinacka mezi njake sativky neni od veci...
idealni pro spestreni naseho "jidelnicku"....

FOTO.. rarita A11xMTFky....White power ? no... světlo na konci tunelu..

pro porovnani poslednich fotos mam velkou ruku..

ostatní no comment....

Naposledy upravil inVALIDa 09-06-2006 v 09:57 AM

Old Post 01-05-2006 v 18:51 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 30

inVALIDa - Myslis,ze by se ty spodky nezvetsily ani kdyz bys to nechal jeste dyl na kvetu?Pak by se to uz asi nevyplatilo co?Ja ted zkousim opet nechavat o 20 dni dyl na kvetu a poradne to pozoruju.Palice porad narustaj a je zajimavy,ze i na 12/12 porad obrazej.To co je hnojeny hnojivem na rust tak se porad nafukuje a jede dal,ale to co je hnojeny na kvet se zastavilo,palicky jsou tvrdsi,ale mensi a uz nerostou.Jsou z nich takovy nazloutly fialky,ale ty co dostavaj rustovou slozku jsou porad krasne zeleny.Mno chce to opravdu vychytat a asi bych pridaval i v plnym kvetu malinko rustovy slozky.Zkus to priste a uvidis.Myslim,ze to za to stoji.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 01-05-2006 v 19:36 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 31











JJ!!! dozravani spodku rulezzz... ja to mel v hydru a zadne N (dusík) jsem do toho uz nepridaval... Zloutnuti listu na konci kvetu je zpusobeno prave nedostatkem dusiku takze se nedivim ze se mi njak moc nezvetsily.. V hline je situace asi jina protoze (asi) njaky ten dusik v hline zustal.. Kazdopadne priste testnu na ty spodky kápnout něco s dusíkem ....

FOTOs...: RESINous STORYies

Naposledy upravil inVALIDa 09-06-2006 v 09:54 AM

Old Post 09-06-2006 v 09:25 AM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 32

tak tohle je extrém!!!fakt squelý! 200w a vypadá to fakt monstrozně!! K+ a držim palce

Old Post 09-06-2006 v 14:06 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5746650 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív