Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Problémy s hulením...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
lsaac Stern
Nový Člen

Karma uživatele lsaac Stern - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 49

vcera sem to meril...130 tepu za minutu

Old Post 13-10-2005 v 14:44 PM
lsaac Stern je offline   Profil uživatele lsaac Stern   Find more posts by lsaac Stern   Foto galerie člena lsaac Stern   Click here to Send lsaac Stern a Private Message   Add lsaac Stern to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 50

lsaac Stern - Je to uplne normalni.Tep stoupa,tlak vyrazne klesa(telo se snazi zvysenim tepu vyrovnat snizenej tlak).Muzes ale bejt klidnej.Tep nedosahuje v zadnym pripade takovejch hodnot jako treba pri orgasmu...

Lidi omdlivaji protoze se jim snizi tlak.Proto se to stava prevazne lidem s nizkym krevnim tlakem..Da se to poresit vypitim silnyho kafe pred hulenim a pak uz pohoda....

Jinak tech 130Bpm je prd.Nechtej po me abych nekde dohledaval vysledky mereni tlaku/tepu pri orgasmu.Ale muzu te ujistit ze to bylo podtatne vic nez 130 Bpm..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 13-10-2005 v 19:14 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 51

cactus...to by bylo trochu slozitejsi prijit na to o co de. zalezi co mas v hlave. trava na to jenom pusobi, vrha jiny svetlo...tak byt tebou hledam pricinu, ne v trave ale ve svy hlave. a kdo hleda taky najde. jak casto hulis? no muze to byt i nejaka fyzicka pricina ale spis ne...

Old Post 25-10-2005 v 21:40 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 52

mettatron: přesně tak, bereš mi to z huby
žádná droga vlastnost nepřidá, pouze zesílí nebo neslabí
jednou se mi taky stalo něco hnusného, po jednom miniskle !! jsem se na posteli převaloval (pocitově) jako na vodě, chytnul jsme strašného nerva co když sebou seknu, bude mi blbě atd... vylezl jsem z okna, v myšlenkách zápasil s paranoiou (úspěšně ) a v posteli si pustil rádio.. všecno OK, mě nedostanou

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 25-10-2005 v 23:27 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dcshoeco
Nový Člen

Karma uživatele dcshoeco - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 53

no zadne drsnejsi problemy sem nemel ale kdyz mam neco lepsiho tak se mi zaseknou mimicke svaly treba na pul hodiny mam usmev od ucha k uchu

Old Post 26-10-2005 v 14:19 PM
dcshoeco je offline   Profil uživatele dcshoeco   Find more posts by dcshoeco   Foto galerie člena dcshoeco   Click here to Send dcshoeco a Private Message   Add dcshoeco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 54

zasekly mimicky svaly jsou furt lepsi nez zasekly ritni svaly..

flicke...to jsi fakt vylez z okna? ja jsem takle zase lez po skale, uz kdyz jsem sel kolem rikam si to by mi tak mohlo napadnout tam liz a du k ty skale a rikam si dneska spadnu, no jen se takle podivam na zacatek a potom jeste kousek, no jeste tamhle az sem byl nahore

Old Post 28-10-2005 v 10:49 AM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Az4zeL
Nový Člen

Karma uživatele Az4zeL - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 55

to kamosh ma nizky tlak a kdyz si da poradne doplic tak odpadava, se mu to stalo asi 2x ve skole.....nejdriv smatral rukama kolem sebe a chodil jak kdyby si nadelal do trenek a pak sebou skrabl o zem. Vypadalo to celkem hnusne, ale pak sem se tomu i zasmal. Me se nastesti jeste nic podobneho nestalo.

Old Post 28-10-2005 v 11:03 AM
Az4zeL je offline   Profil uživatele Az4zeL   Find more posts by Az4zeL   Foto galerie člena Az4zeL   Click here to Send Az4zeL a Private Message   Add Az4zeL to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Az4zeL! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 56

hm to se mi taky stalo, i kdyz nachylnej nejsem tak treba kdyz se sedi a pak najednou stane tak se pak muzes probudit na zemi a koukas jak puk, he...

Old Post 28-10-2005 v 12:17 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mandarin
Nový Člen

Karma uživatele Mandarin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 57

Problémy s hulením, no po pořádným prdu se krevní tlak sníží na pár minut, a tep vyběhne nahoru, kdo má problémy se srdcem tak bacha...
Ale mám jinej problém - udržet kouř v plících, nemůžu si dát pořádnýho práska, okamžitě mám nepřekonatelný nucení ke kašli, prostě to nedostanu do sebe, jenom po strašně malejch prdech a to skoro z jakýhokoliv matroše, nevíte někdo vo nějakým fíglu? je to horor! zrudnu jak krocan a snažím se to udržet v sobě ale je to na udušení...
Nikomu jinýmu se to nestává? co stím?

Old Post 06-11-2005 v 16:44 PM
Mandarin je offline   Profil uživatele Mandarin   Find more posts by Mandarin   Foto galerie člena Mandarin   Click here to Send Mandarin a Private Message   Add Mandarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 58

to Mandarin: hele, cituju z knihy Marihuana pro zdravi: Nedržte kouř v plicíh příliš dlouho. Pro léčivé účinky to nemá žádný význam. Nejúčinnější vnitřní výměna léčivých látek probíhá okamžitě poté, co se kouř dostane do plic. Bronchodiletační efekt uvolňuje svaly a rozšiřuje bronchiální trubice uvnitř plic, a ty velmi výkonně přenášejí cannabinoidy do krevního systému. Tento proces probíhá uvnitř těla během prvních několika málo sekund, po uplynutí této doby se hladina potenciálně škodlivých látek zvyšuje. Jinými slovy zdravotní rizika, která s sebou nese zadržování kouře v plicích převyšují účinek vyššího vstřebání THC.

Tak... a tím se řídim, a neřešim žádné zadržování. Prostě nadejchnu, vydejchnu... a nepozoruju, že bych takto byl míň zhulenej, než ostatní, co si to držej .. .. a samozřejmě špeky bez tabáku rulezz :-)

Inability to accept the mystic experience is more than an intellectual handicap. Lack of awareness of the basic unity of organism and environment is a serious and dangerous hallucination. (Alan Watts)

Old Post 06-11-2005 v 21:18 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d0g
Nový Člen

Karma uživatele d0g - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 59

potreboval bych se zeptat byl sem u doktora protoze sem mel v krvy pred rokem nejakej nalez v moci ale ten nemel s hulenim nic spolecnyho mno a tak sem sel po dalsim roce na dalsi prohlidku no a co se nestalo doktorka vzala do ruky strikacku a vodebrala mi krev ... pak sem pockal na vysledky rekla mi neco ze jeste v ty moci neco mam a ze krev je na nejakejch dvou krizkach(to nevim vo co de) a ze mi zbytek vysledku dojde pozdejc chtel bych vedet co mam cekat ....diky D0g

Old Post 07-11-2005 v 14:40 PM
d0g je offline   Profil uživatele d0g   Find more posts by d0g   Foto galerie člena d0g   Click here to Send d0g a Private Message   Add d0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mandarin
Nový Člen

Karma uživatele Mandarin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 60

to Galen Aldaron:
Dík, zkusím to rychlejc, myslel jsem že THC se vstřebává pomaleji, možná se dusím protože už dlouhý léta kouřím tabák, prostě se mi to šprajcne v krku a ani to nenadechnu, bohužel to dělají právě ty lepší modely...

Old Post 12-11-2005 v 18:23 PM
Mandarin je offline   Profil uživatele Mandarin   Find more posts by Mandarin   Foto galerie člena Mandarin   Click here to Send Mandarin a Private Message   Add Mandarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 61

mandarin: hm, zvlastni, zkus zahulit pres vodu... kdyz nic tak uz te asi zachrani jen vaporizer

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 12-11-2005 v 21:29 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UrbaN
Stálý Člen

Karma uživatele UrbaN - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 62

mě docela štve,že vždycky po hulení mám takovej divnej pocit na hrudníku,jako kdybych ho měl vcuclej..a nejhorší je to když běhám,tak to mi uplně buší srdce a ten pocit strašně zesílí..sice se mi to stává málokrát,ale je to dost hnusný..naštěstí je to jen to jedinný,co mi na travce vadí

...... ______________
_-´ King Of The Bong`-_
...\ ___4_E_V_E_R___ /

Old Post 06-01-2006 v 16:40 PM
UrbaN je offline   Profil uživatele UrbaN   Find more posts by UrbaN   Foto galerie člena UrbaN   Click here to Send UrbaN a Private Message   Add UrbaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damien
Nový Člen

Karma uživatele damien - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 63

to me se s tim klepanim taky stalo...sedeli jsem s kamosem v parku na lavicce a on mi nabijel jedno sklo za druhym (to jsem jeste moc nehulil) a ja mu povidam asi po druhym skle ...prosim te to uz staci a on na to: nebud sracka ...dame vsechno... (holand).Tak jsem dali vsechno (kazdej 5 skel) a najednou se zacinam trepat jak ratl...(bylo 30 ve stinu). Vedle nas tali nejaky kluci a cumeli na nas ...no ja jsem chytl strasnou stihu...

a jeste jeden zazitek...v praci jsme rozmrazovali lednicky a sli jsem si do satny zahulit ... vratili jsem se a ja jsem zacal ten led odbouravat holyma rukama a mistrova na to "No jak chcete kluci" ... tak jsem chytnul strasnou stihu...nebo borec skrabal brambory a ja na neho pred mistovou vyletel...za proc skrabes ty brambory...(chtel jsem je varit neoloupane) mistrova si o me myslela , ze jsem blb...nebo jsem jel autobusem stal jsem jako jedinej ... a zsusak v hube jak hrom a zdalo se mi , ze na me lidi cumej...a rikaji ...je to fetak...za chvili prestane dychat...no proste paranoidni stavy jak hrom...

Old Post 13-01-2006 v 10:19 AM
damien je offline   Profil uživatele damien   Find more posts by damien   Foto galerie člena damien   Click here to Send damien a Private Message   Add damien to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damien! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damien
Nový Člen

Karma uživatele damien - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 64

a ted vam reknu uplne best zazitek...puvodne jsem to nechtel napsat ale co uz...po roce huleni jsem na 3 mesice skoncil v psychiatricke lecebne...diagnoza: paranoidni schizofreniie rozstep osobnosti...nikomu bych to nepral...proste se najednou probudite na neznamem miste...nevite jak jste se tam dostali ...co jste delali...proste nic...ted beru silne prasky, ale stejne mam hlasy v hlave a paranoiu...stejne jako rozstep osobnosti...vcera jsem sel spat v 8 hodin a rano mi mlada rikala ,jak jsem si to vcera pekne uzili ... na te party a ja si nic nepamatuji...proste nic...rikala ze jsem ani nepil...a uz nehulim od tedoby , co jsem se vratil z lecebny...obcas me to prepadne ...a ja se proste prevratim do te druhe osobnosti...je mozne , ze si nebudu za chvili pamatovat co jsem sem napsal...takze tak... kdo jste videl film klub rvacu vite o cem mluvim... mam i halucinace ...vidim lidi , co neexistuji... jak rikam nikomu bych to nepral...ani svemu nejhorsimu nepriteli... kdyz lezite na posteli ... a vidite jak vas nekdo rozzerava morotovou pilou a vy to mu VERITe tak to neni zrovna pekne... mel jsem STRACH kazdy den , lae ne ten strach , co mate kdyz mate pisemku ve skole , ale strach o zivot... a to je panove adamy ... UKRUTNE...

Old Post 13-01-2006 v 10:32 AM
damien je offline   Profil uživatele damien   Find more posts by damien   Foto galerie člena damien   Click here to Send damien a Private Message   Add damien to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damien! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-10-2005 - Problém - nechutenství po hulení - 19 odpovědí
12-10-2012 - Hry při hulení - 207 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6062220 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív