Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Problém - nechutenství po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Sp3k
Nový Člen

Karma uživatele Sp3k - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 12  

Problém Příspěvek č. 1

Cesto sem se chtěl jen zeptat jestli třeba hulení nemá nějákej vliv na hlad. Myslím tím to že tyto prázdniny sme s kamošema prohulili komplet celé dva měsíce a asi po prvním měsíci sme se bavili a všichni sme měli potíže s tím že sme neměli chut k jídlu. A celková demence taky stoupla aspon na sobě sem to poznal tak vymitej sem nebyl snad nikdy

Old Post 18-10-2005 v 19:14 PM
Sp3k je offline   Profil uživatele Sp3k   Find more posts by Sp3k   Foto galerie člena Sp3k   Click here to Send Sp3k a Private Message   Add Sp3k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 2

divné, konopí naopak hlad vyvolává, občas mám docela brutální nájezdy na spižířnu a hlavně cokoliv sladkého
pokud jste hulili nonstop tak se vymytosti nediv, většina lidí nemůže hulit nonstop

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 18-10-2005 v 19:49 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sp3k
Nový Člen

Karma uživatele Sp3k - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 3

Jj hladové modýlky bývaji svině a nejhoršíj e plná lednice Projevovalo se to celkovou nechutí k jídlu za celý den sem toho sněd mnohem méně než obvykle.Ale asi tak na dva týdny sme vysadili a už je to v poho

Old Post 18-10-2005 v 21:15 PM
Sp3k je offline   Profil uživatele Sp3k   Find more posts by Sp3k   Foto galerie člena Sp3k   Click here to Send Sp3k a Private Message   Add Sp3k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
korkis
Stálý Člen

Karma uživatele korkis - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 27  

Pohodička Narkohlad Příspěvek č. 4

Ty vole to je trošku ujetý ne... hulit a nemít hlad, to já po fajču dostanu vždycky takovej narkáč, že musím jít požrat celou lednic...

Old Post 19-10-2005 v 08:53 AM
korkis je offline   Profil uživatele korkis   Find more posts by korkis   Foto galerie člena korkis   Click here to Send korkis a Private Message   Add korkis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

No ale já mám zase zkušenosti, že pokud jedu nějakej
ten týdenní nonstop s kvalitním modelem a dostatečným dávkováním, tak u mě se ten stav po pár dnech spíš překlopí do stavu podobnýmu jako na nějakejch slabejch koulích, spíš sem i to tělo trochu odřízně od té mozkovny. Čili, žádný hlad, v tričku venku i zimě,
spinkání ve 4 ráno atd.....

Old Post 19-10-2005 v 09:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 6

Naprosto souhlasim. Pokud jsem hulil obcas ( rozumej 1-2x tydne ) mel jsem zravku skoro pokazde. Ale nyni v obdobi sklizne, kdy hulim kazdy den, se me matka pta, jestli nemam zdravotni problemy, protoze vubec nejim Idealni dieta

Old Post 19-10-2005 v 09:53 AM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jožka
Stálý Člen

Karma uživatele jožka - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 7

Heheh... no to je klasika... hulení sice vyvolává pocity hladu... ale nesmíš vyhulit 5g kambodže deně... grrrr... potom už to moc o hladu není... prostě totální vybřed... maximálně ukojíš žízeň... ale není to o tom že bych neměl hlad... je to o rozmlsanosti... v takovejch situacích volím kvalitní restouraci... )) no samozdřejmě těm méně štastnejm to nedělá dobře ani na hlavu... sleduju moře takovejch lidí kolem sebe...

Old Post 19-10-2005 v 11:35 AM
jožka je offline   Profil uživatele jožka   Find more posts by jožka   Foto galerie člena jožka   Click here to Send jožka a Private Message   Add jožka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruf-Nikers
Nový Člen

Karma uživatele Ruf-Nikers - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 8

no u mne je to tak,ze kdyz se zhulim a sem dobre, tak na nic chut nemam-(dokonce si myslim ze ganja otupuje chuťovou vnímavost)-ale to se bavim když sem v navalu---pak když příde výkyd(nemam rad tohle slovo),začína u mně teprv nával žravosti--jelikož říkáš žes pálil v kuse nedivim se žes měl nechutenství k jídlu......ja už mam takovej defekt že žeru skoro jenom večer a vnoci, což mi příde neetické k mému žaludku,ale co naděláš ....

Old Post 19-10-2005 v 13:44 PM
Ruf-Nikers je offline   Profil uživatele Ruf-Nikers   Find more posts by Ruf-Nikers   Foto galerie člena Ruf-Nikers   Click here to Send Ruf-Nikers a Private Message   Add Ruf-Nikers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aien
Stálý Člen

Karma uživatele Aien - 2% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 9

Na tohle tema uz se na groweru psalo nekolikrat, tady je odkaz http://www.drogovaporadna.cz/# na stranku, kde vam podrobne vysvetlej co to vsechno dela v hlavicce, je tam ten hlad vysvetlenej. Staci kliknout napravo na "Co delaji dorgy v mozku" . Jinak u me plati to, ze kdyz si zahulim mam ukrutnej hlad a, to i treba kdyz sem jel pres prazdniny taky pekne vkuse Nikdy se mi este nestalo, ze bych hlad nemel, snad az na par pripadu, ale to sem toho mel najednou hooodne moc michany a navic alkoholem.

Jinak je taky druha vec to, ze pokud se skourim, tak ze nejsem schopnej se skoro ani hejbat, maximalne sefurt tlemit tak samozrejme nejim, pac je to zbytecnej luxus

Old Post 19-10-2005 v 14:02 PM
Aien je offline   Profil uživatele Aien   Find more posts by Aien   Foto galerie člena Aien   Click here to Send Aien a Private Message   Add Aien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sp3k
Nový Člen

Karma uživatele Sp3k - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 10

waterpiper
Jo aspon někdo nejsem v tom sám

Old Post 19-10-2005 v 17:44 PM
Sp3k je offline   Profil uživatele Sp3k   Find more posts by Sp3k   Foto galerie člena Sp3k   Click here to Send Sp3k a Private Message   Add Sp3k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 11

to je asi docela psycho když po tom nemáš hlad ne? já sem na ten skučící žaludek a nesnesitelný divný chutě zvyklá a baví mě to . oblíbená činost-bílení ledničky, špajzu a podobnejch prostor

my first time

Old Post 19-10-2005 v 17:56 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Tak to ti docela závidim, já ma teda šílenej hlad, nebo spíš chuť. A já celej den nejim, tak večer toho pak spasu dost
Možná je to tim,že už jsem zvyklá a automaticky přemejšlim, co si pak dám dobrýho, i když ty chutě už nejsou, co bejvaly. tatranka už není tak nesnesitelně dobrá a sýr neskutečně vyjmečně lahodnej.
A dny, kdy jsme byli opravdu permanentně zkouřený, jsem měla taky chutě. Nemůžu říct hlad, ten v podstatě nemívám. Ale třeba na HHkempu, kde to opravdu jinak nešlo, než si celý dny pořádně užít, jsme se neustále cpali donutkama, bagetama, všim možnym. na nechuteství si nemůžu stěžovat

Old Post 20-10-2005 v 07:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruf-Nikers
Nový Člen

Karma uživatele Ruf-Nikers - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 13

Donutky z HHkempu-nedelejte mi chute!

Old Post 20-10-2005 v 09:44 AM
Ruf-Nikers je offline   Profil uživatele Ruf-Nikers   Find more posts by Ruf-Nikers   Foto galerie člena Ruf-Nikers   Click here to Send Ruf-Nikers a Private Message   Add Ruf-Nikers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

No mě přijde, že po zakouření si a odeznění toho nejlepčího high,
má ten mozek snahu substituovat-doplnit tu odešlou libost tou libostí
z toho žrádla, že si člověk tím prodlouží blaženost.

Old Post 20-10-2005 v 11:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 15

Já jsem na tom taky tak, že skoro nejím. a když se najím- a to jenom lehce -tak je mi zle. Ted taky valím už 2 měsíce skoro každej den (třeba tenhle týden jsem vynechala 1 den ) a stává se mi čím dál častěji, že se mi obrací kufr, když dám. Ale jakože naprázdno...i z cigaret. Zaměstnání mám taky hektický, kde když jím, tak za běhu a to ještě bulku nebo tak něco. Zato hodím 6 kafí s přehledem, pokud ještě nedám někde večer a hafo cigaret.
Prostě zdravý životní styl......co dodat

Old Post 21-10-2005 v 08:35 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 16

fluit:
to bude prostě odvařenej žaludek nebo něco....zpravidelnit jídlo, nějaký vitamíny a bude dobře....nebo třeba odjet někam na víkend a nehulit??

Old Post 21-10-2005 v 11:01 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-03-2006 - Problémy s hulením... - 82 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1395770 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív